Sveikiname SC teniso taurės varžybų nugalėtojus. D. Minkštimą, N. Andrejevaitę ir T. Žybą. Finalų rezultatai: D. Minkštimas - V. Pašiusis 6/3 6/0. N. Andrejevaitė - R. Kerpytė 6/0 6/0. T. Žybas - D. Purlys 6/3 6/4. Rezultatai A.Šėža.

Sveikiname dvejetų čempionato nugalėtojus.18 m. ir j. mix grupėje R. Kerpytę ir V. Pašiušį. 14 m. ir j. grupėje T. Žibą ir S. Tyrevyčiūtę. Rezultatai   Nacionalinės kategorijos treneris A.Šėža

2013.12.30 d. Utenoje vyko teniso varžybos Utenos apskrities "Virmebo " taurei laimėti. Renginyje dalyvavo penki Molėtų SC auklėtiniai. Nugalėtojais tapo Dovydas Minkštimas, finale nugalėjąs uteniškį Mindaugą Babelį rezultatu 6/2, 6/3. Neringa Andrejevaitė, nugalėjo molėtiškę Ramintą Kerpytę rezultatu 6/2, 6/4. Trečią vietą iškovojo Vytautas Pašiušis, po atkaklios kovos įveikiąs Tomą Klevą rezultatu 7/6, 3/6,13/11. rezultatai   Foto

1. Neringa Andrejevaitė (Molėtai)
               2. Raminta Kerpytė (Molėtai)
               3. Ignė Umbrasaitė (Utena)

1. Dovydas Minkštimas (Molėtai)
               2. Mindaugas Babelis (Utena)
               3. Vytautas Pašiušis (Molėtai)

Spalio 30 d. Molėtuose vyko Utenos apskrities 18 m. ir jaunesnių tenisininkų turnyras. Turnyrą organizavo ir vykdė treneris Algirdas Šėža. Į turnyrą atvyko jaunieji tenisininkai iš Anykščių, Utenos.  Molėtų SC garbę gynė trenerio auklėtiniai Dovydas Minkštimas, Neringa Andrejevaitė, Vytautas Pašiušis, Tomas Klevas, Ieva Pumputytė.

Pirmąją vietą iškovojo Neringa Andrejevaitė ir Dovydas Minkštimas.