2008/09m.m Lietuvos rankinio federacijos moterų čempionatas

 

 

Dalyviai:

  1. Kauno rajono HC Garliava

  2. Šiaulių HC Gaiventa/Saulė

  3. Kauno SM Gaja

  4. Alytaus SRC/Margiris

  5. Varėnos Ūla

  6. Pasvalio Svalia

  7. Panevėžio KKSC/Kova

  8. Vilnius SM Tauras/EAstcon AG

  9. Molėtų SC

  10. Druskininkų SC

         

 

Data

      Šeimininkai

        Svečiai

  Rezultatai

I ratas

08 10 04

   HC Gaiventa

Molėtų SC

 23:27

08 10 05

  HC Garliava

Molėtų SC

 27:20

08 10 18

Molėtų SC

KKSC/Kova

 29:23

08 10 19

 Varėnos Ūla

Molėtų SC

 28:35

08 11 22

Molėtų SC

SM Gaja

 25:24

08 11 23

Druskininkų SC

Molėtų SC

 33:20

08 12 06

Molėtų SC

SM Tauras/E

 32:18

08 12 06

Svalia

Molėtų SC

 15:34

09 01 24

Molėtų SC

SRC/Margiris

 39:24

II ratas

09 01 25

Molėtų SC

HC Gaivineta/Saulė

 34:18

09 02 07

Molėtų SC

HC Garliava

 

09 02 08

KKSC/Kova

Molėtų SC

 

09 02 21

Molėtų SC

Ūla

 34:14

09 02 22

SM Gaja

Molėtų SC

 18:30

09 03 07

Molėtų SC

Druskininkų SC

 27:32

009 03 08

SM Tauras/E

Molėtų SC

27:39

09 03 28

Molėtų SC

Svalia

 

09 03 29

SRC/Margis

Molėtų SC

 27:39

                             

Komanda

Sužaista

Laimėta

Lygios

Pralaimėta

 Rezultatai

 Taškai

1. HC Gaivineta/Saulė

6

6

0

0

198:148 

12

2. HC Garliava

7

6

0

1

217:162 

12

3-4. Druskininkų SC

6

4

0

2

194:157 

8

3-4. SM Gaja/Žalgiris

6

4

0

2

173:148 

8

5-7. SC Molėtai

7

4

0

3

186:177 

7

5-7. Svalia

7

3

0

4

184:170 

6

5-7. RK Kova/KKSC

6

3

0

3

180:177 

6

8. SK Margiris/SRC

7

2

0

5

186:234 

4

9. Ūla

6

0

0

6

167:228 

0

10.SM Tauras/Eastcon AG6

0

0

0

6

112:175 

0

 

2009m. Lietuvos rankinio federacijos moterų čempionatas

 

  B E N D R O J I    S T A T I S T I K A

 

Turnyro padėtis:

1. HC Gaivineta-Saulė     14                  12                  0                    2                    440:357        24

2. Druskininkų SC            13                  11                  0                    2                    426:326        22

3. HC Garliava                  13                  10                  0                    3                    393:330        20

4. Molėtų SC                     14                  9                    0                    5                    409:325       18

5. RK Kova-KKSC            14                  8                    0                    6                    420:405        16

6. SM Gaja-Žalgiris             13                  6                    1                    6                    358:338        13

7. Svalia                              9                    3                    0                    6                    242:268        6

8. SK Margiris-SRC           13                  3                    0                    10                  332:440        6

9. Ūla                                  12                  1                    1                    10                  339:434        3

10.SM Tauras-Eastcon AG13                   0                    0                    13                  267:401        0                                                                                    

Rezultatyviausios:

1. Rasa Mikalonytė (Ūla)                                            189/29

2. Diana Šatkauskaitė (HC Gaivineta-Saulė)            114/28

3. Rita Repečkaitė ( Molėtų SC)                                 112/43

4. Greta Jarmalaitė (SK Margiris-SRC)                          107/28

5. Deimantė Bagdonaitė (HC Garliava)                           100/34

6. Laura Masiulevičiūtė (SM Gaja-Žalgiris)                     94/34

7. Gabija Gadliauskaitė (Svalia)                                      91/29

8. Inga Zuzevičiūtė (Druskininkų SC)                              85/14

9. Indrė Zuzevičiūtė (Druskininkų SC)                             82/18

10. Ieva Andraitytė (Molėtų SC)                                     79/9

11. Ingrida Kuodytė (RK Kova-KKSC)                        76/3

12. Ieva Balčiūtė (Druskininkų SC)                                 75/11

13. Erika Norkutė (SM Gaja-Žalgiris)                             72/1

14. Greta Kavaliauskaitė (Druskininkų SC)                     71/7

15. Ernesta Burinskytė (HC Gaivineta-Saulė)                  70/5

16. Gintarė Karpovaitė (SM Tauras-Eastcon)                 70/19

17. Simona Šinskaitė (HC Garliava)                                63/1

18. Kamilė Meiliūnaitė (RK Kova-KKSC)                     63/15

19. Indrė Vainauskaitė (SM Tauras-Eastcon)                  63/42

20. Gintarė Butkevičiūtė (RK Kova-KKSC)                   62/3

21. Vaida Padelskaitė (SK Margiris-SRC)                      58/18

22. Ingrida Šacikauskaitė (SK Margiris-SRC)                 57/14

23. Indrė Miškinytė (Ūla)                                                56/2

24. Ligita Kašelionytė (SK Margiris-SRC)                      50/8

25. Viktorija Ramanauskaitė (Druskininkų SC)                46/4

26. Simona Markevičiūtė (Svalia)                                    45/6

27. Aistė Norvilaitė (SM Gaja-Žalgiris)                           44/10

28. Greta Mikalavičiūtė (HC Garliava)                            43/7

29. Liucija Plėtaitė (RK Kova-KKSC)                           43/18

30. Fausta Adulčikienė (Molėtų SC)                               41/1

31. Aistė Košečkinaitė (RK Kova-KKSC)                     40/1

32. Toma Tamauskaitė (Svalia)                                       39/16

33. Aira Ramašauskaitė (SM Gaja-Žalgiris)                     38/2

34. Evestina Vaitkevičiūtė (HC Gaivineta-Saulė)             37/0

35. Emilija Leonavičiūtė (HC Gaivineta-Saulė)                37/4

 

2min. pašalinimai:

1. Rasa Mikalonytė (Ūla)                                             36+D

2. Indrė Zuzevičiūtė (Druskininkų SC)                                           30

3. Indrė Miškinytė (Ūla)                                              26+D

4. Ieva Balčiūtė (Druskininkų SC)                                   24

5-6. Laura Masiulevičiūtė (SM Gaja-Žalgiris)                  22

5-6. Danguolė Augulytė (SM Tauras-Eastcon)                22

7-8. Miglė Gervytė (SK Margiris-SRC)                          20

7-8. Rasa Balukonytė (Ūla)                       20

9-10. Ingrida Kuodytė (RK Kova-KKSC)                     18

9-10. Vaida Luošytė (SM Gaja-Žalgiris)                         18

11-13. Emilija Leonavičiūtė (HC Gaivineta-Saulė)           16

11-13. Aistė Norvilaitė (SM Gaja-Žalgiris)                     16

11-13. Evestina Vaitkevičiūtė (HC Gaivineta-Saulė)        16

14-17. Daiva Paliunytė (Molėtų SC)                               14

14-17. Gintarė Karpovaitė (SM Tauras-Eastcon)            14

14-17. Greta Kavaliauskaitė (Druskininkų SC)                14

14-17. Deimantė Bagdonaitė (HC Garliava)                    14

18-24. Viktorija Ramanauskaitė (Druskininkų SC)          12

18-24. Agnė Žliobaitė (Molėtų SC)                                12

18-24. Ligita Kašelionytė (SK Margiris-SRC)                12

18-24. Simona Markevičiūtė (Svalia)                              12

18-24. Simona Černiauskaitė (Molėtų SC)                      12

18-24. Aira Ramašauskaitė (SM Gaja-Žalgiris)               12

18-24. Eglė Barakauskaitė (SM Tauras-Eastcon)            12

25-30. Simona Šinskaitė (HC Garliava)                          10

25-30. Agnė Bareikytė (Molėtų SC)                               10

25-30. Aistė Paužaitė (SM Gaja-Žalgiris)  10

25-30. Liucija Plėtaitė (RK Kova-KKSC)                      10

25-30. Simona Janutaitė (Druskininkų SC)                      10

25-30. Snieguolė Vaičiulytė (Svalia)                                10

 

                 .... Rasa Mikalonytė (Ūla)                           36+D

                      Indrė Miškinytė (Ūla)                             26+D

                      Kamilė Meiliūnaitė (RK Kova-KKSC)  8+D

 

Perspėjimai ir pašalinimai oficialiems atstovams:

1. Vytautas Struckas (Ūla)                                          P+P+P+P+P

2. Aldona Šlėktienė (RK Kova-KKSC)                       P

 

Komandiniai 2min.pašalinimai(suma):

1. Ūla                                                                            126

2. Druskininkų SC                                                       118

3. SM Gaja-Žalgiris                                                     94

 

4. Molėtų SC                                                                  90

5. SM Tauras/Eastcon AG                                               84

6. RK Kova/KKSC                                                       82

7. SK Margiris-SRC                                                      78

8. HC Gaivineta/Saulė                                                    74

9. HC Garliava                                                                62      

10. Svalia                                                                       44

 

7m. baudinai(%):

1. Ūla                                                                            37/44=84,09%

2. Druskininkų SC                                                       55/73=75,34%

3. SM Tauras-Eastcon AG                                          64/86=74,42%

4. HC Gaivineta-Saulė                                                    43/60=71,67%

5.  Molėtų SC                                                                57/81=70,37%

6. Svalia                                                                         51/74=68,92%

7. HC Garliava                                                               72/105=68,57%

8. RK Kova-KKSC                                                       55/83=66,26%

9. SK Margiris-SRC                                                      73/114=64,03%

10. SM Gaja-Žalgiris                                                      47/74=63,51%

 

2008/09m.m Lietuvos rankinio federacijos vyrų čempionatas

 

Dalyviai:

                      A                                                              B

1. Kauno LKKA/Teledema                         1.Šalčininkų Šalčia

2.Šiaulių SM Saulė                                    2.Panevėžio KKSC/Grifas

3.Tauragės/Savirida                                   3.Utenos KKSC

4.Kauno LOSC                                        4.Druskininkų SC/RK

5.Kauni rajono HC Vytis                           5.Molėtų SC

6.KTU                                                      6.Varėnos SM/Ūla

7.Klaipėdos SAAS Group                        7.Vilniaus HC Vilnius/Bičiuliai

8.Radviliškio SC                                       8.Pasvalio Pasvalys

 

                               

Data

Šeimininkai

Svečiai

Rezultatas

B grupės I ratas

08 10 11

Molėtų SC

KKSC/Grifas

 40:37

08 10 12

Drusk.SC/RK

Molėtų SC

 26:33

08 10 25

HCV/Bičiuliai

Molėtų SC

 31:29

08 10 26

Šalčia

Molėtų SC

 26:29

08 11 15

Molėtų SC

Utenos KKSC

 30:29

08 11 16

Pasvalys

Molėtų SC

 27:29

08 11 29

Molėtų SC

SM/Ūla

 27:24

B grupės II ratas

08 11 30

Molėtų SC

Drusk.SC/RK

36:26

08 12 13

KKSC/Grifas

Molėtų SC

31:29

08 12 14

Molėtų SC

HCV/Bičiuliai

41:31

08 12 20

Molėtų SC

Šalčia

38:26

08 12 21

Utenos KKSC

Molėtų SC

37:30

09 01 31

Molėtų SC

Pasvalys

 

09 02 01

SM/Ūla

Molėtų SC

 

2009.04.18/19d

                        Finalas