Birželio 1,2,5 d. naujuose Molėtų SC teniso kortuose vyko Molėtų rajono 12,14 ir 18 m. ir jaunesnių čempionatas, kurį vykdė treneris Algirdas Šėža. Varžybose dalyvavo Molėtų sporto centro grupių tenisininkai.
   12 m. ir j. amžiaus grupėje nugalėjo Dominykas Purlys. Antras liko -Domantas Cesiulis, trečioji vieta atiteko Kostui Jakubauskui.
   14 m. ir j. Titas Žibas laimėjo visus sutikimus ir tapo nugalėtoju. Antrąją vietą užėmė Arnas Vidžiūnas.
   18 m. ir j. nenugalimas buvo Vytautas Pašiušis. Rezultatai 12m. 14m. 18m.

Sveikiname čempionato nugalėtojus ir prizininkus.
   Gegužės 22-27 d. Molėtų sporto centro teniso aikštyne vyko Molėtų rajono teniso čempionatas, kurį vykdė treneris A.Šėža. Moterų teniso čempionės vardą iškovojo Raminta Kerpytė. Antrąją vietą užėmė Ieva Pumputytė. Vyrų Molėtų teniso čempionate trečiąją vietą užėmė Dovydas Minkštimas. Rezultatai
Treneris Algirdas Šėža

Sveikiname Utenos apskrities 18 m. ir j. vaikinų ir merginų vienetų nugalėtojus: Dovydą Minkštimą ir Ramintą Kerpytę, ir antrą vietą užėmusius Vytautą Pašiušį ir Ieva Pumputytę. Rezultatai

Vyr. teisėjas nacionalinė kategorija A. Šėža.

Kovo 30 d. Molėtų sporto centro arenoje ir progimnazijoje vyks teniso turnyras ,,Molėtų SC taurė 2015"  Turnyre varžysis Molėtų sporto centro ir Utenos apskrities moksleiviai tenisininkai. Varžybų pradžia 9:00 val.
   Vasario 12-13 dienomis vyko teniso dvejetų varžybos Molėtų SC taurei laimėti, kuriose dalyvavo 14 m. ir jaun. bei 18 m. ir jaun. amžiaus grupių sportininkai.  Jaunesniųjų tenisininkų grupėje pirmąją vietą iškovojo A. Vidžiūno ir M. Šeikio dvejetas. Antrąją vietą užėmė T. Žibo ir T. Purlio dvejetas, treti liko D. Umbrasas ir D. Cesiulis. 18 m. ir jaun. grupėje varžėsi keturios poros. Pirmąją vietą iškovojo T. Klevas ir R. Kerpytė, antrąją vietą iškovojo I. Pumputytė ir D. Minkštimas, treti liko J. Tirevičius ir A. Cesiulis. Rezultatai

Gruodžio 19,22,23 d. vyko Molėtų rajono Kalėdinis teniso turnyras, kuriame dalyvavo 14 m. ir jaunesni berniukai. Turnyrą organizavo ir vykdė treneris Algirdas Šėža.
Pirmąją vietą iškovojo Dovydas Umbrasas, antrąją –Titas Žibas, trečiąją-Arnas Vidžiūnas.
Sveikiname turnyro nugalėtojus.

Sveikiname Molėtu KKSC aukletines Utenos apskrities 18 m. ir j. merginų teniso turnyre užėmus visas prizines vietas. Neringa Andrejevaitė finale po atkaklios ir gražios kovos iveikė komandos draugę Ramintą Kerpytę rezultatu 7/6 6/2 ir trečiąją vietą iškovojusią Ievą pumputytę nugalejusią uteniškę Ignę Umbrasaitę rezultatu 6/4 5/7 12/10. Rezultatai

Sveikiname Utenos apskrities teniso varžybų 18 m. ir jaunesni nugalėtoją Molėtų KKSC auklėtinį Dovydą Minkštimą finale įveikusį anykštėną Gediminą Žiuką rezultatu 6/3, 6/1. Trečiąją vietą iškovojo molėtiškis Vytautas Pašiušis, nugalėjęs komandos draugą Tomą Klevą rezultatu 7/5, 6/3. Rezultatai