Gegužės 10 d. Panevėžio rajone, Smilgių vid. mokykloje vyko dziudo turnyras. Jame dalyvavo penki Molėtų sporto centro auklėtiniai treniruojami I. Šulskytės ir I. Turkov. Rokas Olickas iškovojo čempiono vardą. Armandas Jundulas tapo antros vietos nugalėtoju. Fausta Keinaitė  džiaugėsi trečiąją vieta. Eligija Mackevičiūtė ir Mantas Vainalavičius liko penkti. Rezultatai

  Balandžio 20 d. Kėdainiuose vyko dziudo turnyras, kuriame dalyvavo 17 molėtiškių. Trys iš jų Alantos gimnazijos moksleiviai: Lukas Lasys, Jokūbas Pivoras ir Jurgis Jatautis. Molėtų sporto centro auklėtiniai: Arūnė Putnaitė, Skaistė Ivaškevičiūtė, Faustas Keinaitė, Eligija Mackevičiūtė, Vaida Šimulynaitė, Armandas Jundulas, Mantas Vainalavičius, Žygintas Čekuolis, Nojus Šikšnys, Žilvinas Vaškevičius, Gustas Vaščiūnas, Rokas Olickas, Aurimas Žukauskas ir Rokas Turkovas treniruojami I. Šulskytės ir I. Turkov.  Šį kartą prizininkėmis tapo tik mergaitės. Eligija ir Skaistė buvo trečios, o Arūnė ir Fausta iškovojo antrąsias vietas. Dvi kovas laimėjo Gustas Vaščiūnas ir liko penktas. Po vieną kovą laimėjo: Aurimas Žukauskas, Vaida Šimulynaitė ir Armandas Jundulas. Iš viso turnyre dalyvavo 273 sportininkai iš Vilniaus, Elektrėnų, Kauno, Ukmergės, Utenos, Panevėžio, Plungės, Alytaus, Kėdainių, Šakių, Klaipėdos, Jonavos, Trakų, Šilutės ir Pasvalio miestų bei rajonų.

  Balandžio 19 d., Ukmergėje vyko Lietuvos mokinių sambo čempionatas, jame dalyvavo penki Molėtų sporto centro auklėtiniai, treniruojami Ingridos Šulskytės. Roksana Janulaitytė iškovojo čempionės vardą. Augustas ir Deividas Šalteniai tapo trečiosios vietos nugalėtojais. Ligitui Vaškevičiui ir Ainiui Vaščiūnui ant prizininkų pakilo neteko pakilti. Nors Ainis kovojo labai gerai: pirmoje kovoje finalininkui pralaimėjo tik vienu tašku, o antroje vedė visą kovą ir likus vos kelioms akimirkoms priešininkas atliko skausmingą veiksmą.

  Balandžio 6 - 7 dienomis Vilniuje Lietuvos Sportinio sportinio sambo  čempionate savo jėgas išmėgino 6 sportininkai: Augustė Repečkaitė 3 vt., Veronika Baranauskaitė, Julita Grigaliūnaitė 5 vt., Tomas Janulaitis, Airidas Urbonavičius ir Gytis Karvelis.

 

  Kovo 16 d. Molėtų sporto centro arenoje vyko dziudo turnyras. Jame dalyvavo sportininkai iš Molėtų ir Utenos miestų, Alantos miestelio ir Panevėžio rajono. Iš viso dalyvavo 58 imtininkai. Molėtiškių – 36, iš jų čempionais tapo Ainis Vaičiūnas, Modestas Misevičius, Ligitas Vaškevičius, Rokas Olickas, Lukas Lasys, Vaida Šimulynaitė, Sigita Spevakovaitė. Antrasias vietas iškovojo: Deividas Šaltenis, Modestas Bieliauskas, Lukas Povilonis, Jurgis Jatautis, Nojus Šikšnys, Armandas Jundulas, Beatričė Žiūraitė, Eligija Mackevičiūtė, Fausta einaitė, Arūnė Putinaitė. Trečiųjų vietų nugalėtojai: Augustas Šaltenis, Arminas Žukauskas, Jokūbas Pivoras, Vilmantas Mackevičius, Aurimas Paliūnas, Aurimas Skebas, Rokas Turkovas, Nojus Lavinskas, Vakaris Pelakauskas, Mantas Vainalavičius, Žygintas Čekuolis, Žilvinas Vaškevičius ir Skaistė Ivaškevičiūtė. Sportininkus treniruoja Ingrida Šulskytė ir Igor Turkov. Turnyras vyko jau 4 kartą, tad kitais metais tikimės dar daugiau dalyvių. Rezultatai

   Kovo 2 d. Jurbarke vyko Lietuvos jaunimo sambo pirmenybės, jose dalyvavo trys Molėtų sporto centro auklėtiniai treniruojami I. Šulskytės. Augustė Repečkaitė iškovojo antrąją vietą. Veronika Baranauskaitė kovoje dėl trečios vietos buvo išsiveržusi į priekį ir vedė kovą, bet pritrūko jėgų ir pralaimėjo rezultatu 8:9. Tomas Janulaitis šį kartą pasirodė silpnai, jau pirmoje kovoje patyrė pralaimėjimą ir daugiau kovoti jam nebeteko.
  Vasario 2 d. Šiauliuose vyko jaunių sambo pirmenybės. Jose dalyvavo keturi Molėtų sporto centro auklėtiniai treniruojami I. Šulskytės. Roksana Janulaitytė tapo savo svorio kategorijos čempione, Augustė Repečkaitė iškovojo antrąją vietą. Vaikinai , Tomas Janulaitis ir Ainis Vaščiūnas, pirmąsias kovas laimėjo aiškia persvara. Bet vėliau nežymiai priešininkai buvo pranašesni. Nors kovos vyko apylygiai jiems pritrūko sėkmės ir abu liko penktose vietose.


 Sausio 12 d. Kauno rajone, Ringaudų pradinėje mokykloje vyko 2013 m. Kauno rajono moksleivių dziudo turnyras LAISVĖS GYNĖJŲ dienai paminėti  ir Dziudo pradininko Lietuvoje Antano Bubnelio atminimo taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturi sporto centro auklėtiniai. Deividas Šaltenis - kovojo dvi kovas, abi pralaimėjo, Ligitas Vaškevičius - kovojo dvi kovas, abi pralaimėjo, Augustas šaltenis - pirmąją kovą laimėjo, kitas dvi pralaimėjo ir Ainis Vaščiūnas - pirmąją kovą laimėjo, kitas dvi pralaimėjo. 

 Gruodžio. 8 d. Vilniuje vyko  6 – asis Lietuvos sambo imtynių prezidento dr. Pranciškaus Eigmino atminimo tarptautinis turnyras. Turnyre dalyvavo keturi Molėtų sporto centro trenerės Ingridos Šulskytės  auklėtiniai: Augustė Repečkaitė, Julita Grigaliūnaitė, Tomas Janulaitis ir Airidas Urbonavičius. Augustė pirmoji iš saviškių pradėjo kovas savo svorio kategorijoje. Pirmoje kovoje susitiko su imtynininke iš Prancūzijos ir gana lengvai ją įveikė. Antroje kovoje Augustė patyrė pralaimėjimą, bet paskui laimėjus dar dvi kovas tapo trečiosios vietos nugalėtoja. Labai analogiškai varžybos susidėliojo ir Julitai. Pimoje kovoje pergalė, po to pralaimėjimas ir vėl dvi pergalės prieš lenkijos imtynininkes, ir tai lėmė patekimą  ant prizininkų trečiosios vietos pakilos. Tomas pradėjo varžybas sėkmingai -  trys pergalės iš eilės, ir dėja pralaimėjimas susitikime, dėl išėjimo į finalą. Priešininkas pasirodė techniškiau ir įveikė Tomą skausmingu veiksmu. Todėl ir Janulaitis tenkinosi trečiąją vieta. Na, o Airidui tai buvo pirmosis varžybos. Jam susikolstė taip, kad iš karto pateko į rimtą trunyrą, kuriame susirinko pajėgūs sportininkai net iš dešimties šalių. Jis patyrė pralaimėjimą pirmoje kovoje, ir atrodo jau buvo įveiktas didžiulis jaudulys, bet toliau kovoti jam nebeteko.Turnyre dalyvavo svečiai iš Rusijos, Latvijos, Olandijos, Lenkijos, Baltarusijos, Austrijos, Slovėnijos, Estijos ir Prancūzijos. Molėtiškiai džiaugiasi savo ir kitų pasiekimais ir kelia vis aukštesnius sau tikslus.

Gruodžio 1d. Utenoje vyko Utenos DSC  jaunučių dziudo taurės varžybos. Į šias varžybas vyko net 20 Molėtų sporto centro I. Šulskytės ir I. Turkov auklėtinių. Iš jų keturi Alantos gimnazijos moksleiviai: Jokūbas Pivoras,  Aurimas Kebas, Paulius Bieliauskas ir Modestas Bieliauskas, juos treniruoja I. Turkov. Alantiškiams ant prizininkų pakilos šį kartą užlipti neteko.  I. Turkovo auklėtiniai iš Molėtų, iškovojo dvi antrąsias ir dvi trečiąsias vietas. Antrąsias : Rokas Olickas ir  Lukas Povilonis, trečiąsias: Arminas Žukauskas ir Rokas Turkovas.  Arminas Paliunis ir Vilmantas Mackevičius liko penkti.I.Šulskytės auklėtiniai  iškovojo dvi pirmąsias vietas - Eligija Mackevičiūtė ir Arūnė Putnaitė; antrąją vietą - Deivydas Šaltenis; trečiąsias vietas –  Žygintas Čekuolis ir Nojus Žiūras. Pasižymėti nepavyko: Nojui Slavinskui, Mantui Vainalavičiui, Armandui Jandului, Gustui Vasčiūnui ir Ligitui Vaškevičiui.Varžybose dalyvavo sportininkai iš Elektrėnų, Jonavos, Ukmergės, Biržų, Kėdainių, Utenos ir Molėtų. Ingridos Šulskytės informacija.