„Raudonojo korto“ teniso turnyras
Vasario 8 dieną Molėtų sporto salėje vyko Utenos apskrities „Raudonojo korto“ teniso turnyras, kurį organizavo ir vykdė neformaliojo švietimo mokytojas Algirdas Šėža.
Pirmieji į kovą stojo berniukai. Pirmąją vietą iškovojo uteniškis Simas Nedelčenko, antras liko molėtiškis Matas Žukauskas, (surinko tiek pat taškų 5), trečioji vieta atiteko molėtiškiui Arnui Remeikai.
Nugalėjusi visas varžoves molėtiškė Kornelija Pumputytė iškovojo pirmąją vietą. Antra liko uteniškė Gerda Misiūnaitė, o trečiąją vietą iškovojo jaunoji tenisininkė taip pat molėtiškė Jorė Karvelytė. Rezultatai

Gruodžio mėnesį Molėtų KKSC jaunieji tenisininkai dalyvavo trijuose teniso turnyruose: Varžėsi mergaitės 12 m. ir jaunesnės, berniukų 12 m. ir jaunesni, o metus užbaigė Šeimų turnyras.
Mergaičių turnyre pirmąją vietą užėmė visus susitikimus laimėjusi Vesta Žukauskė, antroji –Patricija Matulionytė, trečia liko Ugnė Meškėnaitė.
   Berniukų tarpe pirmą vietą laimėjo Kevinas Pumputis finale rezultatu 6/2, 6/3 įveikęs Dominyką Purlį. Trečią vietą laimėjo Aistis Kiaunė rezultatu 6/0, 7/5 nugalėjęs Vincą Čekenį.
   Šeimų turnyre pirmą vietą iškovojo Adas ir Rolandas Pesliokai rezultatu 6/2, 6/3 nugalėję Aistį ir Egidijų Kiaunes. Trečiąją vietą laimėjo Kevinas ir Remigijus Pumpučiai 6/0, 6/0 įveikę Vincą ir Tadą Čekenius.
Belieka palinkėti jauniesiems Molėtų tenisininkams daug gerų treniruočių ir sėkmės Naujaisiais 2019 metais.  Treneris A. Šėža

“Teniso erdvės taurė”
Puikiai 2019 metus pradėjo Molėtų SC auklėtiniai. Sausio 19-20 dienomis respublikiniame “Teniso erdvės” turnyre Vilniuje dalyvavo 3-ys molėtiškiai. Tarpe geriausių Lietuvos jaunųjų tenisininkų 16-uko pagirtinai pasirodė Molėtų SC teniso grupių žaidėjai. Aistis Kiaunė iškovojo 6 vietą, Kevinas Pumputis -3 vietą, o Adas Pesliokas iškovojo 2 vietą. Berniukus treniruoja neformaliojo švietimo mokytojas Algirdas Šėža. Sveikiname ir linkime sėkmės ateinančiuose teniso turnyruose.