Gegužės 11 diena, Molėtų sporto centro stadione vyko rajono mokinių mokyklų keturkovės varžybos. Jose dalyvavo Molėtų progimnazijos ir Inturkės pagrindinės mokyklos vaikinų ir merginų komandos. Pranašesnės buvo Molėtų progimnazijos vaikinų ir merginų komandos. Asmeninėje įskaitoje vaikinų tarpe geriausiai sekėsi molėtiškiams. Pirmą vieta iškovojo Arnas Žukauskas - 219 taškai, antra liko Pijus Bačiulis - 189 taškai, trečias Dainius Bistrickas - 157 taškai. Merginų tarpe nepralenkiame buvo Gabija Putnaitė - 236 taškai. (Molėtų progimnazija), antra liko Evelina Maseviūtė - 172 taškai (Inturkės pagrindinė), trečia Miglė Juškaitė - 161 taškai. (Molėtų progimnazija) Rezultatai, foto

Balandžio 26 dieną, Molėtų sporto centro kieme vyko tradicinis rajono mokinių lengvosios atletikos pavasario krosas. Šį karta jame dalyvavo apie 70 dalyvių iš rajono mokyklų: Molėtų gimnazijos, Molėtų progimnazijos, Alantos gimnazijos ir Inturkės pagrindinės mokyklos. Tiek merginos tiek vaikinai varžėsi keturiose amžiaus grupėse. Jauniausieji 12 – 13 metų bėgikai varžėsi varžėsi 300 metrų bėgimo distancijoje. Mergaičių tarpe geriausiai sekėsi Gabijai Spevakovaitei – 55.63 sek. (Molėtų progimnazija). Berniukų tarpe nepralenkiamas buvo alantiškis – Kristupas Petronis – 55,35 sek. Vyresnieji 14 – 15 metų bėgikai varžėsi 500 m. distancijoje. Merginų tarpe nugalėjo – Miglė Juškaitė - 1,43,78 min. (Molėtų progimnazija). Vaikinų tarpę nugalėjo Dominykas Purlys – 1,29,12 min. (Molėtų progimnazija). 16 – 17 metų grupėje mergaitės varžėsi 500 m. distancijoje. Merginų tarpę nugalėjo Gabrielė Raukštaitė – 1,45,34 min. (Molėtų gimnazija) Vaikinai varžėsi 1000 metrų distancijoje. Nepralenkiamos joje buvo Airidas Petronis – 3,23,31 min. (Molėtų progimnazija) Vyriausieji 18 – 19 metų amžiaus bėgikai varžėsi 2000 m. distancijoje. Joje nugalėjo didesnio pasipriešinimo nesulaukęs Deividas Balevičius – 7,39,06. (Molėtų gimnazija) Grupių nugalėtojai buvo apdovanoti sporto centro įsteigtais prizais, medaliais ir diplomais.
Rezultatai, foto

Rugsėjo 26 diena, Molėtų sporto centro kieme vyko rajono mokyklų, mokinių lengvosios atletikos rudens kroso varžybos. Jose dalyvavo: Molėtų gimnazijos, Molėtų progimnazijos, Alantos gimnazijos, Inturkės pagrindinės ir Suginčių pagrindinės mokyklos moksleiviai. Dalyviai varžėsi 4 - ose amžiaus grupėse, 300, 500, 1000 ir 2000 metrų distancijose. Jauniausių grupėje 2006 m. g. dalyviai varžėsi 300 distancijoje. Berniukų tarpe nugalėjo: Deividas Jakutis – 0,55,21, Mergaičių Paula Kotušionok – 0, 53,53.(Molėtų progimnazija). Vyresniųjų grupėje 2005 – 2004 m. g dalyviai varžėsi 500 metrų distancijoje. Vaikinų tarpe nepralenkiamas buvo Gytis Sakalauskas – 1.29.91 (Giedraičių gimnazija), merginų tarpe Miglė Juškaitė – 1.40.98 (Molėtų progimnazija). 2002 – 2003 m. g merginos varžėsi 500 m. distancijoje, kur nepralenkiama buvo Evelina Masevičiūtė – 1.42.63( Inturkės pagrindinė). Vaikinai varžėsi 1000 m. distancijoje, kur nugalėtų tapo Airidas Petronis – 3.12.34 (Molėtų gimnazija). Vyriausiųjų grupėje merginos varžėsi 1000 m. distancijos, vaikinai 2000 m. Merginų tarpe nugalėjo Karolina Venckutė – 4.01.84 (Giedraičių gimnazija), vaikinų Aurimas Skebas – 7.34.90 (Alantos gimnazija) . Grupių prizininkai buvo apdovanoti Molėtų sporto centro įsteigtais prizais. Rezultatai, foto