ŽALIOJO AQUAREL 2011 teniso varžybose Neringa Andrejevaitė iškovojo antrąją vietą !

 

2011 m. rugpjūčio 20 d. vaikų teniso turnyro ,,Viešbučio ŽILVINAS TAURĖ 2011" rezultatai

 

 

2011 m. birželio 2-5 d. Kaune vykusio ,,Valio cup 2011" turnyro rezultatai

10m. ir jaunesnės mergaitės

14m. ir jaunesni berniukai

2011 m. balandžio mėn. Utenos apskrities jaunųjų tenisininkų teniso turnyrai

Balandžio mėn. 21 d. - jaunių (iki 18 m.) turnyro (Utena, gruntas) nugalėtojai:
Merginių grupėje:
1 vieta: Agnė Rekertaitė (Vilnius)
2 vieta: Rasa Babelytė (Utena)
3 vieta: Laura Umaraitė (Utena)
Vaikinų grupėje:
1 vieta: Simas Norvaišis (Vilnius)
2 vieta: Benas Vaičiūnas (Utena)
3 vieta: Dovydas Minkštimas (Molėtai)

Balandžio mėn. 19 d. - jaunių (iki 16 m.) turnyro (Molėtai, salė) nugalėtojai:
Merginų grupėje:
1 vieta: Raminta Kerpytė (Molėtai)
2 vieta: Neringa Andrėjevaitė (Molėtai)
3 vieta: Ieva Pumputytė (Molėtai)
Vaikinų grupėje:
1. Dovydas Minkštimas (Molėtai)
2. Mindaugas Babelis (Utena)
3. Tadas Glumbakas (Molėtai)

Balandžio mėn. 18 d. - jaunučių (iki 14 m.) turnyro (Utena, salė) nugalėtojai:
Mergaičių grupėje:
1 vieta: Agnė Rekertaitė (Vilnius)
2 vieta: Domantė Viliūnaitė (Utena)
3 vieta: Indrė Kregždaitė (Vilnius)
Berniukų grupėje:
1 vieta: Tadas Glumbakas (Molėtai)
2 vieta: Gediminas Žiukelis (Utena)
3 vieta: Paulius Juozapavičius (Vilnius)

Balandžio mėn. 17 d. - vaikų (iki 12 m.) turnyro (Molėtai, salė) nugalėtojai:

Mergaičių grupėje:
1 vieta: Adelina Norvaišytė (Vilnius)
2 vieta: Neringa Andrėjevaitė (Molėtai)
3 vieta: Giedrė Stankevičiūtė (Vilnius)
Berniukų grupėje:
1 vieta: Arturas Cesiulis (Molėtai)
2 vieta: Tomas Klevas (Molėtai)
3 vieta: Matas Apulskis (Vilnius)

 

Balandžio mėn. 16 d.  - vaikų (iki 10 m.) turnyro (Molėtai, salė) nugalėtojai:


Mergaičių grupėje:
1 vieta: Neringa Andrėjevaitė (Molėtai)
2 vieta: Simona Bazytė (Utena)
3 vieta: Sandra Umaraitė (Utena)
Berniukų grupėje:
1 vieta: Dovydas Umbrasas (Molėtai)
2 vieta: Arnas Vydžiūnas (Molėtai)
3 vieta: Arturas Giraitis (Molėtai)