Mokinių atostogas krepšininkai leidžia sportuodami. Kovo 23-24 d. Molėtų SC 2005/06 m. g. berniukų krepšinio komanda dalyvavo Kupiškio SC velykiniame krepšinio turnyre. Į turnyrą buvo pakviestos 8 komandos: iš Rokiškio SC, Utenos DSC, Akmenės SC, Biržų SM, Kauno Tornado krepšinio mokyklos, Visagino SC ir Kupiškio SC. Varžybos buvo vykdomos 2 pogrupiais. Molėtų komanda kovas pradėjo–A pogrupyje. Molėtiškiai pirmas rungtynes žaidė su Visagino SC krepšininkais ir laimėjo lengvai 41: 9. Antroji kova vyko su Rokiškio SC berniukų (2003 m.g.) komanda ir labai stengdamiesi ir kovodami molėtiškiai pralaimėjo 37: 86.
   Sekančią turnyro dieną pirmas rungtynes Molėtų komanda žaidė su turnyro šeimininkais Kupiškio SC bendraamžiais. Visas rungtynes vyko atkali kova, bet molėtiškiai išplėšė pergalę 54:41. A. pogrupyje molėtiškiai užėmė 2-ą vietą ir įgijo teisę kovoti dėl 3-vietos. Teko susitikti su B-pogrupyje 2 vietą užėmusia Kauno Tornado krepšinio mokyklos komanda. Pirmą kėlinį molėtiškiai neleido pabėgti kauniečiams ir kėlinys pasibaigė 12:11. Antra Molėtų komandos sudėtis padarė daug klaidų ir pralaimėjo 22:5. Molėtų komanda turėjo pripažinti kauniečių pergalę 79:23, kuri iškovojo 3-čiąją vietą. Turnyre Molėtų SC berniukų komanda užėmė 4-tą vietą Geriausio komandos žaidėjo prizais buvo apdovanoti Eimantas Putna ir Kristupas Kildišius, o Vakaris Pelakauskas turnyro „geriausio 5-tuko“ žaidėjo prizu. Molėtų komandai tai buvo turnyras, kurio metu pasisėmė žaidimo įgūdžių.
Turnyro pirmos vietos taurė iškeliavo į Rokiškį, antrąją vietą užėmė Biržų SM jaunieji krepšininkai.
   Trenerė Gailutė Keliuotienė

  Kovo 5 d. Anykščių J. Biliūno gimnazijoje vyko krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Turnyre dalyvavo Molėtų sporto centro vaikinų ir merginų komandos, treniruojamos M. Valkausko ir I. Vaicekauskienės. Mūsų vaikinų komanda susitiko su Širvintų r. Musninkų A. Petrulio gimnazijos krepšininkais. Pirmieji varžovai buvo įveikti tik paskutinėmis sekundėmis, kai T. Maculevičius perdavė gražų perdavimą komandos draugui I. Šeikiui ir jis įmetė du taškus, kurie ir lėmė molėtiškių pergalę. Rungtynės laimėtos rezultatu 50:48. Rezultatyviausi šiose rungtynėse buvo I. Šeikis – 16, D. Kaminskas 15, T. Maculevičius 12 taškų. Antros rungtynės vyko su aikštelės šeimininkais. Kova prasidėjo nuo pirmų minučių, tai vieni, tai kiti nežymiai įsiverždavo į priekį. Keturi kėliniai baigėsi rezultatu 36:36. Pratesime taiklesni buvo molėtiškiai, privertę varžovus klysti vidury aikštės. Rungtynės baigtos 43:38. Molėtų sporto centro vaikinų komanda: I. Šeikis, D. Stankevičius, D. Kaminskas, E. Šulskus, M. Gurskas, G. Petkevičius, T. Maculevičius, M. Bieliauskas iškovojo pirmos vietos taurę ir pasipuošė aukso medaliais.
   Merginų komanda su Širvintų r. Musninkų A. Petrulio gimnazijos komanda sužaidė 29: 35, o su anykštietėmis 38:16. Rezultatyviausiai žaidė E. Rameikaitė 27, S. Zdanauskaitė 20, M. Bareikytė 11 taškų per abi rungtynes. Molėtų sporto centro merginų komanda iškovojo antrą vietą ir parvežė sidabro medalius bei antros vietos taurę. Be rezultatyviausių žaidėjų prie pergalės prisidėjo P. Nariūnaitė, G. Paunksnytė, G. Marcinkevičiūtė, J. Baranauskaitė, K. Sarakaitė, J. Rameikaitė, G. Klimaitė.

 

  Mokinių atostogų metu, vasario 17 d. Molėtų SC salėje vyko berniukų gim. 2005/06 m. krepšinio turnyras. Turnyre dalyvavo Kupiškio SC, Utenos DSC ir Molėtų SC jaunieji krepšininkai. Pirmoms turnyro rungtynėms į aikštę išbėgo šeimininkai ir Utenos DSC berniukai. Molėtiškiai jau nuo pirmų minučių buvo greitesni ir taiklesni ir laimėjo rungtynes rezultatu 40 : 25. Antras rungtynes žaidė Kupiškio SC ir Utenos DSC berniukų komandos pirmą kėlinį. Pranašesni buvo uteniškiai. Trečiose rungtynėse Molėtų SC berniukų komanda susitiko su Kupiškio bendraamžiais. Laimėjo rungtynes rezultatu 64 : 37. Molėtų SC berniukai iškovojo pirmos vietos taurę. Kovingai gynyboje žaidė Vakaris Pelakauskas, Faustas Pusvaškis, Eimantas Putna, Deividas Jakutis, Lukas Spevakovas. Daugiausia Molėtų SC komandai taškų pelnė ir buvo apdovanotas „geriausio žaidėjo“ prizu Kristupas Kildišius. Komandos trenerė Gailutė Keliuotienė. Rezultatai