Gruodžio 9,10 dienomis Šiauliuose vyko respublikinis „Oranžinio korto“ devynmečių vaikų turnyras, kuriame berniukų tarpe 3 vietą iškovojo Molėtų KKSC trenerio Algirdo Šėžos auklėtinis Kevinas Pumputis. Pirmą susitikimą Kevinas rezultatu 4/0, 4/1 laimėjo prieš treniruočių draugą Aistį Kiaunę, antrąjį- 4/2,4/0 –prieš Šiaulių teniso mokyklos ugdytinį Einį Gofeną. Pusfinalyje rezultatu 4/2, 4/0 Kevinas nusileido šiauliečiui, turnyro čempionui Matui Kurmanskiui. Susitikime dėl trečios vietos molėtiškis nugalėjo klaipėdietį Augustą Dulinską rezultatu 5/3, 2/4, 10/4.
Linkime 2018 metais Molėtų tenisininkams išlieti daugiau prakaito treniruotėse ir iškovoti aukštesnes vietas turnyruose.

Lapkričio 24,26 d. ir gruodžio 2-3 d. geriausi Molėtų rajono teniso žaidėjai varžėsi dėl nugalėtojo vardo TOP-8 teniso turnyre. Jame galėjo dalyvauti tik pirmą- dešimtą vietas reitingų lentelėje užimantys sportininkai. Žaidėjai buvo suskirstyti į du pogrupius po keturis žaidėjus.
Pirmą savaitgalį (11 -24,26 ) įvyko pogrupiųsusitikimai. A pogrupio nugalėtoju tapo Vytautas Pašiušis, B pogrupyje pirmas buvo Stasys Vytas, antrąja vieta dalijosi Arnas Vidžiūnas ir Tomas Klevas.
Gruodžio 2-3 d. pusfinalyje žaidė Vytautas Pašiušis, kuris nugalėjo Tomą Klevą 6/2,6/1. Kitas pusfinalio susitikimą žaidė Stasys Vytas nugalėdamas Arną Vidžiūną 6/1, 6/1.
Kovoje dėl trečios vietos žaidė Molėtų KKSC tenisininkai Tomas Klevas ir Arnas Vidžiūnas. 6/2, 6/0nugalėjo Tomas Klevas. Reitingo lyderis Vytautas Pašiušis finale susitiko su Stasiu Vytu. Po gražios ir atkaklios trijų setų kovos rezultatu 2/6, 7/5, 10/2 pergalę šventė Vytautas Pašiušis.
Baigiant 2017 metų teniso sezoną Vytautas Pašiušis(buvęs Molėtų KKSC auklėtinis) tenisininkų reitinge užtikrintai užima pirmąją vietą.
   Varžybų vyr. teisėjas (nacionalinė kategorija) Algirdas Šėža

Lapkričio 17 dieną Molėtuose vyko draugiškas jaunųjų tenisininkų dvejetų “Oranžinio korto” turnyras, kuriame dalyvavo ir Anykščių KKSC tenisininkai. Pirmos susitikimus pradėjo mergaitės. Pirmąją vietą iškovojo molėtiškės Vesta Žukauskė ir Patricija Matulionytė. Antrąją vietą užėmė taip pat Molėtų KKSC ugdytinės Ugnė Meškėnaitė ir Barbora Lukošiūtė. Trečios liko Anykščių KKSC mergaitės: Gabrielė Motiejūnaitė ir Izabelė Tamulionytė. Berniukų tarpe susitikimus užtikrintai laimėjo Aistis Kiaunė ir Gustas Germanas. Antoji vieta atiteko taip pat molėtiškiams Adomui Zaikinui ir Nedui Šaveliui. Trečios vietos apdovanojimai buvo įteikti svečiams:Mantui Judickui ir Titui Paužuoliui. 2018 metų pavasarį planuojamos “Oranžinio korto” vienetų Utenos apskrities varžybos.