Čempionato rezultatai

    Molėtų SC 2008-2009 m.g. berniukų komanda, treniruojama trenerės R. Bimbirienės, sėkmingai žaidė Lietuvos vaikų mini U-10 rankinio čempionate ir šiais metais. Paskutiniame ture Kaune molėtiškiai iškovojo 2-ąją vietą. Į Kauną be molėtiškių, suvažiavo gausus būrys mažųjų rankininkų iš Vilniaus, Varėnos, Tauragės, Kauno, Šiaulių, Elektrėnų. Savo pogrupyje pirmas rungtynes Molėtų SC komandos rankininkai žaidė su Varėnos SC komanda ir ją nugalėjo rezultatu 28:10. Antrosiose rungtynėse molėtiškiai susitiko su Tauragės VJSM komanda ir ją sutriuškino rezultatu 21:13. Sekančias rungtynes Molėtų sporto centro auklėtiniai žaidė su Elektrėnų SC komanda ir užtikrintai ją nugalėjo rezultatu 31:12. Pogrupio varžybose iškovoję pirmą vietą, molėtiškiai pateko į pusfinalį, kur dėl teisės žaisti finale susitiko su Vilniaus SM “Tauras“ komanda, kurią nugalėjo rezultatu 31:20. Finalo rungtynes, kurių baigtis lėmė turo nugalėtoją, molėtiškiai žaidė su savo pagrindiniu varžovu, Vilniaus SM “Tauras“ komanda. Jau nuo pirmų kėlinio minučių užvirė atkakli kova. Pralaimėję pirmą kėlinį rezultatu 12:16, antroje rungtynių pusėje Molėtų rankininkai sugebėjo pasivyti priešininkus ir rungtynes baigė lygiosiomis rezultatu 26:26. Po 7 m. metimo rungties nusileido varžovui rezultatu 26:28. Rezultatyviausiai Molėtų komandoje žaidė ir naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas J. Sabaliauskas (41įv.). Jam talkino E. Putna (38įv.), B. Juknevičius (31įv.), A. Krivičius (15įv.), A. Motiejūnas (5įv.), N. Navikas(4įv.).
   Bendroje viso Lietuvos vaikų U-10 rankinio įskaitoje Molėtų SC komanda surinko vienodai taškų su Varėnos SC komanda. Nedalyvavę pirmame Tauragės ture, pralaimėję tik dvi rungtynes Vilniaus komandai, liko ketvirtoje vietoje. Kalbinta trenerė pasakojo, kad vaikai verti 1-2 vietos, tačiau neteisinga skaičiavimo sistema, paliko vaikus be apdovanojimų, bet komanda kitais metais startuosianti Lietuvos vaikų rankinio čempionate tikrai iškovos medalius.

    Balandžio 28-29 d. Molėtuose vyko tradicinis, jau 6-tasis tarptautinis rankinio turnyras „Molėtų taurė-2018“. Turnyre dalyvavo 12 vaikinų komandų iš Estijos, Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Turnyras vyko dvejose amžiaus grupėse: 2002-2003 m.g. žaidė 7 komandos, 2004-2006 m.g.-5 komandos. Vyresniųjų grupėje Molėtų sporto centrą atstovavo dvi komandos. 2002/2003 m. amžiaus grupėje pirmąją vietą ir taurę iškovojo Latvijos respublikos Ludzos miesto rankininkai. Jie laimėjo visas rungtynes. Antros vietos apdovanojimai buvo įteikti taip pat svečiams ASK Minsko komandai. Treti liko Panevėžio KKSC. Rezultatyviausiai Molėtų II komandoje žaidė A. Petronis jam talkino M. Adomėnas, Ž. Girskas, J. Čimbaras. Komandos vartus užtikrintai ginė M. Kuncevičius. Naudingiausio turnyro žaidėjo prizu buvo apdovanotas A.Petronis. Molėtų KKSC I komandoje rezultatyviausiai komandoje žaidė ir naudingiausio turnyro žaidėjo prizu apdovanotas F. Kurbatavičius, jam talkino K. Mozūra, K. Kvedaras, E. Meleikis, K. Savarauskas. Komandos vartus ginė D. Tamoševičius.
2004-2006 m.g. amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Panevėžio KKSC jaunieji rankininkai. Molėtų SC I-oji komanda užėmė II-ąją vietą, treti Eišiškių SM rankininkai. Rezultatyviausiai komandoje žaidė ir naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas R. Žalalis, jam talkino V. Šeduikis, D. Pečiulis. Naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas M. Maželis, jam talkino A. Žukauskas, E. Mackela, T. Grigas, A. Maželis, E. Jakutis. Užtikrintai komandos vartus ginė R. Olickas.
Turnyro komandos buvo apdovanotos prabangiomis taurėmis, žaidėjai medaliais. Visų komandų geriausi žaidėjai buvo apdovanoti “naudingiausio žaidėjo“ prizu. Rezultatai : 2004 berniukai, 2003 berniukai.

  Molėtų SC 2008-2009 m.g. berniukų komanda, sėkmingai dalyvauja Lietuvos vaikų mini rankinio čempionate. Kovo 27 d. Molėtuose vyko U-10 čempionato turas. Į Molėtų turą atvyko gausus būrys mažųjų rankininkų iš Vilniaus, Varėnos, Tauragės, Kauno, Šiaulių, Elektrėnų. Molėtus SC atstovavo dvi komandos. Savo A pogrupyje pirmas rungtynes Molėtų I komandos rankininkai žaidė su Varėnos SC komanda ir ją nugalėjo rezultatu 11:7. Antrosiose rungtynėse molėtiškiai susitiko su Tauragės VJSM komanda ir taip pat šventė pergalę 13:4. Sekančias rungtynes Molėtų sporto centro auklėtiniai žaidė su Elektrėnų SC komanda ir užtikrintai ją nugalėjo rezultatu 21:10. Pogrupio varžybose iškovoję pirmą vietą, molėtiškiai pateko į pusfinalį, kur dėl teisės žaisti finale susitiko su Šiaulių SM “Dubysa“ komanda, kurią taip pat nugalėjo rezultatu 16:8. Finalo rungtynes, kurių baigtis lėmė turo nugalėtoją, molėtiškiai žaidė su Vilniaus SM “Tauras“ komanda. Jau nuo pirmų kėlinio minučių užvirė atkakli kova, tačiau antrame kėlinyje molėtiškiai perėmę iniciatyvą į savo rankas, laimėdami rungtynes 24:19. Molėtų turo nugalėtojais tapo Molėtų SC berniukų komanda, antrąją vietą užėmė Vilniaus SM „Tauras“ jaunieji rankininkai, treti Šiaulių SM „Dubysa“ komanda. Rankinio čempionato U-10 likus vienas turas. Visi turo dalyviai buvo apdovanoti taurėmis, diplomais bei medaliais, naudingiausi komandų žaidėjai asmeniniais prizais. Rezultatyviausiai Molėtų komandoje žaidė ir naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas J. Sabaliauskas (28 įv.). Jam talkino E. Putna (19 įv.), M. Žukauskas (22 įv.), B. Juknevičius (6 įv.), A. Motiejūnas (2 įv.), N. Navikas(8 įv.). Saugiai komandos vartus ginė ir specialiu prizu apdovanotas D. Paškevičius. Molėtų II komanda, turnyre iškovojo devintą vietą .  Rezultatai

   Molėtų SC 2008-2009 m.g. berniukų komanda, vadovaujama trenerės Ritos Bimbirienės vasario 23 d. žaidė 2017/2018 metų Lietuvos mini rankinio čempionato Varėnos turo rungtynes. Dalyvavo gausus būrys mažųjų rankininkų iš Vilniaus, Varėnos, Tauragės, Kauno, Šiaulių, Molėtų miestų. Pirmas rungtynes savo pogrupyje Molėtų SC rankininkai žaidė su Varėnos SC komanda ir ją užtikrintai nugalėjo rezultatu 17:4. Antrose rungtynes molėtiškiai susitiko su Tauragės VJSM berniukais ir tik po atkaklios kovos nugalėjo rezultatu 19:6. Trečiosiose pogrupio rungtynėse Molėtų jaunieji rankininkai žaidė su Kauno SM „Tauras“ komanda, kurią įveikė net 10 taškų skirtumu 12:2. Dėl teisės žaisti finale Molėtų SC auklėtiniai susitiko su Šiaulių SM „Dubysa“ komanda ir ją užtikrintai nugalėjo rezultatu 17:7. Paskutines rungtynes dėl I-II vietos, molėtiškiai žaidė su savo nuolatiniu varžovu Vilniaus SM „Tauras“ komanda. Visas rungtynes vyko įtempta kova ir tik baigiantis, molėtiškių klaidos puolime ir gynyboje, leido vilniečiams išsiveržti į priekį ir laimėti rungtynes rezultatu 22:17. 2017/2018 metų Lietuvos vaikų mini rankinio čempionato Varėnos ture molėtiškiai iškovojo antrą vietą ir buvo apdovanoti taure ir diplomais. Rezultatyviausiai Molėtų SC komandoje žaidė ir naudingiausio žaidėjo prizas buvo įteiktas E. Putnai (25 įv.). Gerai ture žaidė A. Krivičius (21 įv.), B. Juknevičius (16 įv.), M. Žukauskas (8 įv.), N. Navikas(6 įv.), A. Motiejūnas (2 įv.), J. Banevičius (2 įv.), T. Kulionis (2 įv.) vartininkas D. Paškevičius. Sekantis čempionato turo varžybos vyks Molėtuose, kovo mėnesį.

  Š. m. vasario 18 d Alytuje vyko tikra rankinio fiesta. Dėl „Cbet“ LRF taurių varžėsi U-16, U-18 merginų ir vaikinų ir moterų ir vyrų aukščiausios lygos rankinio komandos. Tarp pretendentų iškovoti pagrindinį trofejų „Cbet“ LRF taurę U-18 grupėje kovėsi ir Molėtų KKSC (2000 m.g) vaikinų komanda, kuriai vadovauja treneris Steponas Šanteriovas. Pakeliui į finalą Molėtų rankininkai aštunfinalyje du kartus įveikė Šilalės SM vaikinų komanda namuose 52 : 21, išvykoje 34: 29. Ketvirtfinalyje nugalėjo pajėgią Vilniaus SM „Tauras“ ekipą – išvykoje lygiosios 26 : 26 ir namuose 32 : 22. Pusfinalyje, po labai atkaklių rungtynių buvo eliminuota Kauno r. SM vaikinų komanda – namuose 25 : 25, išvykoje 26 : 27.
Molėtiškių varžovas Varėnos SC vaikinų komanda. Finaliniame susitikime pirmą kėlinį vyko labai lygi kova. Bet besibaigiant pirmo kėlinio laikui Varėnos SC vaikinai sužaidė agresyviau ir laimėjo kėlinį 16 : 13. Antrojo kėlinio pradžia nieko gero nežadėjo Molėtų KKSC rankininkams. Varėniškiai greitai pelnė dar 3 įvarčius ir išsiveržė į priekį didindami skirtumą 19 : 13. Molėtų treneris bandė keisti rungtynių eigą, bet varžovai labai gerai išnaudojo visas Molėtų KKSC vaikinų klaidas gynyboje ir neleido sumažinti skirtumo. Molėtų KKSC vaikinams teko pripažinti varžovų pranašumą, kurie rungtynes laimėjo 35:29.
„Cbet“ LRF Taurė iškeliavo į Varėną. Molėtų SC vaikinų komandos nariams buvo įteikti sidabro medaliai. Geriausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas molėtiškis Kernius Katinas, kuris buvo apdovanotas asmenine dovana. Apdovanojimus įteikė Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Donatas Pasvenskas

  Vasario 9-10 d. Molėtų sporto centro arenoje vyko 2017/18 m. Lietuvos jaunimo U-19 vaikinų II diviziono rankinio čempionato finalinės varžybos. Į finalinį etapą pateko 1-4 vietas užėmusios komandos. Į Molėtus kovoti ir teisę žaisti pirmame divizione atvyko 3 komandos (Alytaus SRC komanda neatvyko). Penktadienį susitiko Molėtų KKSC ir Druskininkų SC rankininkai. Nesunkiai pergalę rezultatu 43:30 iškovojo molėtiškiai.
Šeštadienį dėl 1-2 vietos susitiko Molėtų KKSC ir Zarasų SC rankininkai. Pradžioje rungtynių vyko lygi kova, bet po geros molėtiškių gynybos ir greitų atakų rungtynes laimėjo šeimininkai 33:22. Trenerio S. Šanteriovo auklėtiniai kovas 4 d. žaisdami ketvirtfinalio rungtynės su pirmo diviziono 3-čią vietą užėmusia komanda.

    Neformaliojo švietimo mokytoja R. Bimbirienė organizavo rankinio turnyrą 2002-2005 m.g. vaikinų komandoms „Molėtų ruduo-2017“. Pergalę šventė ir turnyro taurę išsivežė Panevėžio KKSC komanda. Antrą vietą laimėjo Molėtų SC I komanda. Trečią vietą iškovojo Molėtų SC II komanda. Naudingiausio turnyro prizus laimėjo Emilis Meleikis ir Adas Maželis. Turnyre gerai žaidė K. Mozūra, K. Savarauskas, Airidas Vilkickas, Tomas Paulauskas, komandos vartus sėkmingai ginė Rokas Olickas. Ketvirtoje vietoje liko be konkurencijos dalyvavusi Molėtų SC IV komanda (2002 m.g.) vaikinai. Naudingiausio žaidėjo prizas atiteko Airidui Petroniui.
Tęsdami pasiruošimą 2017/18 m. m. Lietuvos vaikų rankinio čempionatui lapkričio 3 d. 2008-2009 m.g. rankininkai Molėtuose dalyvavo turnyre „Molėtų taurė-2017“. Molėtiškiai turnyre dalyvavo 2 komandomis. Molėtų SC I komanda laimėjusi rungtynes su Zarasų SC I, Zarasų SC II, bei Molėtų SC II komandomis, bet nusileidusi Šiaulių SM “Dubysa“ komandai, turnyre iškovojo antrą vietą. Molėtų SC II komanda, visas rungtynes pralaimėjo ir liko penktoje vietoje. Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, visi turnyro dalyviai
diplomais. Molėtų SC I komandos naudingiausiu žaidėju pripažintas B. Juknevičius, kuriam ir buvo įteiktas asmeninis prizas. Molėtų SC II komandos „naudingiausio“ turnyro žaidėjo prizas atiteko K. Tamaševskiui. NŠ mokytoja dėkoja visiems vaikams, jų tėveliams, už dalyvavimą ir palaikymą turnyre.
Rezultatai

   Spalio 27-29 dienomis Vilniuje vyko ketvirtasis tarptautinis Lietuvos rankinio patriarcho Janio Grinbergo atminimo rankinio turnyras „Euloto taurė 2017“. Tris dienas vykusiose varžybose jėgas išbandė septynių šalių – Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos, Ukrainos ir Lietuvos vaikinų bei merginų jaunių ir jaunučių rinktinės. Turnyre, kurio pagrindine rėmėja tapo loterijas organizuojanti bendrovė „Euloto“, rungtyniaus rekordinis komandų skaičius–dėl taurių kovojo 16 komandų.
2000 m.g. jaunių grupėje kovojo Estijos, Latvijos, Ukrainos ir Lietuvos rinktinių komandos. Lietuvos rinktinės sudėtyje žaidė ir du Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro, NŠ mokytojo auklėtiniai: Kajus Miltenis ir Robertas Skobas.

   Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro 2004 m.g. rankininkai dalyvavo tarptautiniame rankinio Panevėžyje „HC Grifas“ taurės turnyre. Į turnyrą buvo atvykę komandos iš Latvijos. Molėtų komanda nugalėjo Panevėžio HC Grifas komandą rezultatu 13:12, užtikrintai įveikė Šiaulių „Dubysos“ komandą rezultatu 18:12 ir Ulbroka (Latvijos) komandą rezultatu 16:11. Po atkaklios kovos nusileido, savo pastoviam varžovui, Panevėžio KKSC komandai rezultatu 13:14 ir turnyre iškovojo antrą vietą. Komanda buvo apdovanota taure ir diplomais. Naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas Arnas Žukauskas, kuris pelnė turnyre 36 įvarčius, jam talkino E. Jakutis (6įv.), A. Maželis (5įv.), M. Maželis (4įv.),D. Matulis(3įv.). Komandos vartus gynė R.Olickas. Neformaliojo švietimo mokytoja Rita Bimbirienė

  2017/18 m. m. sportiniam sezonui pradėjo ruoštis Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro 2002 m.g. ir 2005 m.g. berniukų rankininkų komandos. Rugpjūčio 14-18 d. Molėtų SC auklėtiniai dalyvavo vaikų socializacijos projekte, vaikų vasaros poilsiui organizuoti „Judėkim kartu -11“ sportinėje-turistinėje stovykloje, Klaipėdoje. Puikus oras, šilta jūra suteikė visas sąlygas molėtiškiams ne tik pailsėti, bet ir sportuoti paplūdimyje, maudytis jūroje. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje molėtiškiai turėjo puikią galimybę stebėti Lietuvos merginų rinktinės žaidimą 2017 m. Europos U17 rankinio čempionate. Stovyklos metu Molėtų sporto centro rankininkai dalyvavo 2017 m. Klaipėdos „Viesulo“ SC organizuotame Paplūdimio rankinio čempionate. 2004-2005 m.g. amžiaus grupėje molėtiškiai turnyre tarp 8 komandų iškovojo 7 vietą ir buvo apdovanoti turnyro atminimo medaliais. Geriausio gynėjo prizas buvo įteiktas Rokui Olickas, geriausio puolėjo prizas Adui Maželiui. Molėtų komanda 2002-2003 m.g. amžiaus grupėje pirmą kartą dalyvaudami tokiose varžybose, žaisdami ant smėlio, pasirodė puikiai. Sunkiose kovose įveikę visus savo priešininkus tapo turnyro nugalėtoja. Komanda buvo apdovanota taure, žaidėjai medaliais ir diplomais. Geriausio turnyro gynėju buvo apdovanotas Domas Tamoševičius, geriausio turnyro prizu-Adrijus Sabaliauskas. Trenerė džiaugėsi aktyviu savo auklėtinių dalyvavimu stovykloje, vaikai noriai dalyvavo sportinėje ir kultūrinėje veikloje. Tolimesnį pasiruošimą tęs Molėtuose. Rugsėjo mėnesį ruošiasi dalyvauti tarptautiniuose turnyruose Lietuvoje ir Estijoje. Trenerė dėkoja už sudarytas sąlygas sportuoti ir ilsėtis sportininkų tėveliams, Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centrui, Molėtų rajono savivaldybei.
Trenerė Rita Bimbirienė