Birželio 23 d. Vilniuje Vingio parko stadione vyko tarptautinės olimpinės dienos renginiai. Olimpinės dienos ugnis buvo uždegta Vilniuje prie paminklo karaliui Mindaugui. Į „Vingio" stadioną deglą nešė olimpiečiai ir parolimpiečiai. Šventinį aukurą stadione uždegė olimpinė čempionė Vida Vencienė. Šventės dalyvius sveikino LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas, Seimo jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Jonas Liesys, KKSD generalinio direktoriaus pavaduotojas Vytautas Vainys, Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentas Vytautas Kvietkauskas ir kiti. Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimą Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtojams perskaitė Prezidentės patarėjas Mindaugas Lingė. 7-ojo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikta net 180 LTOK taurių. Trečiosios vietos taurė buvo įteikta Molėtų r. Joniškio vidurinės mokyklos kvadrato komandai, kurią šiam laimėjimui parengė mokytojai Vida Verbaitienė ir Jonas Ilgevičius. Olimpinės dienos renginiuose dalyvavo ir Molėtų pagrindinės mokyklos mokiniai, jie varžėsi respublikiniame konkurse ,,Sportas ir aplinka". Šios šventės akcentas - Lietuviškos olimpinės mylios (1988 metrai) įveikimas. Molėtiškiai taip pat įveikė šį garbingą atstumą ir pasipuošė šventiniais marškinėliais.

Gegužės 25-27d. Palangoje vyko festivalis „ Sportas visiems“. Jau tradicija tapo gegužės pabaigoje su aktyviausiais sportininkais važiuoti į Palangą. Šį kartą festivalyje dalyvavo 40 krepšininkų ir orientacininkų  iš Molėtų pagrindinės mokyklos ir Molėtų sporto centro  kartu su  mokytojais - treneriais ir tėvais: I. Vaicekauskiene,  V. Valiuku , M. Valkausku ir V. Laurinavičiumi. Gegužės 26d. Palangos stadione vyko berniukų, vyrų komandų  gatvės krepšinio 3x3 varžybos, kuriose dalyvavo SC krepšinio komandos: „Pritrenk mane varteliais“, „Kitą kartą“, „Duok galvą į sieną“, „Bet kokie“. A.Vasaravičius, A.Rinkevičius, D.Stankevičius ir I.Šeikis pogrupio varžybose žaidė puikiai, iškovoję visas pergales grupėje užėmė pirmąją vietą. Tačiau pusfinalyje suklupę ir žaisdami dėl  trečiosios vietos paleidę pergalę iš savo rankų užėmė IV vietą. III vietą  savo amžiaus grupėje iškovojo A.Žiukas, M. Petkevičius, M. Paulavičius ir P. Lukauskis. Labai gerai sužaidė K. Pumputis, T. Šukelis, D. Peteraitis ir E. Leišis iškovojo I vietą ir parvežė į Molėtus taurę. Vyrų grupėje žaidė M.Valkauskas, P.Sugintas, M.Petkevičius ir V.Valiukas, kurie iškovojo II vietą. P.Sugintas save išbandė svarmens metimo į tolį rungtyje, kurioje iškovojo III vietą. Prie jūros tilto, Basanavičiaus gatvėje vyko įvairios varžybos: paplūdimio krepšinis, 5km bėgimas, šaudymas pneumatiniu šautuvu, smiginis, baudų mėtymas, svarmens metimas, kuriose sudalyvavo ir mūsų auklėtiniai. Sekmadienio rytą į krepšinio aikštelę susirinko merginų komandos.  Molėtus atstovavo trys komandos, kurias treniruoja mokytoja I. Vaicekauskienė. Mūsų  SC merginų komanda: J. Grigaliūnaitė, D. Ilčiukaitė, N. Krivičiūtė, I. Steiblytė pasirodė puikiai ir į namus parsivežė  taurę ir pirmos vietos  medalius. Rezultatyviausiai žaidė Ieva Steiblytė. Jauniausios žaidėjos A. Valodkaitė, S. Mateikaitė, G. Krivičiūtė liko ketvirtos. Šis festivalis buvo puikus, iškovotos dvi I-os vietos taurės, užimta II vieta, ir dvi III-ios vietos. Sekmadienį Nemirsetos miške molėtiškiai orientacininkai taip pat išbandė savo jėgas OS varžybose, čia geriausiai sekėsi M. Laurinavičiui, V. Ivickaitei, R. Šaduikytei, V. Laurinavičiui, H. Juknoniui. Molėtiškiai ne tik entuziastingai sportavo, bet džiaugėsi saulėtų pajūriu, stebėjo Violetos ir Viliaus Tarasovų koncertą,  konkursą „ Šokime kartu “, atidarymo šventę, braidė jūroje, susipažino ir bendravo su  kitų miestų komandomis.

Balandžio 21d. Molėtų pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Merginų krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo Molėtų SC, Ignalinos gimnazijos ir molėtiškių studenčių komandos. Pirmos rungtynės  vyko tarp molėtiškių studenčių ir Ignalinos komandų, čia stipresnės buvo molėtiškės, kurios laimėjo rungtynes rezultatu 62:25, rezultatyviausiai žaidė L. Vaicekauskaitė 18 tšk., S. Černiauskaitė 12 tšk.  Antras susitikimas vyko tarp SC ir Ignalinos gimnazijos komandų, 47:26 nugalėjo SC komanda. Rezultatyviausiai žaidė A. Plieskytė 23 tšk. Trečios rungtynės vyko tarp molėtiškių studenčių ir SC merginų komandų  70:35. Šiose rungtynėse rezultatyviausios buvo K. Juknytė 19 tšk. ir A. Plieskytė 19 tšk. Svečių komandoje rezultatyviausiai žaidė A. Pelenytė ir G. Čeponytė. Pertraukų metu vyko tritaškių konkursas, kurį laimėjo L. Vaicekauskaitė ir S. Černiauskaite per 2 min. įmetusios 11 tritaškių. Visos merginos apdovanotos diplomais ir medaliais, geriausios žaidėjos: A. Plieskytė (SC), K. Juknytė (studentė) ir S. Vielytė (Ignalina)- prizais.