m. gegužės 19-20 dienomis Molėtuose buvo sužaistos "Golas!” futbolo varžybos tarp Molėtų mokyklų komandų. Vyresniųjų amžiaus  grupėjė varžėsi 4 komandos. Geriausią rezultatą pasiekė Molėtų gimnazijos komanda "Gynybos ramstis", antrają vietą iškovojo Giedraičių A. Jaroševičiaus mokyklos futbolininkai. Trečiąją vietą laimėjo Molėtų progimnazijos "Tauras" žaidėjai. 2001 m. ir jaun. amžiaus grupėje varžėsi Molėtų progimnazijos dvi komandos, pergalę iškovojo ,,Molėtukas" futbolininkai įveikę savo bendraamžius ,,Tauriukas" žaidėjus rezultatu 3:2. Abiejų amžiaus grupių nugalėtojai Gegužės 29 d. vyks į Uteną jėgas išbandyti naujame stadione su kaimyninių rajonų čempionais.

m. LT seniūnijų mokyklų futbolo žaidynių ,,Golas !” Molėtų r. varžybų rezultatai