Molėtų gimnazijos krepšininkai pateko į III etapą !
Vasario 15d. Molėtuose buvo žaidžiamos lemiamos varžybos dėl patekimo į moksleivių vaikinų krepšinio čempionato "Manija" III etapą. Molėtų gimnazijos krepšininkai (tr. V.Valiukas, R.Knezys)  prieš tai triuškinamais rezultatais nugalėję Anykščių ir Ignalinos komandas, nesitikėjo lengvos kovos prieš Utenos "Saulės' gimnaziją, kadangi jie taip pat nebuvo patyrę pralaimėjimo. Visų rungtynių metu vyko lygi kova, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros, tad viskas sprendėsi rungtynių pabaigoje. Geriau pabaigą sužaidę Molėtų gimnazijos krepšininkai šventė sunkią, bet labai svarbią pergalę rezultatu 66:63 (19:20; 18:16; 16:12; 13:15). Ši pergalė molėtiškiams užtikrino teisę tęsti kovas kitame etape. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė A.Žiukas pelnęs 19 taškų, D.Verikas surinko 15, L.Šerelis-9.

2012 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Manija“ bendrojo lavinimo mokyklų čempionato dalyviai įveikė pirmąjį etapą ir baigė kovas savo miestuose. Tačiau geriausiai pasirodžiusios ekipos negalės ilsėtis ir jau netrukus pradės varžytis apskrityse. Tik čia ir toliau puikią formą išlaikiusios bendrojo lavinimo mokyklos, turės galimybę „Manijos“ čempionate susikauti su kitomis geriausios visos šalies mokyklomis. Vasario 1 d. Molėtų gimnazistai susitiko su Anykščių Jono Biliūno gimnazijos komanda ir rungtynes laimėjo rezultatu 84:44. Vasario 8 d. molėtiškiai rungtyniavo su Ignalinos rajono gimnazistais ir juos nugalėjo 102:58.

2012 m. pirmas MKL čempionato rungtynes  sausio 6 d. Molėtų SC jaunių vaikinų komanda  išvykoje  žaidė rungtynes su Alytaus SRC I - Dirvintos transportas krepšinio  komanda.  Pirmoji rungtynių dalis Molėtų SC komandai buvo nesėkminga, kėlinį pralaimėjo 13 : 26. Antrąjį  kėlinį molėtiškiai rodydami tikrai “gražų“ krepšinį  kėlinį laimėjo 14 taškų skirtumu 30:16. Paskutiniame ketvirtyje  abi komandos  aktyviai  ginėsi, vyko aktyvi, vyriška kova. Molėtiškių padarytos kelios klaidos leido alytiškiams pabėgti. Rungtynės pralaimėtos 70 : 85. Gerai tritaškius metė Adomas Žiukas, kovingumu išryškėjo Marius Bareišis,   Mindaugas Paulavičius. Labai gerai žaidė ir kovojo dėl kamuolio Mantas Petkevičius, Herkus Ružinskas. Trenerė Gailutė  Keliuotienė.

Lapkričio 28 d. Molėtų SC auklėtiniai (1997/98m.g.) treniruojami V.Valiuko, Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) išvykoje iškovojo įtikinamą pergalę prieš Anykščių-97 komandą. Prieš šias rungtynes Molėtų jaunieji krepšininkai namuose po pratęsimo skaudžiai pralaimėję Ukmergės SC komandai, buvo kupini ryžto kovoti dėl pergalės. Molėtiškiai sužaidę du pirmus kėlinius jau turėjo16 taškų persvarą. Molėtų SC komanda trečiąjį kėlinį pradėjo kiek atsipalaidavę ir skirtumas pradėjo tirpti, tačiau laiku susiėmę skirtumas vėl šoktelėjo. Varžybose turėjo progą pasireikšti visi žaidėjai, puikiai į kovą įsijungė nuo atsarginio suolelio mažiau žaidžiantys krepšininkai. Nuaidėjus rungtynių sirenai rungtynių švieslentė rodė rezultatą 76:57 (16:11; 21:10; 16:23; 23:13) Molėtų SC komandos naudai. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė A. Vasaravičius pelnęs 25 taškus, D. Masevičius -15, A. Banevičius-10 ir I. Šeikis-8. Sekančias rungtynes kitą savaitę molėtiškiai žais vėl išvykoje, varžovai bus Utenos KKSC komanda.

Antradienį,  lapkričio 15 d.  Molėtų SA. MKLygos jaunių „A“ čempionato varžybose susitiko Molėtų ir Alytaus  bendraamžiai.   Pirmo kėlinio pradžia nesėkmingai susiklostė molėtiškiams; po  3-jų žaidimo minučių   atsilikome 19 :2. Vaikinai po minutinės pertraukėlės, prisivijo alytiškius ir 1-ą kėlinį pralaimėjo    18: 26. Po greitų Juliaus Repečkos,  Roko  Vitkevičiaus Martyno Juočepio atakų, atkaklios kovos,  trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu - 61 : 61. Nuo pat ketvirtojo kėlinio pradžios vyravo  vyriška permaininga kova.   Keletas Adomo Žiuko, Mariaus Bareišio tritaškių  ir „pabėgome“, o susitikimą laimėjome 87 :79. Sekančias MKL čempionato rungtynes žaisime šeštadienį, lapkričio 19 d. Vilniuje su „Sostinės“ krepšinio mokyklos jaunių komanda. Rezultatai

Tęsiasi Moksleivių krepšinio čempionatas. Lapkričio 11d. Molėtų arenoje,1997/98m gimusių Molėtų SC vaikinų komanda, treniruojama V.Valiuko susitiko su Ukmergės SC auklėtiniais. Susikaupę ir puikiai rungtynes pradėję molėtiškiai po trijų kėlinių jau turėjo susikrovę 15 taškų persvarą. Tačiau ketvirtajame kėlinyje Ukmergės SC krepšininkai pradėjo spausti asmeniškai ir pasipylė prarasti kamuoliai ir persvara tirpo. Molėtų SC krepšininkai galėjo išsigelbėti, bet pramesti baudos metimai lėmė, kad bus žaidžiamas pratęsimas. Per jį Molėtų SC auklėtiniai atsitiesti jau nesugebėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu 57:63 (10:8; 14:12; 22:11; 9:24; 2:8;) Ukmergės SC komandos naudai. Rezultatyviausiai Molėtų SC komandoje žaidė A.Vasaravičius pelnęs 18, A.Banevičius-12,po 9 taškus pelnė T.Virbalas ir A.Rinkevičius, R.Šilinskas surinko 4,  o I.Šeikis 2 taškus. Sekančias varžybas Molėtų SC auklėtiniai žais prieš Anykščių SC komandą išvykoje. Rezultatai

Spalio 20 d. Molėtų SC jaunių vaikinų komanda, treniruojama Gailutės Keliuotienės,  Moksleivių krepšinio lygos  čempionate išvykoje  susitiko su  Prienų  komanda.  Pirmoji rungtynių dalis Molėtų komandai buvo nesėkminga, kadangi Prienų krepšininkai turėjo sukaupę triuškinantį  25 taškų pranašumą.  Po  ilgosios pertraukos Molėtų komandos žaidėjai tęsė rungtynes, kardinaliai pakeitę jų eigą. Po trečio ketvirčio komandas jau skyrė 12 taškų, o paskutiniame ketvirtyje  molėtiškiai varžovus parklupdė laimėdami rungtynes 66:63. Molėtų komandoje kovingumu lemiamomis žaidimo akimirkomis išsiskyrė A. Ivickas, M Paulavičius,       M. Juočepys, R. Vitkevičius, taiklumu A. Žiukas.   Komandos trenerė pasidžiaugė, kad visi vaikinai kovingai žaidė, stengėsi kuo greičiau atakuoti priešininkų krepšį bei padėkojo už    pademonstruotą  sportinį charakterį.

Spalio 16 d. Sporto centro arenoje prasidėjo 2011/2012 m. MKL krepšinio čempionatas. Molėtų SC vaikinų (1994 m. g.) komanda su Š.Marčiulionio KA II krepšininkais. Visas rungtynes vyko permaininga kova. Pirmą ir trečią kėlinius laimėjo molėtiškiai, antrą  ir ketvirtą – vilniečiai. Ketvirtą kėlinuką geriau metė vilniečiai ir laimėjo 22-13, tuo tarpu molėtiškiai prarado keletą kamuolių, kurie ir lėmė varžybų baigtį. Molėtų komanda nusileido „marčiulioniukams“ 71-76. Rezultatai  Tvarkaraštis