MKL rezultatai jaunių, vaikų

Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos atkurtos intrigos neužteko pergalei prieš Molėtų gimnaziją ......

Gegužės 10 d. Sporto centro salėje vyko jau tradicinis tapęs merginų krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo SC, Studenčių, Inturkės pagrindinės mokyklos komandos. Pirmąją vietą laimėjo studentės, kurios nugalėjo 45:31 SC komandą ir 68:32 Inturkės komandą. Antros buvo SC merginos, kurios nugalėjo inturkiškes, rezultatu 35:21. Pertraukų metu vyko metimų konkursai. Baudų metimo konkurse pirma buvo S. Kostiušina (Inturkė), antra S. Černiauskaitė ir trečia- I. Kaminskaitė. Tritaškių konkurse pirma buvo L. Vaicekauskaitė, antra E. Krivičiūtė ir trečia R. Repečkaitė. Komandos buvo apdovanotos SC diplomais ir medaliais. Sporto knygomis buvo apdovanotos geriausios žaidėjos: R. Repečkaitė, S. Zelvaraitė, E. Krivičiūtė.

Molėtų SC krepšininkai, treniruojami V.Valiuko, išvykoje susitiko su sostinės krepšinio mokyklos (SKM) krepšininkais. Molėtiškiai po labai atkaklių rungtynių nugalėjo bendraamžius rezultatu 63:58 (19:20; 13:13; 19:13; 12:12). Berniukai sunkiai dirbo gynyboje, puolime nemažai taškų pelnė greitomis atakomis, kurios ir leido pasiekti pergalę. Rezultatyviausiai Molėtų SC komandos gretose žaidė Lukas Bistrickas pelnęs 14 taškų, Marius Gurskas - 13, Tadas Maculevičius - 11, Eimantas Višumirskas - 8. Komandai pasiekti pergalę dar padėjo Gustas Petkevičius, Edvinas Šulskus, Titas Lesnikauskas, Eimantas Lilionis, Lukas Vižinis ir Mykolas Narvoiš. Sekančias rungtynes molėtiškiai planuoja žaisti namuose su Rokiškio KKSC bendraamžiais.

Kovo 5 d. Molėtų SC merginų ir 1996 ir j. metų berniukų komandos, treniruojamos I. Vaicekauskienės ir V. Valiuko lankėsi Širvintų raj. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje.  Čia vyko krepšinio turnyras, skirtas Kovo -11 –osios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Turnyre dalyvavo Molėtų sporto centro, Anykščių J. Biliūno ir Musninkų A. Petrulio gimnazijų merginų ir vaikinų komandos.  Molėtų sc merginų komanda: G. Krivičiūtė, N. Krivičiūtė, E. Krivičiūtė, M. Bareikytė, J. Meškuotytė, V. Leišytė, S. Mateikaitė nugalėjo anykštietes, musninkietes ir tapo turnyro nugalėtomis. Baudų metimo konkurse trečią vietą laimėjo G. Krivičiūtė. Molėtų sc vaikinų komanda pirmosiose varžybose sutriuškino Anykščių komandą, bet po atkaklios kovos nusileidę šeimininkams iškovojo antrąją vietą. Molėtų sc komandai atstovavo R.Šilinskas, D.Stankevičius, A.Banevičius, A.Jurka, T.Virbalas, V.Petryla, I.Šeikis ir A.Lesnikauskas. Tritaškių metimų konkurse A.Lesnikauskas iškovojo antrąją vietą,  dėjimų konkurse A.Banevičius taip pat užėmė antrąją vietą.

Tęsiasi kovos moksleivių krepšinio lygos 1996m. ir jaunesnių vaikinų krepšinio čempionate. Molėtiškių komandos pagrindą sudaro metais jaunesni vaikinai, bet kovos būna labai atkaklios. Iš eilės Molėtų SC krepšininkai, kuriuos treniruoja V.Valiukas, sužaidė dvejas rungtynes namuose. Susitikę su Ukmergės SC komanda, kova vyko iki paskutinių sekundžių, tačiau pagrindinio laiko neužteko, nes Aurimas Lesnikauskas smeigęs tritaškį išplėšė pratęsimą. Nei vienai komandai nepavyko nutolti, tad viskas aiškėjo paskutinėmis sekundėmis, per kurias tiksliau sužaidę svečiai laimėjo rungtynes minimalia persvara 80:79 (11:10; 15:18; 24:22; 24:24; 6:5). Molėtiškių gretose rezultatyviausiai žaidė po 17 taškų pelnę Aurimas Lesnikauskas ir Nedas Petniūnas, 16 pridėjo Andrius Vasaravičius ir 11 Andrius Banevičius.
  Kitas rungtynes Molėtuose žaidė su Anykščių SC komanda. Pradžia buvo sunki, kadangi molėtiškiams nesisekė užpulti, o svečiai neblogai atakavo iš toli. Po dviejų kėlinių šeimininkai atsilikinėjo 12 taškų, tačiau kaip parodė trečiasis kėlinys, molėtiškiai rankų dar nenuleido. Pradėjus gintis asmeniškai, anykštėnai pradėjo strigti puolime, o  ir Molėtų SC vaikinams pradėjus geriau žaisti puolime, komandas po trijų kėlinių skyrė tik 1 taškas. Ketvirtajame kėlinyje vyko lygi kova, tačiau rungtynių pabaiga susiklostė geriau svečiams, kurie ir laimėjo 63:58(18:11; 16:18; 11:22; 18:14). Rezultatyviausiai Molėtų SC gretose žaidė Nedas Petniūnas - 14 taškų, Aurimas Lesnikauskas - 10, Andrius Banevičius - 8, Andrius Vasaravičius - 7.
    Molėtų SC komanda (treneris V.Valiukas) pradėjo kovas 1996 metais gimusių  vaikinų moksleivių krepšinio lygoje. Pirmas varžovas buvo Rokiškio KKSC-"Miško draugas". Namuose molėtiškiai pralaimėjo svečiams rezultatu 59-77. Rezultatyviausiai Molėtų komandoje žaidė Nedas Petniūnas pelnęs 13 taškų, 10 pridėjo Dovydas Prušinskas, po 8 pelnė Andrius Banevičius bei Tomas Virbalas.
Tą pačią savaitę molėtiškiai vyko žaisti į Uteną, su Utenos DSC komanda. Visas varžybas pirmavusi Molėtų komanda nugalėjo šeimininkus rezultatu 64:60. Molėtų SC komandos gretose rezultatyviausiai žaidė Kipras Pumputis - 21 taškas,  Andrius Vasaravičius - 12, Dovydas Prušinskas - 8. Sekančias varžybas vaikinai žais išvykoje su Visagino komanda.

Molėtų SC  krepšinio komanda (treneris V.Valiukas) grupės varžybose iškovoję
3 pergales ir patyrę 1 pralaimėjimą prieš Vilniaus krepšinio mokyklos pirmą komandą, grupėje užėmė antrą vietą. Tad patekę į aštunfinalį, molėtiškių varžovas buvo Kauno krepšinio mokyklos "Tornadas" krepšininkai. Rungtynių pradžioje, savo arenoje žaidusiems molėtiškiams, sunkiai sekėsi įveikti varžovų gynybą. Atvirkščiai nei grupės varžybose žaidusiems vaikinams, šįkart gintis daug geriau sekėsi nei pulti. Molėtų SC krepšininkai puolime padarė nemažai klaidų, metimai nepasiekdavo tikslo. Rungtynės pralaimėtos 52:78.  Tad Molėtų krepšininkai neįveikę aštunfinalio barjero, baigė kovas. Pirminis tikslas buvo pasiektas - patekti į kitą etapą. Įveikę aplinkinius miestus, su didmiesčių komandomis varžytis yra labai sunku. Komandos sudarytos iš 1996 metais gimusių vaikinų, Molėtų komandoje jų buvo tik 4, visi kiti jaunesni, tačiau treneris džiaugiasi vaikinų kovingumu, charakterio savybėmis, bei pasiektu rezultatu žaidynėse. Šių vaikinų laukia kovos spalio mėnesį prasidėsiančiame moksleivių krepšinio lygos čempionate. Molėtų SC komandos garbę žaidynėse gynė: Tomas Virbalas, Andrius Vasaravičius, Andrius Banevičius, Vilius Petryla, Redas Šilinskas, Deividas Stankevičius, Ignas Šeikis, Augustinas Jurka, Dovydas Kaminskas, Kipras Pumputis, Nedas Petniūnas, Dovydas Prušinskas ir Valentas Liškauskas.
   Rugsėjo 3 d. Tęsiasi jaunių vasaros žaidynės. Po dviejų pergalių prieš Utenos ir Anykščių bendraamžius, 1996 metais gimę ir jaunesni molėtiškiai, treniruojami Valentino Valiuko, priėmė varžovus iš Visagino. Šios rungtynės lėmė patekimą į kitą etapą, kadangi svečiai taip pat buvo iškovoję dvi pergales. Pirmąjį kėlinį minimalia persvara pralaimėję šeimininkai neleido nutolti priešininkams. Kitus kėlinius Molėtų SC auklėtiniai laimėję žymia persvara iškovojo trečią pergalę iš tiek pat žaistų. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:64. Galima pasidžiaugti vis gerėjančiu žaidimu, vaikinų kovingumu aikštelėje. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Kipras Pumputis pelnęs 26 taškus, Dovydas Prušinskas ir Nedas Petniūnas - po 14, Ignas Šeikis - 10, Andrius Vasaravičius - 6, prie komandos pergalės prisidėjo Redas Šilinskas, Valentas Liškauskas, Tomas Virbalas, Andrius Banevičius, Augustinas Jurka ir Vilius Petryla. Molėtiškiams liko sužaisti paskutines rungtynes su Vilniaus I komanda, jos lems kurią vietą grupėje užims komandos, pirmą ar antrą. Abi komandos patekę į kitą etapą, žais su kitos grupės stipriausiomis komandomis.

Lietuvos jaunių sporto  žaidynėse.

Rugpjūčio 27 d. 1996/1997 m. g. Molėtų SC vaikinų  komanda, treniruojama V. Valiuko, išvykoje nugalėjusi Utenos krepšininkus, antrose rungtynėse susitiko   su Anykščių bendraamžiais. Du kėlinius molėtiškiams teko vytis varžovus, tačiau persvara buvo nedidelė. Sunkiausia sekėsi apsiginti nuo aukštaūgių atakų, tačiau antroje rungtynių pusėje, pakeitus gynybos sistemą, priešininkams sunkiau sekėsi pelnyti taškus. Perėmę iniciatyvą Molėtų krepšininkai persvėrė rezultatą ir puikiai sužaidę paskutinį kėlinį, išsivežė pergalę iš Anykščių rezultatu 66:54. Daugiausia taškų  pelnė Kipras Pumputis - 28, Nedas Petniūnas - 18, Dovydas Prušinskas - 9 ir Tomas Virbalas - 8. Kitas  varžybas molėtiškiai žais Molėtų sporto  arenoje su Visagino ir Vilniaus I komandomis.