Birželio 18 d.  Vilniaus Vingio stadione įvyko Olimpinės dienos šventė. Kartu su švente vyko VI  

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio uždarymas ir komandų – nugalėtojų apdovanojimas.
11:30 val. ant Gedimino kalno, prie pilies, buvo uždegta šventės ugnis, kurią sostinės gatvėmis Lietuvos olimpiniai čempionai ir parolimpiečiai atnešė į Vingio stadioną. Ten olimpinis čempionas Robertas Žulpa deglą perdavė LTOK prezidentui Artūrui Poviliūnui, o jis – olimpinei čempionei Vidai Vencienei, kuri uždegė šventės aukurą. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtojų apdovanojimo metu taures teikė: LR Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Dainius Numgaudis, LR Švietimo ir mokslo ministerijos Bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo departamento direktorius Alvydas Puodžiukas, LR Švietimo ir mokslo ministerijos Neformalaus ugdymo ir švietimo pagalbos skyriaus vyriausiasis specialistas Algimantas Šimaitis, Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV generalinis direktorius Klemensas Rimšelis, Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Milda Laurutėnaitė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas, LTOK Olimpinio švietimo direkcijos direktorius Algimantas Gudiškis, Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro direktorė Ona Babonienė, olimpiečiai: Angelė Rupšienė, Vida Vencienė, Dalia Matusevičienė, Vytautas Butkus, Vytautas Briedis, kiti sporto vadovai bei organizatoriai. Apdovanojimus gavo ir trys mūsų rajono mokyklų komandos: Joniškio vid. m-klos merginų kvadrato komanda -  pirmoji  vieta, Molėtų pagrindinės mokyklos merginų smiginio komanda - trečioji vieta, Alantos gimnazijos merginų gimnastikos  komanda - trečioji vieta. Mokyklos buvo apdovanotos ir sportinio inventoriaus rinkiniais. Po apdovanojimo dauguma mokyklų atstovų dalyvavo lietuviškos olimpinės  mylios (1988 m.) bėgime.

 

Birželio 9 d. Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete apdovanoti Lietuvos mokinių olimpinio festivalio piešinių konkurso „Piešiame sportą“ nugalėtojai ir prizininkai. Konkurse dalyvavo 4 amžiaus grupių mokiniai, konkursui pateikta 888 piešiniai. Nugalėtojus sveikino ir prizais apdovanojo LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas ir LMSSC direktorė Ona Babonienė. Apdovanojimuose taip pat dalyvavo ir kūrybinės sėkmės linkėjo olimpinė čempionė Lina Kačiušytė, Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Milda    Laurutėnaitė. Po renginio įspūdžiais apie konkursą pasidalino Molėtų pagr. mokyklos mokinė Rūta Karaliūtė, piešinių konkurse laimėjusi I vietą   12–15 amžiaus grupėje ir Molėtų pagr mokyklos kūno kultūros mokytoja ekspertė Ieva Vaicekauskienė.

 

Birželio 3 d. baigėsi kelias savaites vykęs Molėtų jaunuomenės mažojo futbolo turnyras ,,Ateik su draugu". Plačiau

 

Gegužės 27-29 d. į Palangą sporto mėgėjus kvietė festivalis “Sportas visiems”, kuriame dalyvavo ir Molėtų sportininkai. Maloniai visus sutiko Palangos sporto aikštelės, stadionai, bėgimo takai, orientavimosi maršrutai, vakaronių programos... 17 mokinių  iš Molėtų pagrindinės mokyklos ir 20 Sporto centro krepšininkų su treneriais V. Valiuku,  I. Vaicekauskiene, I. Turkovu,M. Valkausku dalyvavo įvairiose varžybose. Molėtiškius galima buvo pamatyti krepšinio aikštelėje, smiginio, baudų metimo, šaudymo, pusiausvyros testo, baliontinklio rungtyse, orientavimosi varžybose... Mūsų merginų krepšinio komanda I. Kaminskaitė, S. Bareikytė, A. Ryliškytė, J. Grigaliūnaitė iškovojo antrą vietą, 15-17m. amžiaus grupėje antri buvo A. Žiukas, J. Repečka, M. Petkevičius, M. Lukauskis. Mišriųjų komandų grupėje iš 16 ekipų, bronzos medalius parsivežė V. Valiukas, M. Valkauskas, I. Vaicekauskienė. Kartu su kolegėmis iš Ignalinos ir Prienų, trenerė I. Vaicekauskienė dalyvavo ir moterų krepšinio varžybose, kuriose laimėjo pirmą vietą.