Birželio 14 d. Kaune vyko berniukų gimusių 2001m. ir jaunesnių rankinio turnyras „Gedulo ir vilties dienai paminėti“. Turnyre dalyvavo penkios komandos iš: Kauno, Garliavos, Pasvalio, Alytaus ir Molėtų. Mūsų rajono berniukų komanda pirmosiose rungtynėse susitiko su Garliavos komanda. Pirmąjį kėlinį Molėtų komanda laimėjo 7:4, antrojo kėlinio pradžioje varžovai priartėjo, tačiau antroje kėlinio pusėje mūsų rankininkai vėl išsiveržė į priekį ir laimėjo rungtynes 13:10. Antrose rungtynėse varžėmės su Pasvalio rankininkais. Pirmąjį kėlinį mūsų rankininkai žaidė susikaupę ir laimėjo jį 10:7, antrojo kėlinio pirmoje pusėje praleidome daug tolimų metimų ir kėlinio viduryje varžovai išlygino rezultatą, bet Molėtiškiai nesutriko ir laimėjo rungtynes 18:14. Trečiąsias rungtynes žaidėme su Alytaus komanda. Šiose rungtynėse jokių staigmenų nebuvo pirmasis kėlinys 7:4, rungtynės 13:8. Ketvirtose rungtynėse varžėmės su šeimininkais Kauno rankininkais. Šiose rungtynėse taip pat viskas sekėsi gerai, aikštelėje turėjo galimybę išbandyti jėgas visi norintys žaisti. Pirmasis kėlinys 8:2, rungtynės 16:7. Iškovoję visas keturias pergales laimėjome turnyrą. Komanda apdovanota taure, žaidėjai diplomais, naudingiausio žaidėjo prizą gavo Tomas Survila. Antrąją vietą iškovojo Garliavos komanda, treti Alytaus rankininkai. Įvarčius mūsų komandai pelnė: Arminas Uselis ir Klaudijus Guzas po 16įv., Simonas Degutis 8įv., Tomas Survila ir Airidas Petronis po 6įv., Nedas Marcinkevičius 3įv., Žygimantas Girskas 2įv., kiti komandos nariai prie pergalių prisidėjo po 1 įv. ir nebloga gynyba, vartus gynė Gustas Vaščiūnas ir Erikas Statauskas.
Po turnyro turėjome galimybę Žalgirio arenoje stebėti pasaulio čempionato atrankos rungtynes Lietuva – Rusija. Trenerė Z. Liegienė

 

  Birželio 7-9 dienomis Molėtų SC  rankininkai dalyvavo tarptautiniame rankinio turnyre Tallinn Handball Cup . Turnyre dalyvavo 127 komandos, 1200 vaikų ir 180 trenerių iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, Suomijos, Rusijos, Baltarusijos. 2001 m. g. berniukų grupėje varžėsi 19 komandų, kurios buvo suskirstytos į 4 pogrupius. Molėtus atstovavo dvi rankininkų komandos. Pirmoji komanda pogrupyje susitiko su Kirovsko (Rusija), HC Kehra (Estija), Voronežo (Rusija), ir Kyrkslatt IF (Suomija) komandomis. Pogrupyje nesužaidė tik vieno kėlinio su HC Kehra (Estija) deja rungtynių rezultatas taip pat buvo ne mūsų naudai ir užėmė antrą vietą. Toliau teko susitikti su A pogrupio pirma komanda Polva (Estija), šiai komandai po žaidėjų ir teisėjų klaidų taip pat pralaimėjome dviem taškais, šis pralaimėjimas nebeleido mums kovoti dėl apdovanojimų. Trečiąją dieną žaidėme tik dėl 5-8 vietų. Pirmosiose rungtynėse susitikome su Ludzos (Latvija) komanda. Šį kartą sėkmė lydėjo mūsų komandą rungtynės baigėsi lygiosiomis ir tik po papildomų 7 metrų baudinių nugalėjo Molėtų komanda. Dėl 5 vietos žaidėme su SK Jonost (Baltarusija). Prieš šią galingą komandą mūsų rankininkams vėl pirmąjį kėlinį pritrūko pasitikėjimo ir drąsos, o antrąjį nebeužteko laiko išlyginti rezultatą ar pralenkti varžovus. Pralaimėjome vienu tašku ir užėmėme šeštą vietą. Antroji jaunesnė komanda pateko į labai stiprų pogrupį kuriame susitiko su SKA Minsk (Baltarusija), SK Arukula (Estija), Maskovskaya (Rusija), Atlas (Suomija). Pogrupyje užėmė penktą vietą ir trečiąją dieną žaidė tik dėl 17-19 vietų. Abi rungtynes nesunkiai laimėjo ir užėmė 17–ą vietą. Pirmąją vietą užėmė Arukula (Estija), antrąją – Polva (Estija), trečiąją – SKA Minsk (Baltarusija). Vakare po varžybų buvome nuvažiavę į Talino senamiestį, apžvalgos aikštelę iš kurios atsiveria visas Talino grožis.  Trenerė Zita Liegienė

 

   Gegužės 30 d. – birželio 1 d. Garliavoje vyko 2002 m. g. vaikų Lietuvos rankinio pirmenybių finalinės varžybos. Molėtų SC berniukų komanda pirmąsias rungtynes žaidė su Zarasų komanda. Pirmąjį kėlinį Molėtų rankininkai žaidė nesuprantamai blogai: per pirmąsias 20 min. jie sugebėjo pelnyti tik keturis įvarčius ir pralaimėjo kėlinį 4:9. Antrojo kėlinio pradžioje 10 minučių aikštelėje vyko tas pats scenarijus, laimei 30-ą minutę mūsų rankininkai „pabudo“ ir prisiminė ką reikia daryti rankinio aikštelėje, trenerės nurodymus duotus prieš varžybas ir kitas 5 min. Molėtų rankininkai sužaidė 7:0 bei išlygino rezultatą. Tačiau kėlinio pabaigoje likę žaisti mažumoje Molėtų rankininkai vėl sutriko ir pralaimėjo rungtynes 14:17.  Antrą dieną žaidėme su Panevėžio ekipa. Pirmojo kėlinio pradžioje vėl pirmavo varžovai, šį kartą mūsų rankininkai pasitikėjimą surado anksčiau ir laimėjo kėlinį 13:10. Antrojo kėlinio pradžioje vėl leido varžovams išlyginti rezultatą, tačiau vėliau perėmė iniciatyvą ir laimėjo rungtynes 25:19.
Trečią dieną žaidėme su Kauno rankininkais, kurie jau turėjo dvi pergales. Mūsų rankininkai šį kartą susikaupė, pasitikėjo savimi ir trenere, vykdė jos nurodymus ir pirmąjį kėlinį laimėjo 14:11, antrojo kėlinio pirmoje pusėje vyko lygi kova, o antroje pusėje Molėtų rankininkai vėl gerai gynėsi su vartininku priešakyje ir iškovojo pergalę 27:21. Šis santykis mūsų komandai užtikrino čempionų titulą. Vicečempionais tapo Kauno rankininkai, bronzos medaliai atiteko Panevėžio komandai.  Įvarčius mūsų komandai pelnė: Klaudijus Guzas 24 (6 – 7 m. baudiniai) įv., Žygimantas Girskas 21 įv., Airidas Petronis 15 įv., Nedas Marcinkevičius 4 įv., Mantas Žalalis ir Modestas Adomėnas po 1 įv., vartus puikiai gynė Erikas Statauskas. Naudingiausio žaidėjo prizą gavo Erikas Statauskas, geriausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas Žygimantas Girskas. Rezultatyviausias finale visų komandų tarpe buvo Klaudijus Guzas, jis apdovanotas prizu.
Trenerė Z. Liegienė.

  Gegužės 9-10 d. Kaune vyko vaikų gim. 2001m. Lietuvos rankinio pirmenybių finalinis turnyras. Molėtų SC berniukų komanda pirmąsias rungtynes žaidė su Vilniaus SM „Tauras“ komanda. Pirmąjį kėlinį 10:9 laimėjo Molėtų rankininkai Antrojo kėlinio pradžią geriau sužaidė varžovai 4:1 ir rungtynes laimėjo 21:20. Antrą dieną pirmas rungtynes žaidėme su Kauno rajono SM ekipa. Pradžioje varžybų vyko lygi kova pirmavo tai viena tai kita komanda, kėlinio paskutines penkias minutes mūsų rankininkai nesugebėjo pelnyti įvarčių, o varžovai įmetė net tris ir laimėjo kėlinį 9:8. Antrojo kėlinio 12 minučių Molėtų rankininkai gerai gynėsi ir 32 minutę jau pirmavo 17:11, iniciatyvos nepaleido iki rungtynių pabaigos ir iškovojo pergalę 19:14. Po valandos teko žaisti su praėjusių metų čempionais Varėnos rankininkais. Vyko lygi kova pirmavo tai viena tai kita komanda, tačiau pašalinus iš rungtynių vieną mūsų lyderių, Molėtų komanda palūžo ir rungtynės 16:20 pralaimėjo Varėnos SM rankininkams. Čempionais tapo Varėna SM komanda, vicečempionais Vilnius SM „Tauras“ rankininkams, bronzos medalius iškovojo Molėtų SC jaunieji rankininkai. Įvarčius mūsų komandai pelnė: Arminas Uselis 21, Simonas Degutis po 12, Airidas Petronis 8, Žygimantas Girskas 6, Tomas Survila 5, Klaudijus Guzas, Augustas Paketūras ir Modestas Adomėnas po 1.Vartus gynė Gustas Vaščiūnas ir Erikas Statauskas. Naudingiausio žaidėjo prizu buvo įteiktas gavo Arminui Useliui Geriausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas Simonas Degutis.

 

  Balandžio 29 d. Kaune ir gegužės 2 d. Molėtuose vyko vaikų gimusių 2001m. ir jaunesnių Lietuvos respublikos rankinio pirmenybių pusfinalio rungtynės. Molėtų SC berniukų komanda žaidė su Kauno Gajos rankininkais iki dviejų pergalių dėl patekimo į finalą. Pirmosiose rungtynėse Molėtų komanda įveikė varžovus 23:16. Antrose rungtynėse pirmąjį kėlinį Kauniečiai laimėjo 9:11, tačiau antrajame Molėtų SC rankininkai gerai gynėsi jiems puikiai talkino ir vartininkas. Per 18 min. varžovai įmetė tik 2 įvarčius ir rungtynes laimėjo Molėtiškiai 26:16. Laimėje dvi rungtynes pateko į finalus, kurie vyks Garliavoje gegužės 9-11 d. Įvarčius mūsų komandai pelnė: Simonas Degutis po 21įv., Arminas Uselis 9įv., Tomas Survila 7įv., Klaudijus Guzas 5 įv., Airidas Petronis 4įv., Žygimantas Girskas 2įv., Augustas Paketuras 1 įv., vartus gynė Gustas Vaščiūnas ir Erikas Statauskas.
Trenerė Z. Liegienė.

  2013/ m. m. LR moksleivių rankinio pirmenybėse Molėtų SC 2000 m. g. berniukų komanda antrus metus iš eilės iškovojo čempionų vardus. Tris dienas po keturias geriausias Lietuvos berniukų ir mergaičių rankinio komandas Molėtų sporto centre varžėsi dėl apdovanojimų. Sekmadienį, balandžio 27 d., įvyko finalinio turo komandų apdovanojimas. Taurė ir pirmos vietos medaliai buvo įteikti: Robertui Skobui, Arnui Kisieliui, Kerniui Katinui, Deividui Matuliui, Kajui Milteniui, Ernestui Saroliui, Erikui Sterkui, Eimatui Karaliui, Karoliui Kuncevičiui, Karoliui Bareišiui, Modestui Tūbai, Šarūnui Mieliauskui, Lukui Kisieliui, Arminui Useliui. „Naudingiausio“ komandos žaidėjo prizai buvo įteikti Kerniui Katinas ir Ernestui Saroliui. Į simbolinę Lietuvos berniukų gim. 2000 m. rinktinę pateko: Kajus Miltenis ir Arnas Kisielius. 2013/ m. m. rankinio pirmenybių geriausiu žaidėju pripažintas molėtiškis Arnas Kisielius.
Sveikiname Molėtų SC jaunuosius rankininkus ir trenerį Steponą Šanteriovą su aukštu sportiniu pasiekimu! Rezultatai

 

  Balandžio 25-27 dienomis Molėtuose vyks 2013/14 m.m. vaikų g. 2000 m. mergaičių ir berniukų rankinio pirmenybių finaliniai susitikimai. Rungtynėse dalyvaus ir Molėtų sporto centro berniukų komanda, kurią treniruoja Steponas Šanteriovas. Iki susitikimo penktadienį 13:00 val. Molėtų sporto centro arenoje, Ąžuolų g. 10. Rungtynių tvarkaraštis

  Molėtuose dvi dienas, balandžio 15-16 d. vyko Tarptautinis moksleivių rankinio turnyras „Molėtai – “. Jame dalyvavo 36 rankinio kolektyvai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos (Alytus, Kaunas, Kauno r. Varėna, Pasvalio, Panevėžio, Vilniaus, Elektrėnų, Utenos, Zarasų). Viso renginyje dalyvavo apie 450 žmonių. Molėtiškiai dalyvavo visose (5) amžiaus grupėse. Molėtų SC rankininkai buvo suburti į 6 komandas, kurias treniruoja Rita Bimbirienė, Zita Liegienė ir Steponas Šanteriovas. Varžybos vyko trijose sporto salėse. Buvo sužaista daugiau nei 70 rungtynių. Mielai šį renginį sutiko paremti Molėtų rajono meras Stasys Žvinys, įsteigdamas prizus visų komandų „naudingiausiems žaidėjams“. Dovanas užsienio svečiams paruošė Molėtų turizmo centras.
Prie šio renginio finansavimo prisidėjo ir seimo narys Petras Čimbaras.- medaliai turnyro prizininkams. Komandų treneriams Molėtų sporto centras įteikė marškinėlius su Molėtų SC logotipu. Molėtų verslininkai ryškiai parėmė turnyrą. Įsteigė turnyro nugalėtojams ir prizininkams taures. 1998 m.g. vaikinai kovėsi dėl „Minduvos Statybos“ įsteigtos taurės, merginos – rungėsi dėl „Obuolių salos“ taurės, 2000 m.g. vaikinai – „Gerugnės“, 2001m.g berniukai – „Vilnies“, 2003 m.g berniukai – „Molėtų televizijos ir radijo“ taurių. Sportinės aprangos ir avalynės sportuojantiems prekybos firma „JOMA“ visų amžių komandas - prizininkes apdovanojo dovanų čekiais. Už pirmą vietą -500 lt, už antrą - 300 lt, už trečią – 200 lt. Varžybas vykdyti daug padėjo Molėtų sporto centro auklėtiniai-savanoriai. Sulaukėme pagalbas iš Lietuvos rankinio teisėjų asociacijos, kuri atsiuntė 7 jaunus teisėjus. Apdovanojimus vykdyti padėjo Molėtų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Henrikas Ivickas ir Molėtų SC direktorius Kęstutis Vaicekauskas. Rezultatai
 

2013-14 m.m. LT JAUNIŲ, JAUNUČIŲ IR VAIKŲ RANKINIO PIRMENYBIŲ REZULTATAI

1995 m. VAIKINAI, 1997 m. MERGINOS, 1997 m. VAIKINAI, 2000 m. BERNIUKAI, 2001 m. vaikų,

2002 m. vaikų

  Balandžio 15-16 d. Molėtuose vyks Tarptautinis rankinio turnyras Molėtų SC taurei laimėti “Molėtai-“. Turnyras vyksta antrus metus. Šiais metai į turnyrą atvyksta 35 komandos iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos miestų ir rajonų. Turnyras vyks trijose salėse, penkiose amžiaus grupėse. Turnyrą remia: Molėtų r. meras S.Žvinys, kempingas „Obuolių sala“, ĮI „Gerugnė“, UAB „Minduvos statyba“, Molėtų krašto laikraštis „Vilnis“, UAB „Molėtų radijas ir televizija“, seimo narys P. Čimbaras. Rungtynių tvarkaraštis.

 

 Molėtų sporto centro berniukų (g. 2000 m). komanda, vedama trenerio St. Šanteriovo m. balandžio 5-6 dienomis dalyvavo tarptautiniame rankinio turnyre Polva(Estija) mieste. Turnyre dalyvavo šešios komandos. Molėtiškiai trejas rungtynes – laimėjo, su Estijos komanda SK TAPA sužaidė lygiosiomis, o prieš Estijos daugkartinius čempionus POLVA I-pralaimėjo.
Molėtų SC komanda turnyre iškovojo 2-ąją vietą. Žaidėjai buvo apdovanoti sidabro medaliais, o komandai buvo įteikta taurė. Komandą į pergales vedė: Arnas Kisielius, Robertas Skobas, Ernestas Sarolis, Šarūnas Mieliauskas, Eimantas Karalis, Karolis Bareišis, Kajus Miltenis ir Kernius Katinas. Varžybų organizatoriai be oficialių apdovanojimų komandoms- prizininkėms įteikė rėmėjų prizus. Tai buvo „generalinė“ repeticija prieš m. Lietuvos vaikų 2000 m. g. finalines varžybas, kurios vyks balandžio 25-27 d. Molėtuose. Molėtų SC komanda „B“ pogrupyje iškovojo pirmąją vietą ir kovos dėl aukščiausių pasiekimų 2013/ m. m. sportiniame sezone. Rezultatai. Pavaduotoja G. Keliuotienė.

 

      Savo sportiniu keliu toliau sėkmingai žengia patys mažiausieji Molėtų sporto centro rankininkai, treniruojami trenerės R.Bimbirienės.

    2004-2005 m.g. berniukų grupė dalyvavo rankinio turnyre Utenoje. Savo jėgas išbandė su Utenos rankininkais ir užtikrintai nugalėję Utenos I komandą rezultatu 12:9. Nusileido Utenos  II komandai rezultatu 8:11, bei vyresnei mergaičių komandai rezultatu 4:12  ir  iškovojo trečiąją vietą. Naudingiausiais ir rezultatyviausiais komandos žaidėjais buvo pripažinti ir prizais apdovanoti : A.Maželis(11įv.), M.Maželis(4įv.), geriausiu komandos vartininku buvo pripažintas A.Žukauskas, jiems talkino K.Valantavičius (3įv.), D.Matulis(2įv.), D.Žilinskas (2įv.), P.Bačiulis(1įv.). Pasibaigus varžybos, molėtiškiai jėgas stengėsi atgauti puikiai leisdami laiką Utenos plaukymo baseine.

        Vasario 21 d. Molėtų sporto arenoje 2003 m g. ir  2004-2005 m.g. berniukų komandos dalyvavo tradiciniame respublikiniame rankinio turnyre  „Molėtų taurė-“. Šiame turnyre be molėtiškių dalyvavo jaunieji rankininkai iš Utenos, Vilniaus, Panevėžio, Elektrėnų. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius.  Molėtų I komanda(2003 m.g.) savo pogrupyje sutriuškino Elektrėnų  komandą  rezultatu 21:0, tačiau pralaimėjo Panevėžio I komandai  rezultatu 9:12. Pusfinalio rungtynėse, nugalėję Panevėžio II komandą rezultatu 14:9 turnyre užėmė  3-čiąją vietą. Rezultatyviausiai komandoje žaidė K.Mazura(18įv.), A.Sabaliauskas(12įv.), jiems talkino     E.Vidžiūnas(4įv.),E.Melaikis(3įv.), K.Bržožauskas(2įv.), D.Stumbrys (1įv.), K.Kvedaras(1įv.).Komandos vartus užtikrintai ginė D.Tomaševičius. Naudingiausiu komandos žaidėju buvo pripažintas ir asmeniniu prizu buvo apdovanotas A.Sabaliauskas.

    Molėtų II komanda(2004-2005m.g.) savo pogrupyje drąsiai stojo į kovą su vyresne  ir labai pajėgia Vilniaus komanda ir  rungtynes pralaimėjo rezultatu 7:19.Antras rungtynes mažieji rankininkai žaidė su Utenos komanda ir užtikrintai ją nugalėjo rezultatu 10:7 .Molėtiškiai pusfinalyje taip pat susitiko su Panevėžio II komanda ir ją sutriuškino rezultatu 9:3.  Rezultatyviausiai komandoje žaidė A.Maželis (13įv.), D.Žilinskas (5įv.),,jiems talkino J.Rinkevičius (2įv.), A.Žala (2įv.), K.Valantavičius (2įv.), M.Maželis (1įv.), puikiai komandos vartus ginė A.Žukauskas, kuris ir buvo pripažintas naudingiausiu komandos žaidėju ir apdovanotas asmeniniu prizu. Visos komandos prizininkės turnyre buvo apdovanotos taurėmis bei diplomais, naudingiausi žaidėjai asmeniniais prizais.

Trenerė džiaugėsi tokiais savo auklėtinių rezultatais. Balandžio 14-15 d. Molėtuose vyks 2-asis  tarptautinis rankinio turnyras. Šios komandos ruošiasi dalyvauti. Vyks turnyrai Vilniuje, Panevėžyje, Pasvalyje, Taline (Estija). Trenerė dėkoja vaikams už gerą žaidimą, ypač gausiam tėvelių būriui už taip reikalingą palaikymą, sporto centro administracijai ir jauniesiems teisėjams už pagalbą organizuojant ir vykdant varžybas.

Trenerė Rita Bimbirienė

  Vasario14-15 d. Vilniuje vyko vaikų berniukų 2002 m. g. rankinio pirmenybių II-turo varžybos. Pirmenybių “B” pogrūpyje varžosi 5-kios  Vilniaus SM “Tauras”,Zarasų SC, Varėnos SM, Kauno SM “Gaja” ir Molėtų SC komandos. Pirmą turo dieną Molėtų SC komanda susitiko su Varėnos SM bendraamžiais. Rungtynes  rezultatu 29:13 laimėjo  molėtiškiai. Antras rungtynes žaidė su Zarasų SC komanda. Berniukai nesugebėjo susikaupti ir pralaimėjo 12:23. Sekančia dieną susitiko su Vilniaus SM “Tauras” komanda ir laimėjo 20 : 10. Kitose rungtynėse su Kauno SM “Gaja” bendraamžiais nesunkiai laimėjo 18 : 13.  Vilniaus turo varžybose Molėtų SC komanda surinko 10 taštkų ir užėmė II-ąją vietą. Pirmąją vietą užėmė Zarasų SM berniukų komanda.. Rezultatai Trenerė Z. Liegienė.

 

  Vasario 7d. Molėtuose vyko berniukų gimusių 2001m. ir jaunesnių rankinio turnyras „Molėtai “. Mūsų rajono berniukų komanda pirmosiose rungtynėse susitiko su Varėnos  komanda. Pirmąjį kėlinį Molėtų komanda laimėjo 7:4, tačiau antrajame kėlinyje varžovai pastiprino savo komanda žaidėjais, kurie žaidžia prie vyresnių ir mums dar kartą teko pralaimėti šalies čempionams 13:16.  Antrose rungtynėse varžėmės su  Kauno raj. rankininkais. Pirmąsias kėlinio minutes mūsų rankininkai žaidė susikaupę  ir 13 min. rezultatas buvo 5:1, toliau vyko apylygė kova  ir Molėtiškiai  rungtynes laimėjo  19:16. Trečiąsias rungtynes žaidėme su Zarasų komanda. Šiose rungtynėse jokių staigmenų nebuvo pirmasis kėlinys 15:7, rungtynės baigėsi 29:14. Pirmąją vietą turnyre užėmė Varėnos komanda, Molėtai antri, treti
Kauno raj. rankininkai, ketvirtoje liko  Zarasų komanda. Įvarčius mūsų komandai pelnė:  Arminas Uselis  15įv., Simonas Degutis po 13įv., Airidas Petronis  12įv., Klaudijus Guzas 9įv., Žygimantas Girskas
6įv., kiti komandos draugai prie pergalių prisidėjo 1-2 įv. Ir nebloga gynyba, vartus gynė Gustas Vaščiūnas. Naudingiausiai žaidėju pripažintas ir asmeniniu prizu apdovanotas buvo  Gustas Vaščiūnas,
rezultatyviausiu Arminas Uselis. Trenerė Z. Liegienė.

 

     Molėtuose vyko pirmasis m. rankinio turnyras, kuriame dalyvavo Molėtų SC rankininkai, treniruojami Zitos Liegienės, Ritos Bimbirienės ir Stepono Šanteriovo. Naujametiniame turnyre dalyvavo 16 komandų (virš 100 dalyvių), kurios buvo suskirstytos pagal amžiaus grupes – A (1996/98m.g.) , B (1999/2000 m.g.), C (2001/02 m.g.) ir D (2003/05 m.g.). Kartu su berniukais varžėsi ir 3 mergaičių komandos. Turnyras vyko beveik visą mėnesį, grupėse komandos varžėsi vieno rato sistema ir buvo sužaista virš 30 rungtynių. Finalinio turo dieną visoms komandos teko varžytis dėl galutinių vietų – vyko peržaidimai dėl 1 vietos kur susitiko grupės komandos užėmusios 1-2 v, o dėl 3 vietos varžėsi grupės komandos užėmusios 3-4 v. Pasibaigus rungtynėms, visos turnyre dalyvavusios komandos buvo apdovanotos saldžiaisiais prizais, visi žaidėjai gavo atitinkamo laipsnio diplomus ir asmenines dovanėles. Buvo išrinkti ir kiekvienos komandos geriausias ir naudingiausias žaidėjai, kurie irgi ne liko be asmeninių prizų. Atvykusius palaikyti jaunųjų rankininkų  tėveliai, po rungtynių, buvo pakviesti pažaisti kvadrato varžybų, kur jiems net du kartus teko nusileisti savo atžaloms. Konkurse (7m. baudinio realizavimas), kuriame dalyvavo vaikai su savo tėveliais, vėl buvo stipresni jaunesnieji žaidėjai. Kad ne būtų toks „liūdnas“ vakaras tėvelių komandos nariai buvo apdovanoti paguodos prizais. Renginio metu, bendraujant su tėveliais, buvo išsakytas pageidavimas, kad tokie renginiai turėtų tapti tradiciniais ir galėtų vykti ne kartą metuose ... Trenerio Stepono Šanteriovo informacija.

 

  Gruodžio 19 d. Utenoje vyko vaikų  gim. 2001m. LR rankinio pirmenybių 2-o turo pirmenybių varžybos. Tuo  pačiu vyko turnyras skirtas Utenos SM.  60 metų jubiliejui paminėti. Molėtų SC   komanda pirmosiose rungtynėse susitiko su Utenos DSC bendraamžiais. Rungtynių pradžioje molėtiškiai pirmavo, tačiau padarė keletą klaidų ir varžovai išlygino rezultatą. Pirmasis kėlinys baigėsi 9:9. Antrąjį  kėlinį vyko lygi kova, tačiau pabaigoje geriau sužaidė Molėtų SC rankininkai ir išplėšė pergale prieš aikštelės šeimininkus 20:19. Antras rungtynes Molėtų SC komanda varžėsi su Kauno rajono komanda. Pirmąjį kėlinį molėtiškiai  pralaiminėjo  9:6, o rungtynės baigėsi lygiosiomis 18:18. Trečiąsias rungtynes molėtiškiai susitiko  su Zarasų SC  rankininkais ir laimėjo 29 : 16.  Turnyre pirmą ją vietą iškovojo (dėka geresnio įmestų ir praleistų įvarčių santykio)Kauno rajono jaunieji rankininkai, molėtiškiai tenkinosi antrąja vieta, treti -  Utenos DSC rankininkai. Įvarčius  komandai pelnė:  Arminas Uselis (20),  Airidas Petronis (13), Klaudijus Guzas ir Simonas Degutis po(12), Žygimantas Girskas (8),   Puikiai vartus saugojo Gustas Vaščiūnas. Naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanoti  Airidas Petronis ir Gustas Vaščiūnas. LR pirmenybėse po dviejų turų Molėtų SC komanda užima trečiąją vietą, pirmauja  Varėnos rankininkai, antri Vilniaus SM „Tauras“ jaunieji rankininkai. Trečias turas vyks kovo mėnesį. Dar reikia įdėti daug darbo, kad išsikovotume teisę žaisti pirmenybių etape.  Trenerė Z. Liegienė.

 

  Gruodžio 13 d. Vilniuje vyko vaikų gimusių 2001 m. ir jaunesnių Lietuvos respublikos rankinio pirmenybių antrojo turo rungtynės. Mūsų rajono berniukų komanda pirmosiose rungtynėse susitiko su Vilniaus komanda. Rungtynių pradžioje Molėtų komanda pirmavo, tačiau  keletas klaidų ir varžovai išlygino rezultatą. Pirmasis kėlinys baigėsi 9:9, antrąjį kėlinį vyko lygi kova tačiau pabaigoje fortūna buvo aikštelės šeimininkų pusėje ir rungtynės baigėsi 19:21. Antrose rungtynėse varžėmės su  Varėnos rankininkais. Pirmoje kėlinio pusėje žaidė mūsų komandos žaidėjai kol kas gaunantys mažiau laiko  pažaisti aikštelėje ir varžovai buvo aiškiai pranašesni 10 min. rezultatas 2:9, toliau vyko apylygė kova  pirmasis kėlinys baigėsi 8:11, rungtynes pralaimėjome 18:24. Įvarčius mūsų komandai pelnė: Arminas Uselis 15 įv., Klaudijus Guzas 7 įv.,   Simonas Degutis 6 įv.,  Žygimantas Girskas 3 įv., Airidas Petronis  3 įv., Augustas Paketuras 2 įv., Nedas Marcinkevičius 1 įv., vartus gynė Gustas Vaščiūnas, Erikas Statauskas, Žygimantas Girskas. Kitos turo rungtynės gruodžio 19 d. Utenoje su Utenos ir Zarasų komandomis. Trenerė Z. Liegienė.

 

  Prasidėjo vaikų gimusių 2001m. ir jaunesnių Lietuvos respublikos rankinio pirmenybės. Mūsų rajono berniukų komanda lapkričio 27d. žaidė dvi pirmojo turo rungtynes. Pirmosiose rungtynėse susitikome su Zarasų komanda kurią nesunkiai įveikėme, pirmasis kėlinys baigėsi 18:4, rungtynės 37:9. Antrose rungtynėse varžėmės su kaimynais, Utenos rankininkais, kuriems taip pat teko pripažinti mūsų komandos pranašumą. Pirmasis kėlinys 11:3, rungtynės 23:13. Įvarčius mūsų komandai pelnė: Simonas Degutis 19įv., Klaudijus Guzas ir Žygimantas Girskas po 10įv., Tomas Survila ir Arminas Uselis po 4įv., Airidas Petronis 5įv., Justas Čimbaras ir Nedas Marcinkevičius po 3įv., Augustas Paketuras 2įv., vartus gynė Gustas Vaščiūnas. Kitos turo rungtynės gruodžio 2d. Trenerė Z. Liegienė.

 

  Lapkričio 21d. Molėtų sporto arenoje vyko Lietuvos mokinių rankinio pirmenybių rungtynės tarp Molėtų SC ir Varėnos SM berniukų gim. 2000 m. Varėnos komanda visada buvo vieni iš pagrindinių varžovų kovoje dėl Lietuvos moksleivių rankinio pirmenybių nugalėtojų vardo. 2012/13 m. sezone varėniškiai užėmė antrąją vietą, finale pralaimėdami tik Molėtų SC komandai. Tik rungtynių pradžia prasidėjo aikštelės šeimininkų įvarčiais, nes varžovai greitai sugebėjo pasivyti ir aplenkti Molėtų SC rankininkus. Vienuoliktoje žaidimo minutėje rezultatas 4:6 Varėnos komandos naudai. Sukrutus gynyboje, molėtiškiai kelių minučių bėgyje sugebėjo „pabėgti“, laimėdami atkarpą 4 : 0. Pirmą kėlinį vis tik laimėjo molėtiškiai 13 : 12. Banguotas molėtiškių pirmojo kėlinio žaidimas neramino visus rungtynes stebėjusius žiūrovus. Prasidėjus antrajam kėliniui aikštelėje įvykiai klostėsi visai kitaip. Per pirmąsias antrojo kėlinio 10 minučių, molėtiškiai sugebėjo laimėti atkarpą 9 : 2. Toliau Molėtų SC komanda jau žaidė ramiau, kontroliuodama rungtynių eiga, neleisdama varžovams sumažinti skirtumo ir buvo tarpas kada molėtiškiai pirmavo 28 :19. Molėtų SC komanda laimėjo susitikimą 29 : 25. Puolime puikiai žaidė Arnas Kisielius,
komandai pelnęs 14 įvarčių. Penkis tolimus metimus pelnė Deividas Matulis, keturis krašto žaidėjas Kernius Katinas. Robertas Skobas, Kajus Miltenis ir Karolis Kuncevičius prie pergalės prisidėjo įmesdami po vieną įvartį. Vartus gerai gynė Erikas Starkus.
Molėtų SC komanda sužaidusi Lietuvos pirmenybių keturias rungtynes, laimėjo visas. Yra grupės lyderiai. Paskutinėse pirmojo rato rungtynėse (lapkričio 28 d) jie savo aikštelėje susitiks su 2012/13 metų sezono bronzos medalių laimėtojais – Vilniaus SM Tauras atstovais. Treneris S. Šanteriovas.

 

  Prasidėjo Lietuvos Respublikos vaikų gim. 2002 m.  rankinio pirmenybės. Molėtų Sporto centro berniukų komanda lapkričio 23-24d. dalyvavo pirmame ture, kuris vyko Zarasuose. Pirmosiose rungtynėse susitikome su praėjusių metų vicečempionais Kauno jaunaisiais rankininkais. Pradžioje žaidimo berniukai nesugebėjo  susikaupti, darė daug klaidų, o kamuoliai skriejo pro vartus. Pirmąjį kėlinį Kauno rankininkai laimėjo dviejų taškų persvara. Antrajame kėlinyje pagerinome gynybą, susikaupė, metimai darėsi tikslesni ir varžybas laimėjome 22:13.Antrasias varžybas žaidėme su Varėnos rankininkais ir sutriuškinome  46:8.

  Antrąją varžybų dieną  susitikome su Vilniaus SM „Tauras“ berniukų komanda, kuri 2012/13 metų sezone užėmė ketvirtą vietą.  Molėtų komanda nuo pirmųjų minučių labai gerai gynėsi, atkovojo daug kamuolių ir greitos atakos baigdavosi įvarčiais. Varžovai per pirmąjį kėlinį įmetė tik du įvarčius, o mūsiškiai šešiolika. Varžybas laimėjome nesunkiai 28 : 16. Ketvirtosiose rungtynėse kovojome su aikštelės šeimininkais Zarasų SC komanda. Šiose rungtynėse molėtiškiai  nuo pradžios gerai gynėsi ir vilčių šeimininkams nesuteikė. Pirmasis kėlinys baigėsi 13:5, rungtynės 33:11.Per visą turą įvarčius mūsų komandai pelnė Klaudijus Guzas(43), Žygimantas Girskas (41), Justas Čimbaras (16), Airidas Petronis (15), Nedas Marcinkevičius (10), Benjaminas Zelkevičius (4), gerai vartus gynė Erikas Statauskas. Molėtų SC  komanda iškovojo keturias pergales, turi 12 t., antroje vietoje Kauno SC – 10 t, treti Zarasai SC- 8 t.  Sekantis turas vyks Vilniuje m. vasario 14-15 d. Trenerė Zita Liegienė.

  Lapkričio 15 d.  Molėtų SC jaunučių vaikinų rankinio komanda išvykoje žaidė su  Varėnos sporto mokyklos komanda. Pirmojo kėlinio pradžioje varėniškiai  „pabėgo“, laimėdami atkarpą 4 : 0. Tuo tarpu Molėtų SC vaikinai vis dažniau klydo nesudėtingose situacijose, kamuolys sunkiai rasdavo varžovų vartus. Besibaigiant kėliniui skirtumas vis didėjo ir pasiekė net 8 įvarčių skirtumą (7 : 15), o kėlinys baigėsi  10 : 16. Antrojo kėlinio pradžioje Varėnos komanda ir toliau jautėsi padėties šeimininkais. Tuo tarpu Molėtų komanda suaktyvino gynybą, puolime  mažiau klydo ir skirtumas tirpo. Likus žaisti 10 minučių iki rungtynių pabaigos rezultatas tapo lygus 23 : 23. Varžovai pradėjo nervintis, žaidimas tapo grubesnis. Molėtų SC vaikinai kovojo, netausodami savęs, bet rezultatas buvo aikštės šeimininkų naudai 27 : 25. Likus žaisti antro kėlinio minutei Varėnos salėje buvo „karšta“. Molėtų SC jaunučių komandos vaikinai sugebėjo du kartus apginti savo vartus ir pelnyti įvarčius greitame puolime. Likus kelioms rungtynių sekundėms molėtiškiai nesugebėjo sustabdyti varžovų  lyderio L. Petriušio, kuris pelnė savo komandai pergalingą įvartį. Rungtynės pralaimėtos 27:28, bet vyrai kovojo, gerai vartus gynė  Lukas Leišis. Puolime šešis  kartus pasižymėjo Džiugas Grinys. Penkis įvarčius pelnė Augustinas Diktoras, po keturis  Deividas Rimkus, Lukas Berdiajevas ir Eivydas Semėnas. Redas Rabeckas prie gražaus žaidimo prisidėjo įmesdamas tris įvarčius. Šiame sezone molėtiškiams  sunkiau sekasi siekti pergalių, kadangi kovoja su metais vyresniais. Varžybų sezonas dar tik prasideda, todėl molėtiškiai ir toliau kovos rankinio aikštelėje siekdami pergalių.

S. Šanteriovo informacija

 

  Lapkričio 13 d. Molėtų SC jaunučių merginų komanda Lietuvos moksleivių rankinio pirmenybių trečio turo rungtynes  išvykoje žaidė su  Šalčininkų SM bendraamžėmis. Po pirmųjų dviejų nesėkmių Molėtų SC merginos ruošėsi šiai dvikovai ir buvo nusiteikusios tik pergalei. Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkų pirmuoju įvarčiu. Molėtiškės susikaupė, pradėjo aktyviau gintis, bet pirmąjį įvartį  pelnė tik ketvirtą minutę.  Žaidimas ryškiai pagerėjo pradėjus aktyviai atakuojant šeimininkų vartus ir kėlinio viduryje rezultatas jau buvo 6 : 2 molėtiškių  komandos naudai. Kėlinį laimėjo 12 : 5. Suaktyvinus gynybos veiksmus antrame kėlinyje, varžovės dar daugiau pradėjo klysti. Tuo pasinaudojo  Molėtų SC merginos ir varžybas laimėjo 30 : 10.  Merginos žaidė su dideliu „užsivedimu“, kiekviena žaidėja vykdė trenerio nurodymus. Šiose rungtynėse labai gerai vartus gynė Diana Vasiliauskaitė. Gynyboje pagirtinai žaidė visos merginos. Puolime geriausiai sekėsi Agnei Kazlauskaitei(8 įvarčiai). Dažnai atakų smaigalyje atsidurdavo Monika Bareikytė, (7 įvarčiai), Diana Babelytė (7 įvarčiai), Neringa Babelytė (6 įvarčiai). Sekančiose Lietuvos moksleivių rankinio pirmenybių rungtynėse,  Molėtų SC merginos susitiks su Varėnos SM bendraamžėmis lapkričio 26 d., išvykoje.  S. Šanteriovo informacija

 

  Lapkričio 11 d. Molėtų SC berniukų (gim. 2000 m.) komanda  2012/13 m. m.   Lietuvos moksleivių rankinio pirmenybių čempionai, nepliko vilčių Zarasų SM  bendraamžiams. Molėtiškiai  lapkričio 11d. išvykoje, trečio turo rungtynėse įveikė savo aponentus 45 : 25. Jau nuo pat pirmųjų minučių Molėtų SC berniukai pradėjo dominuoti aikštelėje. Po 5 sužaistų minučių rezultatas buvo 7 : 1. Pirmas kėlinys pasibaigė 18: 9. Molėtiškiai rungtynes laimėjo rezultatu  45 : 25. Molėtiškių komandoje  puikiai vartus saugojo Ernestas Sarolis, gynyboje daug prakaito išliejo Robertas Skobas, Arnas Kisielius, Kajus Miltenis, Deividas Matulis ir Kernius Katinas, gerai jiems talkino Eimantas Karalis, Modestas Tūbas ir Šarūnas Mieliauskas. Puolime varžovams buvo sunku apsiginti nuo Arno Kisieliaus metimų, jis pelnė 16 įvarčių, net 13 prie pergalės pridėjo Robertas Skobas, 9 – Kernius Katinas, po 3- Deividas Matulis ir Kajus Miltenis, 1 – Šarūnas Mieliauskas. Molėtiškių laukia kova su praeitų metų pirmenybių prizininkais – Varėnos ir Vilniaus komandomis.  Rungtynės su Varėnos sporto mokyklos komanda  numatomos Molėtuose  lapkričio 21d.

 

  Spalio 28 d., rudens atostogų metu, Molėtų sporto centro 2003-2005 m. g. jaunieji rankininkai, treniruojami trenerės R. Bimbirienės, pirmą kartą, dalyvavo tradiciniame rankinio turnyre „Molėtų taurė-2013“. Atvyko berniukų komandos iš Panevėžio, Kauno, Utenos. Turnyre dalyvavo  trys  molėtiškių komandos. Molėtų I komandą, sudarė 2003 m. g., Molėtų II - 2004-2005 m. g. ir Molėtų III-2001-2002 m. g. berniukai. Pirmas rungtynes Molėtų I žaidė su  Panevėžio komanda ir jau nuo pirmų kėlinio minučių molėtiškiai išsiveržė į priekį ir rungtynes užtikrintai laimėjo rezultatu 13:8. Rezultatyviausiai rungtynėse žaidė K. Mazūra (5įv.), E.Vidžiūnas(5įv.).Jiems talkino E. Melaikis (1įv.), K. Bržožauskas (1įv.), D. Galiauskas (1įv.). Užtikrintai komandos vartus ginė D. Tomaševičius. Antrosiose rungtynėse Molėtų I rankininkai susitiko su Utenos komanda ir sutriuškino 25:9. Rezultatyviausiai komandoje žaidė K. Mazūra (9įv.), E.Vidžiūnas (6įv.), E. Melaikis (6įv.), jiems talkino K. Bržožauskas (2įv.), D. Galiauskas (1įv.).Pogrupyje užėmė pirmą vietą, Molėtų I rankininkai iškopė į finalą. Susitiko su Kauno komanda dėl 1-2 vietų. Po atkaklios kovos Molėtu sporto centro rankininkai šventė pergalė rezultatu 15:14. Molėtų II komanda  rankininkai savo pogrupyje pirmosiose rungtynėse susitiko su  (be konkurencijos) Molėtų III komanda, kuriai pralaimėjo rezultatu 1:27. Vienintelį įvartį savo komandai pelnė A. Maželis.  Antras rungtynes Molėtų  II rankininkai žaidė ir pralaimėjo Kauno komandai  8:11. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A. Žukauskas (3įv.), A. Maželis (2įv.), jiems talkino K. Savarauskas (1įv.), D. Vilkickas (1įv.), A. Vilkickas (1įv.). Turnyre pirmąja vietą laimėjo Molėtų I komanda, antrąją –Kauno komanda, treti Panevėžio jaunieji rankininkai. Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, visų komandų žaidėjai diplomais, naudingiausi komandų žaidėjai asmeninėmis taurėmis.  Ketvirtą vietą užėmė Molėtų II komanda, kurie laimėjo rungtynes su Utenos komanda  23:11. Molėtų I naudingiausiais  žaidėjais buvo pripažinti-Kajus Mazūra ir Elijus Vidžiūnas, geriausiu vartininku Domas Tomaševičius. Molėtų II komandoje naudingiausiais žaidėjais buvo pripažinti Adas Maželis ir Arnas Žukauskas. Trenerė džiaugėsi berniukų žaidimu, vaikams dar  tik pirmosios varžybos, dar daug reikia  treniruotis. Trenerė tiki, kad iš šių vaikų tikrai išaugs puikūs rankininkai. Trenerė dėkoja vaikams už puikų žaidimą, gausiam tėvelių būriui už palaikymą, sporto centro administracijai, treneriams ir vyresniems auklėtiniams už pagalbą organizuojant ir pravedant turnyrą. Rita Bimbirienė. Rezultatai čia

  Spalio 25 d. savo pirmąsias varžybas žaidė Molėtų sporto centro 2003-2005 m. g. mergaičių rankinio komanda. Mergaitės rankinio abėcėlės dar tik mokosi, todėl savo jėgas  jaunosios sportininkės išbandė žaisdamos kvadratą su Utenos bendraamžėmis. Pralaimėjusios pirmą kėlinį, molėtiškės nesutriko Antrame kėlinyje išlygino rezultatą ir išplėšė pergalę rezultatu 2:1. Puikiai komandoje žaidė G. Putnaitė, G. Grinytė, S. Zabarauskaitė, G. Čereškaitė, R. Vaidachovičiūtė, E. Knezytė, M. Juškaitė. Joms talkino M. Rukšnaitytė, J. Zavaloko, R. Tomaševskytė, M. Vencevičiūyė, U.Mackonytė, E.Tamašauskaitė, A. Liubertaitė.  Varžybos baigėsi estafetėmis. Sportinius užsiėmimus mergaitės baigė Utenos baseine. Trenerė Rita Bimbirienė

  2013- m. m. varžybų sezoną pradėjo ir Molėtų sporto centro  1995-98 m. g. jaunių rankinio komanda. Molėtiškių varžovais šiais metais bus   Utenos, Vilniaus, Zarasų, Varėnos, Šalčininkų rankininkų komandos. Pirmosiose rungtynėse Molėtų SC rankininkai susitiko su nuolatine savo varžove Utenos komanda. Molėtiškiai po atkaklios kovos šventė pergalė rezultatu 36:34. Rezultatyviausiai komandoje žaidė K.Čereška (11įv.), A.Kazlauskas (7įv.), Dž. Grinys (6įv.), L.Berdiajevas(4įv.), L.Čereška(3įv.), M.Žibas (2įv.), E. Paketuras (2įv.). Komandos vartus ginė  L.Janušas ir L. Leišis. Antras rungtynes Molėtų SC rankininkai žaidė su daugkartine Lietuvos rankinio pirmenybių prizininke, labai pajėgia, Vilniaus komanda. Ūgiu ir jėga negalėdami konkuruoti su savo priešininku, Molėtų rankininkai darė daug klaidų tiek  gynyboje, tiek puolime ir rungtynes pralaimėjo rezultatu 29:49. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A.Kazlauskas(7įv.), A. Dikas (7įv.),K.Čereška(5įv.), L.Čereška (3įv.), L.Berdiajevas (2įv.). Artimiausios rungtynės su Varėnos ir Šalčininkų komandomis. Trenerė Rita Bimbirienė