Gegužės 20-21 d. Vilniuje vyko Vilniaus teniso akademijos taurės varžybos. Molėtų sporto centrą atstovavo Algirdo Šėžos treniruojami jaunieji tenisininkai Adas Pesliokas, Kevinas Pumputis ir Aistis Kiaunė. Absoliučioje įskaitoje Kevinas Pumputis-iškovojo II-ąją vietą. Rezultatai

Vasario 19-20 d. Vilniaus SEB arenoje šurmuliavo mažieji sportininkai, kurie varžėsi dėl geriausiųjų titulų Vilniaus teniso akademijos taurėje. Varžybos vyko dvejose grupėse – 7 m. ir jaunesni bei 9 m. ir jaunesni. Iš viso dalyvavo 70 vaikų iš aštuonių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Molėtų, Utenos, Panevėžio ir Birštono.
Molėtų SC garbę ginė 2 tenisininkai – Adas Pesliokas ir Kevinas Pumputis. Geriau pasisekė Kevinui Pumpučiui, kuris kovojo dėl 3 -čios vietos, deja susitikimą pralaimėjo ir užėmė 4-tą vietą.
Adas Pesliokas A pogrupyje užėmė 2ą vietą ir dėl prizinės vietos toliau nekovojo.
Berniukų treneris Algirdas Šėža. Rezultatai

Vasario 5-6 dienomis Šiaulių teniso arenoje vyko projekto "Vaikų tenisas" žaliojo ir raudonojo korto varžybos. Dalyvavo būrys 7 - 10 metų vaikų. Turnyre dalyvavo Algirdo Šėžos treniruojami jaunieji tenisininkai Adas Pesliokas ir Kevinas Pumputis. 7 m. ir jaunesni vaikai varžėsi "raudonajame" teniso korte.
10m. ir jaunesni vaikai varžėsi "žaliajame" korte.
   Berniukų 7 m. ir jaun. „Raudonojo korto“ varžybų prizininkai:
1 vieta - Matas Kurmanskis;
2 vieta - Karolis Rimkevičius;
3 vieta - Kevinas Pumputis;
Adas Pesliokas užėmė 7-tą vietą.
Tai dar viena varžybinės atmosferos patirtis jaunajai mūsų kartai. Linkime ir toliau sėkmės mokantis žaisti tenisą. Rezultatai

Šiauliuose vykusiame respublikiniame Kalėdiniame teniso turnyre 7m. ir j. berniukų tarpe 3 vietą iškovojo Adas Pesliokas. Sveikiname ir linkime sėkmės 2016 metų turnyruose.

Molėtuose vyko draugiškas turnyras su Zarasų jaunaisiais tenisininkais.
Pergalę rezultatu 3:1 iškovojo molėtiškiai.
Molėtų komandai atstovavo Tomas Klevas, Titas Žibas, Dovydas Umbrasas ir Adas Pesliokas.