2010 spalio 2-3 d. Respublikinis rankinio turnyras Molėtų raj. Mero taurei laimėti

 

 Pirmosios vyrų rankinio čempionato varžybos

Š.m. spalio 11d. Molėtuose vyko pirmosios Lietuvos rankinio federacijos vyrų lygos čempionato , pirmosios sezono rungrtynės. Šiame čempionate pareiškė norą dalyvauti 12 komandų , suskirstytos į du pogrupius po 6 kolektyvus. A pogrupyje Molėtų SC vyrų komandos varžovais bus Kauno „LKKA-Teledema“, Šalčininkų „Sokol“, Druskininkų SC/RK, Vilniaus „SM Tauras-Bičiuliai“ ir Kauno SM „Gaja“. Sužaidus pogrupiuose su savo varžovias po du kartus , toliau seks atkrintamos rungtynės su kito pogrupio komandomis. Palyginus su praeitų metų sezonu, komandų skaičius sumažėjo 4 kolektyvais. Bet pagal pateiktas komandų paraiškas matyti , kad visos dar labiau sustiprėjo, nes visas jas papildė žaidėjai iš aukščiausios lygos. Molėtiškių komanda liko nepakitusi, tik į komandą vėl sugrįžo M. Agurkis, kuris metus laiko rungtyniavo Vilniaus „Šviesos“ komandoje. Pirmose čempionato rungtynėse Molėtų SC vyrų komanda susitiko su Druskininkių SC/RK komanda . Po komandų pristatymo, Lietuvos rankinio federacijos vyrų lygos čempionato atidarymo proga sportininkus pasveikino ir sekmės palinkėjo Molėtų rajono meras A. Žiukas, buvo išklausytas Lietuvos respublikos himnas. Rungtynių pradžioje kiek geriau sekėsi molėtiškiams, po sužaistų 10min jie pirmavo 7 : 4, bet varžovai sukruto ir per kitas 10 žaidimo min. išlygino rezultatą 12 : 12. Tuo tarpu Molėtų SC rankininkai vis dažniau pradėjo klysti gynyboje ir beskubėdami dažniau prarasdavo kamuolius puolime. Patyrę varžovai (komandoje neliko nei vieno moksleivio) beveik kiekvieną ataka pelnydavo po įvartį ir kelinio pabaigoje jau pirmavo 21 : 18. Matėsi, kad varžovai labai rimtai nusiteikę ir pasiduoti aikštelės šeimininkams neketina. Per pertauka buvo pareikšta daug preikaištų žaidėjams dėl gynybos , nes varžovai labai jau lengvai pelnydavo įvarčius poziciniame puolime ,be to reikėjo paspartinti žaidimą puolime, nes vyresni varžovai kartais nebespėdavo grįžti laiku į gynybą. Antrojo kėlinio pradžioje molėtiškiai spurtavo ir po 7 žaidimo minučių išlygino rezultatą 23 : 23. Bet vėl nepavykus kelioms atatoks iš eilės , varžovai greitai susigražino savo persavarą 29 : 26. Molėtų SC rankininkai dar labiau suaktyvino savo gynybą ir antrojo kėlinio pusėje ne tik išlygino , bet ir persvėrė rezultatą savo naudai 33 : 30. Tuo laiku labai gerai vartus gynė T. Guobys, jam neblogai antrino T. Šanteriovas, gynyboje pasiaukojančiai žaidė visa komanda ,nes skaudu būtų nuvilti savo gerbėjus taip gausiai susirinkusius ir aistringai palaikančius. Iki rungtynių pabaigos pavyko išlaikyti tada įgyta pranašumą ir įsirašyti pirmąją pergalę šiame čempionate 36 : 34.

Molėtiškiams įvarčius pelnė M. Agurkis -10, M. Baranauskas ir G. Paškovskis po 6, J. Aganauskas , D. Pranka ir E. Leišis po 4. Po 1 I. Matijošius ir T. Žemčiugovas . Vartus gerai gynė T. Guobys ir T. Šanteriovas. Sekančios rungtynės vyks spalio 25d. Šalčininkuose , kur Molėtų SC vyrai varžysis su Šalčininkų „Sokol“ komanda.

 

Mokytojų sporto varžybų turas

Gegužės 3d. Alantos technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje vyko mokytojų sporto varžybų antrojo turo susitikimai. Tinklinio aikštelėje, kaip ir pirmąjame ture pajėgiasni buvo „Miesto“ komandą atsovavę žaidėjai. Laimėjo susitikimą rezultatu 3:1. Krepšinio aikštelėje šį kartą „Kaimo “ komandos žaidėjai, pirmavę nuo pat rungtynių pradžios, iškovojo pergalę rezultatu 74:62. Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Videniškių pagrindinės mokytojas Marius Valkauskas 35. Miestiečių gretose rezultatyviai žaidė Moletų pagrindinės mokytojas Audrius Karujalis 21 taškas. Baigiamasis trečiasis turas vyks Molėtų pagrindinės mokyklos sporto salėje 12 d. 1530

Balandžio 27 d. Suginčių vidurinės mokyklos sporto salėje prasidėjo tradicinės rajono mokytojų varžybos. Atvykę mokytojai pasiskirstė į dvi komandas. Kaimo komandai atsovavo: Suginčių vidurinės mokyklos mokytoja Živilė Kanapkienė; Alantos  technologijos ir verslo  mokyklos dėstytojai Lina Skladaitytė, Eugenijus Žukauskas; Alantos vidurinės mokyklos mokytojas Vytautas Šerelis; Joniškio vidurinės mokyklos mokyotojas Jonas Ilgevičius, Videniškių ir Inturkės pagrindinių mokyklų mokytojai Marius Valkauskas,  ir Vytaustas Sučiūnas; globos namų direktorius Marius Baltuška. Miesto komandai atstovavo Molėtų pagrindinės mokyklos mokytojai: Ieva Vaicekauskienė, Ingrida Šulskytė, Sigitas Andraitienė, Audonius Kraujelis ir Igor Turkov; Molėtų gimnazijos mokytoja Valentinas Janušienė; Sporto centro treneriai: Rita Bimbirienė, Valentinas Valiukas; sporto cento direktorius Kęstutis Vaicekauskas.  Pirmiausiai dalyviai jėgas išbandė krepšinio aikštelėje. Rungtynės buvo atkaklios ir permainingos, net tris kelinius pirmavo „Kaimo“ komandos mokytojai. Ketvirtajame tiksliau sužaidė „Miesto“ kamondos žaidėjai ir iškovojo pergalę rezultatu 89:83. Daugiausiai savo komandoms taškų pelnė Valentinas Valiukas 47 ir Marius Valkauskas 45. Truputi atsikvėpę komandos pradėjo kovą tinklinio aikštelėje. Pirmajį setą laimėjo „Kaimo“ komandos žaidėjai, antrąjame sete geriau sekėsi „Miesto“ komandos tinklininkams, pastarieji po atkaklios kovos laimėjo trečiąjį ir ketvirtąjį setus. Galutinis rezultatas 1:3 „Miesto“ komandos naudai.