Gegužės 28 d. 4 molėtiškiai: Eligija Mackevičiūtė, Vaida Šimulynaitė, Airidas Krivičius, Žeimantas Čekuolis ir 3 giedraitiškiai: Brigita Vainoriūtė, Austėja Gražytė ir Gytis Sakalauskas dalyvavo Ukmergės miesto traptautiniame dziudo turnyre. Čempionės vardą iškovojo Vaida Šimulynaitė. Bronzos medaliais džiaugėsi: Airidas, Brigita, Austėja, Eligija ir Gytis.

Balandžio 23d. vyko Utenos KKSC taurės jaunučių pirmenybės, jose dalyvavo šeši molėtiškiai. Austėja Gražytė, Brigita Vainoriūtė ir Gytis Sakalauskas sportuoja Giedraičiuose dalyvaudami NVŠ programoje "Švelnus būdas laimėti". Gytis ir Austėja iškovojo trečiąsias vietas. Sporto centro auklėtiniai: Vaida Šimulynaitė - iškovojo trečiąją, o Armandui Jundului šį kartą nepavyko įveikti varžovų. Geriausiai kovojo jauniausias imtynininkas Airidas Krivičius, jis džiaugėsi sidabro medaliu.

Balandžio 22 d. Šiauliuose vyko kadetų sambo pirmenybės, kuriose dalyvavo molėtiškis Ligitas Vaškevičius. Sportininkas labai šauniai kovojo ir pralaimėjimą patyrė tik finalinėje kovoje iškovojęs antrąją vietą.

Kovo 24 d. Medininkuose vyko Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM rinktinių sambo varžybos. Svorio kategorijoje 82 kg, čempiono vardą iškovojo molėtiškis Tomas Janulaitis. Gražiai, greitai ir techiškai laimėjęs tris kovas, be čempiono medalio dar buvo apdovanotas techniškiausio sambisto taure.

Kovo 19-20 d. Olandijoje Omeno mieste vyko tarptautinis dziudo ir sambo C kategorijos turnyras, kuriame dalyvavo trys molėtiškiai: Roksana Janulaitytė, Augustė Repečkaitė ir Tomas Janulaitis. Augustė Repečkaitė dziudo turnyre iškovojo čempionės vardą, Roksana ir Tomas treti. Sambo turnyro finale Augustė patyrė traumą ir liko antra, Roskana penkta, o Tomas vėl tenkinosi bronza, nes pralaimėjo kovą, dėl išėjimo į finalą. Dabar balandžio 2 d. Šiauliuose sportininkų laukia Lietuvos suaugusiųjų sambo čempionatas.

Kovo 21 d. Molėtų sporto centro arenoje vyko "Molėtų SC taurės" dziudo turnyras. Turnyre dalyvavo 50 imtynininkų iš Molėtų, Molėtų raj., Ukmergės, Utenos ir Šiaulių. Čempionų vardus ir pirmosios vietos prizą - statulėlę iškovojo tik du molėtiškiai: Vaida Šimulynaitė ir Armandas Jundulas. Kiti džiaugėsi sidabro ir bronzos spalvo medaliais ir vylėsi čempionais tapti kitais metais, nes šis turnyras jau yra tradicinis ir kovo mėnesį vyksta kiekvienais metais. Rezultatai

Vasario 5 d. Ukmergėje vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo sambo pirmenybės, kuriose dalyvavo gausus būrys sportininkų iš Molėtų. Įvairiose amžiaus ir svorio grupėse pasirodė 19 molėtiškių. Čempionėmis tapo: Eligija Mackevičiūtė, Ineta Putnaitė, Austėja Gražytė ir Neringa Puidokaitė. Atrosios vietos nugalėtojai: Vaida Šimulynaitė, Sniežana Kostiušina, Tomas Janulaitis. Bronzos medaliais pasipuošė: Gabija Pumpalavičiūtė, Aistė Puidokaitė, Ugnė Naruševičiūtė, Roksana Janulaitytė, Gustina Lechavičiūtė ir Agnė Verikaitė. Armandas Jundulas, Renatas Žalalis, Mantvydas Grigeliavičius, Arijus Augustauskas, Gytis Sakalauskas ir Arūnė Putnaitė šį kartą prizininkais netapo, bet kiekvienas kovėsi negailėdamas jėgų ir turi ryžto toliau tobulėti.

Iš Jurbarke vykusių Lietuvos jaunių sambo pirmenybių Molėtų SC trenerės Ingridos Šimulynienės auklėtinės parsivežė 7 medalius. Antrąsias vietas iškovojo Arūnė Putnaitė ir Ineta Putnaitė. Bronzos medaliais pasipuošė Agnė Verikaitė, Gabija Pumpalavičiūtė, Snežana Kostiušina, Roksana Janulaitytė ir Gustina Lechavičiūtė. Varžybos taip pat dalyvavo ir patirties pasisėmė Monika Vitkauskaitė, Ugnė Naruševičiūtė, Evelina Slavinskaitė, Giedrius Jansevičius ir Ligitas Vaškevičius. Kovo 5 d. imtynininkai planuoja dalyvauti Lietuvos jaunimo ir vaikų sambo pirmenybėse, kurios vyks Ukmergėje.

Lapkričio 21 d. grupė Molėtų SC imtynininkų dalyvavo mokinių (gim. 2001 m ir j.) sambo pirmenybėse, kurios vyko Ukmergės sporto centro imtynių salėje. Arūnė Putnaitė 53 kg ir Evelina Slavinskaitė 57 kg. svorio kategorijoje užėmė 2-ąją vietą. Ineta Putnaitė 35 kg. ir Erika Mikulėnaitė 53 kg. svorio kategorijoje tenkinosi 3-a vieta. Berniukų tarpe iš dalyvavusių molėtiškių geriausiai pasirodė Gustas Vaščiūnas, kuris 62 kg. svorio kategorijoje iškovojo 2-ąją vietą. Sportininkus treniruoja Ingrida Šimulynienė Ir Igor Turkov.