Molėtų gimnazijos krepšininkai pradėjo kovas "Manijos" II etape
       Teisę kovoti dėl bendrojo lavinimo mokyklų "Manijos"  MRU taurės Molėtų rajone iškovojo Molėtų gimnazijos krepšininkai ( treneriai V.Valiukas ir R.Knezys). 
Molėtiškiai antrame etape susitiko su Visagino "Verdenės" gimnazija ir Ignalinos gimnazija. Po šių varžybų į tolimesnį etapą pateks tik pirmą vietą užėmusi komanda. Molėtiškiai išvykoje susitiko su Visagino gimnazijos komanda, rungtynės vyko labai atkakliai, ir nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis sekundėmis. Rezultatui esant lygiam, visaginiečiai pataikė tritaškį ir likus 15 sekundžių Molėtų krepšininkai dar turėjo progą išlyginti rezultatų, tačiau nepataikius tolimų metimų teko pripažinti šeimininkų pergalę rezultatu 53:50 (9:15; 18:8; 11:11; 15:16). Rezultatyviausiai Molėtų gimnazijos gretose žaidė K.Pumputis - 21 taškas, M.Marcinkevičius - 11, D.Prušinskas - 8, E.Leišis - 5, A.Banevičius ir J.Šeikis po 2.
      Sekančias rungtynes molėtiškiai žaidė jau Molėtuose, su Ignalinos gimnazijos krepšininkais. Atvirkščiai nei Visagine, Molėtuose pataikymas buvo žymiai geresnis,  tad lengviau buvo žaisti puolime. Visus kėlinius laimėję molėtiškiai šventė pergalę rezultatu 84:65 (21:16; 19:13; 16:10; 28:26). Molėtų gimnazijos gretose nesulaikomas buvo K.Pumputis pelnęs 38 taškus(4 tritaškiai), jam puikiai talkino M.Marcinkevičius - 17,  D. Prušinskas - 12(4 tritaškiai), E.Leišis - 6, A.Banevičius - 5, po 2 pridėjo R.Šilinskas, J.Šeikis ir V.Petryla. Komanda, kuri tęs kovas III etape spręsis nuo Ignalinos ir Visagino komandų akistatos.

 

    Mokinių atostogų metu gruodžio 30 d. Molėtų  sporto centre vyko 2013/14 mokslo metu  Lietuvos moksleivių vaikinų ir merginų krepšinio  čempionato „Manijos“ taurei laimėti I etapo varžybos. Rezultatai:

Vaikinai:     Alantos gimnazija – Giedraičių vidurinė  62:60

                   Alantos gimnazija – Molėtų gimnazija     39:62

Merginos:   Alantos gimnazija – Giedraičių vidurinė  29:15

                   Alantos gimnazija – Molėtų gimnazija     19:54

 

             Sausio 8 d.  Giedraičių A. Jaroševičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje  paaiškėjo nugalėtojai.  Į antrąjį apskrities etapą, kaip ir pernai, pateko I vietą užėmusios Molėtų gimnazijos vaikinų ir merginų komandos. Jos varžysis su Utenos apskrities komandomis.   II vietą užėmė Alantos gimnazijos komandos, o trečioje vietoje liko aikštelės šeimininkai - giedraitiškiai vaikinai ir merginos.

Rungtynių rezultatai:

Vaikinai:    Giedraičių vidurinė  -  Molėtų gimnazija  61:65

Merginos:  Giedraičių vidurinė  -  Molėtų gimnazija  20:56