Sausio 3 - 4 d. vyko apskrities teniso 10 m. ir j., 12 m. ir j. varžybos. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus. 10m. ir jaunesnių grupėje  pirmoji vieta atiteko - Dovydui Umbrasui, antrąją vietą iškovojo - Arnas Vidžiūnas, trečiąją - Dominykas Purlys. 12m. ir jaunesnių grupėje nugalėtoju tapo Tomas Klevas, antrąją vietą iškovojo  Vytautas Pašiušis, trečioji vieta atiteko - Juliui Tirevičiui.

Sveikiname trenerio Algirdo Šėžos auklėtinę Neringą Andrejevaitę, laimėjusią

respublikinėse varžybose I-ąją vietą. Gruodžio 11 d. Šiauliuose, finale nugalėjo Rusijos atstovę, Ievą Avetisiyan, rezultatu 6/4  6/2. rezultatų lentelė

2011 m. spalio- lapkričio mėn. vyko Utenos apskrities jaunųjų tenisininkų teniso turnyrai

3 vieta: Raminta Kerpytė (Molėtai)

Spalio 23 d. Utenoje vyko bendras Utenos kksc ir Molėtų kksc teniso trenerių seminaras.

Jo metu Algirdas Šėža patirtim ir įgytomis žiniomis iš seminaro su garsiu graikų teniso specialistu Nicolu Kelaidžiu. Kaip ir seminare Vilniuje vyko praktiniai užsiėmimai su jaunais tenisininkais.

Spalio 11-16 dienomis Vilniuje ,,SEB arenos" teniso bazėje treneris A. Šėža su šio metu perspektyviausia tenisininke Neringa Andrijevaite dalyvavo  ITF/TE ir LTS bendrai vykdomame trenerių tobulinimosi seminare. Seminarą vykdė vienas geriausių Tarptautinės teniso federacijos (ITF) ekspertų iš graikijos - Nicolas Kelaidis. Šešių  dienų seminare treneriams vyko praktiniai ir teoriniai užsiėmimai. Praktiniai užsiėmimai vyko kartu su sportininkais teniso kortuose. Ekspertas padėjo treneriams suprasti sportininkų, kuriems yra 10-11 m. treniravimo subtilybes.