Rezultatai U-12, U-14

  Spalio 30-31 dienomis Anykščių „Nykščio namų“ arenoje vyko 15-asis krepšinio turnyras „Centro taurė-2018“. Jame dalyvavo jaunieji krepšininkai iš Ukmergės, Jonavos, Utenos, Molėtų ir Anykščių (2007 m. g. ir jaunesn.). Nugalėtoja tapo Jonavos KKSC komanda, antri liko Utenos DSC krepšininkai, trečią vietą iškovojo Anykščių jaunieji krepšininkai. Molėtų SC komandoje geriausiai žaidė Matas Saugūnas, kuriam buvo įteiktas naudingiausio žaidėjo prizas. Neformaliojo švietimo mokytojo M.Pociukonio auklėtiniai užėme 5-tą vietą.


  Prasidedant 2018/19 m. m. MKL U-14 berniukų krepšinio čempionatui, rugsėjo 29 d. Molėtų SC berniukai gim. 2005 m. ir jaunesni dalyvavo 4 komandų krepšinio turnyre, Ukmergėje.
Ištraukus burtus į pirmą kovą stojo Ukmergės SC ir Anykščių sporto centro berniukų komandos. Ukmergiškiai nesunkiai laimėjo rungtynes.
Antras susitikimas vyko tarp Molėtų SC ir Ukmergės 2os komandų. Molėtiškiams nesisekė žaisti, daug nepataikė ir teko pripažinti ukmergiškių pergalę.
Dėl 3-4 vietos turnyre į aikštę išbėgo Molėtų SC ir Anykščių SC komandos. Rungtynes nesunkiai laimėjo Molėtų SC komanda ir turnyre užėmė 3 vietą. Turnyro taurę laimėjo Ukmergės SC 1a komanda.
Turnyro metu buvo organizuoti „Snaiperio“ ir „Baudų metimo konkursai. Baudų metimo konkurse Deividas Čirba užėmė 2-ąją vietą. „Snaiperio“ konkurse molėtiškiai pasidalijo 2-3 vieta.
Komandos prizininkės buvo apdovanotos saldžiu prizu, o kiekvienam žaidėjui įteiktas medalis.
Geriausio komandos žaidėjo prizas buvo įteiktas Deividui Jakučiui. Trenerė G. Keliuotienė