Prasidedant 2017/18 m. m. MKL U-13 berniukų krepšinio čempionatui, šeštadienį spalio 7 d. Molėtų SC berniukai gim. 2005 m. ir jaunesni dalyvavo krepšinio turnyre Česlovo Švabinsko taurei laimėti, Ukmergėje. Į turnyrą buvo pakviestos Sostinės KM, Šiaulių KA „Saulė“, Molėtų SC komandos ir šeimininkai Ukmergės SC komanda.
Ištraukus burtus į pirmą kovą stojo Ukmergės SC ir Sostinės KM berniukų komandos. Jau nuo pirmų rungtynių minučių į priekį išsiveržė Sostinės KM jaunieji krepšininkai, kurie ir laimėjo rungtynes.
Antras susitikimas vyko tarp Molėtų SC ir Šiaulių KA „Saulė“ krepšininkų. Molėtiškiai du kėlinukus pirmavo, bet padarytos klaidos 3 ir kėlinukuose lėmė rungtynių pabaigą. Molėtiškiai turėjo pripažinti šiauliečių pergalę 32:34.
Dėl 3-4 vietos turnyre į aikštę išbėgo Molėtų SC ir Ukmergės SC komandos. Pirmus du kėlinukus laimėjo molėtiškiai 21:13. Trečią kėlinuką geriau sužaidė Ukmergės berniukai ir pasibaigus kėliniui skyrė komandas tik 2 taškai. Molėtiškių gera gynyba 4 kėlinuke lėmė rungtynių pabaigą, laimėjo 38:34.
Turnyre pirmąją vietą laimėjo Sostinės KM jaunieji krepšininkai, antri Šiaulių KA „Saulė“, treti Molėtų SC berniukai.
Turnyro metu buvo organizuoti „Snaiperio“ ir „Oro karaliaus konkursai.
Komandos prizininkės buvo apdovanotos Ukmergės rajono savivaldybės padėkos raštu, o kiekvienam žaidėjui įteiktas medalis.
Gerai turnyre sužaidė Vakaris Pelakauskas, Eimantas Putna, Keristupas Kildišius. Gynyboje komandai daug padėjo Deividas Jakutis, Orestas Kastavavičius, Nedas Pelakauskas, Vieštautas Kraujelis.