2012m. Gegužės 25 d. Smilgiuose vyko atviras Panevėžio r. jaunučių dziudo varžybos. Sporto centrui atstovavo keturi sportininkai, Iki 30 kg. svorio kategorijoje Žilvinas Vaškevičius liko penktas, iki 40 kg. Vilmantas Mackevičius iškovojo antrąją vieta, iki 48 kg. Mantas Lazarkevičius ir Rokas Turkovas pasidalino trečiąja  vieta.

 

 

 

 

Vasario 11 d. Molėtuose vyko Molėtų r. atviras Dziudo turnyras. Varžybose dalyvavo 24 sportininkai iš Panevėžio r., Alantos gimnazijos ir Molėtų sporto centro. Mergaitės varžėsi trijose svorio kategorijose, berniukai - keturiose.

 Mergaičių  30 kg. svorio kategorijoje pirmą vietą iškovojo Laura Lasytė iš Alantos gimnazijos, IIv. - Viktorija Šimoliūnaitė iš Panevėžio r., IIIv. - Ligita Odinbergaitė iš Panevėžio r. ir Fausta Michnevičiūtė - Aantos gimnazija.

 Mergaičių 35 kg svorio kategorijoje pirmą vietą iškovojo Vėjūnė Revėnskaitė iš  Panevėžio r.,  IIv. - Gintarė Žuostautaitė - Panevėžio r.

 Mergaičių 48 kg.  svorio kategorijoje pirmą vietą iškovojo Živilė Vilutytė - Alantos gimnazija,  IIv. Modesta Matuliokaitė - Panevėžio r., IIIv. Austėja Jatautytė - Alantos gimnazija.

 Berniukų 26 kg. svorio kategorijoje pirmą vietą iškovojo Vaidas Janonis - Panevėžio r.,  IIv. Darius Musneckis - Panevėžio r.  IIIv Žilvinas Vaškevičius - Molėtų SC.

 Berniukų 34 kg. svorio kategorijoje pirmą vietą iškovojo Paulius Bieliauskas iš Alantos, IIv Ligitas Vaškevičius - Moletu SC, IIIv. Lukas Povilonis - Molėtų SC, ir Lukas Prakapavičius iš Panevežio.

 Berniukų 42 kg. svorio kategorijoje pirmą vietą iškovojo Benas Čičinas iš Pavevėžio r., IIv. Aurimas Paliunis - Molėtų SC, IIIv Arminas Žukauskas - Molėtaų SC , ir Martynas Vaznonis - Panevėžio r.

 Berniukų 48 kg. Iv Jurgis Jatautis - Alanta, IIv. - Mantas Lazarkevičius - Molėtų SC, IIIv. - Rokas Turkovas - Molėtų SC, ir Jokūbas Pivoras - Alantos gimnazija.

Gruodžio 16 d. sporto centro imtynininkai treniruojami I. Turkovo, dalyvavo Utenoje

vykusiame  atvirame Utenos KKSC jaunučių dziudo imtynių kalėdiniame turnyre. Grupėje virš 35 kg. svorio kategorijoje Jurgis Jatautis  iškovojo pirmąją vietą, antroji vieta atiteko Rokui Turkovui.

 

 

 

 

2011 m. rugsėjo 23 d. Kaune A. Sabonio sporto centre vyko Lietuvos Jaunių žaidynių dziudo imtynių finalinis varžybų etapas. Molėtų sporto centrą atstovavo trenerės Ingridos Šulskytės  auklėtinės: Julita Grigaliūnaitė, Augustė  Repečkaitė, Julija Baranauskaitė ir trenerio Igorio Turkovo auklėtinis Vaidas Maciulevičius.  Puikiai pasirodė J. Grigaliūnaitė ir  A. Repečkaitė,  kurios  rungėsi 57 kg. svorio sportininkių grupėje. Tik šiek tiek pritrūko sportinės sėkmės pusfinalio kovose, pralaimėjo  ir prarado teisę tęsti kovas dėl apdovanojimų.  Teko tenkintis užimta absoliučia  5-ta vieta.  J.Baranauskaitė pasirodė silpniau.  V. Maciulevičius 73 kg. sportininkų grupėje jau pirmoje kovoje pralaimėjo šiauliečiui ir iš tolimesnės  kovos pasitraukė.

 

 2011 rugsėjo 18 d. Vilniuje vyko Lietuvos jaunių žaidynių dziudo zoninės varžybos.

Dalyvavo keturi sporto centro imtynininkai: Julita Grigaliūnaitė, Augustė Repečkaitė, Veronika Baranauskaitė ir Vaidas Maciulevičius. Julita užėmė antrąją vietą, o Augustė, Veronika ir Vaidas iškovojo trečiąsia vietas. Visi sportininkai pateko į finalines varžybas kurios vyks Kaune rugsėjo 23 d.

 

 

 

 

 

2011 m. Kovo 26 d.  Alantos gmnazijoje vyko Molėtų rajono atviras dziudo turnyras „Alanta -2011“. Turnyre dalyvavo 44 sportininai. Svečiai iš Panevežio raj. ir Utenos miesto, Alantos gimnazijos mokiniai ir Molėtų sporto centro auklėtiniai. Sporto centro 5 auklėtiniai tapo čempionais savo svorio kategorijose: Austėja Trimonytė, Ligitas Vaškevičius, Lukas Rauktys, Ainis Vaščiūnas ir Mykolas Saugūnas. Antrosios vietos apdovanojimus gavo : Arūnė Putnaitė, Roksana Janulaitytė, Lukas Pumputis ir Augistinas Žiukas. Trečiasias vietas iškovojo: Vaineta Vainalavičiūtė, Ingrida Lazauksaitė, Juozapas Tumasas, Modestas Adomėnas, Arminas Žukauskas. Šį katrą labai gražiai ir ryštingai kovo, tačiau be apdovanojimų liko: Žilvinas Vaškevičius, Lukas Povilionis, Žygimantas Girskas ir Rokas Turkov Iš Alantos gimnazijos mokinių geriausiai kovojo Modestas Vilutis ir tapo savo svorio kategorijos čempionu. Antrąsias vietas iškovojo: Paulius ir Modestas Bieliauskai, ir Laura Lasytė. Trečiosios vietos apdovanojimais džiaugėsi : Enveras Selim, Fausta Michnevičiūtė, Andrius Krivičius ir Jurgis Jatautis. Jurgio sesutė Austėja liko be apdovanojimo. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir diplomai, prizininkai diplomais. Sportininkai džiaugiasi išmėginę savo jėgas ir laukia kitų varžybų.

           

 2011 m. kovo 19 d. Ukmergėje vyko dziudo turnyras skirtas klubo 10 - ties metų jubiliejui paminėti. Į turnyrą vyko šešiolika Molėtų sporto centro auklėtinių treniruojamų I. Šulskytė ir I. Turkov. Nugalėtojos vardą iškovojo Julita Grigaliūnaitė. Antrosios vietos medaliais džiaugėsi šeši sportininkai: Austėja Trimonytė, Roksana Janulaitytė, Airida Matijošiūtė, Augustė Repečkaitė, Veronika Baranauskaitė ir Modestas Adomėnas.Trečiąją vietą iškovojo Arūnė Putnaitė. Ainis Vaščiūnas laimėjo pirmąją kovą, bet kitose patyrė pralaimėjimus. Kiti jaunieji sportininkai: Ligitas Vaškevičius, Žilvinas Vaškevičius, Karolis Gečys, Lukas Rauktys, Augustas Žukas, Tomas Janulaitis ir Lukas Pumputis pergalės džiaugsmo šiose varžybose nepatyrė, bet nusprendė dar rimčiau treniruotis ir būtinai laimėti sekančiose varžybose, kurios vyks Alantos gimnazijoje kovo 26 d.

2011 m. Lietuvos respublikos jaunimo dziudo pirmenybės

 

 2011 m.vasario 25 d. Kaune vyko 2011 m. Lietuvos respublikos jaunimo pirmenybės, kuriose dalyvavo Molėtų sporto centro auklėtinis Arūnas Kaminskas, treniruojamas I. Turkov. Arūnas pirmąją kova vedė lygiosiomis, bet pratesime priešininkas atliko smaugimo veiksmą ir iškovojo pergalę. Daugiau kovoti jam nebeteko, nes kitoje kovoje jo priešininkas patyrė pralaimėjimą.

 Molėtiškės Lietuvos respublikos dziudo jaunių pirmenybių prizininkės

 2011 m. sausio 28 d., Kauno A. Sabonio sporto centre, vyko Lietuvos respublikos jaunių dziudo pirmenybės. Pirmenybėse dalyvavo trys Molėtų sporto centro auklėtinės: Airida Matijošiūtė, Veronika Baranauskaitė, Julita Grigaliūnaitė, treniruojamos I. Šulskytės. Airida ir Veronika iškovojo trečiąsias vietas. Julitai šį kartą sekėsi praščiausiai, jai neteko užlipti ant apdovanojimų pakilos. Ji pirmoje kovoje susitiko su šių varžybų čempione, o paguodos kovoje pralaimėjo šiaulietei, kuri neatrodė labai rimta priešininke. Merginos dar kartą įsitikino, kad reikia rimtai padirbėti norint pasiekti aukštesnių rezultatų.

Jaunieji imtynininkai iš Vilniaus dziudo klubo „Pelėda“ kalėdinio trunyro grįžo su taurėmis

 

 2010 m. (gruodžio 18 d.) Vilniuje dziudo klube „Pelėda“ vyko kalėdinis turnyras, kuriame dalyvavo 1998 g. m. ir jaunesni sportininkai. Keturi sporto centro jaunieji imtyninikai važiavo išmėginti savo jėgų. Arūnė Putnaitė, Roksana Janulaitytė, Ligitas Vaškevičius ir Modestas Adomėnas, kuriuos tereniruoja I. Šulskytė. Ligitas pirmoje kovoje pralaimėjęs šiek tiek supyko ir nusiminė, bet paskiui laimėjo dvi kovas ir iškovojo antrąją vietą. Arūnė ir Roksana džiaugėsi trečiosios vietos taurėmis.

 

 Šeštadienį Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybės. Šiose varžybose Molėtų miestui atstovavo aštuoni sportininkai. Čempionių vardus pelnė trys merginos: Roksana Janulaitytė, Julita Grigaliūnaitė ir Veronika Baranauskaitė. Antrąją veitą iškovojo Augustė Repečkaitė. Trečiąja veita džiaugėsi Andrej Fiodorov. Jam šios varžybos buvo pirmosios ir gana sėkmingos, jis laimėjo tris kovas. Laimutis Masevičius, Eimantas Grigas ir Giedrius Žukauskas šį kartą liko be prizinių vietų, bet kiekvienos varžybos duoda vis daugiau patirties. Imtynininkus varžyboms ruošia I. Šulskytė ir I. Turkov.

 

 2010 m. 7 d. Kaune vyko tarptautinis dziudo turnyras skirtas Babkevičienės atminimui. Šiame turnyre dalyvavo keturios sporto centro imtynininkės: Roksana Janulaitytė, Augustė Repečkaitė, Julita Grigaliūnaitė ir Veronika Baranauskaitė treniruojamos I. Šulskytės. Roksana kovojo tris kovas, vieną iš jų laimėjo, bet to neužteko, kad iškovotų prizinę vietą. Veronika susitiko su dviem stipriomis priešininkėmis ir teko pripažinti jų pranašumą. Julita ir Augustė kovojo toje pačioje svorio kategorijoje. Abi merginos laimėjo po dvi pirmąsias kovas ir turėjo teisę kovoti dėl išėjimo į finalą. Augustė kovą pralaimėjo ir liko trečia, o Julita kovą laimėjo ir pateko į finalą. Julita dziudo varžybose jau trečią kartą turėjo tokią galimybę, bet abu preaitus kartus liko antra. Bet šį kartą Julitos sėkmė neapleido ir finale. Kovą laimėjo aukščiausiu įvertinimu ir tapo savo svorio kategorijos čempionė. Tai pirmas kartas, kai ji dziudo vržybose iškovojo čempionės vardą.

 

 

 

 

 2010 m. Spalio 23 d. Elektrėnuose vyko Lietuvos moklseivių dziudo pirmenybės, kuriose dalyvavo trys  Molėtų sporto centro auklėtiniai: Julita Grigaliūnaitė, Veronika Baranauskaitė ir Laimutis Masevičius, treniruojami I. Šulskytės ir I. Turkov. Laimutis pirmoje kovoje turėjo pranašumą,  bet paskui padarė klaidą ir pergale džiaugėsi jo priešininkas. Daugiau kovoti Laimučiui nebeteko. Veronika kovojo dvi kovas. Pirmoje kovoje laikėsi neblogai, bet nesurezgė nei vienos rimtos atakos ir nežymia persvara laimėjo jos priešininkė. Antroje kovoje labai greitai pralaimėjo, nes neturėjo laiko pailsėti. Julita pirmą kovą laimėjo labai greitai. Antroje kovo susitiko su rimtesne priešininke, todėl dėl pergalės teko rimtai padirbėti, ją laimėjusi ji išėjo į finalą. Finale priešininkė buvo pranašesnė ir Julitai vėl teko tenkinti antąją vieta.

 

 

 

 2010 m, spalio 3 d., Vilniuje vyko atviras miesto sambo turnyras, kuriame savo jėgas pasitikrino ir trys Molėtų sporto centro imtynininkai: Laimutis Masevičius, Tomas Janulaitis ir Giedrius Žukauskas - treniruojami I.Šulskytės ir I.Turkov. Laimis šiame turnyre iškovojo pirmąją vietą, o Tomas ir Giedrius trečiąsias vietas. Daugiausiai kovų, net penkias, kovojo Giedrius iš kurių tris laimėjo. Tomas dar gavo dovanų suvenyrą, už techniškus veiksmus.

 

 

 

 

 2010 m, rugsėjo 25 d., Elektrėnuose vyko jaunučių sportinių žaidynių finalinės dziudo varžybos. Juose dalyvavo keturi sporto centro auklėtiniai. Julita Grigaliūnaitė, Augustė Repečkaitė, Veronika Baranauskaitė - treniruojamos I. Šulskytė ir Laimis Masevičius - treniruojamas I. Turkov. Laimis pirmasis buvo pakviestas kovai, bet teko pripažinti, kad priešininkas truputi buvo pranašesnis, nors jėgos atrodė apylygės. Daugiau Laimiui kovoti nebeteko, nes jo priešininkas pralaimėjo kitiems.  Veronika antroji iš molėtiškių išėjo ant tatamio. Pirmoje kovoje susitiko su rimta priešininke ir pralaimėjo. Kadangi jos priešininkė toliau laimėjo visas kovas, Veronika turėjo galimybė kautis toliau, ir laimėjusi dvi kovas, tapo trečios vietos nugalėtoja. Augustė ir Julita kovojo toje pačioje svorio kategorijoje. Augustė pirmoje kovoje patyrė pralaimėjimą. Bet priešininkė ir ją ištraukė tolimesnėms kovoms. Antrąją kovą Augustė laimėjo, bet trečioje vėl patyrė pralaimėjimą, todėl ant prizininkų pakilos neteko užlipti. Julita iki finalo ėjo be pralaimėjimų. Nors teko susitikti su aukštesnės kvalifikacijos priešininkėmis, kurios turi mėlynus diržus, bet Julitos tai neįbaugino. Finale Julitai pritrūko patirties, priešininkė pasinaudojo jos padaryta klaida, ir gana nesunkiai laimėjo. Julitai teko džiaugtis antrąją vieta, bet tai yra  didžiausias jos laimėjimas dziudo varžybose. Sportininkai ir jų treneriai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.

                                                                 

 2010 m, rugsėjo 12 d. Vilniuje, vyko Lietuvos jaunučių dziudo žaidynių zoninės varžybos. Į šias varžybas vyko šeši Molėtų sporto centro imtynininkai. I. Šulskytės auklėtinės: Airida Matijošiūtė, Julita Grigaliūnaitė, Augustė Repečkaitė, Veronika Baranauskaitė, ir I. Turkov: auklėtiniai Laimis Masevičius ir Vaidas Maciulevičius.  Visi sportininkai, išskyrus Vaidą, pateko į finalines varžybas, kurios vyks rugsėjo 25 - 26 d.  Elektrėnuose.

TARPTAUTINIS JAUNUČIŲ IR VAIKŲ DZIUDO TURNYRAS "VAIKŲ PASAULIS - 2010" rezultatai

 2010 m. Gegužės 21 d. Panevėžyje vyko atviras jaunučių dziudo turnyras, skirtas tarptautiniai vaikų gynimo dienai paminėti. Šiame turnyre dalyvavo trys Molėtų sporto centro imtynininkės: Arūnė Putnaitė, Sigita Spevakovaitė ir Emilija Trimonytė, treniruojamos I. Šulskytės. Pati pirmoji ant kilimo kovoti išėjo Arūnė, kovos pradžioje buvo laibai įsigandusi ir vos galėjo judėti, bet išsidrąsinus laimėjo kovą  „išlaikymo“ veiksmu. Antroji kova buvo dėl čempionės vardo, kurį Arūnė ir iškovojo. Sigita laimėjo pirmą kovą, bet antros kovos pradžioje nebuvo susikaupusi imtyniauti ir liko antra. Emilija Trimonytė laimėjo net tris kovas ir iškovojo čempionės vardą.

 

 2010 m. sausio 30 d. Ukmergėje vyko Lietuvos jaunių sambo pirmenybės, kuriose dalyvavo keturi molėtiškiai. Julita Grigaliūnaitė, Aurimas Statkūnas, Remigijus Stražinskas ir Arūnas Kaminskas, kuriuos treniruoja I. Šulskytė ir I. Turkov. Julita dalyvavo jau antrose sambo varžybose ir šį kartą sėkmė nuo jos nenusisuko, ji savo svorio kategorijoje vėl iškovojo čempionės vardą. Labai gaila, kad Julita negalės važiuoti Lietuvą atstovauti Europos čempionate, nes ji dar per jauna, bet tikimės, kad tai įvyks kitais metais.  Remigijui su Aurimu šios varžybos buvo pirmosios. Remigijui iki pergalės truko nedaug, jis savo priešininkui pasibaigus imties laikui pralošė nežymia persvara, tačiau daugiau jam kovoti neteko. Aurimui pirmąją kova teko kovoti su labai rimtu priešininku, kuris vėliau ir tapo šio svorio kategorijos čempionu, todėl kova baigėsi labai greitai, priešininkui atlikus skausmingą veiksmą. Nors Aurimas turėjo galimybės susikauti ir su kitu dalyviu, tačiau jam pritrūko drąsos bei pasitikėjimo savo jėgomis ir ant tatamio jis nepasirodė. Arūnas pirmąją savo kova laimėjo palyginti lengvai, atlikęs priešininkui skausmingą veiksmą. Tačiau jam nepasisekė kovojant antroje kovoje, jo priešininkas atliko „švarų metimą“  ir laimėjo kovą, nespėjus rimtai pasipriešinti. Todėl Arūnas šį kartą liko be prizinės vietos, nors matėsi, kad yra „geros formos“.