LT jaunučių čempionato rezultatai,

Informacija apie 2018-2019 m. Lietuvos sporto istaigų rankinio komandų dalyvavima varžybose vaikinai

LRF 2018-19 SM SC suvestinės , 2018-2019 m. LRF U-15 Vaikinų komandų reitingas,                         2018-2019 m. LRF U-19 reitingas, U-11 berniukų reitingas, U-17 vaikinu reitingas

  Lietuvos vaikinų U-17 paplūdimio rankinio rinktinė intensyviai ruošiasi šių metų Europos čempionatui, kuris netrukus, birželio 27 dieną, startuos kaimyninėje Lenkijoje. Molėtų sporto centro rankininkai: J. Čimbaras, A.Petronis, M. Adomėnas sėkmingai dalyvavo Lietuvos rankinio federacijos organizuotose pasiruošimo – atrankos stovyklose Vilniuje, Klaipėdoje, Varėnoje, Tauragėje, kur tobulino paplūdimio rankinio žaidimo technikos bei taktikos elementus, ruošėsi tarptautinėms varžyboms. Lietuvos komanda Lenkijoje Stare Jablonki mieste varžysis B grupėje, kur jos priešininkai bus Vokietijos, Portugalijos ir Nyderlandų jaunių rinktinės. Palinkėkim jiems sėkmės ir laukiam gerų rezultatų.  NŠ mokytoja Rita Bimbirienė.

  Pirmosiomis vasaros birželio 1-2 dienomis Pasvalyje vyko tradicinis A. Daugio rankinio XXIX festivalis "Pasvalys-2019". Rankinio šventėje dalyvavo ir Molėtų sporto centro vaikinų gim. 2003/2004 m. komanda. Kovos prasidėjo pogrupio varžybomis, kurias molėtiškiai nesunkiai laimėjo ir pateko į finalinį etapą. Dėl 1-os vietos susitiko su nuolatiniu savo varžovu, Panevėžio KKSC I komanda. Vyko atkakli tarpusavio kova, bet molėtiškiai nusileido dviejų įvarčių skirtumu. Molėtų SC komanda turnyre iškovojusi antrą vietą. Molėtų komandai buvo įteikta 2-os vietos taurė, o žaidėjams medaliai. Komandoje žaidė Titas Grigas, Adas Maželis, Pijus Bačiulis, Evaldas Jakutis, Arnas Žukauskas, Kajus Kvedaras, Matas Maželis. Matas buvo apdovanotas naudingiausio žaidėjo prizu. Vartininkai Rokas Olickas ir Domas Tamoševičius taip pat daug prisidėjo prie gražaus žaidimo. Tai buvo paskutinis šios komandos 2018/19 m. m. varžybų sportinio sezono akordas!
Trenerė Rita Bimbirienė

   Aukštais sportiniais rezultatais sportinį 2018/19 m. m. sezoną baigė Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro trenerės Ritos Bimbirienės rankinio grupių vaikinai. Gegužės 24-26 d. Molėtuose vykusiose Lietuvos vaikų U-11 ir jaunių U-17 rankinio čempionato finalinėse varžybose puikiai pasirodė trenerės auklėtiniai.
Pirmą finalinių varžybų dieną 2008 m.g. berniukų komanda rezultatu 32:15 nugalėjo Kauno SM „Tauras“ komanda. Antrose rungtynėse susitiko su Vilniaus SM “Tauras“ komanda, kurios pasibaigė lygiosiomis 15:15. Antrą dieną molėtiškiai susitiko su Šiaulių SM „Dubysa“ komanda ir sutriuškino rezultatu 32:15. Ir tik įvarčių santykis neleido molėtiškiams iškovoti pirmos vietos. Molėtų sporto centro mažieji rankininkai iškovojo Lietuvos vaikų U-11 rankinio čempionato vicečempionų vardus. Komanda buvo apdovanota taure, žaidėjai medaliais ir diplomais. Naudingiausio ir rezultatyviausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas Joris Sabaliauskas. Į simbolinę turnyro rinktinę pateko ir asmeniniais prizais buvo apdovanoti Erikas Putna ir Airidas Krivičius, o už saugią vartų gynybą Nojus Navikas.
2002/2003 m.g. jaunių U-17 vaikinų komanda pusfinalio varžybose susitiko su Zarasų SC komanda ir užtikrintai nugalėjo rezultatu 37:28. Finalinėse rungtynėse molėtiškiai susitiko su Vilniaus SM “Tauras“ komanda. Molėtų rankininkai drąsiai stojo į kovą, tačiau pritrūko jėgų ir rungtynes pralaimėjo rezultatu 22:35. Po ilgos pertraukos Molėtų KKSC komanda iškovojo Lietuvos jaunių U-17 rankinio čempionato vicečempionų titulus. Komanda buvo apdovanoti taure, medaliais ir diplomais. Naudingiausio žaidėjo prizas buvo įteiktas Justui Čimbarui. Į simbolinė turnyro rinktinę pateko Airidas Petronis ir Žygimantas Girskas. Jiems taip pat buvo įteikti prizai.
Trenerė dėkoja visiems savo auklėtiniams už gerą ir kovingą žaidimą, tėveliams už palaikymą ir pagalbą. Organizuojant finalo varžybas didelis ačiū sporto centro pavaduotojai G. Keliuotienei ir direktoriui             K. Vaicekauskui. Trenerė Rita Bimbirienė


    Puikiai savo sportinį-varžybų sezoną užbaigė Molėtų sporto centro 2004-2005 m.g. vaikinų komanda. Gegužės 17-18 d. Garliavoje Molėtų SC vaikinų komanda žaidė 2018/19 m. m. Lietuvos rankinio jaunučių čempionato finalines rungtynes. Pirma dieną, pusfinalio varžybose, susitiko su nuolatiniu savo varžovu, Panevėžio KKSC komanda. Molėtų komanda žaisdama be pagrindinio vartininko pralaimėjo rungtynes ir liko kovoti dėl trečios vietos. Sekančią dieną dėl medalių, molėtiškiai susitiko su Eišiškių SM rankininkais. Pralaimėję pirmą kelinį trijų įvarčių skirtumu Molėtų rankininkai nenuleido rankų ir jau nuo pirmų antro kelinio minučių perėmė iniciatyvą į savo rankas ir išplėšė pergalę rezultatu 33-29.
  Komandoje rezultatyviai žaidė Matas Maželis, Adas Maželis, Ernestas Mackela, Evaldas Jakutis, Arnas Žukauskas, Pijus Bačiulis, Nojus Žiuras, Titas Grigas. Titui buvo įteiktas naudingiausio komandos žaidėjo prizas. Pasiaukojančiai komandos vartus gynė Rokas Olickas ir Airidas Vilkickas. Trenerė dėkoja savo auklėtiniams už pasiektą rezultatą 2018/19 m. m. sportiniame sezone ir ateityje tikisi dar geresnių rezultatų.  Trenerė Rita Bimbirienė


   Gegužės 3 d. Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro trenerės Ritos Bimbirienės aukėtiniai: Airidas Petronis, Modestas Adomėnas, Justinas Čimbaras, Žygimantas Girskas, Adrijus Sabaliauskas, Domas Tamoševičius dalyvavo Lietuvos jaunių U-17 vaikinų paplūdimio rankinio rinktinės mokomojoje treniruočių 1 dienos stovykloje, Vilniuje „Smėlio arenoje“. Stovyklos tikslas- suformuoti Lietuvos rankinio rinktinės komandą, kuri 2019 m. birželio 28-30 d. Lenkijoje dalyvaus 2019 m. Europos paplūdimio rankinio čempionate. Stovyklos metu vyko sportininkų testavimas, individualios ir grupinės treniruotės. Molėtiškiai pasirodė pagirtinai ir turi galimybių patekti į rinktinės sudėtį.

 

Susutikimų tvarkaraštis

 Balandžio 6-7 d. Vilniuje SM „Tauras“ salėje vyko finalinis 2018/19 m. m. Lietuvos Jaunimo U-19 rankinio čempionato etapas. Tarp keturių geriausių respublikos komandų teise žaisti finale iškovojo Molėtų SC vaikinų rankinio komanda. Pirmą dieną vyko pusfinalio kovos. Molėtų SC rankininkai susitiko su Kauno rajono SM auklėtiniais, kuriuos įveikė rezultatu 35:31 ir įgijo teisę žaisti dėl aukščiausių apdovanojimų. Sekmadienį vyko finalinės kovos. Molėtų SC vaikinai stojo į kovą su Varėnos SC rankininkais. Visą laiką vyko lygi kovą, bet tik pabaigoje molėtiškiai nusileido priešininkui 4 įvarčiu skirtumu 32:36. Molėtų SC vaikinų komanda, kurią treniruoja Steponas Šanteriovas iškovojo II-ąją vietą. Čempionais tapo Varėnos SC vaikinų komanda, o trečią vietą užėmė Utenos DSC rankininkai.
  Sveikiname trenerį Steponą Šanteriovą ir vaikinu komandą su aukštu pasiekimu. Tai ilgo ir prasmingo darbo rezultatas, į kurį keliavo 12 metų.

  Įsibėgėjus 2018/19 m. Lietuvos vaikų, jaunučių bei jaunių rankinio čempionatui, finalinio ketverto link užtikrintai žengia Molėtų sporto centro jaunieji rankininkai.
  U11 Lietuvos vaikų rankinio čempionate, savo pogrupio varžybose molėtiškiai tarp šešių komandų užtikrintai laimėjo pirmą vietą ir iškovojo teisę žaisti atkrentamosiose varžybose. Rezultatyviausiai komandoje žaidė E. Putna, J. Sabaliauskas A. Krivičius, B. Juknevičius, M. Žukauskas, J. Banevičius, A. Motiejūnas, B. Stankevičius. Komandos vartus gynė N. Navikas, jam talkino D. Paškevičius.
U15 Lietuvos jaunučių rankinio čempionate, Molėtų rankininkai savo pogrupio varžybose tarp 8 komandų užėmė 4 vietą ir pateko į atkrentamųjų varžybų etapą. Rezultatyviausiai komandoje žaidė T. Grigas, A. Žukauskas, M. Maželis, E. Mackela, A. Maželis, E. Jakutis. Komandos vartus saugojo A. Vilkickas ir R. Olickas. U17 jaunių rankinio čempionate užtikrintai finalo ketverto link žengia ir Molėtų jaunių komanda. Savo pogrupio varžybose tarp 8 komandų molėtiškiai dalinasi 2- 3 vietas ir iškovojo teisę žaisti atkrentamųjų varžybų etape. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A. Petronis, M. Adomėnas, Ž. Girskas, J. Čimbaras, A. Sabaliauskas. Komandos vartus užtikrintai gynė D. Tamoševičius. Trenerė Rita Bimbirienė

  Turiningai ir prasmingai žiemos atostogų dalį praleido Molėtų sporto centro 2003/04 m. g. vaikinų komanda. Molėtų rankininkai dalyvavo tarptautiniame rankinio turnyre „ Ludzos taurė 2019“ (Latvija). Turnyre dalyvavo apie 30 merginų ir vaikinų komandų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Baltarusijos. 2003/04 m. amžiaus vaikinų grupėje žaidė 12 komandų, kurios buvo suskirstytos į 4 pogrupius. Molėtiškiai savo pogrupyje pirmas rungtynes žaidė su Estijos komanda ir turėjo pripažinti estų pergalę. Antrosiose rungtynėse, po atkaklios kovos, vieno taško persvara nugalėjo Dobilės (Latvija) komandą. Molėtų komanda pateko į aštuntuką, tęsdami kovas pusfinalio varžybose. Atkrentamosiose rungtynėse Molėtų sporto centro rankininkai žaidė su nuolatiniu savo varžovu 2018 m. Lietuvos jaunių rankinio čempione, Vilniaus SM „Tauras“ komanda ir pralaimėjusi liko kovoti dėl 5-6 vietų. Paskutines rungtynes Molėtų SC vaikinai susitiko su Maskvos (Rusija) komanda, ir tik po atkaklios kovos nusileido dviejų taškų skirtumu. Turnyre molėtiškiai užėmė 6-tą vietą. Rezultatyviausiai komandoje žaidė A. Sabaliauskas, jam talkino M. Maželis, F. Kurbatavičius, A. Maželis, komandos vartus užtikrintai gynė D. Tamaševičius. Naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas M. Maželis. Trenerė Rita Bimbirienė


 Turiningai 2018/19 m. m. rudens atostogas išnaudojo Molėtų SC jauniausi rankininkai. Neformaliojo švietimo mokytojai Rita Bimbirienė ir Martynas Žala vykdė, jau tradicija tapusį, rankinio turnyrą „Molėtų ruduo-2018“. 2008-2009 m.g. berniukų komanda, kurią treniruoja Rita Bimbirienė startavo dviem komandomis. Tai pat turnyre dalyvavo 2010 m.g. berniukų komanda, su kuriais dirba NŠ mokytojas Martynas Žala. Į turnyrą atvyko jaunieji rankininkai iš Zarasų ir Vilniaus sporto mokymo įstaigų.
2008 m.g. grupėje pirmą vietą iškovojo Vilniaus SM „Tauras“ komanda. Molėtų SC rankininkai, sužaidę lygiomis su vilniečiais, liko antroje vietoje. Trečioji vieta atiteko Zarasų SC komandai. Molėtų komandoje rezultatyviausiai žaidė ir asmeninių prizų buvo apdovanotas A. Krivičius. Prie komandos gero žaidimo prisidėjo A. Motiejūnas, E. Putna, J. Sabaliauskas, B. Juknevičius, J.Ilgevičius. Komandos vartus saugojo, D. Paškevičius.
2009 m.g. grupėje pirmą vietą taip pat iškovojo Vilniaus SM „Tauras“ komanda. Antroji vieta atiteko Molėtų SC II komandai, trečią vietą iškovojo Zarasų SC mergaitės. Ketvirta vieta teko tenkintis 2010 m.g. Molėtų SC komandai. Šiai komandai tai buvo pirmas turnyras ir berniukus galima pagirti už kovingumą. Molėtų SC II komandoje (2009 m.g.) rezultatyviausiai žaidė ir asmeninių prizų buvo apdovanotas J. Vytas, jam talkino L. Žvinys, T. Kulionis, V.Kazlovskis. Molėtų SC komandoje, kuri buvo sukomplektuota iš 2010 m.g. berniukų, rezultatyviausiai žaidė ir asmeninis prizas buvo įteiktas Vėjui Kazlovskiui. Prie komandos rezultatų prisidėjo A. Šeikis. Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai diplomais. NŠ mokytojai dėkoja vaikams už gerą žaidimą, tėveliams už palaikymą.

   Naujam sportiniam sezonui pradėjusios ruoštis Molėtų SC 2002-2003, 2004-2005 m.g. rankininkų komandos, kurias treniruoja Rita Bimbirienė. Rugpjūčio 13-19 d. dalyvavo vaikų socializacijos projekte, vaikų vasaros poilsiui organizuoti „Judėkim kartu -12“ sportinėje- turistinėje stovykloje Klaipėdoje. Puikus oras, šilta jūra suteikė visas sąlygas molėtiškiams ne tik pailsėti, bet ir sportuoti paplūdimyje, maudytis jūroje. Stovyklos metu Molėtų sporto centro rankininkai dalyvavo net trijuose turnyruose, kuriuose pasirodė puikiai. 2018 m. Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro Paplūdimio rankinio čempionate 2003 m.g. komanda iškovojo antra vieta ir buvo apdovanota taure ir medaliais. Naudingiausių žaidėjų prizais buvo apdovanoti A. Sabaliauskas ir D. Tamoševičius. 2004-2005m.g. rankininkai turnyre tarp 11 komandų iškovojo 8 vietą ir buvo apdovanoti turnyro atminimo medaliais, o naudingiausių žaidėjų prizai buvo įteikti A. Žukauskui ir R. Olickas. 2001-2003 m.g. Paplūdimio rankinio turnyre „Dragūno taurė 2018“, antrus metus iš eilės, Molėtų KKSC komanda tapo čempione buvo apdovanoti taure ir medaliais. 2004-2005 m. g. komandai buvo įteikti medaliai už 7 vietą. Turnyro metu vyko paplūdimio rankinio seminare ir treniruotėse, kurias vedė K. Janeika
Molėtų SC komanda dalyvavo, pirmą kartą, organizuotame gatvės rankinio turnyre. Turnyras vyko Klaipėdos dragūno batalione. 2001-2003 m.g. komanda tapo turnyro čempione ir buvo apdovanota taure, medaliais, o naudingiausio žaidėjo prizai buvo įteikti Ž. Girskui ir E. Vidžiūnui. 2004-2005 m.g. komandai atiteko trečioji vieta ir medaliai. Naudingiausio žaidėjo prizai buvo įteikti M. Maželiui, A. Maželiui, E. Mackelai. Turnyro metu sportininkai buvo vaišinami kareiviška koše ir vaisiais, buvo suorganizuota ginklų paroda, kurios metu vaikinai tiesiogiai galėjo susipažinti su įvairia ginkluote ir karine technika. Trenerė, džiaugėsi vaikinų aktyviu dalyvavimu stovykloje ir kultūrinėje veikloje. Pasiruošimą naujam sezonui toliau tęs Molėtuose. Rugsėjo mėnesį ruošiasi dalyvauti tarptautiniuose turnyruose Lietuvoje ir Estijoje.
Trenerė dėkoja Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centrui, Molėtų savivaldybei, tėveliams už sudarytas sąlygas sportuoti ir ilsėtis.