Penktadienį, rugpjūčio 28 d., miesto paplūdimyje ir sporto centro arenoje vyko tradicinės gatvės krepšinio varžybos 3x3 į vieną krepšį. Šiais metais turnyre 4-se amžiaus grupėse dalyvavo 32 komandos. 10 – 12 m berniukų tarpe nugalėtojais tapo - „Taiklieji“ K. Kildišius, D. Čirva, E. Putna, L. Spevakovas. Antri liko - "Utena", treti - "Partizanai" Mergaičių grupėje nugalėjo komanda „Manija“, jos varžėsi su jaunesniais berniukais. G. Putnaitė, A.
Umbrasaitė, G. Granytė, A. Elzė. 13-15 m. Grupėje nugalėjo komanda „Exist to assist.“ Antri
liko - "Cigrai", treti - "Izy slavka". Mergaičių tarpe stipresnio pasipriešinimo nesulaukė komanda „Rinktinės“. J. Rameikaitė, I. Valodkaitė, A. Damauskaitė, S. Umbrasaitė. Antros liko - "GJG", trečios - "Vapsvos" 16-18 m. Grupėje, vaikinų tarpe nugalėjo komanda “Neperskaitau“. Deividas Stankevičius, Tomas Viburys, Redas Šilinskas. Antri liko -
"Konkurentai", treti - "Kaladės". Merginų grupėje nugalėjo "Inturkė" S. Zelveraitė, G. Gataveckaitė, S. Kostiušina. Antros liko "Ant bangos" Vyriausiųjų grupėje dalyvavo 9-nios
vyrų ir 2 moterų komandos. Vyrų grupėje komandos buvo suskirstytos į tris grupes. Grupių nugalėtojai pateko į sekantį etapą. Sekančiame etape grupių nugalėtojai sužaidė finalinį ratuką. Nugalėtojais tapo komanda „Merkurijus“. Antri - "Be problemų", treti - "vietiniai
fruktai" G. Povilauskas, M. Staniulis, T. Siskevičius, D. Pavlovskis. Moterų grupėje nugalėjo: „Norim daugiau“. L. Vaicekauskaitė, M. Bareikytė, S. Laucevičienė. Antros liko –
„Nepasiduodančios“. Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos medaliais ir pasivažinėjimu elektromobiliu. Rezultatai, foto.