Berniukų U-12 „Pirmojo iššūkio“ čempionato rezultatai

Kovo 30 d. Molėtų sporto centro arenoje šurmuliavo krepšininkai. Vyko berniukų (gim. 2005/2006 m. )krepšinio turnyras „Molėtų pavasaris 2017“, kuriame dalyvavo komandos iš Anykščių SC, Ukmergės SC , Utenos DSC ir šeimininkai Molėtų SC.
Rungtynės vyko pagal „Pirmojo iššūkio“ taisykles. Varžybas vykdė sporto centro paskirti teisėjai.
Turnyrą pradėjo Utenos DSC ir Ukmergės SC jaunieji krepšininkai. Visas rungtynes vyko lygi kova, bet pergalę 41:36 šventė uteniškiai. Molėtiškiai pirmą kovą pradėjo su Anykščių SC bendraamžiais. Molėtų SC krepšininkai jau nuo pirmų žaidimo minučių perėmė iniciatyvą. Laimėjo 3 kėlinukus:24:2,12:11,20:5, ketvirtą kėlinį sužaidė 15:15. Rungtynes laimėjo 71:33. Ir iškovojo teisę žaisti dėl 1-2 vietų
Trečios rungtynės vyko dėl 3-4 vietos, kuriose susitiko Anykščių SC ir Ukmergės SC krepšininkai. Pirmąjį kėlinį laimėjo ukmergiškiai 16:6, antrajame ir trečiajame kėlinyje vyko lygi kova. Ketvirtą kėlinį Ukmergės krepšininkai laimėjo 19:1 , o rungtynes 54:27.
Dėl 1-2 vietos kovai stojo Molėtų ir Utenos bendraamžiai. Šeimininkai pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 13:6, antrasis buvo pralaimėtas 9:13, trečią vėl sugebėjome susikaupti gynyboje ir aktyviai atakavome ir laimėjome 25:10. Rungtynes Molėtų SC komanda laimėjo 61:49.
Pirmos vietos taurė buvo į teikta Molėtų sporto centro berniukų komandai. Antrąją vietą turnyre iškovojo Utenos jaunieji krepšininkai, trečios vietos taurė buvo įteikta Ukmergės SC krepšininkams. Asmeniniu diplomu ir medaliu buvo apdovanotas prizinę vietą iškovojęs krepšininkas. Geriausio komandos žaidėjo prizai buvo įteikti Molėtų SC komandos kapitonui Kristupui Kildišiui, Utenos DSC krepšininkui Titui Didžgalviui, Anykščių SC-Tomui Bartašiui ir Ukmergės žaidėjui Viliui Puikiui.
Dėkoju komandos žaidėjams, kurie turnyre gerai žaidė ir gynėsi D. Jakutis, D.Čirba -34t.V. Pelakauskas, V. Kraujelis-26 t. N. Pelakauskas, E.Putna- 44 t., V. Šeduikis-30 t.,F. Pusvaškis, K.Valantavičius-26 t., K. Kildišius-76 t. o jiems talkino O. Kastanavičius, A.Naujokaitis, L.Karamzinas.
Berniukai nuoširdžiai džiaugėsi pergale! Dėkoju Kristupo seneliui Ričardui Hofman už pagalbą vadovaujant komandai.  Trenerė G. Keliuotienė Foto

Molėtų SC 2005 m.g. berniukų komanda baigė kovas MKL 2016/2017 m. m. „Pirmojo iššūkio“ krepšinio čempionate. Komanda pirmus metus žaidė oficialiose krepšinio varžybose. MKL „Pirmojo iššūkio“ krepšinio čempionate žaidė patys jauniausi vaikai. 2016/2017 m. m. sezone dalyvavo 65 komandos, kurios buvo paskirstytos į 8 pogrupius. Molėtų komanda žaidė H pogrupyje, kuriame dar žaidė 7 Vilniaus miesto krepšinio mokyklų komandos. Pirmo turo rungtynes Molėtų SC berniukų komanda sužaidė visai neblogai, rikiavosi 4-toje vietoje. Pradėjus antram turui, prasidėjo pralaimėjimai. H pogrupyje surinkome 8 taškus ir su Vilniaus KM II komanda pasidalijome 6-7 vietomis ir į tolimesnį čempionato etapą nepatekome. Sužaidėme 14 rungtynių. Tai buvo sezonas-kuriame mokėmės žaisti varžybinėje aplinkoje.
Žaidžiant čempionato rungtynes trenerė su pasigerėjimu matė, kaip puikiai valdo kamuolį ir kaip tikslingai juda ir ginasi priešininkų komandų berniukai. Rezultatyviausiai Molėtų SC komandoje žaidė komandos kapitonas Kristupas Kildišius. Jam talkino Eimantas Putna, Faustas Pusvaškis, Vakaris Šeduikis, Deividas Čirba. Gerai gynyboje žaidė Deividas Jakutis, Airidas Naujokaitis.
Ruošiantis sekančiam sportiniam sezonui bus didelis dėmesys kreipiamas kamuolio valdymo tobulinimui, fizinių savybių stiprinimui. Rezultatai

Gruodžio 18 d. Molėtų sporto centro jaunieji krepšininkai gim. 2007 m. dalyvavo Kalėdiniame krepšinio turnyre, Ukmergėje. Turnyre dalyvavo 4 komandos: Utenos, Anykščių, Ukmergės ir Molėtų jaunieji krepšininkai. Burtai lėmė, kad molėtiškiai pusfinalyje susitiko su Utenos DSC komanda. Rungtynės buvo atkaklios, prireikė net pratesimo. Pratęsimui artėjant į pabaigą Molėtų krepšininkai išsiveržė į priekį ir šventė pergalę 25:24. Finalinėse rungtynėse su jauduliu geriau susitvarkė šeimininkų komanda ir pirmąjį kėlinuką sužaidė rezultatyviau ir laimėjo. Antrajame kėlinuke Molėtų SC komanda dar bandė vytis varžovus ir priartėjo iki 5 taškų, bet tai kainavo daug jėgų ir persverti rezultato nepavyko. Trečiojo ir ketvirtojo kėlinių metu skirtumas išliko ir pergalę šventė ukmergiškiai.
Tarp rungtynių buvo surengti: vikrumo, snaiperių ir baudų metimų konkursai. Snaiperių konkurse pergalę šventė molėtiškiai : Titas Baranauskas, Titas Adulčikas, Matas Saugūnas, Austis Mazūra ir Aistis Kraujalis. Kiekvienas asmeniškai gavo po apdovanojimą.
Po finalinių rungtynių apdovanojimų ceremonijoje išdalinti medaliai, komandų kapitonams įteiktos taurės. Turnyre ketvirtą vietą užėmė Utenos DSC komanda, treti liko Anykščių krepšininkai, antra vietą bei sidabrinius medalius laimėjo Molėtų SC jaunieji krepšininkai, o čempionais tapo turnyro šeimininkai – Ukmergės SC komanda.