Liepos 27d. Plungėje vyko baigiamasis renginys "Kai širdys plaka išvien". Į jį išvyko Molėtų SC krepšininkai ( tren. V.Valiukas). 7-12 metų grupėje Molėtų rajono savivaldybę atstovavo Rokas Šeikis, Titas Lesnikauskas ir Lukas Bistrickas, 13-16 metų grupėje žaidė ignas Šeikis. Ugnius Vyšniauskas, Arminas Rinkevičius ir Andrius Vasaravičius. Renginio pradžioje vyko šventinė eisena, kurioje dalyviai pristatė savo savivaldybę vėliavomis. Vėliau prasidėjo 3x3 krepšinio varžybos, jos vyko vieno minuso sistema. Abi Molėtų komandos laimėjusios pirmus susitikimus, antrosiose varžybose suklupo, ir baigė pasirodymą. Dalyviai džiaugėsi gerai suorganizuotu renginiu, patyrė daug teigiamų emocijų, nors kelionė buvo ilga.

Gegužės 24 d. Molėtų sporto arenoje vyko vaikinų (1994 m. g. ir vyr.) krepšinio turnyras skirtas Molėtų 625 –mečiui paminėti. Į turnyrą atvyko krepšinio komandos iš Š. Marčiulionio krepšinio akademijos, Švenčionėlių „Aitvaras-SM“ Molėtų SC. Turnyrą pradėjo Molėtų SC ir Švenčionėlių „Aitvaras –SM“ krepšininkai. Kova visą rungtynių laiką vyko lygi, bet pergalė šventė svečiai 68 : 63. Antroms rungtynėms į aikštelę išbėgo Š.Marčiulionio KA ir Švenčionėlių „Aitvaras –SM“. Jau nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą perėmė „marčiulioniukai“. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 50: 29, o rungtynes ryškia persvara laimėjo Š. Marčiulionio KA auklėtiniai 96 : 65. Trečias rungtynes žaidė šeimininkai ir Š.Marčiulionio krepšininkai.  Graži ir rezultatyvi vyko  krepšininkų kova. Po įspūdingo Adomo Žiuko metimo iš tritaškio zonos pergalę 90 : 89 šventė Molėtų SC vaikinų komanda. Turnyro nugalėtojais tapo ir pirmos vietos taurę išsivežė Š. Marčiulionio KA vaikinų komandą. Antros vietos taurė buvo įteikta molėtiškiams. Trečiąją vietą iškovojo Švenčionėlių „Aitvaras-SM“ komanda.

Krepšinio turnyras "Molėtams - 625"
Valentino krepGegužės 16d. Molėtų sporto centro arenoje vyko berniukų (2000 m.g.) krepšinio turnyras "Molėtams - 625". Jame dalyvavo Nemenčinės Gedimino gimnazija (tr. P.Kirdeika), Ukmergės SC    (tr. R.Troškienė) bei Molėtų SC (tr. V.Valiukas) komandos. Molėtų SC jauniesiems krepšininkams tai buvo pirmasis turnyras. Jame patirta daug įspūdžių, atiduotos visos jėgos kovojant dėl pergalės. Svečių komandos sportuoja ilgesnį laiką, tačiau molėtiškiai nebuvo linkę atiduoti pergalės. Pirmose varžybose Molėtų SC komanda kovojo su Nemenčinės berniukais. Kova vyko taškas į tašką, tačiau prastai sužaista trečiojo kėlinio pabaiga leido svečiams atitrūkti. Ketvirtajame kėlinyje molėtiškiai dar bandė vytis varžovus, tačiau varžybas pralaimėjo rezultatu 49:59. Sekančias varžybas Molėtų SC komanda žaidė prieš ukmergiškius. Svečiai buvo stipresni, molėtiškiai daug jėgų atidavę pirmosiose varžybose, nespėdavo grįžti į gynybą, metimai nepasiekdavo tikslo ir to pasekoje pralaimėtos varžybos 48:92. Turnyre Molėtų SC komanda užėmė III vietą. Tarp varžybų buvo vykdomi tritaškių ir baudų metimo konkursai. Molėtų SC auklėtinis Titas Lesnikauskas tritaškių konkurse iškovojo III vietą. Molėtų SC komados naudingiausiu žaidėju pripažintas - Marius Gurskas. Turnyre dalyvavę krepšininkai atidavė daug jėgų, vieniems sekėsi geriau, kitiems truputi prasčiau, tačiau visi berniukai stengėsi ir kovojo iki galo. Turnyras pasibaigė, bet treniruotės tęsiasi ir jose  reikia dar daug ir sunkiai dirbti norint pasiekti gerų rezultatų.

Vasario 16 d Molėtų SC jaunių vaikinų komanda dalyvavo  Lietuvos  valstybės atkūrimo dienos šventėje Giedraičiuose. Ta proga vyko  draugiškos krepšinio varžybos, kuriose jėgas išbandė Kiemento, Molėtų SC, Giedraičių mokyklos ir Dubingių seniūnijos krepšinio komandos.

Molėtų SC krepšininkų kovos moksleivių krepšinio lygoje!
Molėtų SC komanda (1997m.g.) vasario 9,10 dienomis priėmė svečius iš Anykščių ir Utenos. Pirmosios varžybos Vyko su Anykščių SC komanda. Puikiai sužaistas pirmasis kėlinys molėtiškiams leido įgyti 19 taškų persvarą. Rungtynių tempo nemažinus Molėtų SC komanda toliau diktavo sąlygas visų varžybų metu ir nugalėjo varžovus rezultatu 62:39 (23:4; 15:11; 14:13; 10:15). Varžybų metu gavo galimybę pasireikšti visi žaidėjai, o rezultatyviausiai sužaidė A.Vasaravičius pelnęs 16 taškų, R.Šilinskas-8, po 7 taškus pelnė T.Virbalas ir V.Petryla. Sekančios dienos varžovė buvo viena iš lygos lyderių - Utenos KKSC komanda. Šios rungtynės pasižymėjo nerezultatyvumu. Po pirmųjų dviejų kėlinių Molėtų SC krepšininkai atsilikinėjo 7 taškais, bet apie pralaimėjimą dar negalvojo, tai parodė trečiasis kėlinys, kurį šeimininkai laimėjo ir sumažino skirtumą iki 4 taškų. Per paskutines 10 minučių Molėtų SC komanda padarė keletą grubių klaidų, svečiai pradėjo spausti per visą aikštelę ir pelnė lengvus taškus, kurie ir lėmė Utenos KKSC komandos pergalę rezultatu 57:43 (13:9; 14:11; 16:19; 14:4). Molėtiškių gretose daugiausiai taškų pelnė A.Vasaravičius - 9, po 8 pelnė A.Rinkevičius ir I.Šeikis.     Treneris V.Valiukas

Molėtų SC komanda -  pirmenybių lyderiai
 Molėtų SC komanda, treniruojama G. Keliuotienės ir V.Valiuko, Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse žengia pirmoje vietoje. Gruodžio 15d. molėtiškiai priėmė Ukmergės "Olimpo" komandą. Molėtiškiai jau laimi ketvirtas rungtynes savojoje salėje, o to priežastis- aukštas pataikymo į krepšį procentas. Šįsyk vėl taikliai atakuota iš trijų taškų zonos- pataikyta net 12 tritaškių! Labai atkakliai vyko pirmasis kėlinys, kurį 1 taško skirtumu laimėjo svečiai. Antrasis vyko rezultatyviau- molėtiškiai, pataikę net 6 tritaškius, laimėjo 33:19. Svečiai po ilgosios pertraukos susikaupė ir laimėjo trečiąjį kėlinuką, o tablo rodė 61:59. Vis tik šeimininkai per ketvirtąjį kėlinį pergalės neišleido iš savo rankų  ir laimėjo rungtynes rezultatu 85:75 (13:14; 33:19; 15:26; 24:16). Po šių rungtynių Molėtų SC komanda  tapo Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių "Utenos mėsa" taurei laimėti lyderiais. Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė D.Verikas, pelnęs 23 taškus, A.Žiukas 16 taškų ir M.Kraujelis 15 taškų. rezultatai

Gruodžio 14d. SC merginų krepšinio komanda treniruojama I. Vaicekauskienės vyko į Ignaliną, kur su Ignalinos rajono gimnazijos merginų komanda žaidė draugiškas krepšinio rungtynes. Molėtiškės pasirodė puikiai, laimėjo rezultatu 75:28 (5:19, 4:22, 10:12, 9:22). Rezultatyviausios buvo A. Plieskytė (30 tšk.), A. Bitautaitė (23 tšk.), dėl kamuolių aktyviai kovojo A. Ryliškytė, J. Grigaliūnaitė, I. Steiblytė,  gynyboje pasižymėjo sesutės N. ir G. Krivičiūtės, D. Ilčiukaitė, M. Vaškevičiūtė.