Gruodžio mėnesį Molėtų KKSC jaunieji tenisininkai dalyvavo trijuose teniso turnyruose: Varžėsi mergaitės 12 m. ir jaunesnės, berniukų 12 m. ir jaunesni, o metus užbaigė Šeimų turnyras.
Mergaičių turnyre pirmąją vietą užėmė visus susitikimus laimėjusi Vesta Žukauskė, antroji –Patricija Matulionytė, trečia liko Ugnė Meškėnaitė.
   Berniukų tarpe pirmą vietą laimėjo Kevinas Pumputis finale rezultatu 6/2, 6/3 įveikęs Dominyką Purlį. Trečią vietą laimėjo Aistis Kiaunė rezultatu 6/0, 7/5 nugalėjęs Vincą Čekenį.
   Šeimų turnyre pirmą vietą iškovojo Adas ir Rolandas Pesliokai rezultatu 6/2, 6/3 nugalėję Aistį ir Egidijų Kiaunes. Trečiąją vietą laimėjo Kevinas ir Remigijus Pumpučiai 6/0, 6/0 įveikę Vincą ir Tadą Čekenius.
Belieka palinkėti jauniesiems Molėtų tenisininkams daug gerų treniruočių ir sėkmės Naujaisiais 2019 metais.  Treneris A. Šėža