Vasario 2 d. trečiadienį Molėtų progimnazijos sporto salėje vyko 2016 – 2017 m. rajono mokinių žaidynių vaikinų komandinės ir merginų vienetų stalo teniso varžybos. Komandinėse varžybose dalyvavo - „Molėtų gimnazija“, „Molėtų progimnazija“, „Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazija“, „Suginčių pagrindinė mokykla“, „Alantos gimnazija“ ir „Joniškio MDC“. Komandos sužaidė ratuką. Geriausiai sekėsi Giedraičių gimnazijos vaikinams jie įveikė visus savo priešininkus ir tapo nugalėtojais. Per žingsnį nuo nugalėtojų liko ir antrą vietą iškovojo - Molėtų gimnazijos vaikinų komandą, treti liko Molėtų progimnazijos vaikinai, ketvirti Suginčių pagrindinės mokyklos vaikinai, penkti Alantos gimnazijos vaikinai, šešti Joniškio MDC vaikinai. Merginų tarpe vyko vienetų varžybos. Jose dalyvavo aštuonios merginos. Pirmausiąs tris vietas užėmė Alantos gimnazijos mokyklos moksleivės. Nei karto nepralaimėjusi, pirmą vietą užėmė Akvilė Pusvaškytė, antra liko Ugnė Katinaitė, trečia Raminta Čereškaitė. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti sporto centro įsteigtais diplomais.
Primename, kad varžybų nugalėtojai patenka į sekantį etapą, kuris vyks vasario 24 dieną (penktadienį) Širvintų sporto mokykloje.  Rezultatai