Liepos 30 d. Trakuose vyko respublikinio sveikatingumo renginio ,,Kai mūsų širdys plaka išvien" baigiamasis etapas, organizuotas LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro su partneriais ir rėmėjais. Tai aktyvaus poilsio, sveikos gyvensenos ir sporto šventė, vienos svarbiausių 2013 - ųjų Sveikatingumo metų renginių. Renginyje dalyvavo ir dvi molėtiškių krepšinio komandos, geriausiai pasirodžiusios pirmajame etape Molėtuose. Šventė prasidėjo Iškilmingu renginio atidarymu prie Šv. Jono Nepomuko koplytstulpio kur dalyvius pasveikino seimo narė Dangutė Mikutienė, Trakų meras Vytautas Zalieckas, ir kiti organizatoriai. Šventinė dalyvių eisena žygiavo Trakų gatvėmis į mokyklų sporto sales. Krepšinio turnyras 3x3 prasidėjo trimis dideliais pogrupiais po 20 komandų suskirstytų į poras. Molėtiškiams teko varžytis su Klaipėdos r. sportininkais.  Susitiko labai panašaus pajėgumo komandos. Vyresnieji vaikinai  10 min. kėlinuką baigė lygiosiomis, nugalėtoją lėmė baudų metimai. Taiklesni buvo klaipėdiečiai. Jaunesnieji krepšininkai pralošė susitikimą vieno taško skirtumu. Abi komandos į tolimesnį varžybų etapą nepateko. Renginio dalyviams buvo pasiūlyta pramogauti šalia esančiame stadione: žaisti futbolą, pasimokyti ,,Zumbos" šokių, mėtyti baudas, tapyti ant vandens, dalyvauti maisto pasirinkimo piramidės piešimo konkurse. Antroje dienos pusėje renginys tesėsi poilsio ir pramogų parke ,,TonyResort".

  Liepos 29 d. Molėtų sporto centro 19 krepšininkų grupė su treneriu Valentinu Valiuku išvyko į sporto ir poilsio stovyklą Ignalinoje. Vaikinai ruošis naujam sezonui ir jau rugpjūčio viduryje prasidėsiančioms Lietuvos jaunių sporto žaidynėms.

  Liepos 7 d. Molėtų paplūdimyje tinklinio aikštelėje vyko ,,Skrydžio" taurės 4x4 turnyras. Turnyre dalyvavo 12 komandų. Komandos pradėjo žaisti keturiais pogrupiais po tris komandas. Toliau kovas tesė 8 komandos. Į finalinį ketvertą pateko ,,Malūnas ", ,,Skrydis", ,,Trinidadas ir Tobagas" ir ,,PAAW". Turnyro nugalėtojais tapo ,,Malūnas"  rezultatu 15:10 ir 15:10 įveikę ,,PAAW" komandą. Abi komandos Utenos. Trečiąją vietą laimėjo ,,Skrydis" įveikę ,,Trinidado ir Tobago" komandą rezultatu 15:13, 9:15, 11:5. Šioje komandoje žaidė Aistis ir Eimantas Juočepiai ir Karolis ir Laura Vaicekauskai. Turnyrą vykdė Karolis ir Aistis su partnerių parduotuvė ,,Skrydis", Molėtų sporto centras ir žvejų klubas ,,Ešerys" pagalba. Specialiu prizu komanda ,,El Clasico" laimėjusi 6 - tąją vietą,  apdovanojo Ešerio klubo prezidentas Sigitas Lukšta. Nugalėtojams taurę įteikė Parduotuvės ,,Skrydis" savininkas Kęstutis Juočepis. Liepos 21 d. numatoma surengti tinklinio turnyrą moterims Mindūnuose.

  Birželio 28 d. Molėtų pradinės mokyklos aikštyne ir prasidėjus lietui Molėtų sporto centre vyko gatvės krepšinio 3x3 turnyras ,,Kai mūsų širdys plaka išvien" skirtas vaikų sveikatingumui ir užimtumui skatinti bei paminėti Molėtų miesto 626 - ąsias metines. Renginio iniciatorius LR Sveikatos apsaugos ministerija. Turnyro partneriai Ukmergės r. savivaldybės sveikatos biuras. Turnyro nugalėtojai kviečiami dalyvauti liepos 27 d. Trakuose vyksiančiame respublikiniame renginyje. Turnyre dalyvavo 22 komandos, iš jų - 3 merginų. Turnyro rezultatai

Gatvės krepšinio 3x3 turnyras

       Birželio 28 d., penktadienį, 11 val. Molėtų pradinės mokyklos sporto aikštyne

Amžiaus grupės:

       8-12 m.(2001-2005 m.)

         13-15 m.(1998-2000 m.)

         16-18 m.(1995-1997 m.)

 Kviečiame dalyvauti vaikų, merginų ir vaikinų komandas. Komandos sudėtis 4 žaidėjai(3 aikštėje ir atsarginis). Komanda privalo turėti vienos spalvos sportinius marškinėlius. Paraiškos priimamos iki birželio mėn. 27 d. 15 val. adresu ĄŽUOLŲ g. 10, Sporto centre, tel.(8-383)51479. Paraiškoje prašome nurodyti komandos pavadinimą. El.paštas – sportas@moletai.lt

                                                                                       

  Ukmergės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras

Registracijos paraiška, susitikimų tvarkaraštis

 

  Birželio 11 d. Molėtų Sporto centre vyko neeilinis renginys. Pirmą kartą sporto centro auklėtiniams buvo įteikti vaikų neformaliojo ugdymo pažymėjimai. Šiais metais sporto centro krepšininko ir rankininko ugdymo programas baigė 28 auklėtiniai - 7 merginos ir 21 vaikinas. Švente pagyvino Molėtų pradinės mokyklos šokėjai ir dainininkai. Šventės metu taip pat buvo apdovanoti mokslo metų eigoje pasižymėję centro bendruomenės nariai: ,,Metų rėmėjas" - Algimantas Žiukas, ,,Metų Komanda" - 2000 m.g. rankininkai (treneris S. Šanteriovas), ,,Metų pažanga" - rankininkas Lukas Janušas, ,,Metų talentas" - tenisininkė Neringa Andrejevaitė, ,,Metų savanoris" - Algimantas Antanas Čiža, ,,Metų renginys" - tarptautinis rankinio turnyras, iniciatoriai Rita Bimbirienė ir Steponas Šanteriovas, ,,Metų garbingas elgesys" - krepšininkas Mantas Petkevičius. Sveikinimo žodžius savo auklėtiniams tarė treneriai Ieva Vaicekauskienė, Gailutė Keliuotienė ir Rita Bimbirienė.

Gegužės 25 dieną vyko Lietuvos automobilių ralio čempionato III etapas, ralis "Vilnius- 2013" Vilniaus miesto mero taurei laimėti. Daugiau skaitykite čia ir čia

  Baigiantis mokslo metams tradiciškai Molėtų rajono kūno kultūros kitų dalykų mokytojai,  Molėtų sporto centro darbuotojai renkasi į turnyrą. Jis  vyksta trimis etapais, jėgas išbandant tinklinio ir krepšinio aikštelėse. Tradiciškai turnyro dalyviai pasiskirto į simbolines „Miesto“ ir „Kaimo“ komandas.  Šių metų turnyre „Kaimo“ komandą atstovavo J.  Ilgevičius, V. Kalinauskas, V.Sičiūnas, M. Valkauskas, Ž. Kanapkienė, I. Šulskytė, V. Janušienė, V. Andrukonis, L. Skladaitytė,  A.Vorobjovienė, E. Žukauskas ir A. Ramoška. „Miesto“ komandą sudarė I. ir K. Vaicekauskai, K. ir R. Kneziai, I. Turkovas, V. Valiukas, R. Bimbirienė,  M. Baltuška,  A. Kraujalis. I turas vyko Inturkės pagrindinėje mokykloje. Tinklinio rungtynes laimėjo 3:1 „Kaimo“ komanda, o krepšinio rungtynės baigėsi „Miesto“ komandos  pergale (83:82). II turas surengtas Suginčių vidurinėje mokykloje  - tinklinio rungtynes laimėjo „Miestas“ (3:0), o krepšinio rungtynės baigėsi lygiosiomis 80:80. Paskutinis baigiamasis turas vyko Molėtų pagrindinėje mokykloje. Tinklinio aikštelėje  buvo pranašesni miestiečiai, o krepšinyje -  „Kaimo“ mokytojai.  Sporto turnyro metu dominavo  ir smagi nuotaika,  ir  tikros  emocijos – džiaugsmas dėl pelnytų taškų, apmaudas dėl klaidų... Turnyras užbaigtas  jau tradicine tapusia dovana – visiems padovanota bendra  turnyro dalyvių nuotrauka.

  Balandžio 26 d. Molėtų sporto centro arenoje vyko krepšinio turnyras kuriame susitiko LR Seimo komanda, Molėtų gimnazijos jaunieji krepšininkai ir rajono švietimo įstaigų žaidėjai. Teisėjų pora Vytautas Sičiūnas ir Rolandas Pumputis pirmajam susitikimui pakvietė LR Seimo ir Molėtų gimnazijos starto penketus. Pirmąją rungtynių pusę geriau sekėsi gimnazistam. O rungtynes rezultatu 43:35 laimėjo seimūnai. Švietimo komanda rezultatu 32:26 įveikė gimnazistus. Dėl pirmosios vietos rungėsi Švietimo ir Seimo komandos. Atkaklias ir permainingas rungtynes 32:30 laimėjo molėtiškiai.

  Balandžio 6 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse vyko Rytų Aukštaitijos vyrų krepšinio pirmenybių finalinis etapas. Į baigiamąjį  etapą atvyko keturios komandos - Ukmergės „Olimpas“, Rokiškio „Krauneda“, Ignalinos KSC ir Molėtų SC. Finalinio ketverto komandos buvo iškilmingai pasitiktos krepšinio šventės organizatorių.  Šventę pradėjo vietinis meno mokyklos pučiamųjų orkestras, aikštėje  sukosi šokėjai. Sportininkus pasveikino ir palinkėjo garbingos kovos Ukmergės savivaldybės atstovas. Pirmose rungtynėse dėl 3-4 vietų susitiko Ukmergės „Olimpas“ ir Rokiškio „Krauneda“. Susitikimą laimėjo Rokiškio „Krauneda“ vyrai. Po „Snaiperio“ ir „Oro karaliaus“ konkursų  į  aikštę išbėgo Molėtų ir Ignalinos komandos, kurios kovojo dėl pirmos vietos  „Utenos mėsa“  Rytų Aukštaitijos pirmenybių taurei laimėti.  Pirmasis kėlinys pasibaigė 26:24 ignaliniečių naudai. Po geros gynybos ir taiklių Adomo Žiuko ir Mariaus Valkausko atakų,  antrąjį kėlinį 10:17 laimėjo Molėtų SC vyrai. Po dviejų kėlinių Molėtų komanda turėjo 5 taškų pranašumą. Dar reikėjo žaisti du kėlinukus. Po ilgosios pertraukos sunkiai rišosi žaidimas, daug nepataikėme iš dėkingų padėčių ir kėlinį pralaimėjome 11:22. Ketvirtąjį kėlinį pradėjome žaisti turėdami aštuonių taškų trūkumą. Atkakliai kovodami iki paskutiniųjų rungtynių minučių, rezultato persverti mūsų naudai jau nebepavyko. Rungtynes 71:69 laimėjo Ignalinos KSC vyrų komanda, o  antros vietos taurė buvo įteikta  molėtiškiams. Trečiąją  vietą užėmė Rokiškio „Krauneda“. Prie šio gažaus  pirmenybių rezultato daug  prisidėjo treneris Valentinas Valiukas, jo auklėtiniai Kipras Pumputis, Ernestas Leišis, Paulius Sugintas ir Marius Marcinkevičius, Videniškių kūno kultūros mokytojas Marius Valkauskas. Puikų susižaidimą viso turnyro metu demonstravo  Adomas Žiukas, Mantas Petkevičius, Audrius Ivickas ir kiti žaidėjai.  Komandos buvo apdovanotos rėmėjų prizais, sportininkai medaliais, o geriausi komandų žaidėjai - asmeniniais prizais. Molėtų SC komandoje geriausio žaidėjo prizas įteiktas Adomui Žiukui. Dėkojame Molėtų  SC komandos rėmėjams: A.Žiuko IĮ, „Luktarna“ vadovams, parėmusiems komandos dalyvavimą pirmenybėse. Komandos trenerė Gailutė Keliuotienė Rezultatai

  Balandžio pirmąjį savaitgalį, po žiemos pertraukos, startavo III Lietuvos grindų riedulio čempionato antrojo rato varžybos. Išvažiuojamasis turas buvo surengtas Molėtų sporto centre, kur be čempionato dalyvių rungtynių buvo sužaistos ir draugiškos rungtynės tarp Vilniaus ir Molėtų miestų vaikų komandų.

Jau pirmose turo rungtynėse grindų riedulio mėgėjai sulaukė netikėto siurprizo – pirmenybių lyderiai „UV 2003“ riedulininkai kiek netikėtai 1:4 (1:2,0:1,0:1) pralaimėjo vieniems iš pagrindinių jų konkurentų dėl čempionų vardo - SK „Andajus“ komandai. Tai buvo puikus revanšas varžovui tokiu pačiu rezultatu, kokiu buvo pralaimėtą dvikovą pirmame rate.

Jau nuo pirmųjų susitikimo minučių „Andajaus“ žaidėjai drąsiai kibo į atlapus varžovui ir to užsidegimo rezultato ilgai laukti neteko-prabėgus kiek daugiau nei 5 minutėms rezultatas tapo 1:0 „Andajaus“ naudai. Po tikslaus Nerijaus Baliučio perdavimo įvartį pelnė Kasparas Naskauskas. Tik baigiantis pirmam kėlinukui, 17 minutę, „UV 2003“ pavyko išlyginti rezultatą. Po neleistino gynėjo veiksmo prieš vartus puolantį žaidėją, paskirtą baudos smūgį sėkmingai realizavo Martynas Samulevičius. Bet tai buvo viskas ką per šią dvikovą sugebėjo realizuoti „vienuoliai“, tik prieš savaitę sėkmingai, 4 vietoje, užbaigę sezoną Baltarusijos atviroje lygoje. „Andajaus“ žaidėjai drausmingai gindami savo vartus, po aštrių išpuolių dar tris kartus nuginklavo varžovų vartininką. Po praleisto išlyginamojo įvarčio praėjus tik minutei pasižymėjo Saulius Bublys (rez.perd. Žydrūno Aco), antrajame kėlinuke eilinį savo įvartį čempionate pelnė Rolandas Bačkys, o po jo aštraus perdavimo paskutinę rungtynių sekundę ketvirtą įvartį pelnė komandos kapitonas Tomas Toločka.

  Antrose rungtynėse susitiko čempionato debiutantas FLC „Vilnius“ ir SK „Ardas“. Ir šiose rungtynėse netruko intrigos, įtampa rungtynėse tvirojo iki finalinės rungtynių sirenos. Po nulinio pirmojo kėlinuko ir gana aiškios žaidybinės „Ardo“ persvaros aikštelėje, pirmasis rungtynėse, 31 minutę, visgi pasižymėjo FLC „Vilnius“ kapitonas Edvardas Cirtautas. Jo tolimas smūgis buvo kiek netikėtas „ardiečių“ vartininkui. „Ardui“ ir antrąjį kėlinuką nesisekė įveikti varžovų gynybos, ką jie pagaliau padarė tik 9-ą trečiojo kėlinuko minutę - po tikslaus Tomo Kušlevičiaus perdavimo įvartį pelnė Jaroslavas Suchockis. Bet tai nei kiek neišmušė iš vėžių ambicingojo debiutanto – jau po 2 minučių, to pačio E.Cirtauto tolimas šūvis vėl pasiekė tikslą. Iki pirmos klubo pergalės čempionate tebuvo likusios kiek daugiau nei 6 minutės, bet tos trapios persvaros išsaugoti nepavyko – labiau patyrusiems varžovams išlyginamąjį įvartį 54 rungtynių minutę pelnė Darius Gelūnas, o dar po 3 minučių galutinį tašką rungtynėse padėjo Artūras Macijauskas. Sunki „Ardo“ pergalė rezultatu 3:2 (0:0,0:1,3:1).

  Lietuvos grindų riedulio federacijos iniciatyva, siekiant populiarinti šį įdomų, bet Lietuvoje dar tik šaknis įleidžiantį žaidimą, tarp dviejų čempionato rungtynių buvo sužaistos draugiškos vaikų rungtynės tarp molėtiškių ir vilniečių, kurios, kaip ir dera draugiškom rungtynėm, baigėsi taikiai - 1:1.


Turnyrinė čempionato lentelė:

Vieta Komanda Laimėta Lygiosios Pralaimėta Įvarčiai Skirtumas Taškai
1 UV 2003 3 0 1 19:8 11 9
2 SK Andajus 2 1 1 22:10 12 7
3 SK Ardas 2 1 1 14:15 -1 7
4 FLC Vilnius 0 0 4 7:29 -22 0

Artimiausios čempionato varžybos vyks balandžio 16 d. Vilniuje, Utenos g.36. Susitiks SK „Ardas“ – „UV 2003“

  Balandžio 2 d. net 18 tritaškių metimų svetimoje aikštėje pataikę Molėtų SC krepšininkai, lemiamoje kovoje dėl patekimo į didįjį finalą nugalėjo Rokiškio "SK KRAUNEDĄ". Laimėję pusfinalio seriją 2-1, molėtiškiai kovos dėl čempionų titulo su Ignalinos KSC. Kovoje dėl 3 vietos rokiškėnai susitiks su Ukmergės "OLIMPU". Jau šį šeštadienį finalinis ketvertas keliauja į Ukmergę, kur bus išaiškinti Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių "Utenos mėsa" taurei laimėti čempionai bei prizininkai. Po įnirtingų pusfinalių mūšių paaiškėjo, kad mažajame finale dėl 3 vietos kovos Rokiškio "SK KRAUNEDA" ir Ukmergės "OLIMPAS", o didžiajame finale dėl čempionų vardo kovos Molėtų SC ir Ignalinos KSC.

 Kovo 24 d. Molėtų sporto centre  surengtose vyrų šaškių asmeninėse varžybose dalyvavo 12 šio žaidimo entuziastų. I etape dalyviai varžėsi rato sistema  suskirstyti  pagal pajėgumą į pogrupius.   1 – 3 vietas pogrupiuose užėmę šaškininkai  sudarė finalininkų grupę. Pirmą vietą iškovojo Molėtų gimnazijos mokytojas  Jonas Kraujelis. Tik 0, 5 taško nuo nugalėtojo atsiliko bei užėmė II vietą mindūniškis Petras Pupeikis. III buvo molėtiškis Gediminas Vilkickas. Nugalėtoją ir prizininkus sveikinęs Molėtų sporto centro direktorius K. Vaicekauskas įteikė diplomus, medalius ir atminimo dovanėles. Į geriausių šaškininkų šeštuką pateko ketvirtas likęs Bronius Zaboras, penktą vietą užėmė Henrikas Ruseckas ir šeštą – Audrius Kraujalis.

  Kovo 24 d. 9 val. Molėtų sporto centre vyks rajono vyrų šaškių varžybos. Norintys dalyvauti registruojasi tel. 51479 arba el. paštu sportas@moletai.lt

Molėtų sporto centre praėjusį sekmadienį vyko  Molėtų rajono šachmatų turnyras, kuriame varžėsi  17 šios sporto šakos mėgėjų iš įvairių Molėtų rajono vietovių.  Varžybų dalyviai,  burtų tvarka suskirstyti  į keturis pogrupius, pirmiausia  rungėsi dėl   1 – 2 vietų pogrupiuose, nes šias vietas  užėmę šachmatininkai toliau kovą.   Iš A pogrupio į tolesnį varžybų etapą pateko  Bronislovas Zaboras ir  Žygimantas Lukša. B pogrupyje   - Augustinas Trinkūnas  ir Taurius Gulbinas, C pogrupio pajėgiausiais tapo   Henrikas Lukša ir Petras Pupeikis, o D pogrupyje  – Gediminas Vilkickas ir Juozas Lukša. Pusfinalyje sėkmė lydėjo T. Gulbiną, nugalėjusį B. Zaborą bei A. Trinkūną,  įveikusį H. Lukšą.  Finale kovoje dėl trečios vietos B. Zaboras  privertė pasiduoti H. Lukšą, o T. Gulbinas įveikė A.  Trinkūną. Molėtų sporto centro direktorius Kęstutis Vaicekauskas nugalėtoją ir turnyro prizininkus apdovanojo diplomais, medaliais ir knygomis apie sportą

2012-2013 m. sezono  Lietuvos moksleivių vaikinų krepšinio čempionato „Manija“ 3-čio  etapo rungtynes  Molėtų gimnazijos vaikinai,  vėlyvą vasario 22 d.  vakarą,  žaidė su Panevėžio „Minties“ gimnazijos komanda.  Neprognozuojamas buvo pirmo kėlinio žaidimas. Molėtiškiai vangiai  pradėjo žaidimą, darė daug klaidų ir to pasekmė - pralaimėtas pirmas kėlinys 18 : 24.  Antrąjį kėlinį susikaupė ir su kaupu laimėjo 10 tašku skirtumu 21: 11.  Kitus du kėlinius Molėtų gimnazijos krepšininkai buvo žymiai pajėgesni. Greitos atakos, sklandus tarpusavio susižaidimas, lėmė rungtynių rezultatą. Molėtų gimnazijos vaikinai iškovojo trečią pergalę 78 : 51. Labai gerai ir rezultatyviai po krepšiu žaidė  Mantas Petkevičius, kuris pelnė 25 taškus.  Prie pergalės prisidėjo Adomas Žiukas, Julius Repečka, Audrius Įvickas. Sekančias rungtynes Molėtų gimnazijos komanda  žais su Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos krepšininkais. 

   Vasario 22 d.  Molėtų sporto centro trenerių grupė buvo išvykusi į Kauną, kelti trenerio kvalifikacijos. Dalyvavo Lietuvos sporto universiteto Tęstinių studijų centro organizuojamame 5 dienų paskaitų cikle „ Naujas efektyvus požiūris(atranka, rengimas amžiaus aspektu, didelio meistriškumo sportas) į treniruotės procesą. Tai buvo pirmoji paskaita „Treniruotės struktūra, turinys ir kontrolė“. Paskaitą vedė ir kitas paskaitas ves lektoriai, profesorius Aleksas Stanislovaitis ir docentė Jūratė Stanislovaitienė. Lektorius A.Stanislovaitis išsakė ir pateikė savo mokslinius tyrimus, pavyzdžiais įrodė,  kokio pobūdžio taikyti treniruotes, priemonės - „gauti teigiamą rezultatą išsaugant sveikatą“. Nuo ko priklauso rezultatas? Kokia  bus taikoma treniruočių metodika?  Kokie bus taikomi treniruočių principai? Mažą dalį klausimų jau nagrinėjo pirmoje paskaitoje. Kitų paskaitų metu bus plačiau, atsižvelgiant į sporto šakos specifiškumą bus plačiai nagrinėjama, kaip  treneris turėtų  dirbti, kad nesugadintų žmogaus sveikatos ir pasiektų aukštų sportinių rezultatų.

  Vasario 23 d. Molėtų sporto centro salėje vyko Molėtų vyrų rankinio varžybos „Molėtų žinių“ taurei laimėti. Tokio tipo varžybos vykdomos pirmą kartą, jas organizavo ir vykdė Molėtų SC kartu su sporto klubu „SK Molėtai“, bei pagrindiniu turnyro rėmėju - laikraščiu „Molėtų žinios“. Dalyvauti šiame rankinio turnyre užsiregistravo 6 ekipos : Molėtukas, Rinktiniai, Komanda „A“, Iki Golo, Rakštis ir Komanda ir „KO“. Komandas žaidė vieno rato sistema, visos ekipos turėjo galimybę pasivaržyti su visais varžovais. Rankinio mylėtojai galėjo 8 valandas stebėti geriausių Molėtų rankininkų kovas, buvo sužaista net 15 rungtynių.
Pirmoje dvikovoje aikštelėje pasirodė Rakštis ir Molėtuko komandos. Molėtukas yra pernai metų rajono čempionas, o Rakštis – jauniausias šio turnyro kolektyvas, jiems tik po14 metų (1998/99m.g vaik). Bet ši dvikova tapo pirmąja turnyro staigmena, jaunieji rankininkai (tr. S. Šanteriovas) sužaidė labai pakiliai ir nugalėjo tituluotus varžovus 15 : 12 (9 : 4). Komanda „A“, kuriai atstovauja jau didesnę patirti turintys žaidėjai, turėjo vargo rungtynėse su moksleiviu (1996m.g.vaik) Komanda ir KO kolektyvu (tr. Bimbirienė). Jie tik po atkaklios kovos nugalėjo savo varžovus 9 : 6 (3 : 2). Pirmose savo rungtynėse Iki Golo (tr. Bimbirienė) ekipa (1994m.g vaik.) susitiko su Rinktinių vyrų komanda. Sunkioje ir labai nervingoje dvikovoje pergalę šventė Iki Golo komanda – 10 : 8 (3 : 6). Kaip vėliau paaiškėjo šios rungtynės ir nulėmė nugalėtojus. Sužaidus pirmąjį turnyro varžybų ratą komandos buvo išrikiuotos oficialiam varžybų
atidarymui. Dalyvius gražiais pasirodymais pradžiugino merginų šokių grupė. Sveikinimo žodį tarė
ir sėkmės palinkėjo „Molėtų žinios“ laikraščio vadovė Jurgita Stalauskienė. Antrajame ture lengvas pergales pasiekė Komanda „A“, kuri įveikė Rakštį 14 : 5 (6 : 2), Rinktiniai nugalėjo Molėtuką 18 : 10 (9 : 5), Iki Golo nepasigailėjo savo jaunesnių draugų iš Komandos ir KO – 15 : 10 (7 : 5). Trečiasis turas pasižymėjo labai atkakliomis rungtynėmis, tik antrajame kėlinyje savo pranašumą pavyko įrodyti Rinktinių komandai, kurie nugalėjo labai patyrusius rankininkus iš Komanda „A“ ekipos 9 : 6 (5 : 4). Iki Golo vaikinai įveikė Molėtuko
vyrus 11 : 9 (8 : 4). Susitike tarp moksleivių komandų Rakštis ir Komanda ir KO nugalėtojas paaiškėjo tik kartu su finaline rungtynių sirena. Pirmąjį kėlinį laimėje jauniausieji turnyro dalyviai 8 : 7, antrojo kėlinio pabaigoje nesugebėjo išlaikyti persvaros ir paskutinėmis sekundėmis leido savo varžovams pelnyti pergalingą įvartį. Rungtynes laimėjo Komanda ir KO vaikinai 13 : 12 (7 : 8). Nemažiau intriguojančiai prasidėjo ir ketvirtas turas. Visos rungtynės tarp Iki Golo ekipos ir Komandos „A“ vykjo taškas į tašką, paskutinėmis sekundėmis sėkmė lydėjo „veteranų“ kolektyvą, kurie nugalėjo labai pakiliai tą dieną žaidžiančius Iki Golo komandos vaikinus 15 ; 14 (8 : 8). Pasipildęs keliais aukšto meistriškumo žaidėjais Molėtuko komanda lengvai įveikė Komanda ir KO 19 : 12 (10 : 6). Dar bandė kovoti Rakštis vaikinai prieš pajėgią Rinktinių komanda, bet jiems teko pripažinti vyresnių rankininkų pranašumą 8 : 15 (4 : 8). Paskutiniame turnyro ture dar vieną pergalę iškovojo Molėtukas jie nugalėjo Komanda „A“ 18 : 12 (9 : 5). Savo pergalių kraitį dar papildė Rinktiniai, kurie įveikė Komanda ir KO 15 : 6 (6 : 1). Paskutinėse rungtynėse, nors ir be savo lyderio Džiugo Grinio, Rakštis dar bandė priešintis IkiGolo vaikinams, bet pergalę šventė abiturientai 14 : 11 (8 : 4). Pasibaigus rungtynėms ir suskaičiavus visus rezultatus paaiškėjo, kad su viena pergalę šeštoje vietoje liko Rakštis, penkti taip pat su viena pergale Komanda ir KO. Įveikusi du varžovus ketvirtą vieta užėmė Molėtuko vyrai. Komanda „A“ su trimis pergalėmis iškovojo 3 vietą. Pirmąją vietą šiame turnyre lėmė tarpusavio susitikimo rezultatas, nes po 4 pergales iškovojo dvi komandos IKI Golo ir Rinktiniai. Nugalėtojais tapo Iki Golo komandos vaikinai, antri liko Rinktiniai. Turnyro uždarymo metu dalyvius sveikino ir apdovanojo „Molėtų žinios“ laikraščio vadovė Jurgita Stalauskienė ir Molėtų SC direktorius K. Vaicekauskas. Turnyro prizininkės buvo apdovanotos „Molėtų žinių“ įsteigtomis taurėmis ir asmeninais diplomais. Komandų geriausi žaidėjai asmeniniais prizais. Jais tapo Molėtukas – K. Sadauskas, Rinktiniai – V. Katinas, Iki Golo – M. Vasiliauskas, Komanda „A“ – J. Nikitinas, Rakštis – L. Leišis, Komanda ir KO K. Čereška. Rezultatai. Stepono Šanteriovo informacija.

Vasario 24 d. 9 val. Molėtų sporto centre vyks rajono vyrų šachmatų varžybos. Norintys dalyvauti registruojasi tel. 51479 arba el. paštu sportas@moletai.lt

Vasario 12 d. 2013 m. Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių rungtynes Molėtų SC vaikinų komanda žaidė  su Anykščių „Jaros sauga“ krepšininkais. Pirmą kėlinį laimėjome 22 : 12. Antrame kėlinyje šeimininkai priartėjo prie molėtiškių. Kažkurį laiką pirmavo tai viena, tai kita komanda, bet kėlinį laimėjo molėtiškiai 16 : 14. Trečią kėlinį gerai sužaidė varžovai, laimėdami 18 : 15. Po trečio kėlinio rezultatas buvo 52 : 50 molėtiškių naudai. Likus porai minučių po veržlių ir tikslių Mariaus Valkausko metimų molėtiškiai iškovojo pergalę rezultatu 71: 65. Net 31 tašką komandai pelnė M.Valkauskas, 28 taškus –Valentinas Valiukas. Prie pergalės rezultatyviu žaidimu prisidėjo Julius Repečka.

Vasario 7 d. po ilgesnės pertraukos Ukmergėje vyko 2012/13 metų Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių rungtynės. Molėtų SC komanda žaidė su Ukmergės „Olimpas“ krepšininkais. Molėtiškiai išbėgo į aikštelę nusiteikę kovingai, garbingai kovojo ir pirmas kėlinys pasibaigė lygiosiomis 17 : 17. Antrasis kėlinys taip pat buvo sėkmingas -  22 : 12. Trečią kėlinuką šeiminiai pakeitė gynybos stilių, kėlinį laimėjo rezultatu 55 : 51 Ukmergės komandos naudai. Ketvirtame kėlinuke vyko lygi kova, bet padarytos molėtiškių klaidos kėlinio pabaigoje lėmė varžybų baigtį šeimininkų naudai 84: 74 Gerai rungtynėse žaidė V.Valiukas, K.Pumputis, M.Valkauskas, A.Žiukas, M.Petkevičius. Turnyrinėje lentelėje po sužaistų  7 rungtynių Molėtų SC komanda užima ketvirtą vietą. Sekančios pirmenybių  rungtynės vyks vasario 12 d.- išvykoje.  Molėtų SC komanda žais krepšinio rungtynes su Anykščių „Jaros sauga“ komanda.

Gruodžio 5 d. Seime vienuoliktą kartą buvo apdovanotos Lietuvos sportiškiausios pradinės, pagrindinės ir vidurinės mokyklos bei 2011-2012 metų geriausi kūno kultūros mokytojai. Šių konkursų nugalėtojams Kūno kultūros ir sporto departamentas, Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas įsteigė piniginius prizus. Susirinkusius mokytojus, moksleivius, mokyklų vadovus sveikino Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas, paskirtasis Premjeras Algirdas Butkevičius, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius  sakė, kad „Situacija sporte palengva kinta, aukščiausių institucijų dėmesys sporto sričiai didėja. Tereikia prisiminti, jog kiekvienas litas, investuotas į kūno kultūrą ir sportą yra „sveikas“ litas“. Sportiškiausios mokyklas buvo vertinamos pagal tai, kiek mokyklose vyksta kūno kultūros pamokų, neformalaus ugdymo užsiėmimų, kokia sporto infrastruktūra, kiek vyksta sporto renginių ir kt. Išrinkta po dešimt sportiškiausių vidurinių ir pagrindinių mokyklų bei penkios pradinės.  Jau vienuolikta kartą į apdovanojimą vyksta Molėtų pagrindinė mokykla. Konkurencija didėja, nes pagrindinių mokyklų skaičius Lietuvoje auga, o vidurinių mokyklų mažėja. Ši kartą molėtiškiai dešimtuke buvo septinti. Apdovanojime dalyvavo pavaduojanti direktorių R. Šlikienė, kūno kultūros mokytojai A. Kraujalis, I. Vaicekauskienė, bei mokiniai: E. Rameikaitė, G. Klimaitė, J. Višumirskaitė, L. Berdiajevas, E. Semėnas. Daugumą mokyklų, kurios pateko į dešimtuką atėjo pasveikinti tų savivaldybių  Seimo nariai, deja, molėtiškiai savo išrinktųjų nesulaukė. Kartu vyko 2011-2012 metų geriausio kūno kultūros mokytojo apdovanojimas. Jau ketvirti metai organizuojamas toks konkursas, kiekvienais metais vis pateikiamos  kitos kūno kultūros mokytojų kandidatūros, nes buvę geriausieji antrą kartą negali kandidatuoti. Šį kartą molėtiškiai pasiūlė Joniškio vid. mokyklos  kūno kultūros mokytoją Joną Ilgevičių ir neapsiriko , nes Jonas pateko į geiausių devintuką. Atsižvelgiant į aktyvumą ir kūrybiškumą pamokose, mokinių motyvavimą, dalykinių ir metodinių inovacijų diegimą, neformaliojo švietimo organizavimą ir kitus kriterijus, speciali komisija išrinko 2011-2012m.  geriausiųs kūno kultūros mokytojus. Departamentas penkiems mokytojams įsteigė penkių šimtų litų piniginius prizus.

2012 m. lapkričio 29 d. Molėtų sporto arenoje vyko Rytų Aukštaitijos vyrų krepšinio pirmenybių „Utenos mėsa“ taurei laimėti rungtynės. Susitiko Molėtų SC ir Ukmergės „Olimpas“ komandos. Pirmąjį kėlinį pralaimėjome 16:18. Antrą kėlinį laimėjome ir rezultatas tapo lygus 33:33. Trečias ir ketvirtas kėlinukai vyko intensyviai. Tai viena, tai kita komanda pirmaudavo vienu ar dviem taškais. Ketvirtą kėlinuką Molėtų SC komanda susikaupė gynyboje, rezultatyviai atakavo ir sugebėjo laimėti 25:22, o rungtynes 81:75. Daug prie pergalės prisidėjo Marius Valkauskas, Karolis Vaicekauskas, Valentui Valiukui gerai krito tritaškiai. Puikiai gynėsi po krepšiu, atsikovojo kamuolius Mantas Petkevičius. Turnyrinėje lentelėje po sužaistų trijų rungtynių Molėtų SC komanda užima antrą vietą. Ukmergės “Olimpas“ sužaidė keturias rungtynes, turi 3 pergales ir užima pirmąją pirmą vietą. Sekančios pirmenybių  rungtynės vyks gruodžio 6 d.(ketvirtadienį) Molėtų SA. Varžybų pradžia 20.00. Susitiks Molėtų SC ir  Švenčionėlių „Aitvaras-SM“ komandos. Gailutės Keliuotienės informacija.

Lapkričio 14 d. sužaistos antros  2012/2013 metų Rytų Aukštaitijos vyrų krepšinio pirmenybės „Utenos mėsa“ taurei laimėti. Molėtų SA lapkričio 15 d. susitiko Molėtų SC ir  Anykščių „Jaros sauga“ vyrų komandos. Greitų  atakų, geros gynybos  dėka molėtiškiai iš karto išsiveržė į priekį. Pirmąjį kėlinį laimėjo 24:15, antrąjį 23:14. Po taiklių A. Žiuko. K.Pumpučio  tolimų metimų komanda po trečiojo kėlinio turėjo  26 taškų pranašumą.   Ketvirtajame kėlinyje anykštėnai sušvelnino padėtį, sugebėję sužaisti lygiomis 15 : 15.   Be didelių pastangų molėtiškiai laimėjo rungtynes 78:52.

                   

2012 m. lapkričio 8 d. startavo 2012/2013 metų Rytų Aukštaitijos vyrų krepšinio pirmenybės „Utenos mėsa“ taurei laimėti. Pirmenybėse dalyvauti pateikė paraiškas Rokiškio „SK Krauneda“, Ukmergės „Olimpas“, Ignalinos KSC, Švenčionėlių „Aitvaras-SM“, Anykščių „Jaros sauga“ ir Molėtų SC komandos. Pirmenybės prasidėjo Molėtų SC ir Ignalinos KSC komandų rungtynėmis Molėtų sporto centro arenoje. Iignaliniečiai laimėjo pirmą ir antrą kėlinius 40: 33. Trečią kėlinuką greitų atakų dėka molėtiškiai laimėjo 22:18. Molėtiškių padarytomis klaidomis ketvirtame kėlinyje pasinaudojo svečiai ir rungtynes laimėjo rezultatu 76: 71 Sekančios pirmenybių  rungtynės vyks lapkričio 15 d.(ketvirtadienį) Molėtų SA. Varžybų pradžia 20.00. Susitiks Molėtų SC ir  Anykščių  „Jaros sauga“ komandos. Rezultatai plačiau

 

Spalio 5 d. sporto centre lankėsi ir su šventėmis darbuotojus sveikino seimo narys Valentinas Stundys. Sporto centro pedagogams savaitgalį sutapo dvi profesinės šventės - tarptautinė mokytojo ir kūno kultūros ir sporto darbuotojo diena. Seimo narys trumpai pristatė Valstybės politiką ir numatomus pokyčius vaikų neformaliojo ugdymo srityje. Vyko šilta dalykinė diskusija įvairiais kolektyvui rūpimais klausimais.

 

Rugsėjo 25d. Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centre vyko kūno kultūros mokytojų metodinis pasitarimas. Metodinio ratelio pirmininkė I. Vaicekauskienė pasveikino visus su naujais mokslo metais, palinkėjo gerų, sportiškų, kūrybingų ir prasmingų darbų. Pasitarimo metu kūno kultūros mokytojai aptarė 2011-2012 mokslo metais vykusius kvalifikacijos tobulinimo renginius, jų įtaką tiesioginiam darbui. Metodininkas K. Purvys pristatė šių metu rajono mokyklų sportinės veiklos perspektyvas. Sporto centro direktorius K. Vaicekauskas trumpai aptarė svariausius moksleivių sporto laimėjimus ir įteikė padėkas už rezultatus kūno kultūros mokytojams: I. Ilgevičiui, J. Petrauskienei, A. Kraujaliui, A. Tūbai, I. Vaicekauskienei, 2011/2012 m. m. Lietuvos mokinių olimpiniame festivalyje. Mokytojai aptarė kvalifikacijos tobulinimo poreikį, numatė renginius ir metodinės veiklos priemones mokslo metams. Į pasitarimą atvyko Lietuvos grindų riedulio federacijos atstovai Eligijus Rajeckas ir  Audrius Ilgevičius, kurie supažindino su nauja sporto šaka - grindų rieduliu (floorball, unihoc, bandy) visi šie vardai reiškia tik vieną - azartą, greitį, komandinę dvasią ir nuostabią nuotaiką. Šį žaidimą išbandė kūno kultūros mokytojai, susipažino su žaidimo taisyklėmis, stebėjo kaip vaikai su azartu priėmė šį žaidimą. Atstovai  du šio žaidimo inventoriaus komplektus (lazdas, kamuoliukus, vartus)  padovanojo Molėtų pagrindinei ir Joniškio vidurinei  mokykloms, tikėdamėsi, kad nauju žaidimu susidomės ir šių mokyklų mokiniai. I. Vaicekauskienės informacija. 2012 09 26