Ketvirtadienį, rugsėjo 28 dieną Molėtų sporto centro kieme vyko tradicinis lengvosios atletikos rudens kroso varžybos. Jose dalyvavo per šimta dalyvių iš Molėtų gimnazijos, Molėtų progimnazijos, Alantos gimnazijos, Giedraičių gimnazijos ir Inturkės pagrindinės mokyklos. Mokyklų dalyviai varžėsi tarp gimnazijų ir pagrindinių mokyklų. Gimnazijų tarpe varžėsi Alantos Gimnazija. Giedraičių gimnazija, Molėtų gimnazija. Tarp pagrindinių mokyklų varžėsi: Molėtų progimnazija, Inturkės pagrindinė mokykla. Pagal amžiaus grupes bėgikai varžėsi įvairiose distancijose. 12 metų ir jaunesni moksleiviai varžėsi 300 metrų distancijoje. Gimnazijų grupėje nugalėjo alantiškė Emilija Putnaitė – 0.53.66 min. ir giedraitiškis Gytis Sakalauskas – 0.52.81 min. Pagrindinių mokyklų tarpe nugalėjo Molėtų progimnazijos atstovai – Aistė Kalinauskaitė – 0.57.81 min. ir Vaidas Garalevičius – 0.53.35 min. 3 – 14 metų amžiaus grupėje bėgikai turėjo įveikti 500 metrų distanciją. Gimnazijų tarpe nugalėjo giedraitiškis Dovidas Bitautas – 1.45.92 min ir alantiškė Kamilė Baliunytė – 1.50.88 min. Pagrindinių mokyklų tarpe nugalėjo Molėtų progimnazijos bėgikai Dominykas Purlys – 1.33.70 min. ir Miglė Juškaitė – 1.46.11 min. 15 – 16 metų amžiaus grupėje, merginos turėjo įveikti 500 metrų, o vaikinai 1000 metrų distancija. Gimnazijų grupėje nugalėjo Molėtų gimnazijos bėgikė Gabrielė Raukštaitė – 1.45.59 min. ir giedraitiškis Robertas Buinovec – 3.27.19 min., Pagrindinių mokyklų - Inturkės bėgikė Jomantė Trafimovaitė – 1.48.19 min ir Molėtų progimnazijos bėgikas Airidas Petronis – 3.24.42 min. ( 17 – 18 m.) grupėje merginos turėjo įveikti 1000 metrų, o vaikinai 2000 metrų distancija. Merginų tarpę nepralenkiama buvo giedraitiškė Karolina Venskutė – 4.08.85 min, o vaikinų tarpe Deividas Balevičius – 7.27.19 min. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti Molėtų sporto centro įsteigtais medaliais ir diplomais. Molėtų sporto centras dėkoją Molėtų progimnazijos mokyklos kūno kultūros mokytojams: Ievai Vaicekauskienei ir Audriu Kraujaliu už pagalba rengiant varžybas. Rezultatai

Gegužės 9 dieną antradieni Inturkėje vyko rajono mokinių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos. Jose dalyvavo keturios mokyklos. Moksleiviai varžėsi 60, 400, 800, 4x 125 metrų bėgimuose, šuolio į tolį ir kamuoliuko metimo rungtyse. Varžybos vyko mergaičių ir berniukų komandinė įskaitoje ir atskirose rungtyse. Komandinėje įskaitoje varžėsi Molėtų progimnazija, Inturkės pagrindinė mokykla ir Joniškio MDC, Molėtų gimnazijos moksleiviai varžėsi tik atskirose rungtyse. 60 metrų bėgimo distancijoje merginų tarpe nugalėjo Kamilė Alimaitė – 8.71 sek. (Molėtų progimnazija), berniukų tarpe Benjaminas Zelkevičius – 7.27 sek. (Molėtų progimnazija). 800 metrų distancijoje vaikinų tarpe nepralenkiamas buvo Lukas Gurklys – 2.14.14.(Molėtų gimnazija). Merginos varžėsi 400 metrų distancijoje, kurioje nepralenkiama buvo Gabrielė Raukštaitė – 1.08.57 (Molėtų gimnazija). Šuolio į tolio rungtyje nugalėjo Deividas Balevičius – 5.46 m.(Molėtų gimnazija), merginų tarpe toliausiai nušoko Gabrielė Raukštaitė – 4.37 m. (Molėtų gimnazija). Kamuoliuko metimo rungtyje vaikinų tarpe įspūdingai kamuoliuką metė Karolis Kuncevičius – 91 metras. (Molėtų gimnazija), merginų tarpe Medeinė Šeštokaitė – 45,5 metro. (Molėtų gimnazija). Estafetiniame 4x125 metro bėgime merginų tarpę nugalėjo Molėtų progimnazijos komanda, vaikinų tarpe nugalėjo Molėtų gimnazijos komanda. Komandinėje įskaitoje merginų tarpe pirmąją vietą iškovojo Molėtų progimnazija, antri liko Inturkės pagrindinė mokykla, treti Joniškio MDC mokyklos merginų komandos. Vaikinų tarpe nugalėjo Molėtų progimnazija, antri liko Joniškio MDC, treti Inturkės pagrindinės mokyklos moksleiviai. Prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais.
Rezultatai, foto

Balandžio 27 dieną, Molėtų progimnazijos esančiame pušynėlyje vyko tradicinis Molėtų rajono mokinių lengvosios atletikos pavasario krosas. Jame dalyvavo šiek tiek mažiau nei šimtas dalyvių iš Molėtų progimnazijos, Molėtų gimnazijos, Alantos gimnazijos, Joniškio mdc ir Giedraičių gimnazijos mokyklų. Pagal amžiaus grupes bėgikai varžėsi įvairiose distancijose. 13 metų ir jaunesnių amžiaus grupėje 300 metrų distancijoje pagrindinių mokyklų grupėje nugalėjo Molėtų progimnazijos mokyklos moksleiviai, Julijus Zelkevičius ir Kamilė Krivičiūtė. Gimnazijų grupėje Ornela Ažubalytė (Alantos gimnazija) ir Rokas Ginevičius (Giedraičių gimnazija). 14 – 15 metų amžiaus grupėje 500 metrų distancijoje, tarp pagrindinių greičiausi buvo Airidas Petronis ir Laura Saskauskaitė (Molėtų progimnazija), tarp gimnazistų Kamilė Baliunytė ir Lukas Bražėnas (Alantos gimnazija). 16 – 17 metų amžiaus grupėje, merginos varžėsi 500 metrų, o vaikinai 1000 metrų distancijose. Tarp pagrindinių greičiausias buvo Albinas Rutkauskas (Joniškio mdc) ir Agnė Verikaitė ( Inturkės pagrindinė), tarp gimnazistų greičiausi buvo Gabrilė Raukštaitė (Molėtų gimnazija) ir Modestas Vilutis (Alantos gimnazija). Vyriausiųjų 18 – 19 metų grupėje 2000 metrų distancijoje nugalėjo Evelina Rameikaitė ir Žygimantas Umbrasas (Molėtų gimnazija). Rezultatai, foto

Rugsėjo 28 dieną, trečiadienį, šalia Molėtų progimnazijos esančiame pušyne surengtos tradicinės Molėtų rajono mokinių rudens lengvosios atletikos kroso varžybos. Jose dalyvavo per 100 Molėtų rajono mokinių. Pagal amžiaus grupes bėgikai varžėsi įvairiose distancijose. 12 metų ir jaunesni moksleiviai varžėsi 300 metrų distancijoje. Gimnazijų grupėje mergaičių tarpe nugalėjo alantiškė – Omela Ažubalytė ir giedraitiškis Robertas Dapolskas. Tarp pagrindinių mokyklų – Molėtų progimnazijos bėgikai Kamilė Krivičiūtė ir Lukas Macijauskas. 13 – 14 metų amžiaus grupėje bėgikai turėjo įveikti 500 metrų distanciją. Tarp gimnazistų, greičiausi buvo Alantos gimnazijos bėgikai - Kamilė Baliunytė ir Lukas Bražėnas, o tarp pagrindinių nepralenkiami buvo Molėtų progimnazijos bėgikai Gabija Bagdonaitė ir Žygimantas Dikas. 15 – 16 metų amžiaus grupėje, merginos turėjo įveikti 500 metrų, o vaikinai 1000 metrų distancija. Gimnazijų grupėje nugalėjo Molėtų gimnazijos bėgikė Gabrielė Raukštaitė ir Alantos gimnazijos bėgikas Modestas Vilutis, o tarp pagrindinių mokyklų - Inturkės bėgikė Monika Jankauskaitė ir Joniškietis Albinas Rutkauskas. Vyriausioje ( 17 – 18 m.) grupėje merginos turėjo įveikti 1000 metrų, o vaikinai 2000 metrų distancija. Merginų tarpę nepralenkiama buvo sugintiškė Inga Armanavičiūtė ir Molėtų gimnazistas Lukas Gurklys. Komandinėje įskaitoje tarp gimnazijų nugalėjo Alantos gimnazija, o tarp pagrindinių Molėtų progimnazijos mokykla. Prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.