Futbolo turnyro ,,Ateik su draugu" 4x4 nuostatai, susitikimų tvarkaraštis

Ladygolas – futbolas merginoms
Nuo šių metų mūsų šalies Futbolo federacija pradėjo naują projektą - “Ladygolas”, kurio norima sudominti mergaites sportu, populiarinti salės futbolo žaidimą. Rajone užsiregistravo trys komandos: Inturkė (Inturkės pagrindinė), „Molėtukės“ ir „Vilnis“ (Molėtų progimnazija). Pirmosios varžybos įvyko Molėtuose, o laimėjusi komanda iškovojo galimybę atstovauti savo savivaldybę apskrityje. Mūsų rajone pirmą vietą laimėjo „Vilnis“, antrą - „Molėtukės“ ir trečią – Inturkės pagrindinės mokyklos komanda. Utenos apskrityje užsiregistravo 13 penkiolikamečių merginų komandų. Vasario 25 d. Utenoje susirinko stipriausios apskrities savivaldybių komandos. Buvo malonu žiūrėti, kaip gražiai merginos žaidžia salės futbolą. Susumavus rungtynių rezultatus molėtiškės užėmė ketvirtąją vietą. Visos komandos buvo apdovanotos „skirtukų“ komplektais, kamuoliais. Geriausia mūsų progimnazijos „Vilnies“ žaidėja pripažinta ir prizu apdovanota septintokė I. Papuškaitė. Po varžybų visi finalinio etapo dalyviai galėjo pasivaišinti gražiu, skaniu „Ladygolo“ turnyro tortu.  Mokytoja I.Vaicekauskienė

Molėtų r. 2001-2002 m. g. ir jaun. salės futbolo žaidynės ,,Laidygolas" rezultatai