Merginų krepšinio turnyras „Pavasaris -2018” vyko gegužės 11 d. Molėtų progimnazijos salėje. Jau ne pirmi metai Molėtų sporto centro komandos draugauja su Anykščių r. krepšinio komandomis. Šį kartą mokytoja I. Vaicekauskienė pakvietė Anykščių J. Biliūno ir Ignalinos gimnazijų komandas. Kadangi dėl autobuso gedimo negalėjo atvykti Ignalinos komanda, tai mokytoja subūrė dvi savo mergaičių komandas: Gimnazija ir Progimnazija. Visos trys komandos susitiko tarpusavyje. Pranašesnės ir ūgiu ir žaidimu buvo anykštietės, jos laimėjo prieš Molėtų Gimnaziją 47:17, prieš Progimnaziją 47:26, ir iškovojo pirmą vietą, rezultatyviausios buvo E. Januškevičiūtė ir I. Bakučionytė. Dėl antros vietos žaidė mokytojos Ievos abi komandos ir tik ketvirtame kėlinyje į priekį įšsiveržė progimnazistės, kurios ir laimėjo antrą vietą, o Gimnazijos komandos merginos liko trečios. Rezultatyviausios iš Progimnazijos komandos buvo G. Putnaitė ir A. Umbrasaitė, o iš Gimnazijos - G. Tūbaitė, G. Bagdonaitė. Visos komandos apdovanotos Molėtų sporto centro diplomais, medaliais, prizais. NaudingiausiŲ žaidėjŲ statulėlės atiteko : I. Tomkevičiūtei (Anykščiai), G. Putnaitei (Progimnazija), G. Tūbaitei (Gimnazija). Rezultatai

 

    Kovo 21 dienos popietę Molėtų SC arenoje vyko krepšinio grupių mokinių krepšinio turnyras „Mes žaidžiame krepšinį“. Turnyre dalyvavo Molėtų SC krepšinio grupių auklėtiniai: mergaitės 2004 m. g.- trenerė I. Vaicekauskienė, 2007 m. berniukai –treneris M. Pociukonis ir G.Keliuotienės 2006 m. g. berniukų komanda. Pirmieji į aikštę išbėgo berniukai. Nesunkiai rungtynes laimėjo 2006 m. berniukai. Sekanti kova vyko tarp 2007m. berniukų ir mergaičių. Po antrojo kėlinio 4 taškų pranašumą 21: 17 turėjo berniukų komanda. Tačiau po rezultatyvių ketvirtame kėlinuke Gabijos Putnaitės metinų 43:37 pergalę šventė mergaičių komanda. Trečios rungtynės vyko tarp 2006 m. berniukų ir mergaičių. Visas rungtynes vyko lygi kova, bet po geros gynybos prieš aukštesnes mergaites pergalę šventė berniukai 42:40. Turnyre pirmąją vietą iškovojo 2006 m. berniukai, antrąją vietą užėmė mergaičių komanda, treti liko 2007 m. berniukai. Mergaičių komandoje rezultatyvumu pasižymėjo Gabija Putnaitė-45 taškai, 2007 m. berniukų komandoje geriausias buvo Titas Adulčikas-19 taškų, Deividas Čirba 2006 m. komandai pelnė 20 taškų, bet prie jo žaidimo daug prisidėjo Deividas Jakutis, labai gerai gynėsi Faustas Pusvaškis.

 

 Gruodžio 17 d. Kėdainių sporto centro salėje vyko mergaičių Kalėdinio krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo Anykščių, Kėdainių, Molėtų, Šiaulių sporto mokyklų komandos. Varžybos vyko rato sistema. Molėtų SC mergaičių komanda sužaidė puikiai, su Kėdainiais laimėta 45:41, su Šiauliais 63:18, su Anykščiais 40:37. Vyko labai atkakli kova. Mūsų sc mergaitės į Molėtus sugrįžo su aukso medaliais. Per turnyrą rezultatyviausios buvo: Gabija Putnaitė (60 taškų), Gintarė Grainytė (31 tšk.), Emilija Knezytė (16 tšk.), puikiai gynyboje dirbo Akvilė Umbrasaitė, Gryta Meiliūnaitė. Jauniausia žaidėja Salomėja Latvytė puikiai sužaidė su Anykščių komanda, pelnė net 10 taškų. Visos komandos ir treneriai buvo apdovanoti medaliais, prizais ir kalėdinėmis dovanėlėmis. Naudingiausia žaidėja buvo pripažinta Gabija Putnaitė, kuri apdovanota specialiu prizu.

 

   Lapkričio 10 d. Anykščių kūno kultūros ir sporto centras organizavo mergaičių krepšinio turnyrą: „Palydėkime rudenį sveikai“. Varžybose dalyvavo Anykščių, Kėdainių, Molėtų sporto centro mergaičių komandos. Molėtų sporto centro mergaičių komanda treniruojama I. Vaicekauskienės, pralošė Kėdainių sc mergaičių komandai, bet laimėjo prieš Anykščių komandą ir iškovoja antrą vietą. Molėtiškės krepšininkės apdovanotos sidabro medaliais ir taure. Rezultatyviausios molėtiškės buvo G. Putnaitė ir G. Grainytė, gynyboje puikiai žaidė A. Umbrasaitė, E. Knezytė, G. Meiliūnaitė. Gabija P. apdovanota krepšinio kamuoliu.

 

LMK 2017/18 m. U-13 berniukų (gim.20005 m.) krepšinio čempionato rezultatai