Rugpjūčio 13-17 dienomis buvo įgyvendintas vaikų vasaros socializacijos programos projektas, kurį vykdė Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro trenerė-metodininkė R. Bimbirienė. Utenos rajone, Tauragnuose  jau aštuntus  metus vyko sportinė- turistinė stovykla „Judėkime kartu -8“, kurioje ruošėsi naujam sportiniam sezonui 1996-97 m. g. vaikinų  komanda. Stovyklos metu rankininkai aktyviai treniravosi, pradėdami dieną mankšta, žaidė tinklinį, futbolą, bendravo su vietos bendraamžiais. Lietingas ir nelabai šiltas oras nesutrukdė vykdyti įvairių aktyvių užsiėmimų, kurių metu įveiktas ne vienas kilometras bėgimo trasose, lietas prakaitas sporto salėje. Stovyklos metu vaikai dalyvavo žygyje į Tauragnų piliakalnį, maudėsi giliausiame Lietuvos ežere, aplankė istorines vietas. Projektas pavyko puikiai, turėjome geras gyvenimo ir maitinimosi sąlygas .Šį projektą padėjo įgyvendinti Molėtų r. savivaldybė, Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras, sportininkų tėveliai. R. Bimbirienė.

Gegužės 11-13 d. Garliavoje (Kauno raj.) vyko Lietuvos vaikų 2000 m. g. rankinio pirmenybių finalinis etapas. Dėl medalių kovojo: Varėnos SM, Vilniaus  SM „Tauras“, Pasvalio SC  ir Molėtų SC jaunieji rankininkai. Molėtiškiai prieš vilniečius laimėjo 23 : 9, o pasvaliečius 22 : 16. Atkakliausia kova, kuri sprendė medalių spalvą, vyko su Varėnos bendraamžiais. Po atkaklios kovos pergalę šventė Varėnos rankininkai 19 : 16. Galutinėje įskaitoje, pirmenybių čempionais tapo:  Varėnos SM rankininkai. Sidabro medaliai ir antros vietos taurė buvo  įteikta  Molėtų SC  berniukų komandai, trečią vietą užėmė Pasvalio SC komanda. Sveikiname trenerį Steponą Šanteriovą ir jo treniruojamą berniukų komandą : Robertą Skobą, Arną Kisielių, Deividą Matulį, Kernių Katiną, Karolį Bareišį, Ernestą Sarolį, Eimantą Karalį, Kajų Miltenį, Modestą Tūbą, Šarūną Mieliauską, Karolį Kuncevičių, Eriką Starkų, Luką Kisielių ir Justą Kazakevičių 2011/12 m.m. Lietuvos vaikų 2000 m .g. rankinio pirmenybėse iškovojusią ANTRĄJĄ VIETĄ

2011-12 m.m. Lietuvos rankinio pirmenybių rezultatai.

Gegužės 4 d. Molėtų SA  vyko vaikų  rankinio turnyras, skirtas Molėtų 625-mečiui  paminėti. Turnyre dalyvavo komandos iš Vilniaus, Utenos ir Molėtų. Mūsų miestui atstovavo  3  trenerio St. Šanteriovo komandos:  Molėtų SC I  1999 m.g. berniukai, Molėtų SC II - 2000 m.g. berniukai ir Molėtų SC III - mergaičių  komanda. Molėtų SC III merginos rimtai priešinosi visoms berniukų ekipoms, bet iškovoti pergalių  šiame turnyre jai nepavyko. Molėtų SC I komanda patyrė du pralaimėjimus minimaliu skirtumu,  pralaimėjo Utenos KKSC  - 13 : 14 ir Molėtų SC II  - 20 : 21.  Laimėjo susitikimus prieš Molėtų SC III ir Vilniaus SM Tauras bendraamžius. Berniukai turnyre iškovojo III vietą. Molėtų SC II komanda turnyre laimėjo visas  rungtynes ir tapo šio turnyro nugalėtojais. Šie berniukai jau kitą savaitgalį (gegužės 11-13 d.) išvyksta į finalinį turnyrą Garliavoje,  kur kovos dėl 2012 m. Lietuvos vaikų  rankinio pirmenybių (2000 m.g.) apdovanojimų. Laukia sisitikimai su Varėnos, Vilniaus ir Pasvalio bendraamžiais.

Sužaistos dar vienerios Lietuvos moksleivių 1998m.g.rankinio A pogrupio varžybų rungtynės Alytaus  sporto rūmuose. Daugiau skaitykite čia

Gruodžio 10 d. Molėtų raj. kūno  kultūros ir sporto centro 1996-97m.g. rankininkai , treniruojami trenerės R.Bimbirienės dalyvavo tradiciniame rankinio turnyre ,Elektrėnuose ,A.Cickevičiaus taurei laimėti. Be molėtiškių šiose varžybose dalyvavo jaunučių rankinio komandos  iš Zarasų ir Elektrėnų I ir Elektrėnų II komandos. Pirmose rungtynėse Molėtų rankininkai  susitiko su Elektrėnu II komanda. Vaikinai drąsiai stojo į kovą ir nepabūgę vyresnio savo varžovo, po atkaklios kovos, juos nugalėjo rezultatu 27:25.  Sekančias rungtynes Molėtų sporto centro auklėtiniai žaidė su gerai pažistamu ir nuolatiniu savo varžovu- Zarasų komanda. Jau nuo pirmų kėlinio minučių užvirė atkakli kova, rezultatas krypo tai vienos tai kitos komandos naudai , tačiau įpusėjus rungtynių laikui, molėtiškiai  pavargo, darė daug klaidų tiek puolime tiek gynyboje ir rungtynes pralaimėjo rezultatu 16:26. Kovoje dėl antros vietos, molėtiškiai susitiko su turnyro šeimininkais – Elektrėnų I komanda. Rungtynes  Molėtų rankininkai rungtynes  pradėjo puikiai, iškart išsiveržė į priekį, tačiau patyrus traumą vienam iš pagrindinių komandos žaidėjų, nesugebėjo sustiguoti savo žaidimo gynyboje ir rezultatyviai baigti atakas, rungtynes pralaimėjo rerzultatu 24:26. Pralaimėję šį susitikimą, Molėtų rankininkai iškovojo trečią vietą ir buvo apdovanoti taure bei medaliais. Geriausio vartininko prizu buvo apdovanotas M.Žibas, geriausio žaidėjo prizas atiteko L.Čereškai. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A.Dikas (24įv.), K.Čereška (12įv), L.Čereška (7įv.), U.Viburys (6įv.). Komandos vartus gynė M.Žala ir L.Janušas.

R. Bimbirienės informacija

Lapkričio 30 d. Molėtų SC 1998m.g. berniukų rankinio komanda, išvykoje sužaidė rungtynes su Varėnos SM komanda, Lietuvos moksleivių rankinio pirmenybių prizininke. Pirmojo kėlinio pradžia molėtiškių komandai nebuvo sėkminga, tačiau antroje pusėje mūsų žaidėjai perėmė iniciatyvą ir kėlinį laimėjo rezultatu 10 : 8. Panašus scenarijus kartojosi ir antrame kėlinyje. Molėtų SC berniukai po truputi didino savo įvarčių skaičių ir iškovojo labai svarbią pergalę rezultatu 18 : 13. Rungtynių metu gerai žaidė Lukas Leišis, Tomas Viburys. Įvarčius pelnė Lukas Berdiajevas 6, po 3 Eivydas Semėnas ir Mantas Ramonas, po 2 Edvinas Žukauskas ir Aurimas Masevičius, po 1 Tomas Vasiljevas ir Džiugas Grinys. Sekančiose pirmenybių rungtynėse, gruodžio 6d. 15 val 30 min. Molėtuose,  vaikinai susikaus su pernai metų nugalėtojais Utenos KKSC rankininkais.

Toliau tęsia  kovas rankinio aikštelėse Molėtų  sporto centro rankininkai , treniruojami trenerės Ritos Bimbirienės. Savo aikštėje Molėtų jaunučių komanda susitiko su viena iš stipriausių komandų – Vilniaus I komanda. Stipriai išsiskiriantys savo fiziniais ir techniniais duomenimis vilniečiai iš karto išsiveržė į priekį, tačiau molėtiškiai atkakliai priešinosi savo galingam varžovui, tačiau rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 26:39. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A .Dikas (15įv.), jam talkino L.Čereška(3įv.), M.Žibas (3įv.), komandos vartus gynė L.Janušas. Sekančias rungtynes Molėtų jaunučių komanda žaidė Vilniuje su Vilniaus II komanda. Jau nuo pirmų kėlinio minučių užvirė atkakli kova, tačiau molėtiškiai greitomis atakomis palaužė savo varžovų gynybą ir rungtynės buvo laimėtos rezultatu 34:18. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A.Dikas (12įv.), K.Čereška (6įv.), U.Viburys (4įv.), užtikrintai komandos vartus gynė M.Žibas ir P.Kavaliauskas. Paskutinis susitikimas vyko Molėtuose, kur molėtiškiai susitiko su Alytaus komanda. Visą rungtynių laiką vyko labai atkakli kova, rezultatas krypo tai vienos tai kitos komandos naudai, tačiau pergalę šventė svečiai rezultatu 23:21 įveikę molėtiškius. Daugiausią įvarčių pelnė K.Čereška (8įv.), L.Čereška (4įv.), L.Dirma (3įv.), komandos vartus gynė M.Žibas. Mergaičių grupėje pradėjusios žaisti molėtiškės, treniruojamos trenerės R.Bimbirienės, Vilniuje susitiko su vietos komanda. Pirmų varžybų jaudulys darė savo, mergaitės pradėjo žaisti labai nedrąsiai, tačiau po truputį įsibėgėjo, tačiau rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 29:16. Rezultatyviausiai komandoje žaidė M.Bareikytė (11įv.), D.Pumputytė (3įv.), A.Valotkaitė (1įv.), L.Rožėnaitė (1įv.). Puikiai komandos vartus gynė M.Žvinytė. Sekančias rungtynes Molėtų rankininkės žaidė namuose su praėjusių metų Lietuvos vaikų rankinio čempione – Alytaus komanda. Molėtiškės labai stengėsi ir kovojo, tačiau rungtynes pralaimėjo rezultatu 19:31. Rezultatyviausiai žaidė M.Bareikytė (11įv.), D.Pumputytė (3įv.), A.Valotkaitė (2įv.). Paskutines rungtynes mergaitės žaidė svečiuose su Eišiškių komanda. Jau nuo pirmų kėlinio minučių perėmusios iniciatyvą į savo rankas, molėtiškės rungtynes laimėjo rezultatu 26:14. Daugiausią įvarčių pelnė M.Bareikytė (11įv.), D.Pumputytė (9įv.). Užtikrintai komandos vartus gynė M.Žvinytė. Savo kovas rankinio aikštelėse tęsia ir Molėtų jaunių komanda, treniruojama trenerės Ritos. Bimbirienės. Savo aikštėje vaikinai susitiko su gerai pažįstamu savo varžovu –Elektrėnų komanda. Vangiai pradėję rungtynes, molėtiškiai po truputį įsibėgėjo ir perėmę iniciatyvą, išsiveržė į priekį, tačiau pranašumo nesugebėjo išlaikyti ir rungtynės baigėsi lygiomis rezultatu 30:30. Rezultatyviausiai komandoje žaidė M.Stažys (10įv.), M.Vasiliauskas (8įv.), J.Vasiliauskas (6įv.), komandos vartus gynė D.Sakalauskas ir A.Nekliūda. Sekančias rungtynes Molėtų rankininkai žaidė išvykoje su Utenos komanda, netaiklūs metimai, skylėta gynyba padarė savo-rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 31:40. Rezultatyviausi komandoje: M.Vasiliauskas (11įv.), J.Vasiliauskas (7įv.), M.Stažys (6įv.). Komandos vartus gynė D.Sakalauskas, jam talkino A.Nekliūda. (R.Bimbirienės informacija 2011 11 29)

Lapkričio 23 d. Zarasuose  rungtyniavo Molėtų SC 2000m.g. ir  Zarasų SC berniukų  komandos. Rungtynes laimėjo Molėtų SC komanda rezultatu 26:14. Molėtiškių vartus patikimai saugojo Ernestas Sarolis ir Robertas Skobas. Puolime nesulaikomas buvo Arnas Kisielius (10 įvarčių), gerai žaidė Kernius Katinas (6 įvarčiai), Deividas Matulis (5 įvarčiai), Karolis Bareišis (3 įvarčiai) ir po vieną įvartį pelnė Robertas Skobas ir Eimantas Karalis. Pogrupio varžybose laukia susitikimai su  Vilniaus ir Varėnos komandomis. Sėkmė lydėjo ir Molėtų SC 1998/99 m.g. mergaičių komandą, kuri susikovė su Zarasų SC komandos bendraamžėmis ir rungtynes laimėjo rezultatu 20:18. Tai pirmoji šios komandos pergalė. Varžybų metu labiausiai pasižymėjo Erika  Urbonavičiūtė (15 įvarčių), Agnė Kazlauskaitė (4 įvarčiai) ir 1 įvartį pelnė Ernesta Petronytė. Pogrupio varžybose Molėtų SC mergaitės dar susitiks su Šalčininkų, Vilniaus, Varėnos ir Utenos komandomis.

Toliau  vyksta Lietuvos moksleivių  2011-12 m. rankinio pirmenybės.  Lapkričio 19 d. Molėtuose lankėsi Alytaus SRC rankininkai, kurie jėgas išbandė su Molėtų SC rankinio komandomis. Pirmieji į aikštelę išbėgo 1998 m.g berniukai, kurius varžyboms ruošė treneris Steponas Šanteriovas.  Tik prasidėjus varžyboms po kelių iš eilės nesėkmingų šeimininkų atakų svečiai įsiveržė į priekį . Tik didelių pastangų dėka, kėlinio viduryje,  Molėtų SC vaikinams pavyko priartėti prie savo varžovų ir sumažinti atsilikimą iki minimumo, bet alytiškiai vėl išsiveržė į priekį  ir laimėjo pirmąjį kėlinį 19 : 13. Labai  banguotas molėtiškių žaidimas leido Aytaus SRC komandai taip sėkmingai užbaigti pirmąją rungtynių dalį. Antrajame kėlinyje jau rungtynės vyko taškas į tašką.  Molėtų SC rankininkai po pertraukėlės suderino  žaidimą visose grandyse ir rimtai pasipriešino labai pajėgiems varžovams. Rungtynės  buvo pralaimėtos rezultatu 25 : 29, bet treneris buvo patenkintas žaidėjų pasiaukojančiu žaidimu antrajame kėlinyje. Gynyboje gerai žaidė Tomas Vasiljevas, gerai jam padėjo Džiugas Grinys ir Eivydas Semėnas, o puolime varžovams buvo sunkiai sulaikomas komandos kapitonas   Džiugas Grinys, kuris pelnė net 11 įvarčių.  4 įvarčius  pelnė Lukas Berdiajevas, po 3 Edvinas Žukauskas, Redas Rabeckas ir Eivydas Semėnas, 1 kartą pasižymėjo Tomas Vasiljevas.

Molėtų SC – Alytaus SRC rungtynių eiga:

5 min.   3 : 4          30min. 16 : 20

10min.  6 : 7          35min. 18 : 23

15min.  9 : 10        40min. 21 : 26

20min. 10 : 13       45min. 23 : 27

25min. 13 : 19       50min. 25 : 29

Sekančiose rungtynėse aikštelėje į aikštelę išbėgo  1998 m.g. mergaičių komandos. Molėtų komanda taipogi treniruoja treneris Steponas Šanteriovas  Tai buvo pirmosios rungtynės šiose pirmenybėse, o daugeliui mergaičių  buvo pirmosios rungtynės jaunųjų  rankininkių karjeroje. Alytaus SRC komanda   savo amžiaus  pirmenybių prizininkė. Kaip ir reikėjo tikėtis, rungtynių pradžioje dominavo svečių ekipa, jos greitai įgavo solidžią persvarą ir įtikinamai laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 21 : 9. Antrąjame  kėlinyje molėtiškės  pajuto žaidimo pulsą,  jos išlygino žaidimą ir net gi sumažino atsilikimą iki 9 įvarčių. Bet alytiškės greitai susigriebė ir  greitomis atakomis vėl susigražino savo prarastą persvarą, o kilinio pabaigoje dar labiau atitrūko. Pirmasias savo rungtynes Molėtų SC mergaičių komanda pralaimėjo rezultatu 20 : 37. Molėtiškėms labia nesisekė užbaigiant atakavo, o labai geras varžovių vartininkės žaidimas tiesiog varydavo jas į neviltį. Gynyboje daug padėjo savo komandai  Viktorija Jančionytė, Agnė Kazlauskaitė, Erika Urbonavičiūtė, Ernesta Petronytė, Digna Kulionytė ir Diana Babelytė. Vartus sėkmingai gynė Simona Šėžaitė.  Įvarčius  pelnė Erika Urbonavičiūtė 11, Agnė Kazlauskaitė – 8 ir  Viktorija Jančionytė -1.

5 min.   1 : 4          30min. 13 : 24

10min.  2 : 8          35min. 16 : 25

15min.  5 : 12        40min. 19 : 30

20min.  8 : 15        45min. 20 : 34

25min.  9 : 21        50min. 20 : 37

Trečiose rungtynėse susirungė jauniausieji rankininkai – 2000 m.g. berniukai. Pirmi metai  dalyvauja Lietuvos moksleivių pirmenybėse. Pirmomis  minutėmis leido varžovams lengvai pasiekti pirmus įvarčius. Vėliau  visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir laimėjo  pirmą  kėlinį  16 : 7. Visi berniukai registruoti varžyboms  pabuvojo aikštelėje.  Molėtiškiai lengvai įveikė savo varžovus rezultatu  33 : 14.  Tai buvo komandos antroji pergalę iš dviejų  žaistų. Pagirtinai gynyboje žaidė visi molėtiškiai. Gerai vartus gynė Ernestas Sarolis ir Robertas Skobas.  Arnas  Kisieliaus pelnė 17 įvarčių. metimų, jis pelnė 13, 7 įvarčius prie pergalės pridėjo Kernius Katinas, 6 kartus vartininką nuginklavo Deividas Matulis, 2 įmetė Kajus Miltelis, po 1 – Robertas Skobas, Karolis Bareišis, Šarūnas Mieliauskas, Eimantas Karalis.

5 min.   4 : 2          25min. 19 : 10

10min.  9 : 3          30min. 23 : 12

15min. 12 : 5         35min. 29 : 14

20min. 16 : 7         40min. 33 : 14

Lapkričio 17d. Molėtų SC jaunieji rankininkai (2000m.g ir 1998m.g. berniukai, treniruojami S. Šanteriovo),  lankėsi Eišiškėse, kur varžėsi su Šalčininkų sporto mokyklos komandomis. Lietuvos moksleivių rankinio pirmenybėse pirmą kartą dalyvaujantys 2000m.g. berniukai savo pirmose rungtynėse palaužė varžovus rezultatu 18 : 17. Visos rungtynės vyko labai atkakliai, pirmajame kėlinyje geriau sekėsi molėtiškiams. Jie geriau gynėsi ir taikliau atakavo Eišiškių komandos vartus, laimėdami kėlinį 9 : 7. Antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas, jie ne tik išlygino rezultatą, bet ir pradėjo pirmauti 16 : 13. Molėtų SC berniukai jau buvo privargę, nes turėjo labai trumpą atsarginių suoliuką, bet jie kovojo ir neleido varžovams dar labiau atitrūkti. Labai sunkiais žaidimo momentais komanda gelbėjo vartininkas, Ernestas Sarolis, tą dieną puikiai atliko savo darbą. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 5 minutėms ir pralaimint vis trim įvarčiais molėtiškiai susiėmė. Labai gerai besigindami jie neleido varžovams pelnyti įvarčių net 4 minutes. Puolime lyderio vaidmens ėmėsi Arnas Kisielius, per likusias žaidimo minutes jis vienintelis komandoje pelnė 5 įvarčius iš eilės ir taip nulemdamas rungtynių baigti savo komandos naudai. Rungtynės buvo laimėtos 18 : 17. Gerai gynyboje šiose rungtynėse žaidė visa komanda, vartus labai patikimai gynė Ernestas Sarolis. Puolime nesulaikomas buvo Arnas Kisielius, pelnęs komandai net 11 įvarčių, 4 pelnė Robertas Skobas, 2 prie pergalės pridėjo Kernius Katinas ir vieną įvartį įmetė Eimantas Karalis.

Sekančiose rungtynėse susitiko 1998m.g. berniukų komandos. Pirmajame kėlinyje rungtynės vyko taškas į tašką, nei vienai iš komandų nepavyko įgauti ryškesnio pranašumo. Molėtiškiams prastokai sekėsi užbaigti atakas, bet už tai gynyboje jie kovosi negailėdami jėgų. Pasibaigus pirmajam kėliniui  Molėtų SC berniukų komanda pirmavo 11 : 10. Antrajame kėlinyje varžovai padidino žaidimo spartą ir vis labai greitai pradėjo pirmauti. Tuo tarpu molėtiškiai vis dažniau klydo, trumpas atsarginių žaidėjų suolelis leido varžovams „pabėgti“ ir įsiveržti į priekį 4 įvarčiais. Po minutinės pertraukėlės, trenerio paskatinti, vaikinai susigriebė, išlygino žaidimo ir daugiau neleido varžovams nutolti. Rungtynės buvo pralaimėtos 21 : 26. Šiose rungtynėse džiugino tik neblogas komandas žaidimas gynyboje, puolime vis dar padaroma daug klaidų. Vartininkui  irgi reikėtų  daugiau stabilumo. Puolime įvarčius į varžovų vartus pelnė visi žaidėjai. Daugiausiai – 5 įmetė Redas Rabeckas, 4 – Lukas Berdiajevas, po 3 – Eivydas Semėnas, Tomas Vasiljevas ir Džiugas Grinys, po 2 – Aurimas Masevičius ir Edvinas Žukauskas.      S.Šanteriovo informacija.

Lapkričio 10 d. Prasidėjo Lietuvos rankinio moksleivių  pirmenybės. A pogrupyje Molėtų SC berniukų komanda,  varžysis su Druskininkų, Varėnos, Vilniaus, Šalčininkų ir Utenos  bendraamžiai. Sporto centro  arenoje susitiko Molėtų SC ir Druskininkų SC berniukų 1998m.g  komandos. Abiems kolektyvams  buvo pirmosios rungtynės, kurias rezultatu 24:17 laimėjo molėtiškiai. Plačiau www.moletaisk.lt

Lapkričio 5 d. pirmąja pergale pradėjo savo kovas Lietuvos jaunučių , gimusių 1995-96m.rankinio čempionate Molėtų raj. kksc rankininkai , treniruojami trenerės R.Bimbirienės. 1995-97 m.g. vaikinų komanda išvykoje susitiko su savo bendraamžiais , Elektrėnų rankininkais.  Jaunuo pirmų kėlinio minučių užvirė atkakli kova, išsiveržę į priekį, molėtiškiai neleido priartėti savo priešininkui ir rungtynes lkaimėjo rezultatu 38:33. Rezultatyviausiai komandoje žaidė        U.Viburys (9 įv.) L.Dirma (2įv.), A.Dikas (8įv.), K.Čereška (7įv.), M.Žibas (5įv.), jam talkino P.Petronis (3įv.), L.Čereška (2įv.). Komandos vartus užtikrintai gynė L. Janušas. Pirmąjį pralaimėjimą patyrė  1994-95m.g. jaunių komanda , treniruojama trenerės R.Bimbirienės. 1993-94m.g. jaunių rankinio čempionate Molėtų rankininkai žaidė rungtynes išvykoje,  Varėnoje. Visą rungtynių laiką vyko labia atkakli kova, molėtiškiams visą laiką teko vytis savo priešininkus, tačiau klaidos gynyboje ,netaiklūs metimai, padarė savo-rungtynės pralaimėtos rezultatu 27:33. Rezultatyviausiai komandoje žaidė M.Stažys (7įv.), A.Dikas (7įv.), J.Vasiliauskas(6įv.), M.Vasiliauskas (5įv.), jiems talkino K.Židonis (1įv.), V.Šmoilovas (1įv.). Komandos vartus gynė A.Nekliūda ir D.Sakalauskas. Pakalbinta trenerė pasakojo, kad šiemet laukia sunkus  ir ilgas rankinio čempionatas, nes reiks dauguma žaisti su metais  vyresnėmis komandomos. Varžybos vyks dviem ratais- vienos namie , kitos išvykoje. Varžybas pradės ir 1996-98m.g. mergaičių komandos.