Sporto centro grupių tenisininkai, užbaigdami mokslo metus, praleido teniso turnyrų sūkuryje. Nuo jauniausio iki vyriausio(pagal savo amžių ir lygį) žaidė „Raudonojo“, „Oranžinio“ ir „Didžiojo“ kortų turnyruose. Pačių jauniausių tenisininkų „Raudonojo“ korto turnyre mergaičių tarpe nugalėtoja, įveikusi visas varžoves, tapo Patricija Matulionytė. Antrąją vietą iškovojo Ugnė Meškėnaitė, trečia liko Vesta Žukauskė. Berniukų tarpe nugalėtoju tapo Gustas Germanas, antras liko Emilis Bukauskas, trečias-Nedas Šavelis. „Oranžinio“ korto turnyre nugalėtoju tapo perspektyvus žaidėjas, gerai užsirekomendavęs respublikiniuose turnyruose Kevinas Pumputis, antrąją vietą iškovojo Gustas Braškys, trečias-Aistis Kiaunė. 16 m. ir jaunesniųjų čempionate Titas Žibas, rezultatu 6/7, 6/2, 10/7 finale įveikęs Dovydą Umbrasą iškovojo pirmąją vietą. Trečiąją vieta atiteko Arnui Vidžiūnui. Tomas Klevas, rezultatu 6/2, 6/2 įveikęs Titą Žibą džiaugėsi pergale 18 m. ir jaunesnių čempionate. Su vaikinais kovojusi Neringa Andrejevaitė rezultatu 6/1, 6/1 įveikusi Dovydą Umbrasą buvo apdovanota trečios vietos taure.
Molėtų teniso čempionato turo kulminacija-suaugusiųjų vyrų ir moterų turnyrai. Finaluose žaidė ir KKSC auklėtiniai Neringa Andrejevaitė ir Vytautas Pašiušis. Neringa nugalėjo dukart Molėtų čempionę Ramintą Kerpytę rezultatu 6/2, 6/2. Vyrų finale žaidęs Vytautas Pašiušis, kuris po atkaklios kovos, rezultatu 7/5, 6/3, nusileido patyrusiam žaidėjui Stasiui Vytui. Taigi, išties gražus finalinis teniso akordas.
Rezultatai vyrai, moterys, foto

Pirmieji apdovanojimus išsidalino „Raudonojo korto“ varžybų dalyviai. Berniukų tarpe nugalėtoju tapo Emilis Bukauskas, finale rezultatu 10/8, 8/10, 5/2 nugalėjęs Gustą Germaną. Trečiąją vietą- Nedas Šavelis, nugalėjęs Luką Tumosą rezultatu 10/7, 10/1.
Mergaičių tarpe pirmąją vietą iškovojo Ugnė Meškėnaitė, antrąją- Patricija Matulionytė ir trečia liko Vesta Žukauskė.
„Oranžinio korto“ varžybose užtikrintai pirmą vietą iškovojo Kevinas Pumputis, finale 4/1, 4/2 įveikęs treniruočių draugą Adą Peslioką. Trečias liko Aistis Kiaunė, įveikęs Justiną Židonytę rezultatu 4/2, 4/1.
Vyresnieji tenisininkai varžėsi dvejetų varžybose ir suaugusiųjų žiemos čempionate.
18 m. ir jaunesnių dvejetų varžybas laimėjo Vytauto Pašiušio ir Mažvydo Datenio pora. Antri liko Titas Žibas ir Dovydas Umbrasas, trečią vietą užėmė Neringa Andrejevaitė ir Mantas Šeikis.
Sėkmingai jaunieji tenisininkai žaidė ir rajono suaugusiųjų žiemos čempionate. Čia trečią vietą iškovojo Vytautas Pašiušis. Tik po atkaklios kovos pusfinalyje nusileidęs vienam iš lyderių Stasiui Vytui rezultatu 6/2, 4/6, 11/9 .
Atskiro pagyrimo nusipelnė ir Neringa Andrejevaitė, kuri rungtyniaudama su vyrais užėmė penktą. Kovoje dėl penktos vietos ji rezultatu 7/6, 7/6 nugalėjo patyrusį žaidėją Arvydą Dirmą. Foto Rezultatai čia ir čia

Sporto centro jaunieji tenisininkai naujuosius metus pradėjo teniso turnyru 18 m. ir jaun. Turnyro nugalėtoju po atkaklios ir permainingos kovos tapo Vytautas Pašiušis įveikęs Tomą Klevą rezultatu 7/5, 6/4. Trečiąją vietą iškovojo Neringa Andrejevaitė, įveikusi treniruočių partnerį Titą Žibą rezultatu 6/4, 6/4.
Sveikiname nugalėtoją ir prizininkus linkėdami sėkmės artimiausiuose turnyruose. Rez.

Jaunieji Molėtų KKSC tenisininkai varžėsi dėl apdovanojimų raudonajame ir oranžiniame kortuose. „Raudonojo korto“ varžybose mergaičių tarpe 8 m. ir jaun. grupėje nugalėtoja tapo Vesta Žukauskė, įveikusi visas varžoves ir pasiekusi keturias pergales. Antrąją vietą, pasiekusi tris pergales, iškovojo Ugnė Meškėnaitė. Trečiąją vietą, įveikusi dvi varžoves, iškovojo Barbora Lukošiūtė.

Berniukų tarpe 8 m. ir jaun. pirmąją vietą iškovojo Aistis Kiaunė, finale rezultatu 10/2, 10/6 įveikęs Gustą Germaną. Trečią vietą užėmė Emilis Bukauskas įveikęs Adomą Zaikiną rezultatu 10/4, 10/8.
„Oranžinio korto“ turnyre 9 m. ir vyresni nugalėtoju tapo Kevinas Pumputis, finale rezultatu 4/0, 4/2 įveikęs Adą Peslioką. Trečią vietą užėmė Gustas Braškys, nugalėjęs Aistį Kiaunę rezultatu 4/2, 4/2.
Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus, linkime sėkmės respublikinėse varžybose.