2016/17 METŲ LIETUVOS RANKINIO ČEMPIONATO REZULTATAI

2016/17 m. LT vaikų rankinio čempionato berniukų U-13 Molėtų turo A pogrupio rezultatai

U-13 Berniuku komandu reitingai, U-15 berniukų komandų reitingai, U-19 vaikinu komandų reitingai

U-17 merginu komandu reitingai, U-17 vaikinu komandu reitingai, Merginu komandu suvestine

Vaikinu komandu suvestine

Puikiai savo varžybinį sezoną užbaigė Molėtų sporto centro rankininkai. Birželio 10-12 d. trenerės R. Bimbirienės 2004-2005 m.g. rankininkų komanda dalyvavo tarptautiniame rankinio turnyre Estijoje „Talino taurė-2017“, kuriame dalyvavo 134 berniukų ir mergaičių komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Rusijos, Baltarusijos. Visos rungtynės buvo žaidžiamos keturiolikoje lauko aikštelių. 2004-2005 m. amžiaus grupėje dalyvavo 24 komandos. Savo pogrupio varžybas molėtiškiai pradėjo sėkmingai. Pirmose rungtynėse susitiko su Mustamae HCT(EST) komanda, kurią sutriuškino rezultatu 25:9. Antras rungtynes žaidė su Arakula SK II komanda ir ją užtikrintai nugalėjo rezultatu 23:13. Antrą dieną pirmas rungtynes Molėtų sporto centro rankininkai žaidė su gerai pažįstamu varžovu Polvos SK(EST) komanda tik po atkaklios nusileido rezultatu 13:17. Sekančias rungtynes molėtiškiai kovojo su Minsko RCOR III (BY) komanda ir po įtemptos kovos ją nugalėjo rezultatu 16:14. Pačios sunkiausios rungtynės dėl II vietos pogrupyje vyko su Dobilės (LAT) komanda. Visą rungtynių laiką Molėtų rankininkai vijosi savo varžovus ir tik baigiantis rungtynėms, Molėtų SC komanda išplėšė lygiąsias 15:15. Pogrupyje Molėtų KKSC komanda užėmė antrą vietą ir pateko į stipriausių komandų aštuntuką, kur atkrentamosiose rungtynėse susitiko su Arakula SK I (EST) komanda. Gausus lietus ir šaltas oras neleido molėtiškiams pademonstruoti gero žaidimo. Netaiklūs metimai ir prasta gynyba lėmė rungtynių baigtį, kurias pralaimėjo rezultatu 6:11. Pralaimėję rungtynes Molėtų rankininkai iš tolimesnės kovos iškrito ir turnyre pasidalijo 5-8 vieta. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A. Žukauskas, jam talkino A. Maželis, M. Maželis, E. Jakutis, J. Rinkevičius. Komandos vartus gynė R. Olickas ir D. Tamoševičius. Komanda ir trenerė dėkoja tėveliams ir seimo nariui P. Čimbarui už pagalbą ir dėmesį organizuojant šią kelionę.

Gegužės 27-28 dienomis, Varėnoje vyko 2016/17 m. m. Lietuvos jaunių vaikinų gim. 2000 m. rankinio čempionato finalinis etapas. Varžėsi Varėnos, Kauno raj., Zarasų ir Molėtų vaikinų komandos. Pirmąją diena vyko pusfinalio susitikimai. Molėtiškiai susitiko su Kauno r. SM ekipa. Rungtynes geriau praėjo Molėtų KKSC vaikinai, kurie pradėjo pirmauti 4 : 2. Toliau rungtynės vyko taškas į tašką. Visą kėlinį abi ekipos gerai gynėsi ir taikliai žaidė puolime. Pasibaigus pirmajam kėliniui minimalia persvara laimėjo molėtiškiai 18:17. Antrasis kėlinys buvo labai panašus į pirmąjį. Komandos dažnai keitė gynybos sistemas ir puolime, abi žaidė komandinį žaidimą. Beveik visą laiką Molėtų KKSC komanda buvo priekyje 1-2 įvarčiais, bet besibaigiant rungtynių laikui geriau sužaidė varžovai, išlygindami rezultatą 29 : 29. Per paskutinę minutę abi komandos nepasižymėjo ir dėl to teko žaisti pratęsimą. Pirmoje pratęsimo pusėje Kauno r. SM rankininkai jautėsi užtikrinčiau (32 : 30), bet molėtiškiai nepalūžo ir per likusį laiką „iššovę“, laimėdami rungtynes 33 : 32. Ši pergalė garantavo jau II vietą ir teisę pakovoti dėl čempionų taurės. Kitame pusfinalyje užtikrintai laimėjo Varėnos SM komanda.
Antrą dieną, Molėtų KKSC komanda susikovė dėl I vietos, su jau gerai pažįstama varžove - Varėnos SC vaikinų komanda. Rungtynių pradžią vėl geriau pradėjo molėtiškiai. Įpusėjus kėliniui jau buvo lygu. Pirmasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, nes abi komandos labai gerai gynėsi. Pirmąjį kėlinį rezultatu 11:9 laimėjo molėtiškiai. Antrajame kėlinyje netrūko nei emocijų, nei įtampos. Savų sirgalių vedini varėniškiai kėlinio pabaigoje vis tik sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas išlygindami rezultatą 24 : 24. Papildomo laiko metu (10 min.) aikštelėje virė vyriška kova. Abiejų komandų vartininkai rodė puikius savo gebėjimus, bet vis tik Molėtų KKSC vaikinai išplėšė pergalę šeimininkų tvirtovėje, laimėdami rungtynes 27 : 26. Molėtų KKSC vaikinų komandai, kurią treniruoja Steponas Šanteriovas, buvo įteikta čempionato U-17 I vietos taurė ir asmeniniai pirmos vietos medaliai. Antrąją vietą iškovojo Varėnos vaikinai, trečią Garliavos SC vaikinų komanda.
Naudingiausiu komandos žaidėju asmeniniu prizu buvo apdovanotas Molėtų KKSC komandos kapitonas Robertas Sklobas. Prie šaunios pergalės daug prisidėjo Robertas Skobas, Deividas Matulis, Kajus Miltenis, Karolis Kuncevičius, Kernius Katinas,Arnas Kisielius.

Sveikiname trenerį Steponą Šanteriovą ir jo auklėtinius su aukštu sportiniu pasiekimu.

Sunkus kelias į pergalę...
Svarbiausia taisyklė - jei nukritai atsitok, jei atsistojai - kovok. Komandos pasiekimai:
2011 m – 1 vieta, 2012 m – II vieta, 2013 m – 1 vieta, 2014 m – 1 vieta, 2015 m – III vieta, 2016 m – II vieta, 2017 m – I vieta

Gegužės 12-14 dienomis Garliavoje vyko Lietuvos vaikų rankinio čempionato finalinės varžybos, kur užtikrintai pasirodė Molėtų sporto centro 2004-05 m.g. rankininkų komanda, treniruojama trenerės R. Bimbirienės. Jau antrus metus finalinėse varžybose dalyvaujantys Molėtų sportininkai ir šiemet pademonstravo puikų žaidimą ir įrodė, kad tikrai verti čempionato apdovanojimų. Viso čempionato metu nepatyrę nė vieno pralaimėjimo, molėtiškiai užtikrintai pradėjo finalines rungtynes, kur pirmą dieną susitiko su Klaipėdos „Viesulo“ SC komanda. Jau nuo pirmų kėlinio minučių užvirė atkakli kova. Netaiklūs metimai, prasta mūsų gynyba, leido klaipėdiečiams išsiveržti į priekį, tačiau antrame kėlinyje Molėtų rankininkai prisivijo savo priešininkus ir rungtynes baigė rezultatu 17:17. Antras rungtynes molėtiškiai žaidė su Eišiškių A. Ratkevičiaus SM komanda ir ją užtikrintai nugalėjo rezultatu 22:16. Paskutinę varžybų dieną dėl antros vietos turnyrinėje lentelėje Molėtų sporto centro rankininkai susitiko su savo nuolatiniu varžovu – Panevėžio KKSC komanda. Visą rungtynių laiką rezultatas krypo tai vienos tai kitos komandos naudai, tačiau baigiantis kėliniui į priekį išsiveržė panevėžiečiai. Visą antrą kėlinį pralošinėdami, Molėtų rankininkai prisivijo savo varžovus ir paskutinėje rungtynių minutėje išlygino rezultatą, tačiau pasibaigus laikui, praleidę apmaudų 9 m. baudinio metimą, rungtynes pralaimėjo rezultatu 24:25 ir iškovojo garbingą trečią vietą. Komanda buvo apdovanota taure, diplomais, medaliais bei turnyro rėmėjų marškinėliais. Turnyro metu buvo sudaryta simbolinė rinktinė, į kurią pateko ir asmeniniais prizais apdovanoti A. Maželis(6 įv.) ir rezultatyviausias turnyro žaidėjas A. Žukauskas(30 įv.) , naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas M. Maželis(8 įv.), jiems talkino E. Jakutis (11 įv.), T. Grigas(4 įv.), D. Matulis(1 įv.), E. Mackela(1 įv.), P. Bačiulis(1 įv.), N. Žiūras(1 įv.), J. Rinkevičius. Komandos vartus užtikrintai saugojo R. Olickas.
Komandos trenerė R.Bimbirienė Rezultatai

Turiningai ir smagiai savo pavasario atostogų dalį išnaudojo Molėtų sporto centro komanda, treniruojama trenerės R. Bimbirienės. 2002-03 m.g. Molėtų rankininkai dalyvavo tarptautiniame rankinio turnyre „Praha Handball Cup 2017“(Čekija). Turnyre dalyvavo virš 600 merginų ir vaikinų komandų iš visos Europos. 2002-03 m.g. vaikinų kategorijoje dalyvavo 82 komandos, kurios buvo suskirstytos į 14 pogrupių. Savo pogrupyje pirmąsias rungtynes Molėtų komanda žaidė su „Letmather TV“(Vokietija) komanda ir jai nusileido rezultatu11:25. Sekančias rungtynes molėtiškiai žaidė su galinga „RK Poreč“ (Kroatija) ir jai pralaimėjo rezultatu 10:18. Trečias rungtynes žaidėme su „Novling IF II“ (Danija) komanda ir ją užtikrintai nugalėjome rezultatu 19:9. Antrą dieną pirmosiose rungtynėse rezultatu 0:5 nusileidę „HC Voslau“ (Austrija) komandai, antrosiose susitikome su „HC Dukla Praha I“ (Čekija) ir jai rungtynes pralaimėjome rezultatu 15:22. Savo pogrupyje užėmę penktą vietą, Molėtų rankininkai pateko į B grupės finalo šešioliktfinalį, kur po atkaklios kovos nugalėjo „TJ Sokol“ (Čekija) komandą rezultatu 19:16 ir pateko į aštuntfinalį. Dėl teisės žaisti pusfinalio kovose, molėtiškiai susitiko su „HBC Strakovice“ (Čekija) komanda, kur po atkaklios kovos rungtynes baigė lygiosiomis rezultatu 10:10, tačiau po baudinių serijos nusileido rezultatu 13:14 ir iš tolimesnės kovos pasitraukė. Molėtiškiai smagiai leido laiką ne tik sporto salėse, bet ir aplankė gražiausias Prahos miesto vietas, bendravo su bendraamžiais rankininkais iš kitų šalių.
R.Bimbirienė

Tarptautinis rankinio turnyras Molėtuose „Molėtai 2017“
Balandžio 10 – 11 dienomis Molėtuose, vyko tarptautinis rankinio turnyras „Molėtai 2017“. Šias metais į Molėtų turnyrą atvyko komandos iš Baltarusijos, Estijos ir Lietuvos. Turnyre dalyvavo 17 komandų. Vaikinai varžėsi trejose amžiaus grupėse – 2000 m. g, 2003 m. g ir 2004 m. g. Molėtams atstovavo 4 Molėtų KKSC komandos treniruojamos Ritos Bimbirienės ir Stepono Šanteriovo.
Turnyrą pradėjo Stepono Šanteriovo treniruojami Molėtų KKSC auklėtiniai. Jie susitiko su svečių komandą iš Baltarusijos - SKA Minskas (2000m.g), beje svečiams atstovavo Baltarusijos čempionai. Rungtynes vyko labai įtemptai, netrūko nei vyriškos kovos, nei gražių dvikovų. Pradžioje rungtynių geriau sekėsi baltarusiams, kurie ir laimėjo kėlinį 14 : 10. Po pertraukos vis taikliau vartus atakavo molėtiškiai ir jau kėlinio viduryje rezultatas jau buvo lygus. Paskutinės minutės komandoms tapo išbandymu. Jau besibaigiant kėliniui ir esant lygiam rezultatui, buvo paskirtas baudinys į Molėtų KKSC vartus, kuri atrėmė Ernestas Sarolis. Bet baudinį teko pakartoti, nes sekretoriatas pamiršo paleisti laiką... pakartotinas metimas tapo lemtingu ir pergalę šventė svečiai 25 : 24. Šiose rungtynėse 6 įvarčius pelnė Arnas Kisielius, 5 – Kernius Katinas, 3 – Robertas Skobas ir Simonas Degutis, 2 – Eimantas Karalis, Kajus Miltenis, Karolis Kuncevičius, 1 – Modestas Tūbas ir Laurynas Uselis.
Vėliau molėtiškiai nugalėjo Molėtų KKSC – Kauno r. SM 29 : 23 (15 : 9). Įvarčius pelnė: 7 - Karolis Kuncevičius, 5 - Arnas Kisielius ir Eimantas Karalis, 3 - Laurynas Uselis ir Robertas Skobas, 2 - Kernius Katinas, 1 – Aurimas Ingelevičius, Kajus Miltenis, Simonas Degutis ir Modestas Tūbas.
Dvikovoje tarp Molėtų KKSC – Vilniaus SM Tauras) vėl stipresni buvo aikštelės šeimininkai 23 : 20 (11 : 9. Įvarčius pelnė: 9 - Arnas Kisielius, 5 - Eimantas Karalis, 4 - Kernius Katinas, 3 - Simonas Degutis, 2 - Robertas Skobas.
Susitikime tarp Molėtų KKSC ir Polvos (Estijos čempionai) jau rungtynių pradžioje traumą patyrė, vienas iš komandos lyderių, Kernius Katinas. Matyt komanda vėliau nerado jėgų susikoncentruoti ir pralaimėjo rungtynes net 13 : 27 (8 : 14). Įvarčius pelnė: 3 - Arnas Kisielius Simonas Degutis ir Robertas Skobas, 2 - Kajus Miltenis, 1 - Karolis Kuncevičius ir Eimantas Karalis.
Paskutinėse rungtynėse Molėtų KKSC vaikinai susitiko su pajėgia Varėnos SC ekipa. Kaip ir reikėjo tikėtis rungtynės vyko taškas į tašką ir tik rungtynių pabaigoje molėtiškiai pabėgo ir laimėjo rungtynes 20 : 16 (9 : 9). Įvarčius pelnė: 7 - Arnas Kisielius, 5 - Robertas Skobas, 4 - Eimantas Karalis, 2- Šarūnas Mieliauskas, 1 - Modestas Tūbas ir Karolis Kuncevičius. Visą turnyrą puikiai savo vartus gynė Ernestas Sarolis.
Pasibaigus visoms rungtynėms paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo estai - Polvos rankininkai, nugalėję visus savo varžovus. Po 11 taškų surinko SKA Minskas ir Molėtų KKSC, bet dėl geresnio įvarčių santykio 2 vietą užėmė baltarusiai, 3 liko molėtiškiai. Toliau komandos išsidėstė taip – Varėnos SC , Kauno r. SM ir Vilniaus SM Tauras.
Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir turnyro rėmėjų - Macron dovanų kuponais. Žaidėjai pasipuošė atminimo medaliais. Komandų naudingiausiais žaidėjai buvo apdovanoti asmeniniais prizais. Jais tapo: Kauno r. SM - Lukas Remeika, Vilniaus SM Tauras- Domas janušauskas, Polva- Christofer Viilop, SKA Minskas- Vladislav Simuta, Varėnos SM - Mykolas Baliūnas, Molėtų KKSC - Robertas Skobas.
Molėtų sporto centro komanda ,treniruojama trenerės R. Bimbirienės (2004 – 05 m. g) turnyre iškovojo 4 vietą, 3 - Klaipėdos SM „Viesulas“ komanda, 2 – Polva (Estija), 1- SK Minskas (Baltarusija). Rezultatyviausiai Molėtų komandoje žaidė A. Žukauskas, jam talkino E. Jakutis, T. Grigas, A. Maželis, M. Maželis, E. Mackela, J. Rinkevičius, D. Matulis. Komandos vartus užtikrintai ginė ir naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanota R. Olickas.
Molėtų sporto centro I komanda treniruojama trenerės R. Bimbirienės (2003 – 04 m g), po atkaklios kovos turnyre iškovojo garbingą antrą vietą, finale nusileidusi Vilniaus SM „Tauras“ komandai. Rezultatyviausiai komandoje žaidė ir naudingiausio žaidėjo prizu apdovanotas K. Mozūra, jam talkino E. Vidžiūnas, K. Kvedaras, E. Meleikis, A. Žukauskas, F. Kurbatavičius. Komandos vartus ginė ir taip pat naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas D. Tamoševičius, jam talkino M. Kuncevičius
Apdovojimus įteikė Molėtų r. vice meras Mindaugas Kildišius ir Molėtų KKSC direktorius Kęstutis Vaicekauskas. Rezultatai 1, rezultatai 2 foto1, foto 2, foto 3

Užtikrintai ir galingai apdovanojimų link žengia mažiausieji Molėtų rankininkai. Molėtų sporto centro 2008-09 m.g. berniukų komanda treniruojama trenerės R. Bimbirienės dalyvaujanti Lietuvos vaikų mini rankinio čempionate, puikiai sužaidė Molėtų turo varžybas. Į Molėtus suvažiavo gausus būrys mažųjų rankininkų iš Vilniaus, Varėnos, Tauragės, Kauno. Pirmas rungtynes Molėtų rankininkai žaidė su Varėnos SC komandai ir ją užtikrintai nugalėjo rezultatu 16:6. Antrosiose rungtynėse molėtiškiai susitiko su Kauno SM “Tauras“ komanda ir ją sutriuškino rezultatu 15:3. Sekančias rungtynes Molėtų sporto centro auklėtiniai žaidė su Tauragės VJSM komanda ir po atkaklios kovos, ją nugalėjo rezultatu 10:6. Paskutines rungtynes, kurių baigtis lėmė turo nugalėtoją, molėtiškiai žaidė su Vilniaus SM “Tauras“ komanda. Jau nuo pirmų kėlinio minučių perėmę iniciatyvą į savo rankas, Molėtų rankininkai nepaliko jokių vilčių savo priešininkams ir rungtynes laimėjo rezultatu 20:12. Laimėję visus susitikimus, molėtiškiai tapo Molėtų turo nugalėtojais ir likus vienam turui iki čempionato pabaigos ,užtikrintai žengia pirmoje vietoje. Visi turo dalyviai buvo apdovanoti diplomais bei medaliais, naudingiausi komandų žaidėjai asmeniniais prizais. Rezultatyviausiai Molėtų komandoje žaidė ir naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas E. Putna (27įv.), jam talkino A. Krivičius(13įv.), J. Sabaliauskas (8įv.), B. Juknevičius (4įv.), A. Motiejūnas (4įv.).Puikiai komandos vartus gynė N. Navikas ir J. Mackonis.

Nepralaimėję nė vienų rungtynių, užtikrintai link finalinio ketverto varžybų žengia Molėtų sporto centro rankininkai, treniruojami trenerės R. Bimbirienės. Lietuvos vaikų rankinio čempionate dalyvaujanti 2004-05 m.g. berniukų komanda, sėkmingai užbaigė pirmo etapo varžybas. Kovo 18 d. Alytuje, Didžiajame ture, susirinko visos 6 A pogrupio komandos. Molėtiškiai pirmas rungtynes žaidė su Alytaus SC komanda, juos nugalėjo rezultatu 30:11. Antrose rungtynėse Molėtų rankininkai susitiko su Eišiškių SM II komanda ir ją sutriuškino rezultatu 25:6. Trečiąsias rungtynes Molėtų KKSC komanda žaidė su Eišiškių SM I komanda ir po atkaklios kovos ją nugalėjo rezultatu 15:14. Laimėjusi visus susitikimus Molėtų komanda A pogrupyje iškovojo pirmą vietą ir pateko į atkrentamąsias varžybas, kur susitiks su B pogrupyje ketvirtą vietą iškovojusia komanda. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A. Žukauskas (28 įv.), jam talkino T.Grigas (10 įv.), A. Maželis (7 įv.), P. Bačiulis (7 įv.), M. Maželis (5 įv.), E. Jakutis (4 įv.), T. Paulauskas (3 įv.), J. Rinkevičius (2 įv.), komandos vartus ginė R. Olickas.
Savo dalyvavimą Lietuvos jaunučių rankinio čempionate baigė Molėtų sporto centro komanda treniruojama trenerės R. Bimbirienės. 2002-03 m.g. rankinio čempionate Molėtus atstovavo dvi komandos. I divizione startavo 2002-03 m. komanda, kuri pogrupio varžybose užėmė 7 vietą ir tęs kovas atkrentamosiose varžybose. II divizione startavo 2003-04 m.g. rankininkai, pogrupio varžybose iškovojo trečią vietą ir atkrentamosiose varžybose susitiko su Tauragės VJSM komanda. Nesugebėję pasipriešinti fiziškai stipresniems ir vyresniems varžovams molėtiškiai abi rungtynes pralaimėjo ir iš tolimesnės kovos pasitraukė. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A. Žukauskas, E. Jakutis, E. Meleikis, K. Kvedaras, D. Matulis. Komandos vartus ginė R. Olickas ir M. Kuncevičius.

Kovo 12 dieną Garliavos sporto centro salėje vyko vaikinų gimusių 2000 m. rankinio turnyras skirtas trenerės V. Šniurevičienės atminimui. Jame dalyvavo Molėtų KKSC auklėtiniai treniruojami Š. Šanteriovo. Pirmose rungtynėse molėtiškiai iškovojo pergalę prieš Kauno rajono SM auklėtinius rezultatu 28 - 25. Antrose rungtynėse Molėtų KKSC susitiko su I- majo diviziono lyderiais Varėnos SC auklėtiniais. Pasibaigus rungtynių laikui rezultatas buvo lygus 24 – 24. Susumavus turnyro rezultatus. Molėtų KKSC auklėtiniai iškovojo I- mąją vietą, antri liko Varėnos SC, treti, Kauno rajono SM.
Mūsų gretose geriausiu komandos žaidėju buvo pripažintas - Robertas Skobas. Komandai įvarčius pelnė: Deividas Matulis -12įv. ,Robertas Skobas - 8įv. Kernius Katinas -7įv, Eimantas Karalis - 8įv, Karolis Kuncevičius - 7įv, Kajus Miltenis - 6įv, Šarūnas Mieliauskas ir Mykolas Narvoiš po 2įv. Vartus užtikrintai laikė Ernestas Sarolis.

Molėtų sporto centro jauniausieji rankininkai, tęsdami pasiruošimą Lietuvos vaikų mini rankinio čempionatui, dalyvavo rankinio turnyre Molėtuose. 2008-2009 m.g. berniukų komanda, varžėsi 2006-2008 m.g. berniukų ir mergaičių turnyre „Molėtų taurė -2017“. Kartu su berniukais varžybose dalyvavo ir mergaičių komandos iš Elektrėnų ir Vilniaus. Pirmosiose rungtynėse molėtiškiai susitiko su Vilniaus I komanda ir nepabūgę vyresnių priešininkių, šventė pergalę rezultatu 12:7. Sekančias rungtynes Molėtų komanda žaidė su taip pat vyresnėmis, Elektrėnų mergaitėmis ir po atkaklios kovos jas nugalėjo rezultatu 8:6. Paskutines rungtynes Molėtų mažiausieji žaidė su Vilniaus II komanda ir ją užtikrintai nugalėjo rezultatu 13:2. Rezultatyviausiai komandoje žaidė E. Putna, A. Krivičius, B. Juknevičius, D. Paškevičius, M. Žukauskas. Komandos vartus ginė N.Navikas. Laimėję visus susitikimus, molėtiškiai tapo turnyro nugalėtojais ir buvo apdovanoti turnyro taure, o visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais
Trenerė R. Bimbirienė

Užtikrintai ir sėkmingai apdovanojimų link žengia mažiausieji Molėtų rankininkai. Puikiai pasirodė Molėtų sporto centro rankininkai, treniruojami trenerės R. Bimbirienės, startavę 2008-09m.g. Lietuvos vaikų mini rankinio čempionato II ture, Tauragėje. Pirmosiose rungtynėse molėtiškiai susitiko su Varėnos SC komanda ir ją sutriuškino rezultatu 13:3. Sekančias rungtynes Molėtų rankininkai žaidė su Tauragės VJSM komanda ir po atkaklios kovos ją nugalėjo rezultatu 9:5. Dėl pirmos vietos turnyrinėje lentelėje, mažieji rankininkai susitiko su Vilniaus SM „Tauras“ komanda, kuriai nepalikę jokių vilčių nugalėti, laimėjo rungtynes rezultatu 15:8. Komanda buvo apdovanota saldžiu prizu, komandos žaidėjai medaliais. Rezultatyviausiai komandoje žaidė E. Putna (20 įv.), kuris ir buvo apdovanotas naudingiausio žaidėjo prizu, jam talkino A. Vilkickas (9 įv.), B. Juknevičius (7 įv.), komandos vartus užtikrintai ginė J. Mackonis ir N. Navikas. Laimėję visus susitikimus, Molėtų rankininkai II ture iškovojo pirmą vietą ir turnyrinėje lentelėje penkių komandų tarpe įsitvirtino pirmoje vietoje. Sekantis turas balandžio mėnesį vyks Molėtuose.

Užtikrintai finalinio ketverto link žengia praėjusių metų Lietuvos vaikų rankinio vicečempionai Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro jaunieji rankininkai, treniruojami trenerės R. Bimbirienės. 2004 – 05 m.g. Vasario 3 diena Molėtų rankininkai Vilniuje žaidė Lietuvos vaikų rankinio čempionato didžiojo turo varžybose, kur buvo susirinkę visos A pogrupio komandos. Pirmąsias rungtynes molėtiškiai žaidė su Alytaus SRC komanda ir ją sutriuškino rezultatu 25:8. Antrose rungtynėse Molėtų rankininkai susitiko su Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos antrąja komanda ir ją nugalėjo rezultatu 20:13. Rungtynes dėl pirmos vietos pogrupyje Molėtų sporto centro komanda žaidė su Eišiškių A. Ratkevičiaus SM-1 komanda ir užtikrintai ją nugalėjo rezultatu 17:12. Iškovojusi visas pergales Molėtų komanda A pogrupyje tarp šešių komandų užsitikrino pirmą vietą. Įvarčius rungtynėse pelnė: A. Žukauskas - 26, E. Jakutis - 7, D. Matulis - 7, A. Maželis - 6, J. Rinkevičius 5, T.Grigas - 4, M. Maželis -3, E. Mackela -2, N. Žiūras -2. Komandos vartus užtikrintai gynė R. Olickas. Sekantis turas vyks kovo mėnesį.

Š. m gruodžio 27-28 dienomis Rygoje , Lietuvos jaunių (2000m.g) vaikinų rinktinė du kartus susitiko su Latvijos nacionaline rinktine. Pirmasis susitikimas vyko labai įtemptai, nei vienai iš komandų nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros. Pirmąjį kėlinį vis tik,12 : 10, laimėjo Latvijos komanda. Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkų komandų bandė pabėgti (18 : 14), bet Lietuvos rinktinė nebuvo linkusi pasiduoti ir 52 žaidimo minutę sumažino atsilikimą 21 : 20. Likusi laiką, Latvijos komanda dominavo, nes Lietuvos ekipa vis žaidė mažumoje. Už neleistiną gynyba buvo pašinti, vienas paskui kita net du mūsų rinktinės žaidėjai... Teko pripažinti varžovų pranašumą 26 : 20.
Lietuvos rinktinės sudėtyje įvarčius pelnė : Arnas Kisielius – 6, Klaidas Stoškus – 5, po 3 Lukas Sužiedis ir Kernius Katinas, po 1 – Robertas Skobas, Deividas Matkevičius ir Vladas Tomkevičius. Vartus patikimai saugojo Aivaras Šakalys.
Latvija : Lietuva 26 : 20 (12 : 10)

Rungtynių eiga:
5min. 1 : 3 35 min. 15 : 11
10min. 3 : 4 40 min. 16 : 12
15min 4 : 4 45 min. 18 : 14
20min. 6 : 5 50 min. 20 : 18
25min. 9 : 6 55 min. 22 : 20
30min 12: 10 60 min. 26 : 20

Antrosios rungtynės vyko panašiu scenarijumi – labai atkakliai. Tik antrajame kėlinyje Latvijos rinktinė įgijo didesnę persvarą 23 : 18, bet Lietuvos rinktinė nebuvo linkusi nusileisti. Vaikinai pasiaukojančiai kovojo iki rungtynių pabaigos ir tik pritrūko sėkmės paskutinėse dviejose atakose, kurios galėjo atnešti pergalę... Rungtynes laimėjo Latvijos rinktinė 24 : 23
Lietuvos rinktinės sudėtyje įvarčius pelnė : Klaidas Stoškus – 5, po 4 - Robertas Skobas ir Eimantas Sinkevičius, po 3 - Arnas Kisielius ir Lukas Sužiedis, po 2 - Kernius Katinas ir Vladas Tomkevičius. Vartus patikimai saugojo Aivaras Šakalys.

Latvija : Lietuva 24 : 23 (14 : 12)
5min. 1 : 1 35 min. 16 : 14
10min. 4 : 4 40 min. 17 : 15
15min 8 : 6 45 min. 20 : 16
20min. 9 : 7 50 min. 23 : 18
25min. 13 : 10 55 min. 24 : 20
30min 14: 12 60 min. 24 : 23
Molėtų sporto centro auklėtiniai atstovavę Lietuvos jaunių (2000m.g) vaikinų rinktinė: Kernius Katinas, Robertas Skobas, Robertas Skobas ir Kajus Miltenis , Vyr. treneris Steponas Šanteriovas.

2016/17 m. sportinį rankinio sezoną 2002 m. g. vaikinai kovas pradėjo dvejuose divizionuose. I divizione žaidžianti Molėtų KKSC I komanda išvykoje susitiko su Varėnos SC komanda patirdama pralaimėjimą 25:30. Antras rungtynes Molėtų KKSC I komanda žaidė savo aikštėje su Panevėžio KKSC komanda ir tik po atkaklios kovos jai nusileido rezultatu 24:25. Sekančias rungtynes molėtiškiai žaidė vėl žaidė išvykoje su Vilniaus SM “Tauro“ komanda ir vėl patyrė pralaimėjimą 20:24. Ketvirtas rungtynes Molėtų KKSC rankininkai žaidė su Kauno FM „Tauro“ II komanda ir ją nugalėjo rezultatu 32:21. Rezultatyviausiai komandoje žaidžia A.Sabaliauskas (21įv.), M.Adomėnas (27įv.), K.Guzas (16įv.),J.Čimbaras (10įv.), Ž.Girskas (8įv.). Komandos vartus gina E. Statauskas ir D. Tamoševičius.
Molėtų KKSC II komanda dalyvauja II divizione. Pirmas rungtynes žaidė su Utenos DSC komanda ir nugalėjo rezultatu 29:20. Antros rungtynės žaisdami namuose su Eišiškių A.R. SM II komanda šventė pergalę 32:28. Rezultatyviausiai komandoje žaidžia A.Žukauskas (17įv.),E.Jakutis (7įv.), E. Meleikis (5įv.).Komandos vartus gina M.Kuncevičius ir R.Olickas.
Varžybų sezoną pradėjo ir 2004/2005 m. g. berniukai. Lapkričio 22d. Molėtuose vyko rankinio čempionato U-13 „Mažasis turas“, kuriame dalyvavo 3-ys komandos: iš Elektrėnų, Vilniaus ir Molėtų KKSC. Šeimininkai nugalėjo abi komandas ir tapo turo nugalėtoja. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A.Žukauskas (15įv.), E.Jakutis(8įv.), D.Matulis(7įv.),A.Maželis (5įv.), E.Mackela (4įv.). Komandos vartus užtikrintai ginė R.Olickas. (lentelė)
Gruodžio mėnesį savo pirmas kovas pradės jauniausieji, 2008/2009 m.g., Molėtų KKSC rankininkai.

Lapkričio 25 d. 2004/2005 m.g. berniukų komanda dalyvavo tarptautiniame rankinio turnyre „GRIFO TAURĖ-2016“ Panevėžyje, kuriame dalyvavo jaunieji rankininkai iš Kauno, Eišiškių, Panevėžio, Ulbrokos (Latvija) miestų. Savo pogrupio varžybose Molėtų rankininkai susitiko su Panevėžio II komanda ir po atkaklios kovos ją nugalėjo rezultatu 16:15. Antras rungtynes molėtiškiai žaidė su Ulbrokos (Latvija ) komanda, kurią sutriuškino rezultatu 22:11. Laimėję pogrupyje pirmą vietą, Molėtų rankininkai iškopė į finalinį etapą, kur dėl pirmos vietos susitiko su savo nuolatiniu varžovu Panevėžio I komanda. Visą rungtynių laiką rezultatas krypo tai vienos tai kitos komandos naudai ir tik rungtynių laikui, molėtiškiams nerealizavus rezultatyvių atakų, pergalę šventė Panevėžio I komanda 21:17. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A.Žukauskas (21įv.), A.Maželis(10įv.). Jiems talkino E.Jakutis (7įv.), D.Matulis (6įv.),E.Mackela (3įv.), P.Bačiulis(3įv.).Užtikrintai vartus ginė ir naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas R. Olickas. Skatinamuoju prizu buvo apdovanotas E. Mackela. Komandai buvo įteikta didžiulė taure, žaidėjams diplomai.