2017 m. lapkričio 8 d. Vilniuje, konferencijų centre "Karolina" įvyko 2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių iškilmingas uždarymas, nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimas.
Renginį pagerbė ir sveikinimo žodį tarė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus patarėjas Aivaras Salamakinas, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis.
Buvo įteikti apdovanojimai miestų ir rajonų savivaldybėms ir sportininkų ugdymo centrams – kompleksinės įskaitos nugalėtojams ir prizininkams, taip pat įteiktos padėkos sporto šakų federacijų atstovams bei perduoti prizai treneriams - kompleksinės įskaitos nugalėtojams.
Renginį užbaigė iškilmingas Žaidynių vėliavos perdavimas. Klaipėdos miesto savivaldybės Ugdymo ir kultūros departamento Sporto ir kūno kultūros skyriaus vedėjas Saulius Paliulis perdavė vėliavą Alytaus miesto savivaldybės Mero pavaduotojai Valei Gibienei – 2018 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių šeimininkei.
Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių darbo grupė apdovanojo Molėtų sporto centrą už 3 – ją vietą rankinio varžybų bendroje įskaitoje. Molėtų sporto centro treneris Steponas Šanteriovas apdovanotas už antrąją vietą rankinio vaikinų komandų trenerių konkurse. Žaidynėse šiemet dalyvavo rankininkų vaikinų ir merginų, grindų riedulio merginų, ir dziudo imtynių atstovai. Molėtų rajonas bendroje žaidynių įskaitoje mažųjų savivaldybių grupėje užėmė 7-ją vietą. Geriausiai pasirodė vaikinų rankininkų komandą, jį pateko į finalinį žaidynių etapą ir užėmė 4-ją vietą.

Apie 2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių rankinio finalinį turnyrą Klaipėdoje
http://www.rankinis.lt/jaunuciu-zaidynese-garliavos-merginu-bei-varenos-vaikinu-triumfas/