2012/13 m. m. rankinio pirmenybių rezultatai.

Birželio 7 – 9 dienomis Pasvalyje vyko 2002 m. g. vaikų Lietuvos mini rankinio pirmenybės. Jame dalyvavo 11 berniukų ir 12 mergaičių komandų. Mūsų berniukų komanda ištraukus burtus pateko į B pogrupį. Pirmas varžybas žaidė su aikštelės šeimininkais jaunaisiais Pasvalio rankininkais ir juos lengvai įveikė rezultatu 25 – 6. Antrąsias rungtynes žaidėme su Zarasų komanda ir, turbūt po lengvos pirmos pergalės, į aikštelę išbėgo nenusiteikę rimtai kovai, todėl visas rungtynes teko kautis, tačiau minimalia persvara 14 – 13 laimėjome šią kovą. Trečias rungtynes žaidėme su Kauno Gajos komanda, po įtemtų varžybų su Zarasais, vaikai buvo gerokai susikaustę ir nebe pasitikėjo savo jėgomis, todėl nuo varžovų atitolti didesniu skirtumu nepavyko, bet rungtynių rezultatas buvo  vėl teigiamas 12 – 10. Pirmoji pirmenybių diena baigėsi trimis pergalėmis. Antrąją dieną pirmas rungtynes žaidėme su Tauragės pirma komanda ir juos lengvai nugalėjome 17 – 5, antrosiose varžėmės su Klaipėdos pirma komanda, kurią taip pat nesunkiai nugalėjome 25 – 11. Šiomis rungtynėmis baigėsi pogrupio varžybos, kuriose surinkę 15 taškų užėmėme pirmąją vietą. Trečiąsias rungtynes (pusfinalio) žaidėme su Vilniaus komanda, kuri A pogrupyje užėmė antrąją vietą, vaikai buvo nusiteikę rimtai kovai ir visas rungtynes po truputį tolo nuo varžovų, galutinis rezultatas 16 – 10. Po šios pergalės jau turėjome sidabrą ir trečiąją dieną kovojome dėl čempionų titulo. Kitame pusfinalyje susitiko Kauno raj. ir Kauno Gajos sportininkai, jas laimėjo taip pat mūsų pogrupio Kauno Gajos komanda. Taigi finale dar kartą susitikome su Kauno Gajos komanda, nuo pat rungtynių pradžios mūsų sportininkai žaidė užtikrintai ir pirmavo keliais įvarčiais, tačiau pirmo kėlinio pabaigoje keletas klaidų gynyboje ir liko tik vieno įvarčio persvara, tačiau antrąjį kėlinį berniukai kovojo gerai ir laimėjo finalą rezultatu 14 – 9 bei iškovojo čempionų titulus. Naudingiausiu žaidėju pripažintas vartininkas Erikas Statauskas, rezultatyviausiai žaidė Klaudijus Guzas ir Žygimantas Girskas, puikai jiems talkino ir įvarčius pelnė Justas Čimbaras, Airidas Petronis, Modestas Adomėnas, Nedas Marcinkevičius, Benjaminas Zelkevičius, Mantas Žalalis. Trečiąją vietą iškovojo Kauno raj. jaunieji rankininkai. Mergaitės žaidė A pogrupyje, pirmąsias rungtynes žaidėme su Panevėžio mergaitėmis, kurios yra įspūdingų fizinių duomenų ir teko pripažinti jų pranašumą 4 – 11, antrosiose rungtynėse susitikome su Šiaulių komanda ir puikiai kovoję antrąjį kėlinį įveikėme šią komandą 12 – 5. Antrąją dieną pirmas rungtynes žaidėme su Kauno raj. trečia komanda ir lengvai jas įveikėme 19 – 1. Antrosiose rungtynėse jėgas išbandėme su Klaipėdos pirma komanda, tačiau šiose rungtynėse mūsų merginos buvo ypatingai netaiklios ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 4 – 4. Trečiosios rungtynės buvo taip pat nesėkmingos, kuriose pralaimėjome Kauno raj. mergaitėms 8 – 12. Pogrupyje užėmėme trečiąją vietą ir likome už pusfinalio linijos. Trečiąją dieną susitikome su B pogrupyje trečiąją vietą užėmusią Zarasų komanda. Šiose rungtynėse kovojome dėl 5-osios vietos, pirmąjį kėlinį kovojome gerai ir laimėjome 9 – 5, tačiau antrąjį kėlinį darėme daug klaidų gynyboje ir varžovės sušvelnino rezultatą iki minimumo, tačiau rungtynės baigėsi mūsų persvara 14 - 13. Mūsų merginos užėmė 5 –ąją vietą. Čempionėmis tapo Kauno raj. pirma komanda, vicečempionėmis Panevėžio rankininkės, trečioji vieta ir bronzos medaliai atiteko Klaipėdos antrajai komandai, ketvirtos liko Kauno raj. antroji komanda. Mūsų komandoje rezultatyviausios buvo Kotryna Burneikaitė, Greta Bučytė, pergales pasiekti įvarčiais ir gynyba padėjo Goda Kisieliūtė, Ineta Papuškaitė, Gerda Ščerbinskaitė, Evelina Meidutė, Skirmantė Minkevičiūtė, vartus gynė Rusnė Dabužinskaitė. Šiomis varžybomis baigėsi 2012-2013 m. rankinio sezonas.

Pirma eilė: Erikas Statauskas, Nedas Marcinkevičius.

Antra eilė: Airidas Petronis, Klaudijus Guzas, Benjaminas Zelkevičius, Žygimantas Girskas, Justas Čimbaras, Modestas Adomėnas, Mantas Žalalis. Trenerė Zita Liegienė.

Gegužės 31 – birželio 2 d. Varėnoje vyko 2001-02 m.g. vaikų Lietuvos rankinio pirmenybių finalinės rungtynės. Jame dalyvavo Varėnos, Molėtų, Vilniaus ir Alytaus berniukų komandos. Pirmąją dieną mūsų rankininkai jėgas išbandė su sostinės ekipa ir įveikė juos 16-11, antrąją dieną  rungtyniavome su Alytaus rankininkais juos taip pat nugalėjome 18-11, trečiąją dieną kovojome su aikštelės šeimininkais, praėjusių metų čempionais Varėnos rankininkais. Deja ir šiais metais turėjome pripažinti jų pranašumą rungtynės baigėsi šeimininkų pergale 23-18.  Mūsų komanda tapo vicečempionais, trečiąją vietą užėmė Vilniaus rankininkai. Visi dalyviai buvo apdovanoti marškinėliais, diplomais ir medaliais, rezultatyviausias finalo žaidėjas buvo Arminas Uselis, rezultatyviausias viso sezono žaidėjas Simonas Degutis, naudingiausias didžiausią pažangą padaręs Tomas Survila gavo asmeninius prizus.

Pirma eilė: Airidas Petronis, Erikas Statauskas, Modestas Adomėnas, Nedas Marcinkevičius.

Antra eilė: Laurynas Uselis, Augustas Paketuras, Dovydas Mizeikis, Žygimantas Girskas.

Trečia eilė: Arminas Uselis, Justas Čimbaras, Simonas Degutis, Gustas Vaščiūnas, Tomas Survila,       Trenerė Zita Liegienė.

Gegužės 31 – birželio 2 d. Molėtų SC vaikinų 1998 m.g. komanda dalyvavo tarptautiniame rankinio turnyre Luizoje (Latvija). Be molėtiškių jame dar dalyvavo Polva (Estija), Ludza (Latvija), Kraskava (Latvija), Ryga (Latvija) ir Pskovas (Rusija). Varžybų atidarymo metu, Dalyvius sveikino Luizos miesto merė, sporto mokyklos direktorė ir kt. Plačiau apie viešnagę skaitykite čia. Treneris S.Šanteriovas

Molėtų SC berniukų komanda – Lietuvos moksleivių rankinio pirmenybių čempionė. Trenerio Stepono Šanteriovo informacija čia.

Balandžio 26 – 27 d.  Molėtuose vyko Tarptautinis moksleivių rankinio turnyras Molėtų SC taurei laimėti. Keturiose amžiaus grupėse varžėsi 20 komandų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Toks didelis tarptautinis turnyras buvo surengtas pirmą kartą, jį organizavo ir vykdė Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras. Turnyro metu buvo sužaistos 42 rungtynės. Molėtams atstovavo 1996 m.g. vaik., 1998 m.g. vaik., 1997/99 m.g. merg., 2000 m.g. bern. ir 2001 m.g. bern. komandos, treniruojamos tr. R. Bimbirienės, Z. Liegienės ir S. Šanteriovo. Pirmąją dieną vyko rungtynės pogrupiuose, o jau šeštadienį komandos varžėsi dėl aukštesnių vietų turnyrinėje lentelėje ir įsteigtų Molėtų SC apdovanojimų. Jauniausiųjų amžiaus (2001 m.g. bern.) grupėje dėl trečios vietos varžėsi Utenos DSC ir Ludzos (Latvija) kolektyvai. Labai įtemptoje dvikovoje pajėgesni buvo Latvijos atstovai. Kovoje dėl pirmos vietos susitiko Polvo (Estija) ir Molėtų SC I komandos. Molėtiškiams nepavyko susikaupti rimtai kovai ir teko pripažinti varžovų pranašumą.  1 vieta. Polvo (Estija) 2 vieta. Molėtų SC I (tr. Z. Liegienė) 3 vieta  Ludza (Latvija). 2000 m.g. bern amžiaus grupėje  kovoje dėl pirmos vietos vėl varžėsi Molėtų SC (tr. S. Šanteriovas) ir  Polvo (Estija) bendraamžiai. Nesėkmingai molėtiškiams susiklosčiusi rungtynių pradžia neleido nugalėti savo varžovų ir antrąją didžiąją taurę teko atiduoti pajėgiam Polvos (Estija) kolektyvui. Trečiąją vietą šioje amžiaus grupėje iškovojo Utenos DSC berniukai, nugalėję svečius iš Ludzos (Latvija). Merginų grupėje, šį kartą, nustebino molėtiškės (tr. S. Šanteriovas), kurios įveikė visas savo varžoves ir tapo turnyro nugalėtojomis, antros buvo Pasvalio SM merginos, trečios liko Zarasų SC. Vyriausioje vaikinų grupėje (1996 m.g.) „nesvetingai“ pasirodė abi Molėtų SC komandos, užimdamos 1 (Molėtų SC II , tr. R. Bimbirienė) ir 2 vietas (Molėtų SC  I, tr. S. Šanteriovas), trečią vietą iškovojo Zarasų SC. Šioje grupėje staigmena tapo Molėtų SC I komanda, kurią sudarė tik 1998/99 m.g. vaikinai, jie labai gerai kovojo prieš žymiai vyresnius savo varžovus ir tikrai visiems netikėtai iškovojo turnyre antrąją vietą. Visos komandos ir jų žaidėjai buvo apdovanoti atminimo diplomais, o komandų naudingiausi žaidėjai ir asmeniniais prizais. Komandas prizininkes, turnyro organizatoriai apdovanojo Molėtų SC įsteigtomis taurėmis. Šio turnyro svečiai buvo labai patenkinti geru varžybų organizavimu ir linkėjo, kad jis taptų tradiciniu ...                                                                        Turnyro rengėjai dėkoja Molėtų KKSC direktoriui K. Vaicekauskui už šios idėjos palaikymą  ir įgyvendinimą, didelį darbą atliko Molėtų KKSC pavaduotoja  G. Keliuotienė. Turnyro organizatoriai labai dėkingi gausiam savanorių būriui, kurie aukodami savo laiką padėjo vykdyti šį turnyrą. Aikštės teisėjams: Tomui Šanteriovui, Karoliui Čereškai, Eligijui Maračinskui, Vilmantui Urbonavičiui, Edgarui Leišiui, Arminui Dikui, Mantui Žibui, Sigitui Bimbiriui  ir Gediminui Paukštei. Prie sekretoriato stalo daug dirbo Gabija Savarauskaitė ir Edita Lapėnaitė, labai sėkmingai jas pavadavo Gabriele Bimbirytė,  Laima Rožėnaitė, Rūta Kazlauskaitė, Diana Babelytė, Gabija Putinaitė, Augustas Diktoras ir Lukas Čereška.  Turnyro organizatoriai : R. Bimbirienė, Z. Liegienė ir S. Šanteriovas Foto

Balandžio 24 d, Molėtų SC berniukų (2000 m.g.) rankinio komanda, treniruojama S. Šanteriovo išvykoje susitiko su Kauno SM Gaja bendraamžiais. Tai buvo pirmosios Lietuvos moksleivių rankinio pirmenybių rungtynės. Pagal varžybų nuostatus, pusfinalio nugalėtoja, po dviejų rungtynių, iškovoja kelialapį į finalinį turą. Pirmasis kėlinys buvo laimėtas 19 : 6, o rungtynės 33 : 16. Molėtiškių gretose aikštelėje pabuvojo visi registruoti žaidėjai ir beveik visiems pasisekė pelnyti įvarčius. Labai neblogai vartus gynė Ernestas Sarolis ir Erikas Starkus. Puolime kauniečiams nepavyko sulaikyti molėtiškių lyderio Arno Kisieliaus, kuris pelnė net 14 įvarčių. Prie pergalės po 6 įvarčius pridėjo Deividas Matulis ir Kernius Katinas, po 2 – Robertas Skobas ir Kajus Miltenis, po 1 – Karolis Kuncevičius, Šarūnas Mieliauskas ir Justas Kazakevičius. Balandžio 27 d.  į Molėtus neatvykus  Kauno SM Gajos atstovams, jiems buvo užskaitytas pralaimėjimas   0 : 10. Molėtų SC berniukų komanda pateko į finalinį turą, kuris vyks gegužės 17 – 19 d. Molėtiškių varžovais dėl apdovanojimų bus Varėnos SM, Vilniaus SM Tauras ir Pasvalio SM berniukų komandos. Priminsime, kad pernai metų finale varžėsi tos pačios komandos, molėtiškiai buvo apdovanoti sidabro medaliais, praleisdami į priekį tik Varėnos SM.

Balandžio 17 d. Utenoje vyko 2001-02 m.g. vaikų Lietuvos rankinio pirmenybių rungtynės. Mūsų komanda susitiko su Utenos rankininkais ir juos įveikė rezultatu 18-14. Pirmas kėlinys 9-8.  Įvarčius pelnė Simonas Degutis 5įv., Klaudijus Guzas 4įv., Žygimantas Girskas 3įv.,  Arminasnas Uselis 3įv., Tomas Survila 2įv., Laurynas Uselis 1įv. Vartus gynė Žygimantas Girskas, Gustas Vaščiūnas, Erikas Statauskas. Baigėsi pogrupio varžybos. Pirmyn praleidome tik praėjusių metų čempionus Varėnos rankininkus, dėl patekimo į finalą žaisime su Kauno raj. rankininkais balandžio 28-gegužės 11d. Trenerė Zita Liegienė.

Balandžio 15 d. Alytuje vyko 2001-02 m.g. vaikų Lietuvos rankinio pirmenybių rungtynės. Mūsų komanda susitiko su Alytaus rankininkais ir po atkaklios kovos juos įveikė rezultatu 20-14. Pirmas kėlinys 8-8, iki antrojo kėlinio vidurio taip pat vyko atkakli kova, tačiau paskutinį rungtynių ketvirtį mūsiškiai žaidė tiksliau, geriau gynėsi ir laimėjo jį 8-2. Įvarčius pelnė Simonas Degutis -9įv., Tomas Survila 4įv., Klaudijus Guzas 3įv., Žygimantas Girskas 2įv.,  Augustas Paketuras 1įv., Arminasnas Uselis 1įv. Vartus gynė Erikas Statauskas, Žygimantas Girskas, Gustas Vaščiūnas. Sekančios rungtynės Utenoje balandžio 19 d. su Utenos komanda. Trenerė Zita Liegienė.

Balandžio 4 d. Molėtų sporto centro arenoje vyko Lietuvos jaunių vaikinų 1994 m. g. ketvirtfinalio  rungtynės tarp Molėtų SC ir Klaipėdos SC  komandų. Susitikimą rezultatu 30 :  22 laimėjo klaipėdiečiai.

Balandžio 3 d. sužaistos dvejos rungtynės. Paskutines 2012/13 metų Lietuvos jaunių 1994 m. g. vaikinų rankinio pirmenybių A pogrupio  rungtynes Molėtų SC vaikinai žaidė su  Zarasų SC  komanda. Pirmąjį kėlinį rezultatu 17 : 18 laimėjo Zarasų komanda. Antrąjį kėlinį trijų taškų skirtumu 17 : 14 laimėjo mūsiškiai, pergalę 34: 32 šventė Molėtų SC vaikinų komanda. Rezultatyvumu molėtiškių komandoje pasižymėjo Martynas Vasiliauskas 10 įv. Sekančias, atkrentamąsias rungtynes Molėtų SC vaikinų komanda  žais su Klaipėdos m. bendraamžiais.

Lietuvos vaikinų 1998 m.g. rankinio pirmenybių A pogrupio rungtynes mūsų komanda žaidė su vilniečiais. Dvidešimt  pirmojo kėlinio minučių rungtynės vyko taškas į tašką 9 : 9. Pirmojo kėlinio paskutines minutes geriau sužaidė aikštelės svečiai ir laimėjo 15 : 12.  Po pertraukėlės, penktoje antro kėlinio minutėje rezultatas jau  buvo lygus -   17 : 17. Mūsų vaikinai po truputi perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sugebėjo išplėšti pergalę 32 : 30. Šiose rungtynėse labiausiai pasižymėjo Džiugas Grinys 8 įv., Eivydas Semėnas, Lukas Berdiajevas 5 įv. Po šios pergalės molėtiškiai išsaugojo teisę patekti į atkrintamąsias varžybas, kuriose reikia nugalėti Šalčininkų ir Varėnos bendraamžius.

Kovo 27 d. Molėtuose vyko Lietuvos moksleivių rankinio pirmenybių A pogrupio rungtynės. Čia varžėsi Molėtų SC ir Zarasų SC vaikinų 1998 m.g. komandos. Zarasų SC rankininkai nuo pat pirmųjų minučių pradėjo pirmauti ir atrodė lauks labai įtempta kova. Bet molėtiškiams pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas ir 10 - toje žaidimo minutėje išlyginti rezultatą 6 : 6. Molėtų SC vaikinai greitai tolo ir po 20 min. žaidimo jau pirmavo 21 : 8, o kėlinį kėlinys laimėjo 26 : 12. Antrajame kėlinyje molėtiškiai ir toliau dominavo. Rungtynės buvo laimėtos 52 : 23. Sekančias rungtynes Molėtų SC vaikinai žais balandžio 3 d., namuose, jie susitiks su Vilniaus SM Tauras ekipa.

Kovo 14 d. Molėtų sporto arenoje vyko miestų dvikova. Į svečius žaisti Lietuvos vaikų-jaunių čempionato varžybų atvyko 4 Alytaus rankinio komandos. Bendras dvikovos rezultatas 1:3 svečių naudai. Rungtynių rezultatai: 1998 m. g. vaikinai - 24:29 (8:13), 1996 m. g. merginos - 16:44 (6:18), 2001 m. g. berniukai - 18:17 (11:6), 1996 m. g. vaikinai - 19:34 (8:17). Algimanto Antano Čižos fotoreportažas čia.

Kovo 4 d. Molėtų sporto arenoje vyko 2012/13 m.m. Lietuvos rankinio pirmenybių  varžybos su Varėnos bendraamžiais. Pirmieji rungtynėms į aikštelę išbėgo 2001/02 m.g.  berniukų komandos. Molėtiškiai susitiko su praėjusių metų čempionais. Pirmąjį kėlinį sužaidė lygiosiomis 8:8. Antrąjį kėlinį stipresni buvo svečiai ir laimėjo rungtynes rezultatu 18:15. Keturis įvarčius pelnė Tomas Survila, po  3 įvarčius pelnė Simonas Degutis, Klaudijus Guzas, Augustas Paketuras, Airidas Petronis.  Sekančios rungtynės molėtiškiai žais namuose kovo 14 d. su Alytaus komanda. Antras rungtynes žaidė 2000 m. g. berniukai. Nesunkiai laimėjo pirmąjį kėlinį 11: 9, o rungtynes 22:21.  Labiausiai komandai padėjo pelnydamas įvarčius Arnas Kisielius(11 įv.) Trečias rungtynes žaidė 1994 m. g. vaikinų komandos. Pirmąjį kėlinį vyko lygi kova. Tai vien, tai kita komanda pirmavo, bet paskutines pirmo kėlinio minutes geriau sužaidė molėtiškiai ir laimėjo 17: 16. Prasidėjus antram kėliniui vėl pirmavo Molėtų sporto centro vaikinai, išsiverždami 4-riais įvarčiais. Tarp komandų vyko atkakli kova, bet rungtynes 39: 34 laimėjo Molėtų SC vaikinų komanda.

Vasario 12 d. Molėtų SC 1994 m. g. vaikinų komanda  išvykoje susitiko su Utenos SC bendraamžių komanda. Pirmasis kėlinys pasibaigė rezultatu 17: 19. Laimėjo Molėtų SC rankininkai. Antrąjį kėlinį molėtiškiai praleido į savo vartus trimis įvarčiais daugiau ir rungtynes pralaimėjo 1 įvarčio skirtumu 35 : 36. Pirmąjį  susitikimą  Molėtuose laimėjo molėtiškiai. Vasario 13 d. Molėtų SC  2000 m.g. berniukų rankinio komanda   išvykoje susitiko su Šalčininkų SM bendraamžiais. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo 8 : 7 molėtiškių  naudai ir kėlinį laimėjo 17 : 9. Antrajame kėlinyje molėtiškiai  toliau didino savo persvarą. Molėtų SC berniukai iškovojo pergalę rezultatu 35 : 17. Molėtiškių komanda  A pogrupio lyderė.

Vasario 5 d. įvyko dvejos 2012-2013 m. m. mokinių  rankinio pirmenybių rungtynės. 1998 m.g, berniukų komanda išvykoje žaidė rungtynes su Vilniaus SM Tauras bendraamžiais. Vilniečiai buvo stipresni ir  nugalėjo molėtiškius  26 : 18. Pirmą kėlinį komandos  sužaidė lygiosiomis 9 : 9. Kitos rungtynės vyko Molėtų SA.   Susitiko 1996 m. g.  Molėtų SC-Vilniaus SM Tauras vaikinų komandos. Jau nuo pirmų pirmo kėlinio minučių į priekį įsiveržė molėtiškiai ir laimėjo 19: 8. Antro kėlinio eigą tap pat koordinavo šeimininkai ir varžybas laimėjo 33 : 20.

Gruodžio 17 d., Utenoje, Molėtų SC berniukų 2000 m.g. ir 1999 m.g. komandos, treniruojamos Stepono Šanteriovo, Lietuvos moksleivių rankinio pirmenybėse žaidė paskutines šių metų rungtynes.  Molėtų SC 2000 m.g. berniukai įveikė uteniškius rezultatu 31 : 20 (8 : 15). Prie pergalės labiausiai prisidėjo Ernestas Sarolis, Erikas Starkus, puolime nesulaikomas buvo Arnas Kisielius pelnęs net 16 įvarčių, ir kiti komandos nariai. Sėkmė lydėjo ir Molėtų SC 1999 m.g. berniukų komandą, pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu - 18 : 14, o rungtynes - 34 : 33. Šioje komandoje geriausiai žaidė  Robertas Skobas, pelnydamas 13 įvarčių, po 9 įvarčius įmetė Karolis Valantavičius ir Arnas Kisielius, 5 – Dovydas Kazlauskas ir 2 – Deividas Matulis. Vartus patikimai saugojo Erikas Starkus ir Ernestas Sarolis. Daug jėgų gynyboje atidavė Modestas Tūbas ir Kajus Miltenis. Sekančios pirmenybių varžybos vyks kitų metų sausio viduryje. Stepono Šanteriovo informacija.

Gruodžio 6 d. Molėtų sporto centro arenoje vyko Lietuvos moksleivių rankinio pirmenybių, A pogrupio, 7 turo rungtynės. Čia susitiko Molėtų SC ir Vilniaus SM Tauras berniukų gim. 1999 m. komandos. Rungtynės prasidėjo labai aktyviu ir geru molėtiškiu žaidimu ir pirmąjį kėlinį laimėjo  Molėtų SC komanda 13 : 12. Likus žaisti 5 minutėms iki rungtynių pabaigos (20 : 21) Vilniaus SM Tauras komandai pavyko perimti iniciatyvą, jie greitai pasinaudojo molėtiškių klaidomis puolime ir puikiai išnaudojo visas susikurtas progas puolime. Rungtynes buvo pralaimėtos 22 : 26  Šiose rungtynėse geriausiai sekėsi Arnui Kisieliui, kuris pelnė 12 įvarčių, 5 Mantas Ramonas, 4 įvarčius įmetė Robertas Skobas ir 1- Deividas Karalius.

Gruodžio 4 d. Alytuje vyko Lietuvos moksleivių rankinio pirmenybių, A pogrupio rungtynės. Čia susitiko Alytaus SRC ir Molėtų SC  merginų komandos. Rungtynės pralaimėtos rezultatu  30 : 18. Geriausiai sekėsi Dianai Babelytei – 8 įv., Dominyka Pumputytė pelnė – 5 įv., Agnė Kazlauskaitė – 3 įv., po vieną įmetė Viktorija Jančionytė ir Digna Kulionytė. Antrose rungtynėms aikštelėje pasirodė 1996/97m.g. Molėtų merginos ir  Alytaus SRC komanda. Aikštelės šeimininkės  nepaliko jokių vilčių molėtiškėms, laimėdamos pirmąjį kėlinį 19 : 6, o rungtynes net 40: 14.  Po 5 įvarčius savo komandai pelnė Dominyka Pumputytė ir Monika Bareikytė, 3 įmetė Gabrielė Bimbirytė, 1 – Neringa Babaelytė.

Gruodžio 1d. Molėtuose lankėsi Druskininkų SC 1999 m.g. ir 1998 m.g berniukų komandos.varžovais buvo Molėtų SC bendraamžiai. Lietuvos moksleivių rankinio pirmenybėse šioms komandoms tai jau buvo atsakomosios rungtynės. Pirmuosius susitikimus Druskininkuose laimėjo 1999 m.g. Molėtų SC berniukai (27 : 21) ir 1998 m.g. Druskininkų vaikinai (22:17). Rungtynėse tarp 1999 m.g. berniukų molėtiškiai ir tą dieną iš karto pradėjo rungtynes susikaupę. Sužaidus 10 pirmojo kėlinio minučių jie jau pirmavo 7 : 4, bet kėlinio pabaigoje , kai nepavyko realizuoti dviejų iš eilės 7m baudinių, svečiai sumažino atsilikimą iki minimumo. Po pirmojo kėlinio Molėtų SC berniukai pirmavo tik 12 : 11. Antrajame kėlinyje, sustigavus žaidimą puolime ir gynyboje, vaizdas aikštelėje pakito. Molėtiškiai pradėjo dominuoti visoje aikštelėje ir skirtumas šoktelėjo vienu metu net iki 9 įvarčių, bet aikštelėje pasirodžius antrajai komandos sudėčiai Druskininkų SC komandos berniukams pavyko sušvelninti rezultatą. Molėtų SC berniukai antrą kartą įveikė druskininkiečius rezultatu 28 : 24. Šiose rungtynėse vartus labai patikimai saugojo Tomas Viburys, jam gerai asistavo Žilvinas Vaidachovičius ir Erikas Starkus. Puolime vėl nesulaikomas buvo  Arnas Kisielius (15 įvarčių), kuris vien tik antrajame kėlinyje pelnė 13 įvarčių. Jam gerai talkino Mantas Ramonas ir Robertas Skobas, kurie įmetė po 5 įvarčius. Du prie pergalės pridėjo Deividas Matulis ir vieną Karolis Valantavičius. Gynyboje dar pasižymėjo Šarūnas Mieliauskas, Modestas Tūba, Kajus Miltenis, Karolis Bareišis, Deividas Karalius ir Eimantas Karalis. Ši komanda Lietuvos moksleivių rankinio pirmenybėse sužaidė jau 5 rungtynes iš kurių dvejas pralaimėjo bei trejas laimėjo. Antrajam susitikimui aikštelėje pasirodė Molėtų SC ir Druskininkų SC 1998m.g. vaikinai.  Rungtynės prasidėjo labai nervingai abiems komandoms, jos abi labai daug klydo puolime ir didesnį dėmesį skyrė gynybai. Po sužaistų pirmųjų 10 min. rezultatas buvo lygus 5 : 5, bet vėliau vis dažniau aikštelės šeimininkai dvikovose nugalėdavo. Kėlinio pabaigoje, kai Molėtų SC komandos vartininkas atrėmė iš eilės net du 7m baudinius, varžovai pasimetė. Molėtiškiai greitai tuo pasinaudojo ir laimėjo pirmąjį kėlinį 14 : 10. Antrajame kėlinyje Molėtų SC vaikinų pranašumas pasireikšdavo vis dažniau, įpusėjus kėliniui jie jau pirmavo 10 įvarčių skirtumu. O per likusį laiką jie sugebėjo jį išsaugoti ir laimėjo rungtynes rezultatu 34 : 23, taip atkeršydami už netikėtą pralaimėjimą išvykoje. Šiose rungtynėse patikimai vartus saugojo Tomas Viburys ir Arnoldas Šidagis. Puolime vienas nesugebėjo sulaikyti komandos kapitono Džiugo Grinio – 13 įvarčių, net 8 įvarčius pelnė Lukas Berdiajevas, Eivydas Semėnas pelnė 5, Tomas Vasiljevas -3, po 2 įmetė Edvinas Žukauskas ir Aurimas Masevičius, po 1 – Lukas Leišis ir Julius Narkevičius. Gynyboje dar pasižymėjo Redas Rabeckas, Airidas Žička ir Lukas Svirplys. Ši komanda Lietuvos moksleivių rankinio pirmenybėse sužaidė jau 4 rungtynes iš kurių vienerias pralaimėjo ir net  trejas laimėjo. Stepono Šanteriovo informacija.

Lapkričio 22 d. dvi Molėtų SC berniukų komandos lankėsi Varėnoje kur žaidė Lietuvos moksleivių rankinio pirmenybių rungtynes su vietos bendraamžiais. Pirmieji į aikštelę išbėgo 1999m.g. berniukai, molėtiškių varžovai tą vakarą buvo pernai metų pirmenybių prizininkai. Tai tikrai labai gerai sukomplektuota ir pajėgi komanda. Jau nuo pirmųjų minučių aikštelės šeimininkai pradėjo dominuoti. Molėtiškiams labai aktyvi varžovų gynyba buvo tikra staigmena, kurios gniaužtuose jie vis dažniau klydo. Pasinaudodami Molėtų SC berniukų klaidomis puolime, varžovai greitomis atakomis lengvai pelnydavo įvarčius. Pirmasis kėlinys buvo pralaimėtas 11 : 24, o rungtynės net 23 : 45. Sekančios 1999m.g. berniukų rungtynės vyks lapkričio 26d Panevėžyje , Molėtų SC komandą egzaminuos dar vienas pernai metų pirmenybių prizininkas Panevėžio KKSC komanda. Antri aikštelėje pasirodė 2000m.g. berniukai. Tą dieną vyko labai principinė dvikova, nes pernai metų finale varniškiai buvo nugalėję molėtiškius, tapdami Lietuvos čempionais. Todėl Molėtų SC berniukai buvo pilni ryžto įrodyti savo pranašumą. Pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkams sekėsi žymiai geriau, tuo tarpu molėtiškiai labai dažnai klydo, labai dažnai jų metimai skriejo pro šalį. Visą pirmąjį kėlinį Molėtų SC berniukai  nerado savo žaidimo ir pralaimėjo kėlinį 9 : 13. Po pertraukos į aikštelę jie jau grįžo kupini naujų jėgų ir sužaidus 5 minutes sugebėjo sušvelninti rezultatą 15 : 14, bet varžovai susigriebė ir vėl susigrąžino prarastą skirtumą.  (22 : 18).  Toks varžovų žaidimas nesutrikdė molėtiškių komandos, berniukai likusi rungtynių laiką (7 min.) sužaidė tiesiog puikiai. Molėtų SC komanda susitelkė ir laimėjo rungtynes 25 : 23.  Šiose rungtynėse visas jėgas tiek puolime tiek gynyboje atidavė Robertas Skobas (5 įvarčiai), kaip visada puolime buvo nesulaikomas Arnas Kisielius 14 įvarčių, prie pergalės 4 įvarčius pridėjo Deividas Matulis, trys Kajus Miltenis, vieną kartą pasižymėjo Kernius Katinas. Neblogai vartus gynė  Erikas Starkus. Gynyboje dar pasižymėjo Šarūnas Mieliauskas ir Modestas Tūbas. S. Šanteriovo informacija

Lapkričio 14 d. Molėtų SC berniukų komanda (1999m.g.) treniruojama Stepono Šanteriovo žaidė rungtynes su  Druskininkų  bendraamžiais. Molėtiškiai žaidė labai pavyzdingą žaidimą ir pirmąjį kėlinį laimėjo 17 : 6.Antrasis kėlinys mūsiškiams taip pat buvo palankus ir rungtynes laimėjo Molėtų SC berniukai rezultatu 27 : 21. Molėtiškiams tai buvo antroji pergalė iš eilės, prieš tai jie sugebėjo įveikti varžovus iš Šalčininkų sporto mokyklos. Šiose rungtynėse pasižymėjo vartininkas Tomas Viburys, rezultatyvumu stebino Arnas Kisielius  pelnydamas 13 įvarčių. Prie pergalės prisidėjo Mantas Ramonas - 8 įvarčiai, 4 įvarčius iš toli įmetė Deividas Matulis, po 1 Robertas Skobas ir Deividas Karalius. Antroms rungtynėms į aikštelę išbėgo 1998 m. g. komandos. Nuo pat rungtynių pradžios aikštelės šeimininkai  žaidė labai aktyviai ir pirmąjį kėlinį lamėjo rezultatu 5 : 12. Po pertraukos aikštelėje vaizdas pasikeitė. Molėtų SC komanda per 10 minučių sugebėjo sumažinti skirtumą iki 3 įvarčių (12 : 15). Molėtų komanda nusileido šeimininkams 17: 22. Džiugas Grinys pelnė 14 įvarčių po vieną įmetė Lukas Berdiajevas, Eivydas Semėnas ir Edvinas Žukauskas.

Pradėjusi pasiruošimą  naujam varžybiniam  rankinio sezonui, Molėtų sporto centro 1996-97m.g. jaunučių vaikinų komanda , treniruojama trenerės R.Bimbirienės, dalyvavusi tarptautiniame XVI rankinio turnyre Panevėžyje „Aukštaitijos taurė-2012“, kur  iškovojo šeštą vietą , toliau tęsė kovas tradiciniame rankinio turnyre „Molėtų taurė-2012“, kur buvo laimėta II vieta. Molėtiškių priešininkais buvo Kauno I , Kauno II, Elektrėnų komandos. Pirmosiose rungtynėse Molėtų rankininkai susitiko su Kauno I komanda. Puikiai pradėję rungtynes, molėtiškiai iš karto išsiveržė į priekį, tačiau įpusėjus rungtynėms ėmė daryti daug klaidų ir nors baigiantis rungtynių laikui susiėmė, tačiau varžybas pralaimėjo rezultatu 26:27. Antrosiose rungtynėse su Kauno II komanda Molėtų sporto centro rankininkai , įvertinę savo klaidas, sužaidė puikiai ir rungtynes laimėjo rezultatu 38:21. Paskutinės varžybos vyko su gerai pažįstama Elektrėnų komanda. Jau nuo pirmų kėlinio minučių molėtiškiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir rungtynes laimėjo rezultatu 29:18. Rezultatyviausiai komandoje žaidė E.Paketūras(22įv.), K.Čereška(16įv.), M.Žibas(15įv),jiems talkino L.Čereška(11įv.),  P.Petronis(10įv.), A.Kazlauskas(8įv.), A.Diktoras(8įv.), komandos vartus gynė L.Janušas ir K.Sadauskas. Geriausiais komandos žaidėjais buvo pripažinti ir asmeniniais prizais apdovanoti M.Žibas ir P.Petronis. Pakalbinta trenerė pasakojo, kad komanda šiuose turnyruose galėjo pasirodyti žymiai geriau, komandai negali padėti besigydantis rimtą traumą vienas iš komandos lyderių L.Dirma, komandai trūksta susiklausymo gynyboje, reikia ištaisyti klaidas puolime. Šiemet laukia ilgas ir sunkus varžybinis  sezonas, tačiau komanda turi visus šansus patekti  į pogrupio stipriausiųjų  ketvertuką ir patekti į pusfinalio varžybų etapą. R. bimbirienės informacija