X jubiliejinio tradicinio atviro Smilgių jaunučių dziudo turnyro Panevėžio r. mero taurei laimėti rezultatai

 

  Gegužės 2 d. Molėtų rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos sambo federacijos prezidentas Eduardas Rudas, m. Europos jaunimo ir jaunių čempionato bronzos medalio laimėtoja, Lietuvos sambo imtynių rinktinės narė Augustė Repečkaitė ir jos trenerė Ingrida Šulskytė. Susitikime dalyvavo rajono meras Stasys Žvinys, mero pavaduotojas Henrikas Ivickas, Administracijos direktorius Vaclovas Seniūnas, Molėtų sporto centro direktorius Kęstutis Vaicekauskas bei kiti sporto centro treneriai. Susitikime aptarta Lietuvos imtynių sporto nūdiena, kalbėta apie reikalingą pagalbą šiai sporto šakai bei apie konkrečią pagalbą, siekiant kad molėtiškė Augustė Repečkaitė garsintų mūsų kraštą Pasaulio sambo čempionate, kuris šių metų rudenį vyks Seule. Po to rajono meras m. Europos jaunimo ir jaunių čempionato bronzos medalio laimėtojai Augustei Repečkaitei už sportininko kelio pasirinkimą, kovingumą ir iškovotą bronzos medalį, kitas svarias pergales ant imtynių kilimo, Lietuvos ir Molėtų krašto garsinimą įteikė Molėtų rajono savivaldybės Padėkos ženklą , o Molėtų rajono savivaldybės Padėkos raštu už atsakingą ir profesionalų trenerio darbą, auklėtinių iškovotus medalius ir kitas svarias pergales ant imtynių kilimo, Lietuvos ir Molėtų krašto garsinimą apdovanojo jos trenerę Ingridą Šulskutę, taip pat įteikė atminimo dovanėles, palinkėjo džiugių ir svarių pergalių ateityje ir paprašė garbingus svečius pasirašyti Molėtų garbės svečių knygoje.

 

  Gegužės 4 d., Vilniuje vyko vaikų sambo turnyras. Keturi berniukai mamyčių dienos proga parvežė po medalį. Adomėnas Modestas ir Jansevičius Giedrius buvo nenugalimi ir tapo savo svorio kategorijos čempionais. Jundulas Armandas iškovojo antrąją vietą, o Vainalavičius Mantas trečiąją. Sportininkų trenerė Ingrida Šulskytė. Mokiniai džiaugiasi savo puikiais laimėjimais.

 

  Gegužės 3 d., Ukmergėje vyko Lietuvos mokinių sambo pirmenybės, kuriose dalyvavo trys Molėtų sporto centro auklėtiniai: Arūnė Putnaitė, Ligitas Vaškevičius ir Ainis Vaščiūnas.Abu vaikinai užėmė trečiąsias vietas, o Arūnė iškovojo antrąją vietą. Sportininkus treniruoja Ingrida Šulskytė.

 

    Šių metų balandžio 11-13 d. Caceres mieste, Ispanijoje, vyko Europos jaunimo ir jaunių (vyrų, moterų) SAMBO čempionatai. Jaunių čempionate Lietuvą atstovavo Roksana Janulaitytė (56 kg.) Ji užėmė penktąją vietą. Augustė Repečkaitė (56 kg.) jaunimo Lietuvos atstovė sukovojo sėkmingiau ir tapo trečiosios vietos nugalėtoja.Ji pirmoji molėtiškė europos čempionate iškovojusi prizinę vietą.
Merginos turi iškovojusios teisę atstovauti Lietuvą Pasaulio čempionate, kuris vyks Seule, spalį. Čempionatui merginas parengė treneriai I. Šulskytė ir I. Turkov. Rezultatai čia ir čia

 

  Kovo 30 d. Molėtuose vyko jaunučių dziudo turnyras "Molėtų SC taurė". Turnyre dalyavo 60 sportininkų: iš Utenos, Panevėžio raj., Ukmergės ir Molėtų. Molėtiškių iš viso buvo 17: Eligija mackevičiūtė, Vaida Šimulynaitė, Fausta Keinaitė, Austėja Trimonytė, Karolina Karvelytė, Kotryna Vaščiūnaitė, Arūnė Putnaitė, Augustas Ilgys, Dainius Bistrickas, Mantas Vainalavičius, Armandas Jundulas, Giedrius Jansevičius, Deividas Čaikauskas, Vilmantas Mackevičius, Mantas Lazarkevičius, Gustas Vaščiūnas ir Rokas Turkovas. Pirmąsias vietas iškovojo: Fausta, Arūnė ir Giedrius. Antrųjų vietų nugalėtojai - Austėja, Karolina, Armandas ir Vilmantas . O trečiosiomis vietomis džiaugėsi: Vaida, Kotryna, Augustas, Mantas V., Deividas ir Rokas. Vaikus sveikino ir apdovanojo sporto centro direktorius K. Vaicekauskas ir pavaduotoja G. Keliuotienė. Molėtiškius treniruoja treneriai: I. Šulskytė ir I. Turkov.
Vaikai džiaugėsi turėdami galimybę dalyvauti varžybose, kurios vyksta jų mieste, nes savos sienos padeda. Vieni savimi didžiavosi ir dovanojo plačias šypsenas, kiti truputi nusivylė ir liejo ašaras, tada sportas grūdina ir ruošia gyvenimui, nes ir jame teks susidurti su konkurencija ir sunkumais. Rezultatai čia

 

  Kovo 29 d. Kaune vyko Lietuvos suaugusiųjų sambo čempionatas. Jame dalyvavo trys Molėtų sporto centro auklėtinės: Roksana Janulaitytė, Augustė Repečkaitė ir Veronika Baranauskaitė. Roksana varžybose buvo pati jauniausia ir pirmoje kovoje patyrusi pralaimėjimą - daugiau nebekovojo. Augustė ir Veronika iškovojo trečiąsias vietas. Merginos džiaugiasi išmėginusios jėgas suaugusiųjų sporte ir planuoja ateityje tapti rimtomis varžovėmis. Varžyboms merginas ruošia treneriai: I. Šulskytė ir I. Turkov.

 

  Sekmadieni (kovo 16 d.) Molėtų sporto centro šeši imtynininkai vyko į dziudo turnyrą, kuris vyko Pakruojyje. Antrąsias vietas iškovojo: Eligija Mackevičiūtė, Arūnė Putnaitė, Vilmantas Mackevičius ir Mantas Vainalavičius. Trečiąsias vietas iškovojo: Vaida Šimulynaitė ir Ligitas Vaškevičius. Sportininkus treniruoja I. Šulskytė

 

  Šeštadieni (kovo 8 d.) Jurbarke vyko sambo jaunimo pirmenybės. Jose dalyvavo trys Molėtų sporto centro auklėtiniai treniruojami I. Šulskytės. Kadangi diena merginoms buvo ypatinga tai ir pergalės buvo neeilinės. Veronika Baranauskaitė iškovojo antrąją vietą. Augustė Repečkaitė finale šį kartą įveikusi labai rimtą priešininkę iš Klaipėdos tapo čempione ir iškovojo teisę atstovauti Lietuvą europos ir pasaulio jaunimo sambo čempionatuose. Tomas Janulaitis kovojo tik vieną kovą, nors priešininkas buvo pajėgus, bet iki finalo nenuėjo ir Tomas nebeturėjo galimybės toliau kovoti.
Šiais metais Lietuvos sambo rinktinėje jau yra dvi molėtiškės: Roksana Janulaitytė ir Augustė Repečkaitė. Jos balandžio 10 d., turėtų atstovauti Lietuvą sambo europos čempionate, kuris vyks Madride.

 

   Šeštadieni (kovo 1 d.) Kaune vyko dziudo turnyras, kuriame dalyvavo ir penki Molėtų sporto centro auklėtiniai: Mantas Vainalavičius, Armandas Jundulas, Rokas Olickas, Dainius Bistrickas ir Giedrius Jansevičius.Geriausia varžybose pasirodė ir daugiausia kovų kovojo Mantas. Jo svorio kategorijoje buvo net 40 varžovų, jis iškovojo 7 vietą. Armandas turėjo kovoti už didesnį svorį, nes viršijo 200 g. savąjį, todėl jam buvo šiek tiek sunkiau, pirmąją kovą laimėjo, bet paskui dvi pralaimėjęs liko septintas. sunkiausiai sekėsi Dainiui, jam šios varžybos buvo pirmosios, jis tik susipažino su varžybine atmosfera. Giedriui taip pat pirmosios varžybos, jis kovojo tris kovas ir taip pat buvo septintas.Vaikinai džiaugiasi galėjęs kovoti nemažai kovų ir su nekantrumu laukia kitų varžybų, kurios vyks Molėtuose kovo 30 d. Sportininkus treniruoja I. Šulskytė ir I. Turkov

 

  Vasario 8 d. Šiauliuose vyko Lietuvos jaunių sambo  pirmenybės. Molėtus atstovavo trys sporto centro sportininkai treniruojami I. Šulskytės. Roksana Janulaitytė nenusileidusi nei vienai priešininkei ir iškovojo čempionės vardą. Tomas Janulaitis pirmoje kovoje susitiko su rimtu priešininku, kuris vėliau jį išvedė į kitą etapą. Antroje kovoje Tomas priešininką įveikė skausmingu veiksmu, o kovoje dėl trečios vietos, vedęs visą kovą likus kelioms sekundėms nukrito ir 1 tašku pralaimėjo, todėl liko penktas. Ainis Vaščiūnas pirmoje kovoje patyrė pralaimėjimą ir daugiau kovoti jam nebeteko. Vaikinai nusiteikę rimtai ruoštis kovo 8 d. Jurbarke vyksiančioms Lietuvos jaunimo pirmenybėms.

 

  Gruodžio 21 d. Ukmergėje vyko Kalėdinis dziudo turnyras. Turnyre dalyvavo devyni molėtiškiai: Eligija Mackevičiūtė, Vaida Šimulynaitė, Fausta Keinaitė, Deividas Čaikauskas, Žygimantas Dikas, Armandas Jundulas, Mantas Vainalavičius, Modestas Adomėnas ir Vilmantas Mackevičius. Eligija savo svorio kategorijoje tapo čempione. Vaida ir Deividas iškovojo antrąsias vietas. Visi kiti džiaugėsi trečiosios vietos medaliais. Sportininkai iš šio turnyro grįžo visi su apdovanojimais. Kiekvienas dalyvis laimėjo kovų ir džiaugėsi sėkmingai užbaigę šiuos metus. Vaikus treniruoja Ingrida Šulskytė ir Igor Turkov.

 

  Gruodžio 7 d. Vilniuje vyko Tarptautinis sambo turnyras P. Eigmino memorialas. Turnyre dalyvavo trys molėtiškės ir pasiekė labai aukštų rezultatų. Augustė Repečkaitė iškovojusi tris kovas iš eilės pateko į finalą ir tik jame nusileido rimtai varžovei iš Baltarusijos. Veronika Baranauskaitė pirmąją kovą laimėjo, o antroje kovoje teko pripažinti varžovės pranašumą. Bet po to laimėjus dvi kovas, ir net prieš europos prizininkę, išsikovojo trečiąją vietą. Roksana Janulaitytė šiame turnyre buvo jauniausia ir lengvesnė nei jos priešininkė, pirmoje kovoje susitiko su varžybų čempione ir patyrė pralaimėjimą. Antroje kovoje kova vyko apylygiai ir tik nežymia persvara priešininkė buvo pranašesnė. Trenerė I. Šulskytė džiaugiasi merginų pasiekimais ir liūdi, kad Augustė ir Veronika kitais metais jau atstovaus nebe Molėtams, o gal Vilniui ar Kaunui.

 

 Gruodžio 7 d. (šeštadieni) Kėdainiuose vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo aštuoni sporto centro auklėtiniai treniruojami I. Šulskytės ir I. Turkov. Fausta Keinaitė, laimėjusi net keturias kovas, iškovojo čempionės vardą. Antrąją vietą laimėjo Vaida Šimulynaitė. Trečiosiomis vietomis džiaugėsi: Eligija Mackevičiūtė, Arūnė Putnaitė, Rokas Olickas ir Rokas Turkovas.  Armandas Jundulas ir Modestas Adomėnas kovų laimėjo, bet to nepakako pasiekti prizinių vietų ir jie liko septinti. Sportininkai džiaugėsi pasiektais rezultatais ir laimėtais medaliai, bei įgyta patirtimi.

 

  Spalio 30 d. Alytuje vyko dziudo turnyras, kuriame dalyvavo 16 molėtiškių, I. Šulskytės ir I. Turkov auklėtinių. Arūnė Putnaitė ir Jurgis Jatautis iškovojo antrąsias vietas. Gustas Vaščiūnas, Jokūbas Pivoras ir Ligitas Vaškevičius - trečiąsias vietas. Arminas Žukauskas, Modestas Bieliauskas mažajame finale patyrė pralaimėjimus ir liko penkti. Laura Lasytė, Austėja Jatautytė, Roksana Janulaitytė, Ainis Vaščiūnas, Lukas Lasys, Rokas Olickas, Lukas Povilonis, Aurimas Žukauskas, Vilmantas Mackevičius liko be apdovanojimų, bet džiaugiasi gavę patirties ir stengsis toliau rimtai treniruotis, kad kitose varžybose pasiektu pergalių.

 

 Rugsėjo 14-15 d. Rygoje vyko Europos atviras sambo kadetų čempionatas, kuriame dalyvavo mūsų auklėtinė Roksana Janulaitytė. Roksana patekusi į mažąjį finalą patyrė nesėkmę ir bendroje įskaitoje liko penktoje vietoje. Mergina džiaugiasi nauja patirtimi ir didžiuojasi pirmoji iš molėtiškių patekusi į Lietuvos sambo rinktinę.