Kviečiame savivaldybėje veikiančias bendruomenes, vykdančias sportinę veiklą, turinčias originalių įdėjų pasinaudoti galimybe teikti paraiškas kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursui "Sportuojanti bendruomenė", tapkime fiziškai aktyvesni ir sveikesni.
Visą informacija rasite atidarę šią nuorodą http://www.kksd.lt/index.php?2250932514
Lietuvos tautinis olimpinis komitetas su partneriais skatina tautiečius sportuoti ir kviečia dalyvauti programoje "Išjudink save". informacija rasite tinklapyje www.ltok/isjudinksave
   Molėtų sporto centras
Nuoširdžiai sveikinu visus su profesine švente, tarptautine Mokytojo diena. Visada mūsų kultūros istorijoje Mokytojas buvo tautos dvasinis lyderis: Jis ne tik skleidė mokslo naujienas ir idėjas, žinias ir technologijas, svarbiausia – ugdė žmogų ir tautą, puoselėjo žmogiškumą ir atsakomybę, skatino patriotizmą ir istorinę savimonę.

Šiandien būti Mokytoju – pirmiausia nebijoti eiti prieš laikinų madų ir baimių srovę: nesutrikti prieš valdžios galią, jei ji elgiasi neteisingai; nenutylėti melo, apgaulės, prisitaikėliškumo; nepasiduoti apatijai ir pykčiui. Būti Mokytoju – būti laisvu ir oriu ateities kūrėju, būti tiesos, vertybių ir laisvės skleidėju, šviesos žmogumi, pilietiškumo ir lietuvybės ugdytoju.

Gražios šventės ir prasmingos pedagoginės kasdienybės.

 

 

LR Seimo narys

 

 

Valentinas Stundys

                                                                            Mieli Mokytojai,

                                        „Kol turime mokytoją, kol mokyklą turime, tol gyvi esame“

                                                                                                                   (Justinas Marcinkevičius)Klasėse ir auditorijose – šurmulys, juokas, šypsenos. Klasės ir auditorijos pražydo gėlėmis, spalvomis ir gerumu. Tai – mokinių, studentų, jų tėvelių ir visos visuomenės dėkingumo išraiška Jums, mieli mokytojai. Dėkingumo už kasdienį, nepailstamą triūsą, kantrybę, išmintį, supratingumą ir meilę, už tai, ką jiems atiduodate – savo laiką, širdį, išmintį ir save pačius.
Nuoširdžiai sveikinu visus mokytojus Tarptautinės mokytojo dienos proga. Linkiu gerų idėjų ir kūrybos džiaugsmo, entuziazmo bei sėkmės visose veiklose. Būkite tie, kurie moko ne tik taisyklių, dėsnių ar formulių, bet ir perduoda savo dvasios šilumą, ugnį, požiūrį, sugeba kasdien atrasti jau atrastuose dalykuose kažką netikėta ir neatskleista.
Gražios Jums šventės!

Pagarbiai

Seimo narė  Milda Petrauskienė

Mieli kolegos,

 

Kūrybiškų ieškojimų, netikėtų atradimų, sumanių sprendimų

vykdant prasmingą MOKYTOJO misiją.

Su artėjančia švente !

 

 

 

                           Nuoširdžiai,

                                        Nijolė Kimbartienė                                                          Geri darbai, spauskite čia

 

Skirkite Sporto centrui 2% nuo sumokėtų mokesčių ir paremsite mūsų veiklą bei renginius.

Kaip tai padaryti ?
Tam yra du būdai:

1. Pildyti formą savo kompiuteryje ir tada persiųsti naudojant EDS. (Elektroninė Deklaravimo Sistema)
2. Formą pildyti “online” režimu, prisijungus prie EDS sistemos.

Sporto centro rekvizitai:
Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras
Ąžuolų g. 10, Molėtai, LT 33125
Įm. kodas – 191231523
atsiskaitomosios sąskaitos numeris – LT27300010002551509
el.paštas sportas[eta]moletai.lt
telefonas 51479

Gatvės krepšinio 3x3 turnyras

       Birželio 28 d., penktadienį, 11 val. Molėtų pradinės mokyklos sporto aikštyne

Amžiaus grupės:

       8-12 m.(2001-2005 m.)

         13-15 m.(1998-2000 m.)

         16-18 m.(1995-1997 m.)

                Kviečiame dalyvauti vaikų, merginų ir vaikinų komandas. Komandos sudėtis 4 žaidėjai (3 aikštėje ir atsarginis). Komanda privalo turėti vienos spalvos sportinius marškinėlius. Paraiškos priimamos iki birželio mėn. 27 d. 15 val. adresu ĄŽUOLŲ g. 10, Sporto centre, tel.(8-383)51479. Paraiškoje prašome nurodyti komandos pavadinimą. El.paštas – sportas@moletai.lt

                                                                                                           

  Ukmergės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras

 Registracijos paraiška, susitikimų tvarkaraštis

 

  Balandžio 26 d. Sporto centre lankysis LR Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas. Ta proga vyks draugiškas krepšinio turnyras, kuriame varžysis:

14:45 val. Seimas - Gimnazija, 15:15 Gimnazija - Švietimas, 15:45 Švietimas - Seimas. Kviečiame apsilankyti.

  Balandžio 26 - 27 dienomis vyks Tarptautinis moksleivių rankinio turnyras „Molėtų pavasaris-2013“ Molėtų SC taurei laimėti. Keturiose amžiaus grupėse varžysis 20 komandų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Molėtų SC reprezentuos  1996, 1998, 2000, 2001 m.g. vaikinų komandos ir  1997/99 m.g. merginų komanda. Rankinio kovos vyks  Molėtų SC salėse (Statybininkų g. 9) ir (Ąžuolų g.10). Turnyras  prasidės penktadienį – 10 val. Kviečiame visus ateiti ir  palaikyti mūsų miesto rankinio komandas. Susitikimų tvarkaraštis

 P R I M E N A M E

 Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centre mokestis už neformalųjį vaikų ugdymą - 10 litų per mėnesį. Mokestis mokamas pusmečiais. Pranešimus apie mokesčio mokėjimą Jums pateikia grupės treneris. Tikimės ir tolimesnio geranoriško bendradarbiavimo, dėkojame visiems, kurie laiku sumoka mokestį. Dėkojame ir tiems, kurie mus parėmė praėjusiais ir ankstesniais metais, paskirdami savo pajamų mokesčio dalį (iki 2%). Laukiame Jūsų paramos ir šiais metais.