Liepos 31 d. Molėtų sporto centro krepšininkai sportavo fizinio pasirengimo stovykloje. Trenerio V.Valiuko 19 krepšininkų ruošėsi artėjančiam sezonui stovykloje "Mus vienija krepšinis" Ignalinoje. Po dvi treniruotes po dvi valandas per dieną vaikinai negailėdami jėgų liejo prakaitą Ignalinos stadione bei miške. Vakarais laisvu laiku maudėsi ežere. Taip pat dalyvavo 1x1 turnyre, kuriame išsiaiškino stovyklos čempionus dvejose amžiaus grupėse. Pasirengimas sezonui persikels į sporto salę, kurioje bus dirbama toliau.

2013 m. sausio 31 d. antras 2012/13 m. Lietuvos moksleivių vaikinų krepšinio čempionato „Manija“ rungtynes  Molėtų Gimnazijos vaikinai išvykoje žaidė su Utenos Dauniškio gimnazijos komanda.  Pirmą kėlinį molėtiškiai nesunkiai laimėjo 22: 12. Antrąjį kėlinį šiek tiek geriau sužaidė uteniškiai ir laimėjo 18 : 14.  Kitus kėlinius Molėtų gimnazijos krepšininkai buvo žymiai pajėgesni. Rungtynes laimėjo 84: 68. Labai gerai ir rezultatyviai žaidė Julius Repečka, po krepšiu dėl kamuolio atkakliai kovojo  M. Petkevičius.  Pirmas krepšinio rungtynes Molėtų gimnazijos vaikinų komanda žaidė Molėtų SA.  Jų varžovais buvo Visagino „Verdenės“ gimnazijos vaikinai. Du kėlinukus svečiai bandė pasipriešinti, bet 3-čias kėlinukas, greitų K. Pumpučio, M. Paulavičiaus greitų atakų ir  tikslių A. Žiuko tolimų metimų  dėka molėtiškiai džiaugėsi pergale. Visagino vaikinų komanda pralaimėjo 54 : 75(21 t.).  Trenerė Gailutė Keliuotienė