LT jaunučių čempionato rezultatai

  Turiningai 2018/19 m. m. rudens atostogas išnaudojo Molėtų SC jauniausi rankininkai. Neformaliojo švietimo mokytojai Rita Bimbirienė ir Martynas Žala vykdė, jau tradicija tapusį, rankinio turnyrą „Molėtų ruduo-2018“. 2008-2009 m.g. berniukų komanda, kurią treniruoja Rita Bimbirienė startavo dviem komandomis. Tai pat turnyre dalyvavo 2010 m.g. berniukų komanda, su kuriais dirba NŠ mokytojas Martynas Žala. Į turnyrą atvyko jaunieji rankininkai iš Zarasų ir Vilniaus sporto mokymo įstaigų.
2008 m.g. grupėje pirmą vietą iškovojo Vilniaus SM „Tauras“ komanda. Molėtų SC rankininkai, sužaidę lygiomis su vilniečiais, liko antroje vietoje. Trečioji vieta atiteko Zarasų SC komandai. Molėtų komandoje rezultatyviausiai žaidė ir asmeninių prizų buvo apdovanotas A. Krivičius. Prie komandos gero žaidimo prisidėjo A. Motiejūnas, E. Putna, J. Sabaliauskas, B. Juknevičius, J.Ilgevičius. Komandos vartus saugojo, D. Paškevičius.
2009 m.g. grupėje pirmą vietą taip pat iškovojo Vilniaus SM „Tauras“ komanda. Antroji vieta atiteko Molėtų SC II komandai, trečią vietą iškovojo Zarasų SC mergaitės. Ketvirta vieta teko tenkintis 2010 m.g. Molėtų SC komandai. Šiai komandai tai buvo pirmas turnyras ir berniukus galima pagirti už kovingumą. Molėtų SC II komandoje (2009 m.g.) rezultatyviausiai žaidė ir asmeninių prizų buvo apdovanotas J. Vytas, jam talkino L. Žvinys, T. Kulionis, V.Kazlovskis. Molėtų SC komandoje, kuri buvo sukomplektuota iš 2010 m.g. berniukų, rezultatyviausiai žaidė ir asmeninis prizas buvo įteiktas Vėjui Kazlovskiui. Prie komandos rezultatų prisidėjo A. Šeikis. Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai diplomais. NŠ mokytojai dėkoja vaikams už gerą žaidimą, tėveliams už palaikymą.

   Naujam sportiniam sezonui pradėjusios ruoštis Molėtų SC 2002-2003, 2004-2005 m.g. rankininkų komandos, kurias treniruoja Rita Bimbirienė. Rugpjūčio 13-19 d. dalyvavo vaikų socializacijos projekte, vaikų vasaros poilsiui organizuoti „Judėkim kartu -12“ sportinėje- turistinėje stovykloje Klaipėdoje. Puikus oras, šilta jūra suteikė visas sąlygas molėtiškiams ne tik pailsėti, bet ir sportuoti paplūdimyje, maudytis jūroje. Stovyklos metu Molėtų sporto centro rankininkai dalyvavo net trijuose turnyruose, kuriuose pasirodė puikiai. 2018 m. Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro Paplūdimio rankinio čempionate 2003 m.g. komanda iškovojo antra vieta ir buvo apdovanota taure ir medaliais. Naudingiausių žaidėjų prizais buvo apdovanoti A. Sabaliauskas ir D. Tamoševičius. 2004-2005m.g. rankininkai turnyre tarp 11 komandų iškovojo 8 vietą ir buvo apdovanoti turnyro atminimo medaliais, o naudingiausių žaidėjų prizai buvo įteikti A. Žukauskui ir R. Olickas. 2001-2003 m.g. Paplūdimio rankinio turnyre „Dragūno taurė 2018“, antrus metus iš eilės, Molėtų KKSC komanda tapo čempione buvo apdovanoti taure ir medaliais. 2004-2005 m. g. komandai buvo įteikti medaliai už 7 vietą. Turnyro metu vyko paplūdimio rankinio seminare ir treniruotėse, kurias vedė K. Janeika
Molėtų SC komanda dalyvavo, pirmą kartą, organizuotame gatvės rankinio turnyre. Turnyras vyko Klaipėdos dragūno batalione. 2001-2003 m.g. komanda tapo turnyro čempione ir buvo apdovanota taure, medaliais, o naudingiausio žaidėjo prizai buvo įteikti Ž. Girskui ir E. Vidžiūnui. 2004-2005 m.g. komandai atiteko trečioji vieta ir medaliai. Naudingiausio žaidėjo prizai buvo įteikti M. Maželiui, A. Maželiui, E. Mackelai. Turnyro metu sportininkai buvo vaišinami kareiviška koše ir vaisiais, buvo suorganizuota ginklų paroda, kurios metu vaikinai tiesiogiai galėjo susipažinti su įvairia ginkluote ir karine technika. Trenerė, džiaugėsi vaikinų aktyviu dalyvavimu stovykloje ir kultūrinėje veikloje. Pasiruošimą naujam sezonui toliau tęs Molėtuose. Rugsėjo mėnesį ruošiasi dalyvauti tarptautiniuose turnyruose Lietuvoje ir Estijoje.
Trenerė dėkoja Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centrui, Molėtų savivaldybei, tėveliams už sudarytas sąlygas sportuoti ir ilsėtis.