Šeštadienį (balandžio 29 d.) Pasvalyje vyko atviras dziudo turnyras, kuriame susirinko sportininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Rusijos, bei Latvijos. Molėtus atstovavo keturi imtynininkai: AiridasKrivičius, Lukas Grigeliavičius, Robertas Junevičius, ir Renatas Žalalis. Airidas Krivičius jau ne pirmose varybose demonstruoja techninius ir taktinius savo gebėjimus. Šį kartą laimėtos net keturios kovos, kurios atnešė bronzos medalį, nes antrojo kovoje susidūrė su būsimu čempionu ir teko pripažinti Latvijos sportininko pranašumą. Airido svorio kategorijoje buvo 16 dalyvių, tai trečios vietos medalis - svarus.

Molėtų imtynininkai Šv.Velykoms pasipuošė medaliais
Balandžio 15 d. Šakiuose vyko dziudo pirmenybės, kuriose dalyvavo penki molėtiškiai. Airidas Krivičius pagaliau iškovojo taip ilgai siekto čempiono vardo, nes jau turėjo devynis medalius, bet aukslo jų tarpe nebuvo. Jaunasis imtynininkas svorio kategorijoje iki 30 kg. laimėjo keturias kovas ir pademonstravo puikų techninį pasiruošimą, kuris padėjo sulaukti gausių aplodismentų. Vaida Šimulynaitė čempionės vardu džiaugėsi jau penktąjį kartą savo karjeroje, o Eligija Mascevičiutė šį kartą pasipuošė bronzos medaliu. Broliai Lukas ir Imantas Grigeliavičiai išvykos varžybose dalyvavo pirmąjį kartą. Jie savo tikslą taip pat pasiekė - įgavo daugiau patirties - sukovoję po dvi kovas. Vaikainai jau nekantrauja startuoti dziudo turnyre Pasvalyje, kuris vyks balandžio 29 d. Rezultatai

Kovo 18 d. Molėtų sporto centro arenoje vyko Molėtų miesto atviras dziudo turnyras: “ Molėtų SC taurė – 2017“, kuris yra tapęs tradiciniu ir jau vyksta aštunti metai. Turnyre dalyvavo 71 sportininkas iš: Ukmergės, Utenos, Giedraičių ir Molėtų.
Dalyviai varžėsi 16 – koje svorių kategorijų. Iš molėtiškių čempionių vardus iškovojo Vaida Šimulynaitė ir Karolina Ignatjevaitė. Antrąsias vietas užėmė: Airidas Krivičius, Renatas Žalalis, Gytis Sakalauskas, Imantas Grigelevičius ir LukasMacijauskas. Kiti imtynininkai liko 3-5 vietose. Vaikai džiaugiasi galėdami startuoti savo miesto turnyre, kur lyg ir sienos padeda. Tikimės, kad turnyrų skaičius išaugs, bent iki dviejų.