Puikiai gegužės 18-19 d. Vilniaus Teniso Akademijos (VTA) Taurės respublikinėse „Oranžinio korto“ teniso varžybose pasirodė Molėtų SC trenerio Algirdo Šėžos jaunasis tenisininkas Kevinas Pumputis, kuris iškovojo antrąją vietą.
  Aštuntfinalyje Kevinas 5/3, 4/10 nugalėjo VTA auklėtinį Džiugą Balžeką, ketvirtfinalyje 4/0, 5/3 įveikė dar vieną VTA auklėtinį Albertą Kukalevskį. Pusfinalyje užtikrintai 4/0, 4/0 nugalėjo šiaulietį Arną Viktoravičių. Finale tik po trijų setų 4/1, 2/4, 6/10 nusileido VTA tenisininkui Dominykui Grušui.

Per moksleivių pavasario atostogas jaunieji Molėtų KKSC tenisininkai dalyvavo Utenos apskrities “Oranžinio” ir “Žaliojo” kortų teniso turnyruose. Čia užtikrintai visas prizines vietas iškovojo molėtiškiai. Mergaičių “Oranžinio” korto čempione tapo Vesta Žukauskė finale įveikusi Ugnę Meškėnaitę rezultatu 10/9, 7/10, 7/6. Trečiąją vietą užėmė Patricija Matulionytė įveikusi Anykščių atstovę Gabrielę Motiejūnaitę rezultatu 10/5, 10/1.
Berniukų tarpe užtikrintai laimėjo Aistis Kiaunė finale nugalėjęs 10/5, 10/4 Nedą Šavelį. Trečią vietą laimėjo Gustas Germanas įveikęs anykštėną Mantą Judicką 5/10, 10/6, 7/4.
“Žaliojo” korto turnyrą laimėjo Kevinas Pumputis finale 4/1, 4/0 nugalėjęs Aistį Kiaunę. Trečiąją vietą užėmė Adas Pesliokas 5/3, 4/2 aplošęs Mantą Judicką. O suaugusiųjų žiemos čempionate pirmą kartą prizininku tapo užtikrintai žaidęs Tomas Klevas. Kovoje dėl trečios vietos 0/6, 6/3, 10/6 nugalėjęs antrąją Molėtų raketę Stasį Vytą.

2018 m. kovo 11 dieną įvyko Molėtų r. „Dvejetų čempionato“ 18 m. ir j. turnyras. Nugalėtojais tapo poroje  žaidusi Neringa Andrejevaitė ir Dovydas Umbrasas. Jie rezultatu 6/3, 3/6, 10/5 nugalėjo Tomą Klevą ir Mažvydą Datenį ir 6/3, 3/6, 10/4 aplošė Titą Žibą poroje su Arnu Vidžiūnu. Antri liko Arnas Vidžiūnas ir Titas Žibas rezultatu 6/2, 6/1 nugalėję Tomą Klevą ir Mažvydą Datenį.
  Molėtų rajono suaugusiųjų dvejetų čempionate š.m. vasario 18 dieną sėkmingai žaidė Tomas Klevas, poroje su buvusiu Molėtų KKSC auklėtiniu Vytautu Pašiušiu užėmė trečiąją vietą. Jie nugalėjo Titą Žibą ir Algirdą Šėžą rezultatu 7/5, 6/1.
  Vasario 23-25 d. Molėtų SC trenerio Algirdo Šėžos auklėtinis Kevinas Pumputis dalyvavo Vilniaus Teniso Akademijos (VTA) taurės varžybose. Kevinas iškovojo trečiąją vietą. Pirmame rate rezultatu 4/0, 4/0 įveikė VTA auklėtinį Augustą Domarką. Antrame rate tokiu pat rezultatu laimėjo prieš Šiaulių teniso mokyklos auklėtinį Arną Vasiliauską. Pusfinalyje, po atkaklios 1,5 val. trūkusios kovos, rezultatu 3/5, 4/5 pralaimėjo Alberui Kukalevskij iš VTA. Dėl trečios vietos kovojo su VTA jaunuoju tenisininką Džiugu Balžeku, kurį sėkmingai nugalėjo.

2017 metus Molėtų KKSC vyriausios grupės tenisininkai užbaigė žaisdami Kalėdiniame turnyre, kurį surengė NŠ mokytojas Algirdas Šėža. Didžiausia sėkmė turnyre lydėjo Titą Žibą, kuris finale įveikė Neringą Andrejevaitę rezultatu 6/2, 0/6, 10/5. Trečiąją vietą iškovojo Tomas Klevas, 6/10, 6/2 nugalėjęs Dovydą Umbrasą. Penktas liko Arnas Vidžiūnas, 6/3, 6/3 įveikęs Mažvydą Datenį. NŠ mokytojas Algirdas Šėža.
Rezultatai

Jaunieji tenisininkai jėgas išbandė asmeninėse „Oranžinio korto“ teniso varžybose. Pirmosios į kovą stojo mergaitės. Čia sėkmė lydėjo Vestą Žukauskę, kuri finale rezultatu 6/10, 10/6, 10/4 įveikė Patriciją Matulionytę. Trečiąją vietą iškovojo Ugnė Meškėnaitė, rezultatu 10/5, 10/3 įveikusi Barborą Lukošiūtę.
Berniukų tarpe nugalėtoju tapo Aistis Kiaunė, įveikęs visus varžovus rezultatu 2/0. Antrąją vietą po atkaklios kovos užėmė Nedas Šavelis, įveikęs Gustą Germaną rezultatu 8/10, 10/3, 10/7.
„Žaliajame“ korte sėkmė lydėjo Keviną Pumputį, kuris finale įveikė Adą Peslioką rezultatu 4/0, 5/3. Trečiąją vietą užėmė „Oranžinio korto“ čempionas Aistis Kiaunė.

Gruodžio 9,10 dienomis Šiauliuose vyko respublikinis „Oranžinio korto“ devynmečių vaikų turnyras, kuriame berniukų tarpe 3 vietą iškovojo Molėtų KKSC trenerio Algirdo Šėžos auklėtinis Kevinas Pumputis. Pirmą susitikimą Kevinas rezultatu 4/0, 4/1 laimėjo prieš treniruočių draugą Aistį Kiaunę, antrąjį- 4/2,4/0 –prieš Šiaulių teniso mokyklos ugdytinį Einį Gofeną. Pusfinalyje rezultatu 4/2, 4/0 Kevinas nusileido šiauliečiui, turnyro čempionui Matui Kurmanskiui. Susitikime dėl trečios vietos molėtiškis nugalėjo klaipėdietį Augustą Dulinską rezultatu 5/3, 2/4, 10/4.
Linkime 2018 metais Molėtų tenisininkams išlieti daugiau prakaito treniruotėse ir iškovoti aukštesnes vietas turnyruose.

Lapkričio 24,26 d. ir gruodžio 2-3 d. geriausi Molėtų rajono teniso žaidėjai varžėsi dėl nugalėtojo vardo TOP-8 teniso turnyre. Jame galėjo dalyvauti tik pirmą- dešimtą vietas reitingų lentelėje užimantys sportininkai. Žaidėjai buvo suskirstyti į du pogrupius po keturis žaidėjus.
Pirmą savaitgalį (11 -24,26 ) įvyko pogrupiųsusitikimai. A pogrupio nugalėtoju tapo Vytautas Pašiušis, B pogrupyje pirmas buvo Stasys Vytas, antrąja vieta dalijosi Arnas Vidžiūnas ir Tomas Klevas.
Gruodžio 2-3 d. pusfinalyje žaidė Vytautas Pašiušis, kuris nugalėjo Tomą Klevą 6/2,6/1. Kitas pusfinalio susitikimą žaidė Stasys Vytas nugalėdamas Arną Vidžiūną 6/1, 6/1.
Kovoje dėl trečios vietos žaidė Molėtų KKSC tenisininkai Tomas Klevas ir Arnas Vidžiūnas. 6/2, 6/0nugalėjo Tomas Klevas. Reitingo lyderis Vytautas Pašiušis finale susitiko su Stasiu Vytu. Po gražios ir atkaklios trijų setų kovos rezultatu 2/6, 7/5, 10/2 pergalę šventė Vytautas Pašiušis.
Baigiant 2017 metų teniso sezoną Vytautas Pašiušis(buvęs Molėtų KKSC auklėtinis) tenisininkų reitinge užtikrintai užima pirmąją vietą.
   Varžybų vyr. teisėjas (nacionalinė kategorija) Algirdas Šėža

Lapkričio 17 dieną Molėtuose vyko draugiškas jaunųjų tenisininkų dvejetų “Oranžinio korto” turnyras, kuriame dalyvavo ir Anykščių KKSC tenisininkai. Pirmos susitikimus pradėjo mergaitės. Pirmąją vietą iškovojo molėtiškės Vesta Žukauskė ir Patricija Matulionytė. Antrąją vietą užėmė taip pat Molėtų KKSC ugdytinės Ugnė Meškėnaitė ir Barbora Lukošiūtė. Trečios liko Anykščių KKSC mergaitės: Gabrielė Motiejūnaitė ir Izabelė Tamulionytė. Berniukų tarpe susitikimus užtikrintai laimėjo Aistis Kiaunė ir Gustas Germanas. Antoji vieta atiteko taip pat molėtiškiams Adomui Zaikinui ir Nedui Šaveliui. Trečios vietos apdovanojimai buvo įteikti svečiams:Mantui Judickui ir Titui Paužuoliui. 2018 metų pavasarį planuojamos “Oranžinio korto” vienetų Utenos apskrities varžybos.