Kovo 26 - 28 dienomis Molėtuose ir Utenoje vykusių varžybų rezultatai. Sveikiname Molėtų KKSC tenisininkus Utenos apskrities varžybų nugalėtojus ir prizininkus.

16 m. ir j. vaikinai Vytautas Pašiušis - Rokas Mališauskas (Utena) 6/4 6/1

18 m. ir j. vaikinai Dovydas Minkštimas  - Mantas Malakauskas (Ignalina) 6/3 7/6

18 m. ir j. merginos Neringa Andrejevaitė - Laura Umaraitė (Utena) 6/2 6/2

Dėl 3 vt. rezultatai:

16 m. ir j. vaikinai Tomas Klevas -  J. Tyrevičius 6/2 6/2

18 m. ir j. merginos Raminta Kerpytė - Eglė Malcaitė (Ignalina) 6/3 7/5

Treneris Algirdas Šėža

2013 m. Sausio 20 d. įvyko Molėtu r. moksleiviu dvejetų turnyras. 18 m. ir j. grupėje nugalėtojais tapo Tomas Klevas ir Raminta Kerpytė, finale rezultatu 6-1 6-2 įveikę Neringą Andrejevaitę ir Ievą Pumputytę. Trečiąją vietą iškovojo Vytas Pašiusis ir Haroldas Juknonis rezultatu 6-0 6-1 įveikė Justą Kulį ir Tadą Glumbaką. 12 m. ir j. grupėje 1-ją vietą iškovojo Arnas Vidžiūnas ir Artūras Giraitis rezultatu 6-4 6-3 nugalėję Dovydą Umbrasą ir Mantą Šeikį.

Lapkričio 24 d. Molėtuose vyko Utenos apskrities 14 m. ir jaun. teniso varžybos. Sveikiname nugalėtoją Vytą Pašiušį, Julių Tirevičių (antra vieta), Artūrą Cesiulį (trečia vieta). Finalo rezultatas: V. Pašiušis - J. Tirevičius  6/1, 6/2. Dėl trečios vietos A.Cesiulis-T.Klevas 7/6, 3/6 10/6. A.Šėžos informacija

Spalio 31 d. Molėtų sporto centre, vyko Utenos apskrities 18 metų ir jaunesnių vaikinų ir merginų                 lauko teniso varžybos. Jose dalyvavo tenisininkai iš  trijų miestų -  Utenos, Ignalinos ir Molėtų. Pasak Molėtų sporto centro teniso trenerio Algirdo Šėžos, varžybose, trenerių sprendimu, dalyvavo patys pajėgiausi tenisininkai. Ir  merginų, ir vaikinų grupėse nugalėtojais tapo molėtiškiai tenisininkai, treniruojami Algirdo Šėžos. Merginų grupėje, įveikusi septyniolikmetes ir aštuoniolikmetes varžoves, nugalėtoja  tapo vienuolikmetė molėtiškė Neringa Andrejavaitė, pademonstravusi brandų, kokybišką  žaidimą. Jaunoji molėtiškė tenisininkė  rezultatu 6:4, 6:1 finale nugalėjo uteniškę Laurą Umaraitę. Trečią vietą užėmė ignalinietė Ani Mirzajan. Vaikinų  grupėje  nugalėtoju tapo vyresnius varžovus įveikęs molėtiškis   penkiolikmetis Dovydas Minkštimas, kuris finale rezultatu 6:4, 6:2 įveikė nuolatinį  savo varžovą uteniškį Mindaugą Babelį.  III vietą vaikinų grupėje  užėmė ignalinietis Mantas Malakauskas.