2015/16 METŲ LIETUVOS VAIKŲ RANKINIO ČEMPIONATO REZULTATAI

2015/16 m. LT U13 (berniukų) didžiojo turo rankinio čempionato rezultatai

Tarptautinio rankinio turnyro susitikimų tvarkaraštis

Berniukų komandų reitingai: U-12, U-13, U-14, U-19

    Baigiantis vaikų vasaros atostogoms, naujam sportiniam sezonui Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro 2003-2005 m.g. rankininkai, treniruojami trenerės Ritos Bimbirienės, dalyvavo vaikų socializacijos projekte, vaikų vasaros poilsiui organizuoti „Judėkim kartu -10“. Molėtiškiai sportavo ir kūrybingai leido laisvalaikį sporto stovykloje Tauragnuose, Utenos rajone. Nei lietus, nei šaltas oras netrukdė vaikams aktyviai dalyvauti sportinėje veikloje. Geros gyvenimo ir maitinimosi sąlygos leido vaikams pailsėti ir atsistatyti po sportinių užsiėmimų. Rytine mankšta pradėję dieną, molėtiškiai treniravosi salėje, bėgiojo ir žaidė tinklinį puikiame Tauragnų paplūdimyje, laisvalaikio metu stebėjo olimpines varžybas ir dalijosi įspūdžiais. Trenerė džiaugėsi aktyviu savo auklėtinų dalyvavimu stovyklos metų vykdytoje sportinėje ir kultūrinėje veikloje. Tolimesnį pasiruošimą tęs Molėtuose, jau rugsėjo mėnesį ruošiasi dalyvauti tarptautiniuose turnyruose Lietuvoje ir Estijoje. Trenerė dėkoja už sudarytas sąlygas sportuoti ir ilsėtis sportininkų tėveliams, Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centrui, Molėtų savivaldybei.
Trenerė Rita Bimbirienė

  Gražia pergale savo sportinį sezoną baigė Molėtų sporto centro rankininkai, treniruojami trenerės R.Bimbirienės. 2003-04 m.g. berniukų komandos dalyvavo tradiciniame XXVI Aivaro Daugio atminimo rankinio festivalyje Pasvalyje. 2003 m.g. grupėje molėtiškiai startavo dviem komandomis.
   2003 m.g. rankininkai astovavę Molėtų I komandai, pogrupio varžybose sutriuškinę visus savo priešininkus, užėmė pirmą vietą ir iškopė į pusfinalio varžybas, kur susitiko su Pasvalio II komanda. Šeimininkus įveikę triuškinančiu rezultatu 26:7, pateko į finalinį etapą, kur kovojo dėl I vietos. Finalinėse rungtynėse Molėtų rankininkai susitiko su Pasvalio I komanda ir ją užtikrintai nugalėję rezultatu 15:12, tapo turnyro nugalėtojais. Komanda buvo apdovanota didžiule taure, žaidėjams buvo įteikti medaliai. Rezultatyviausiai komandoje žaidė ir naudingiausio turnyro žaidėjo prizu buvo apdovanotas K.Mazūra (41 įv.), jam talkino A.Sabaliauskas (36 įv.), E.Meleikis (21 įv.), E.Vidžiūnas (16 įv.), F.Kurbatavičius (11 įv.), K.Kvedaras (8 įv.),K.Savarauskas (4 įv.), D.Stumbrys (2 įv.), komandos vartus gynė D.Tamoševičius.
   2004 m.g. berniukai atstovavo Molėtų II komandai. Pogrūpio varžybose nusileidę tik Molėtų I komandai, iškovojo antrą vietą ir pateko į pusfinalio varžybas, kur susitikę su Pasvalio I komanda, nusileido rezultatu 15:22 ir liko kovoti dėl 3 vietos turnyre. Finalinėse varžybose su Pasvalio II komanda molėtiškiai drąsiai stojo į kovą ir nepabūgę vyresnio varžovo, po atkaklios kovos ją nugalėjo rezultatu 18:16 ir turnyre užėmė trečią vietą. Komanda buvo apdovanota taure, žaidėjai medaliais. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A.Žukauskas (42 įv.), jam talkino E.Jakutis (18 įv.), D.Matulis (11 įv.), A.Maželis (9 įv.),E.Mackela (8 įv.), P.Bačiulis (6 įv.), A.Vilkickas (5 įv.). Komandos vartus gynė ir naudingiausio turnyro žaidėjo prizu buvo apdovanotas R.Olickas.  Trenerė Rita B


   Puikiai užbaigė savo pasirodymą Lietuvos vaikų rankinio čempionate jaunieji Molėtų rankininkai. Balandžio 29 - gegužės 1 d. Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro 2004-05 m.g. rankinio komanda , treniruojama trenerės R. Bimbirienės dalyvavo Lietuvos vaikų rankinio čempionato finalinėse varžybose Alytuje. Pirmą dieną molėtiškiai žaidė su Elektrėnų SC komanda. Nuo pirmų kėlinio minučių užvirė kova, ir nors pralaimėję pirmą kėlinį, Molėtų rankininkai laimėjo rungtynes rezultatu 31:24. Sekančias rungtynes Molėtų komanda žaidė su Eišiškių A. R. SM bendraamžiais. Visą rungtynių laiką vyko įnirtinga kova, tačiau Molėtų žaidėjai sugebėjo atitrūkti nuo savo priešininkų ir rungtynes laimėjo rezultatu 23:19. Paskutinę dieną dėl pirmos vietos Molėtų komanda susitiko su savo pastovia varžove – Panevėžio KKSC komanda. Pirmame kėlinyje atkakliai besipriešindami, molėtiškiai antrajame kėlinyje pavargo, darė daug klaidų ir rungtynes pralaimėjo rezultatu 13:19. Pralaimėję šias rungtynes, Molėtų sporto centro rankininkai užėmė antrą vietą ir iškovojo Lietuvos vaikų rankinio čempionate vicečempionų vardus. Komanda buvo apdovanota taure, žaidėjai medaliais ir diplomais. Rezultatyviausiai komandoje žaidė E.Jakutis (21 įv.), kuris buvo apdovanotas ir naudingiausio žaidėjo prizu, jam sėkmingai talkino A.Žukauskas (16 įv.), A.Maželis (10 įv.), M.Maželis (7 įv.) D.Matulis (4įv.), A.Vilkickas (2 įv.), P.Bačiulis (2 įv.), E.Mackela (1 įv.). Komandos vartus ginė R.Olickas. Trenerė džiaugėsi tokiu rezultatu , vaikai daug dirbo treniruotėse ir nusipelnė tokio rezultato, ateityje tikrai bus dar ne viena pergalė, auga puiki ir stipri komanda.  R.Bimbirienė

 

  Lietuvos vaikų rankinio čempionato finalinių varžybų link užtikrintai žengė Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro jaunieji rankininkai, treniruojami trenerės R. Bimbirienės. 2004-05 m.g. berniukų komanda savo A pogrupyje laimėjusi pirmą vietą, pusfinalio varžybose susitiko su B pogrupio ketvirtos vietos laimėtoja Pasvalio SM berniukų komanda. Pirmos rungtynės vyko Pasvalyje, kur nuo pirmų kėlinio minučių molėtiškiai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Nors pirmą kėlinį laimėję tik 13:10, rungtynes Molėtų rankininkai baigė rezultatu 29:14. Antrosios rungtynės vyko namuose, kur Molėtų KKSC jaunieji rankininkai nepaliko jokių šansų savo priešininkams ir rungtynes laimėjo rezultatu 24:12. Rezultatyviausiai atkrentamose rungtynėse žaidė A.Žukauskas – pelnė 20, E.Jakutis 11 įvarčių, jiems talkino M.Maželis – 7, Pijus Bačiulis – 4, A.Maželis – 3, D.Matulis, A. Vilkickas, T.Paulauskas – po 2, E. Mackėla, J.Rinkevičius po – 1 įvartį. Komandos vartus sėkmingai gynė R. Olickas ir D. Dainys.

    Finišo tiesioji rankinio aikštelėse
Sparčiai pavasarėjant eina link pabaigos ir Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro rankininkų varžybinis sezonas. Pirmieji savo pogrupio varžybas baigė 2001-02 m.g. vaikinų komandos. 2001 m.g. vaikinų komanda pirmame rate nugalėjusi Zarasų , Alytaus , Utenos komandas, tačiau nusileidusi Vilniaus, Varėnos , bei antrajame rate Zarasų ir Utenos bendraamžiams, savo pogrupyje liko penktoje vietoje ir iš tolesnės kovos iškrito. Rezultatyviausiai ir naudingiausiai komandoje žaidė S.Degutis, kuris pelnė 114 įvarčių.
2002-03 m.g. komanda savo pogrupyje pirmajame rate įveikusi Pasvalio, Zarasų, Eišiškių, Vilniaus bendraamžius, tačiau netekus dėl traumų dviejų pagrindinių žaidėjų, antrajame rate pralaimėjo Vilniaus, Varėnos bei Zarasų vaikinų komandoms, liko ketvirtoje vietoje ir iškovojo teisę tęsti kovas dėl patekimo į Lietuvos vaikų rankinio čempionato finalinį etapą. Rezultatyviausiai komandoje žaidė Ž. Girskas (54 įv.), jam sėkmingai talkino A.Petronis (52 įv.), K.Guzas (47 įv.), A.Sabaliauskas (37įv.). Komandos vartus užtikrintai ginė E. Statauskas.
2003-04 m.g. berniukų komanda savo pogrupio varžybose nugalėjusi Utenos, Alytaus I ir II, Šalčininkų komandas ir nusileidusi Vilniaus komandai žengė antroje vietoje , tačiau paskutiniame ture pralaimėjo Alytaus I komandai ir turnyrinėje lentelėje likę trečioje vietoje, iškovojo teisę žaisti pusfinalio varžybose. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A.Sabaliauskas (52 įv.), E.Vidžiūnas (49 įv.), K. Mozūra (37 įv.), E. Meleikis (31 įv.), K. Savarauskas ir E.Jakutis (po 13 įv.). Užtikrintai komandos vartus ginė D. Tamoševičius ir M. Kuncevičius.
2004-05 m.g. berniukų komanda savo pogrupio varžybose po trijų turų įveikusi Vilniaus, Elektrėnų , Alytaus rankininkus, bet nusileidusi Eišiškių komandai žengė antroje vietoje, tačiau ketvirtajame didžiajame ture užtikrintai įveikusi visus savo priešininkus iškovojo turnyrinėje lentelėje pirmą vietą ir pateko į pusfinalio varžybas, kur kausis dėl teisės žaisti finaliniame ketverte. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A.Žukauskas (45 įv.), jam talkino M.Maželis (34 įv.), A.Maželis (29 įv.), E.Jakutis (24 įv.), T.Grigas (17 įv.), D.Žilinskas (14 įv.), D. Matulis (13 įv.). Komandos vartus sėkmingai R. Olickas ir A.Vilkickas.
Trenerė Rita Bimbirienė

      Molėtuose, kovo 22-24 d., vyko 4-tasis Tarptautinis rankinio turnyras „Molėtai - 2016“. Jame dalyvavo - 39 komandos iš Latvijos, Suomijos, Estijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Jos varžėsi 5 amžiaus grupėse, varžybos buvo vykdomos 3 sporto salėse – Molėtų sporto centro ir Molėtų progimnazijoje. Sužaista per 100 rungtynių. Suomijos rinktinės merginų komandai, kuri pirmą kartą lankėsi mūsų krašte, labai patiko ne tik gyvenimo sąlygos, bet ir lietuviškas maistas. Turėdamos laiko, jos susipažino su Molėtais ir buvo sužavėtos mažu, bet labai jaukiu ir gražiu miesteliu. Su malonumu sugrįžtu dar kartą, jei mes pakviestume jas vasarą. Be jau pastovių mūsų turnyro senbuvių Polva (EST) ir Ludzos (LAT,) ne mažiau noro, artimiau draugauti, pareiškė ir Baltarusijos ekipos, kurios taip pat tikisi ilgalaikių partnerystės santykių. Naujiena šiame turnyre buvo 2000 m.g. Nacionalinių vaikinų ir merginų komandų dalyvavimas. Jų rungtynes pažiūrėti ir savo šalių ekipas palaikyti susirinkdavo pilnos tribūnos gerbėjų.
Šių metų turnyre buvo susirinkusios labai pajėgios komandos, kurios savo šalių čempionatuose yra prizininkų gretose. Visi tai labai vertina ir toliau tikisi, kad šis turnyras gyvuos ir pritrauks atstovus iš kaimyninių šalių – Rusijos bei Lenkijos.
Nacionalinių rinktinių grupėje, savo gerbėjus nudžiugino Lietuvos kolektyvai. Lietuvos merginų komandos įveikusias visas savo konkurentes užėmė pirmąsias dvi vietas, po savęs palikusios suomes ir estes: 1. Lietuva 1, 2. Lietuva 2, 3. Suomija, 4. Estija. Vaikinų grupėje nugalėtojais tapo Lietuvos 1 komanda (vyr. treneris S. Šanteriovas ir tr. V. Jarukas), šiai ekipai atstovavo ir būrys molėtiškių – Deividas Matulis, Arnas Kisielius, Robertas Skobas, Kajus Miltenis ir Ernestas Sarolis. Naudingiausiu šios komandos žaidėju buvo pripažintas Robertas Skobas. Galutinė rikiuotė: 1. Lietuva 1, 2. Estija, 3. Lietuva 2, 4. Latvija.
2001m.g vaikinų grupėje jokių vilčių savo varžovams nepaliko Polvos (EST) ekipa, nugalėjusi visus savo varžovus ir tapusi šio turnyro nugalėtoja, jau antrus metus iš eilės. Antrą vietą iškovojo Zarasų SC, bronzos medaliais pasipuošė Molėtų SC 1...
2001m.g merginų grupėje neįveikiamos buvo Garliavos SM merginos, antros – Pasvalio SC, o prizininkų gretas užbaigė Latvijos atstovės iš Ludzos. Molėtų mergaitės sugebėjo įveikti Šalčininkų SM komandą, bei rimtai pasipriešinti Zarasų SC ekipai. Naudingiausios komandos žaidėjos prizas buvo įteiktas Gabrielei Raukštaitei.
Komandos prizininkės buvo apdovanotos diplomais ir taurėmis, žaidėjai medaliais ir asmeniniais prizais. Apdovanojimus įteikė Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Donatas Pasvenskas, generalinis sekretorius Miglius Astrauskas, Molėtų mero pavaduotojas Mindaugas Kildišius ir Molėtų KKSC direktorius Kęstutis Vaicekauskas.
Varžybų organizatoriai labai dėkingi už finansinę pagalbą – Molėtų merui Stasiui Žviniui.
Už pagalba teisėjaujant – Lietuvos rankinio teisėjų asociacijos vadovui G. Gutermanui, kuris dirbo su 7 jaunais teisėjais. Visiems aikštės teisėjams ir sekretoriams. Sporto prekių firmai „JOMA“ – ji čekiais - prizais apdovanojo komandas: už 1 vieta – 200, 2 – vieta 150, 3 – vieta 100 eurų. Dėkojame molėtiškiams, kurie nepagailėjo savo laisvalaikio. Molėtų progimnazijos ir pradinės mokyklų vadovams ir jų kolektyvams už suteiktą nakvynę turnyro dalyviams. Savanoriams, kurie buvo užsienio delegacijų kuratoriais, vertėjais ir gidais viso turnyro metu. Visiems, visiems, visiems, kurie tik prisidėjo prie šio renginio.
 Rezultatai

     Tarptautinis rankinio turnyras Molėtuose.
2016 m. kovo 22-24 dienomis Molėtuose vyks tarptautinis rankinio IV-asis turnyras „Molėtai-2016“. Į turnyrą atvyksta komandos iš Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Suomijos ir Lietuvos miestų. Viso turnyre dalyvaus 29 komandos. Molėtų sporto centrą atstovaus septynios komandos.
Sportininkai varžysis keturiose amžiaus grupėse. Varžybos vyks Molėtų sporto centro (Statybininkų g. 9, Ąžuolų g. 10) ir Molėtų progimnazijos (Jaunimo g. 1) sporto salėse. Turnyras prasidės kovo 22 d. 9 val. Kviečiame visus ateiti ir palaikyti mūsų miesto rankinio komandas.

   Kovo 12 -13d, Alytuje , vyko 2015/2016m Lietuvos jaunių (1999m.g) rankinio čempionatas II lygos finalas. Jame rungėsi Molėtų SC, Varėnos SM, Alytaus SRC ir Zarasų SC vaikinų kolektyvai. Pirmąją dieną vyko pusfinaliniai susitikimai Molėtų SC vaikinai susitiko su Alytaus SRC ekipa. Pusė pirmojo kėlinio vyko laibai lygi kova, taškas į tašką, vėliau molėtiškiai perėmė iniciatyvą ir "pabėgo", laimėdami kėlinį 17 : 12. Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas dar labiau ūgtėlėjo (21 : 13) ir atrodė, kad varžovai jau palūžo. Po kurio laiko aikštelės šeimininkai "pabūdo" ir skirtumas pradėjo labai greitai tirpti. Besibaigiant kėliniui, rezultatas jau buvo lygus 25 : 25, bet Molėtų SC vaikinai, pabaigoje, sužaidė tiksliau ir laimėjo rungtynes minimaliu rezultatu 27 : 26. Rezultatyviausi rungtynėse buvo - Arnas Kisielius - 9 įvarčiai, Kajus Miltenis - 6 įvarčiai, Kernius Katinas - 5 įvarčiai, Karolis Kuncevičius - 4 įvarčiai, - 3 įvarčiai. Vartus patikimai saugojo Tomas Viburys ir Ernestas Sarolis.
Antrąją dieną, finale, laukė principinės rungtynės dėl I vietos su Varėnos SM bendraamžiais. Šiose rungtynėse molėtiškius sėkmė aplenkė, jiems nesisekė taip gerai ne puolti, nei gintis. Pirmasis kėlinys buvo pralaimėtas net 8 : 15, nors antrajame kėlinyje žaidimas ir išsilygino, bet varžovai neleido priartėti ir rungtyynės buvo pralaimėtos 21 : 27. Įvarčius pelnė Arnas Kisielius - 7 įvarčiai, Kajus Miltenis, Tomas Viburys, Robertas Skobas ir Deividas Matulis po 2 įvarčius, Kernius Katinas ir Karolis Kuncevičius po 3 įvarčiai. Vartus neblogai gynė Tomas Viburys ir Ernestas Sarolis.
Molėtų SC gretose naudingiausiu žaidėju prizu buvo apdovanotas Arnas Kisielius, kuris komandai per dvejas rungtynes pelnė 16 įvarčių.
Galutinė komandų rikiuotė liko tokia:
1. Varėnos SM
2. Molėtų SC
3. Zarasų SC
4. Alytaus SRC
Molėtiškiai ir Varėnos SM rankininkai iškovo teisę toliau tęsti kovas Lietuvos jaunių (1999m.g) čempionate tik jau stipriausiame devizione. Ketvirtfinalyje Molėtų SC ekipa jėgas išbandys su Šilalės SM. Pirmasis susitikimas vyks Molėtuose balandžio 3d, atsakomosios Šilalėje balandžio 17d.

   Vasario 25 d. popietę Utenos DSC sporto salėje vyko 2015/2016 m. m. Lietuvos vaikų (berniukų) gim. 2003 m. rankinio čempionato U-13 A pogrupio „Mažojo turo“ varžybos. Dalyvavo trys komandos. Molėtų rankininkai užėmė 2-ąją vietą. Vaikus treniruoja Rita Bimbirienė.

   Vasario 21 d. Klaipėdoje vyko 2015/16 m. LRF Taurės Jaunių vaikinų gim. 2000 m. finalinis rankinio varžybų etapas. Dėl 1-os vietos į paskutinę kovą stojo Molėtų SC ir Varėnos SM rankininkai. Visas rungtynes vyko lygi kova. Klaidos, padarytos antro kėlinio pabaigoje lėmė rungtynių rezultatą. Rungtynes vieno taško persvara 28 : 27 laimėjo Varėnos rankininkai. Molėtų SC komanda iškovojo aukštą antrąją vietą. Gerai visas taurės rankinio varžybas žaidė Robertas Skobas, Deividas Matulis, Kisielius Arnas, Kernius Katinas. Ir kiti komandos vaikinai daug prisidėjo, jog komanda pasiektų finalą ir kovotų dėl aukščiausių apdovanojimų. Komandos treneris Steponas Šanteriovas.
S v e i k i n a m e trenerį Steponą Šanteriovą ir visą vaikinų komandą su aukštu pasiekimu.

  Užtikrintai finalinio etapo link Lietuvos moksleivių rankinio čempionate žengia Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro jaunieji rankininkai, treniruojami trenerės R. Bimbirienės. 2004-05 m.g. vaikų grupėje, likus vienam turui iki ketvirtfinalio varžybų, molėtiškiai mažuosiuose turuose Molėtuose ir Elektrėnuose iškovojo pirmąsias vietas ir tik didžiajame ture, Vilniuje, nusileidę Eišiškių komandai, turnyrinėje lentelėje tvirtai įsitvirtino antroje vietoje. Paskutiniame, didžiajame ture, kuris vyks Alytuje, Molėtų jaunieji rankininkai bandys atsirevanšuoti – įveikti Eišiškių komandą ir iškopti turnyrinėje lentelėje į pirmą vietą. Rezultatyviausiai komandoje žaidžia M.Maželis, A.Žukauskas, E.Jakutis, T.Grigas, užtikrintai komandos vartus gina R. Olickas.
2003- 04 m.g. amžiaus grupėje sužaidę du turus Molėtuose ir Vilniuje, Molėtų sporto centro auklėtiniai užtikrintai turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą. Rezultatyviausiai komandoje žaidžia A.Sabaliauskas, E.Vidžiūnas, K. Mozūra, komandos vartus sėkmingai saugo D.Tamoševičius ir M. Kuncevičius.
2002-03 m.g. grupėje prasidėjus antram varžybų ratui turnyrinėje lentelėje taip pat žengia antroje vietoje. Komandoje rezultatyviausiai žaidžia Ž. Girskas, A.Petronis, K.Guzas, J.Čimbaras, A.Sabaliauskas, komandos vartus užtikrintai gina E. Statauskas.
2001-02m.g. jaunučių grupėje įsibėgėjus antram varžybų ratui molėtiškiai turnyrinėje lentelėje užima trečią vietą. Rezultatyviausiai komandoje žaidžia S.Degutis, A. Uselis, T.Survila, M.Dragūnas, komandos vartus gina E. Statauskas ir G.Vaščiūnas. Varžybos tik įsibėgėja, komandos dirba ir ruošiasi kitoms kovoms. 2002 m.g. vaikinų komanda vasario viduryje ruošiasi vykti į tarptautinį turnyrą Minske, 2004 m.g. komanda balandyje vyks į turnyrą Sankt-Peterburge.

    Puikiai žiemos atostogas išnaudojo Molėtų KKSC jaunieji rankininkai, treniruojami trenerės R. Bimbirienės. Molėtiškiai dalyvavo tradiciniame tarptautiniame rankinio turnyre Ludzoje, (Latvija), kuris organizuojamas jau daugelį metų. Turnyre dalyvavo apie 30 komandų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos. 2002-03 m.g. vaikinų komanda, treniruojama trenerės R. Bimbirienės turnyre iškovojo 4 vietą, nusileidusi kovoje dėl III v. turnyro šeimininkams - Ludzos komandai. Rezultatyviausiai žaidė A.Petronis(30 įv.), kuris ir buvo apdovanotas naudingiausio žaidėjo prizu, jam sėkmingai talkino Ž.Girskas(19 įv.), A.Sabaliauskas(14 įv.). Užtikrintai komandos vartus gynė E. Statauskas. 2004-05 m.g. trenerės R. Bimbirienės auklėtiniai susitiko su labai stipriais varžovais iš Rusijos, Latvijos, Baltarusijos, kurie lenkė molėtiškius tiek fizinėmis, tiek techninėmis savybėmis, tačiau mažieji rankininkai drąsiai stojo į kovą ir kovojo iš visų jėgų. Turnyre iškovota 6 vieta. Rezultatyviausiai žaidė A.Žukauskas (17 įv.), A.Maželis (įv.),M.Maželis (7 įv.), E.Jakutis (7 įv.). Naudingiausiu žaidėjo prizu buvo apdovanotas A.Maželis, komandos vartus gynė R. Olickas.

  2015/2016 m. Lietuvos vaikų rankinio čempionato kovas pradėjo U-12 berniukų gim. 2004/05 m. komandos. 2015 m. lapkričio 19 d. Molėtų sporto centro salėje vyko A-pogrupio „Mažojo turo“ varžybos. Šį turą sudarė: Vilniaus SM „Tauras“, Elektrėnų SM ir Molėtų KKSC jaunieji rankininkai. Į pirmas rungtynes stojo Molėtų KKSC ir Vilniaus SM „Tauras“ rankininkai. Jau nuo pirmų žaidimo minučių greitomis atakomis ir sumaniu žaidimu išryškėjo molėtiškių pranašumas. Rungtynes laimėjo rezultatu 34 : 4. Antras rungtynes žaidė Elektrėnų SM ir Vilniaus rankininkai. Abiejų kėlinių metu vyko lygi kova, bet rungtynes laimėti sugebėjo Elektrėnų SM berniukų komanda rezultatu 26 : 20. Į trečią kovą stojo šeimininkai ir Elektrėnų SM berniukai. Kaip ir pirmose rungtynėse molėtiškiams nesugebėjo pasipriešinti Elektrėnų SM rankininkai, kurie turėjo pripažinti Molėtų KKSC komandos pergalę 34 : 4 Komandą čempionatui rengia trenerė Rita Bimbirienė. Sekantis turas vyks Vilniuje 2015 m. gruodžio 18 d. Rezultatai

Prasmingai ir turiningai rudens atostogas praleido Molėtų sporto centro rankininkai, treniruojami trenerės R.Bimbirienės. 2003-04m.g. sportininkai dalyvavo respublikiniame rankinio turnyre “Alytaus taurė -2015”, kur nusileidę Alytaus I komandai rezultatu 11:13, įveikė Alytaus II komandą rezultatu 20:16 ir Kauno SM “Gajos” komandą resultatu 16:11, turnyre iškovojo II vietą. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A.Sabaliauskas (23įv.), jam talkino K.Mozūra (10įv.), E.Vidžiūnas (9įv.).Naudingiausiais turnyro žaidėjais ir asmeniniais prizais buvo apdovanoti A.Sabaliauskas ir K.Bržožauskas.
Antrą atostogų dieną 2004-05m.g rankininkai dalyvavo tradiciniame rankinio turnyre Molėtų rudens taurei laimėti, kurį jau daug metų organizuoja trenerė R.Bimbirienė.Šiame turnyre molėtiškiai startavo dviem komandom.. Molėtų I komanda savo pogrupyje įveikusi Šiaulių SM “Dubysa” komandą rezultatu 30:6,Alytaus komandą rezultatu 31:6, tačiau nusileidusi Panevėžio SC komandai rezultatu 17:19, pogrupyje liko antra ir liko kovoti dėl 3-4 vietų, kur susitiko su Molėtų II komanda,, kurią užtikrintai nugalėjo ir turnyre iškovojo III vietą.
Molėtų II savo pogrupyje sutriuškinusi Vilniaus SM “Tauras “komandą rezultatu 22:7, nugalėjusi Kauno SM”Gajos” komandą rezultatu 11:7, nusileido Eišiškių SM komandai rezultatu 12:18, užėmė antrą vietą, kur susitiko su Molėtų I komandą, kuriai pralaimėjusi turnyre liko 4 vietoje. Molėtų I komandoje rezultatyviausiai žaidė ir naudingiausiu turnyro žaidėjo prizu apdovanotas A.Maželis (28 įv.), jam talkino E.Jakutis (24 įv.), A.Žukauskas (21įv.), M.Maželis (14įv.).Molėtų II komandoje rezultatyviausiai žaidė T.Gigas, N.Žiūras, D.Matulis, kuris ir buvo apdovanotas naudingiausio žaidėjo prizu.
Baigiantis atostogoms 2003-04 m.g. rankininkai Molėtų rudens taurei laimėti turnyre startavo irgi dviem komandom. Molėtų I komanda įveikusi Molėtų II komandą, suriuškino uteniškius rezultatu 40:13, nusileidusi Vilniaus SM “Tauras” komandai rezultatu 20:26 ir Panevėžio SC komandai rezultatu 22:26, turnyre iškovojo trečiąją vietą. Molėtų II komanda praleimėjusi 4 susitikimus, tačiau nugalėjusi Utenos SC komandą, turnyre liko ketvirti. Molėtų I komandoje rezultatyviausiai žaide K.Mozūra (25 įv.), E.Vidžiūnas (22 įv.), A. Sabaliauskas (21 įv.), E. Meleikis (13 įv.), K. Bržožauskas (11 įv.). Naudingiausiu turnyro žaidėjo prizu buvo apdovanotas D. Tamoševičius. Molėtų II komandoje rezultatyviausiais žaidė E.Jakutis, kuris ir buvo apdovanotas žaidėjo prizu. Jam talkino A. Žukauskas, M.Maželis, A.Maželis. Šiuo turnyru Molėtų sporto centro rankininkai baigė pasiruošimą Lietuvos vaikų rankinio čempionatui, kuris stratuos lapkričio antroje pusėje.

  Baigiantis rugsėjui, tęsdami pasiruošimą varžybiniam sezonui, Molėtų sporto centro 2003-05 m.g. rankininkai, treniruojami trenerės R.Bimbirienės dalyvavo tarptautiniame turnyre“ Polvos taurė-2015“ Estijoje . Be molėtiškių turnyre dalyvavo komandos iš Rusijos, Baltarusijos, Latvijos. 2003m.g vaikinų grupėje dalyvavo septynios komandos, suskirstytos į du pogrupius .Savo pogrupyje molėtiškiai nusileidę Polvos I komandai, Minsko (Latvija), Tapos (Estija) bendraamžiams, tačiau įveikę Pskovo (Rusija) komandą, savo pogrupyje liko ketvirti ir kovojo dėl 7-8 vietų su Polvos II komanda ir ją nugalėjo, turnyre iškovodami septintą vietą. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A. Sabaliauskas , K. Mozūra, E. Vidžiūnas, kuris ir buvo apdovanotas naudingiausio žaidėjo prizu. Komandos vartus gynė R. Olickas ir M. Kuncevičius.

    Puikiai savo varžybinį sezoną pradėjo Molėtų sporto centro 2003-04 m.g. rankininkai, treniruojami trenerės R.Bimbirienės. Praėjusių metų Lietuvos vaikų rankinio čempionato prizininkai dalyvavo tarptautiniame XIX rankinio turnyre Panevėžyje „Aukštaitijos taurė -2015“. 2003m.g. berniukų varžybose molėtiškiai startavo dviem komandomis. 2003m.g. Molėtų II komanda užtikrintai įveikusi 21:11 rezultatu praėjusių metų Lietuvos vaikų rankinio čempionato nugalėtojus- Panevėžio komandą, sutriuškinusi Šalčininkų komandą rezultatu 30:4, po atkaklios kovos išplėšė lygiąsias rezultatu 14:14 su Vainodės (Latvija) komanda, nepaliko jokių vilčių Molėtų I, ją nugalėjusi rezultatu 21:7 ir paskutinėje dienoje įveikusi Alytaus komandą rezultatu 22:9, tapo turnyro nugalėtojais. Komanda buvo apdovanota taure, žaidėjai diplomais ir medaliais. Naudingiausio turnyro žaidėjo prizu buvo apdovanotas komandos vartininkas D.Tamaševičius, rezultatyviausiai komandoje žaidė A.Sabaliauskas (33 įv.), K.Mozūra(28 įv.), E.Vidžiūnas (1 įv).
2004 m.g. Molėtų I komanda turnyre iškovojo penktą vietą. Nors būdami jaunesni ir mažesni, molėtiškiai neišsigando savo priešininkų ir drąsiai ir atkakliai kovojo rankinio aikštėje. Rezultatyviausiai komandoje žaidė E.Jakutis(15 įv.), M.Maželis (1 įv.), A.Maželis (6 įv.). Naudingiausio turnyro žaidėjo prizu buvo apdovanotas E.Jakutis.