Sausio 12 d. Molėtų sporto centro salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybos. Jose dalyvavo: Molėtų, Anykščių, Ignalinos rajono mokyklų vaikinų ir merginų komandos. Vaikinų tarpe Molėtų rajomui atstovavo Alantos gimnazijos komanda, mokytojas V. Šerelis. Merginų tarpe Inturkės pagrindinės mokyklos komanda, mokytojas V. Sičiūnas. Merginų tarpę visas savo varžoves įveikė ir kelialapį į finalinį etapą iškovojo Inturkės pagrindinės mokyklos merginos. Antros liko Anykščių rajono Svedasų J. Tumo Vaižganto gimnazijos merginos, trečios Ignalinos rajono Daugėliškio – mokyklos daugiafunkcio centro merginos. Vaikinų tarpe geriausiai sekėsi Anykščių rajono Svedasų J. Tumo Vaižganto gimnazistams. Jie įveikė visus savo varžovus iškovojo Pirmąją vietą ir kelialapį i finalinį etapą. Antri liko Alantos gimnazija, treti Ignalinos rajono. Didžiasalio „Ryto“ gimnazija. Finalinis etapas vyks: Vasario . Finalinis etapas vyks: Vasario 3 d. Jonavoje. Rezultatai

Gruodžio 19 dieną, antradienį Molėtų sporto centro salėje vyko Molėtų rajono kaimo vietovių mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 varžybos. Jose dalyvavo: Alantos gimnazijos, Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijos, Inturkės pagrindinė mokyklos mergaičių ir berniukų komandos, ir Joniškio MDC mokyklos berniukų komanda. Mergaičių tarpe geriausiai sekėsi Inturkės pagrindinės mokyklos mergaičių komandai. Įveikusias visas savo varžoves inturkiškės užėmė pirmąją vietą ir iškovojo teisę dalyvauti tarpzoninėse varžybose, antros liko giedraitiškės, trečios alantiškės. Berniukų tarpe vyko atkaklesnė kova. Trys komandos surinko vienodai taškų ir nugalėtojas sprendėsi įmestų ir praleistų taškų skirtumu. Nugalėtojais tapo Alantos gimnazijos berniukų komanda, antri joniškiečiai, treti giedraitiškiai, ketvirti inturkiškiai Komandos prizininkės buvo apdovanotos sporto centro įsteigtais prizais. Primename, kad tarpzoninės varžybos vyks: 2018 m. sausio 12, 13 dienomis. Molėtuose.  Rezultatai