Lapkričio 22 dieną, trečiadieni Molėtų progimnazijos mokyklos sporto salėje vyko rajono mokyklų žaidynių mergaičių ir berniukų futbolo varžybos. Berniukų tarpe varžėsi keturios rajono mokyklos: Molėtų progimnazija, Alantos gimnazija, Inturkės pagrindinė mokykla ir Joniškio mdc. Mergaičių tarpe varžėsi tik dvi komandos. Varžybų nugalėtojoms tapo Molėtų progimnazijos mokyklos mergaičių komanda, mokytoja Ieva Vaicekauskienė. Jos rezultatu 5 – 0 įveikė Inturkės pagrindinės mokyklos mergaites. Berniukų tarpe nesustabdoma buvo Molėtų progimnazijos mokyklos komanda, mokytojas Audrius Kraujalis. Jie per tris rungtynes įmušė, net keturiasdešimt vieną įvartį ir prasileido tik vieną, iškovojo visas tris pergales ir užėmė pirmąją vietą. Antrąją vietą užėmė Alantos gimnazija, treti liko Joniškio mdc. Komandom užėmusiom pirmąsias vietas zoninėse varžybos vyks gruodžio 1-3 dienomis. Ukmergėje. Komandos užėmusiom antrąsias vietas zoninės varžybos vyks 2018 01 19-21 dienomis Ukmergėje. Rezultatai