Balandžio 4 d. Jurbarke vyko LR suaugusių sambo čempionatas, kuriame dalyvavo trys molėtiškiai. Augustė Repečkaitė ir toliau mus džiugina savo pregalėmis, čempionate ji buvo nenugalima ir iškovojo čempionės vardą, taigi ir toliau atstovaus Lietuvą (ir Molėtus) Europos ir Pasaulio čempionatuose. Roksana Janulaitytė iškovojo trečiąją vietą, nors savo svorio kategorijoje buvo pati jauniausia. Tomas Janulaitis yra pasiruošęs rimtoms kovoms, bet jo svorio kategorijos dalyviai yra ženkliai už jį vyresni ir labiau patyrę, taigi Tomui dar yra laiko ir noro siekti aukštesnių rezultatų. Jaunimas džiaugiasi galėdamas dalyvauti rimtuose čempionatuose, todėl negaili savęs ir treniruočių metu. Augustė buvo pakviesta ir treniruojasi pas trenerį E. Rudą, kuris yra sambo federacijos prezidentas, o Tomas su Roksana, taip pat kartais ten apsilanko ir kuria planus apie tolimesnę sportinę veiklą. Rezultatai: moterys, vyrai, ir čia vyrai

Kovo 28 d. Molėtų sporto centro arenoje šurmuliavo gausus būrys jaunųjų imtynininkų. Jau šeštus metus vykstantis turnyras susilaukia vis naujų svečių. Pernai turėjome svečius iš Panevėžio r., Ukmergė ir Utenos, o šiais metais prie mūsų prisijungė ir Giedraičių miestelio dziudistai. Turnyre dalyvavo 67 sportininkai, jų tarpe 16 molėtiškių. Pirmąsias vietas savo svorio kategorijoje iškovojo: Kistina Dumalakaitė ir Arūnė Putnaitė. Antrąsias: Eligija Mackevičiūtė, Austėja Trimonytė ir Armandas Jundulas. Trečiąsias: Karolina Karvelytė, Vaida Šimulynaitė, Mantas Vainalavičius, Ligitas Vaškevičius, Gustas Vaščiūnas ir Augustas Ilgis. Vilmantas Mackevičius liko penktas, o Martynas Dumalakas septintas. Pirmą kartą ant imtynių kilimo pasirodė ir Vyturėlio darželio grupės trys jaunieji imtynininkai, kurie išdrįso išmėginti savo jėgas ir sėkmingai startuoti, tai: Džiugas Šėža, Aistis Kiaunė ir Eimatas Kalinauskas.

Rezultatai mergaičių, berniukų

Kovo 7 d. Ukmergėje vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo sambo pirmenybės, kuriose dalyvavo devyni molėtiškiai ir daugelis iš jų grįžo su medaliais: Eligija Mackevičiūtė - 1 vieta, Roksana Janulaitytė - 1 vieta, Vaida Šimulynaitė - 2 vieta, Sigita Spevakovaitė - 2 vieta, Ligitas Vaškevičius -2 vieta, Tomas Janulaitis - 3 vieta, Armandas Jundulas - 3 vieta, Mantas Vainalavičius ir Ainis Vaščiūnas. Sportininkus treniruoja Ingrida Šimulynienė.

Vasario 7 d. Šiauliuose vyko Lietuvos jaunių sambo čempionatas. Jame dalyvavo trys Molėtų sporto centro auklėtiniai: Sigita Spevakovaitė, Roksana Janulaitytė ir Ligitas Vaškevičius. Visi sportininkai iškovojo trečiąsias vietas. Jaunius treniruoja Ingrida Šimulynienė.

Pasaulio jaunių ir jaunimo sambo čempionate lietuvės iškovojo tris bronzos medalius Sandra Žievytė Seule (Pietų Korėja) pasibaigusiame pasaulio jaunių ir jaunimo sambo čempionate be medalių neliko Lietuvos sportininkės, iškovojusios tris apdovanojimus. Jaunimo grupės svorio kategorijoje per 80 kg bronza pasidabino Agnė Šlapelytė. Lietuvė čempionato pusfinalyje nusileido ukrainietei Kristinai Hašenko, o mažajame finale varžovės neturėjo. Jaunių merginų grupėje bronzos medalį iškovojo Sandra Žievytė (iki 60 kg). Lietuvė pusfinalyje neatsilaikė prieš rusę Anną Ischakovą, o mažajame finale taip pat neturėjo varžovės. Bronzos medalį toje pačioje amžiaus grupėje pelnė ir Akvilė Titorenko (iki 75 kg). Lietuvė dar ketvirtfinalyje nusileido rusei Aleksandrai Gimaletdinovai, bet mažajame finale buvo pranašesnė už bulgarę Borijaną Borisovą. Kitų lietuvių rezultatai: Jaunimas, vaikinai: Manvydas Sokolovas (iki 82 kg) nepateko į ketvirtfinalį. Jauniai, vaikinai: Aleksandras Kravčenko (iki 52 kg) pralaimėjo kovą dėl bronzos. Aivaras Galatiltis (iki 56 kg) pralaimėjo kovą dėl bronzos.

Šioje rinktinėje dalyvavo Molėtų sporto centro auklėtinės. Jaunių grupėje  Roksana Janulaitytė (iki 56 kg) pralaimėjo kovą dėl bronzos. Jaunimo grupėje Augustei Repečkaitei (iki 56 kg.) pirmoji kova susiklostė nesėkmingai, ir savo pasirodymą pasaulio čempionate baigė. Sveikiname sportininkes ir jų trenerę Ingridą Šimulynienę patekus į Lietuvos rinktinės sudėtį, startuoti pasaulio čempionate.

Šeštadienį (10.11 d.) Kaune vyko finalinės dziudo žaidynių varžybos, kuriose dalyvavo trys sporto centro sportininkės: Austėja Trimonytė, Karolina Karvelytė ir Sigita Spevakovaitė. Merginos treniruojasi ne taip jau seniai, bet pranoko trenerės lūkesčius ir iškovojo po dvi kovas prieš labai rimtas varžoves, bet to nepakako, kad taptų prizininkėmis. Sigita ir Karolina kovodamos mažąjame finale pralaimėjo ir liko penktos. O Austėja užėmė 7 - ąją vietą. Merginas treniruoja Ingrida Šimulynienė (Šulskytė).