Mūsų centro krepšininkų komanda, kartu su treneriu Valentinu Valiuku liepos 19 dieną Dalyvavo Inturkės bendruomenės organizuotame krepšinio turnyre. Varžėsi 8 komandos, Mūsų krepšininkai iškovojo 3 vietą, finale nugalėję Joniškio krepšininkus. Daugiau informacijos apie turnyrą ir sporto šventę 07 22 d. "Vilnies" laikraštyje.

Sportinio sezono uždarymo šventė Molėtų sporto centre
Balandžio 13 d. į sporto centrą rinkosi svečiai, partneriai, sporto centro treneriai, sportininkai, tėvai sudėlioti 2013-14 mokslo metų sezono akcentus, pagerbti geriausius centro auklėtinius ir trenerius.
Šventė prasidėjo draugiško turnyro krepšinio rungtynėmis tarp Lietuvos Seimo narių ir Molėtų gimnazijos komandų. Vėliau į turnyrą „įsivėlė“ ir Molėtų „Švietimo“ komandą. Po pirmųjų rungtynių į salę sugužėjo Molėtų pradinės mokyklos mokytojos Džanetos Čereškienės pradinukų „komanda“ smagiu vasarišku šokiu pasveikinti šventės dalyvių. Toliau sekė „rimtoji“ dalis – keturiolikai sporto centro auklėtinių baigusių sportinę karjerą Molėtų sporto centre buvo įteikti Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai, liudijantys apie sportininko ugdymo programos baigimą. Šiemet mūsų absolventams rankas spaudė ir sėkmės linkėjo garsus Lietuvos krepšininkas Sergejus Jovaišą, sportininkus ugdę treneriai Valentinas Valiukas ir Ingrida Šulskytė. Mūsų centro baigimo pažymėjimai įteikti:
  krepšininkams: Gabijai Šulskutei, Mantui Marcinkevičiui, Kiprui Pumpučiui, Ernestui Leišiui, Justinui Šeikiui, Domantui Peteraičiui, Deimantui Ratkei, Vidmantui Šmigelskui, Augustinui Čibisovui;
  Imtynininkėms: Augustei Repečkaitei, Veronikai Baranauskaitei;
  tenisininkei Simonai Tirevičiūtei;
  rankininkams: Editai Lapėnaitei, Arminui Dikui.
Nemažas būrelis mūsų bendruomenės narių buvo apdovanoti metų nominacijomis už įvairius nuopelnus. Šventės dalyviai galėjo pasidžiaugti Molėtų progimnazijos dainininkių Petrošiūtės ir Lilionytės atliekamomis dainomis, Pradinės mokyklos mokytojos Daivos Pumputienės paruoštų pradinukų pasirodymu, „Domino“ šokių studijos jaunųjų šokėjų atliekamais šokiais.
Mini krepšinio turnyrą laimėjo „Švietimo“ komanda nugalėjusį Molėtų Gimnazijos ir Seimo narių komandas, antri liko gimnazistai, treti seimo narių komanda.
  Turnyro rezultatai: Gimnazija – Seimas 60-24;
                                 Švietimas – Gimnazija 59-57;
                                 Seimas – Švietimas 36-37.
Taigi sporto salės kuriam laikui ištuštėjo, bet ne ilgam. Jau rugpjūčio mėnesį startuoja Lietuvos Jaunučių sporto žaidynės, kuriose mūsų komandos ir sportininkai taip pat varžosi. Geresnių sportinių rezultatų siekiantys mūsų sportininkai treniruojasi individualiai, dalyvauja vasaros pramoginiuose turnyruose, kurių mūsų krašte nestinga.
Sporto centro treneriai ir vadovai linki mūsų sportininkams, tėvams, partneriams, rėmėjams geros vasaros, gero poilsio ir iki pasimatymo sporto salėse rudeniop. Šventės fotoakimirkos čia

NOMINACIJOS

„Metų pasiekimas“ AUGUSTĖ REPEČKAITĖ
metų Europos sambo imtynių jaunimo jaunių ir čempionatas - 3 vieta ir bronzos medalis. Augustė yra Lietuvos Respublikos sambo rinktinės narė. m. Lietuvos jaunimo sambo imtynių pirmenybės - 1 vieta. m. Lietuvos suaugusių sambo imtynių čempionatas - 3 vieta.
Dalyvavo daugelyje turnyrų, tapo nugalėtoja bei prizininke.
Augustė treniruojasi 5 - kis metus. Ją treniruoja Ingrida Šulskytė.

„Metų treneris“ ZITA LIEGIENĖ
Trenerės treniruojama berniukų komanda 2013/14 m. Lietuvos Respublikos rankinio pirmenybių, vaikų gim. 2002 m. – 1 vieta. berniukų gim. 2001 m. komanda – 3 vieta. Trenerės komandos dalyvauja Lietuvos ir Tarptautiniuose rankinio turnyruose, nelieka be medalių. m. balandžio 15-16 d. Molėtuose vykusiame tarptautiniame turnyre, 2001 m.g. berniukų komanda iškovojo 3 - vietą.

„Metų teisėjas“ ERNESTAS LEIŠIS
Ernestas 8-nis metus treniruojasi ir tobulina krepšinio įgūdžius. Be treniruočių Ernestas puikiai ir noriai teisėjauja Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos, Molėtų rajono mokinių Olimpinio festivalio ir kituose krepšinio turnyruose bei varžybose. Šiai metais Ernestas baigia sportuoti Molėtų Sporto centre. Ernesto treneris Valentinas Valiukas.

„Metų savanoris“ EDITA LAPĖNAITĖ
Edita - rankininkė ir treniruojasi Molėtų Sporto centre 5-kis metus, jos treneris Steponas Šanteriovas. Be treniruočių Edita padeda vykdyti varžybas savanoriškai teisėjauja – sekretoriaus pareigose. Ji dirbo Lietuvos mokinių rankinio pirmenybių rungtynėse, draugiškuose turnyruose, Molėtų rajono vyrų pirmenybėse. Edita šiais metais baigia sportuoti Molėtų Sporto centre.

„Metų rėmėjas“ GIEDRIUS ŽUNDA
Giedrius buvęs Molėtų sporto mokyklos rankininkas, trenerio Stepono Šanteriovo auklėtinis. Jo dėka net trys mūsų centro komandos buvo aprūpintos sportine apranga treniruotėms ir varžyboms. Nepamiršta ir dabar tu laikų, kada jis žaidė rankinį. Šiuo metu Giedrius vadovauja UAB „Sicor Biotech“ – mokslinių tyrimų ir eksperimentinio plėtros centrui. Giedrius yra Molėtų automobilių klubo „Skorpionas“ narys, daugkartinis Lietuvos autokroso čempionatų nugalėtojas ir prizininkas.

„Metų talentas“ ARNAS KISIELIUS
Arnas Kisielius Molėtų Sporto centre sportuoja 5-tus metus. Jau nuo pirmų treniravimosi metų treneris Steponas Šanteriovas pastebėjo neeilinius Arno sugebėjimus žaidžiant rankinį. Su 2000 m.g. berniukų komanda dalyvauja Lietuvos Respublikos pirmenybėse, turnyruose Lietuvoje, Estijoje. Latvijoje, kur Arnas pripažįstamas, kaip „Naudingiausias“ komandos žaidėjas.
2013/ m.m. Lietuvos Respublikos rankinio pirmenybių vaikų g. 2000 m. finalinio etapo metu, kuris vyko balandžio 25-27 d. Molėtuose, pripažintas „Geriausiu“ žaidėju tarp savo bendraamžių Lietuvoje. Rungtynėse Molėtų SC komandai dažniausiai pelno dagiau nei pusę komandos įvarčių.
Arno tikslas: Tapti profesionaliu rankininku.

„Metų spartuolis“ KIPRAS PUMPUTIS
Kipras Molėtų SC krepšinio trenerio Valentino Valiuko auklėtinis. Užsispyręs, siekiantis tikslo, ieškantis naujų iššūkių. Daug savarankiškai treniruojasi, yra Molėtų krepšinio komandos „Ežerūnas“ narys. Šiais metais stengėsi suspėti į treniruotes Š.Marčiulionio krepšinio Akademijoje, Molėtų sporto centro ir „Ežerūno“ komandose bei dalyvautį bent keliuose turnyruose. Daug padeda organizuojant ir vykdant krepšinio varžybas, prieš sezoną Kipras su bendraminčiais Molėtuose sėkmingai organizavo „Naktinio krepšinio 3x3 turnyrą“

„Metų komanda“ 2000 m.g. vaikinų rankinio komanda
Šį sezoną Trenerio Stepono Šanteriovo treniruojama 2000 m.g. berniukų komanda antrus metus iš eilės iškovoja Lietuvos Respublikos rankinio pirmenybių čempionų vardus. Simbolinėje šios amžiaus grupės Lietuvos rinktinėje 3-ys molėtiškiai. Berniukų komanda dažnai dalyvauja tarptautiniuose turnyruose Estijoje, Latvijoje. Iš turnyrų grįžta prizininkais arba nugalėtojais. m. balandžio 15-16 d. Molėtuose vykusiame tarptautiniame rankinio turnyre ši komanda užėmė 2 - ąją vietą.
Komanda ir toliau pasiryžusi dirbti, tobulėti ir neužleisti lyderio pozicijų.

Balandžio 19 d. Ignalinoje vyko Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių finaliniai susitikimai. Molėtų SC krepšininkai (treneris V.Valiukas) dėl trečiosios vietos susikovė su Užpalių komanda. Molėtiškiams prastai susiklostė rungtynių pradžia, tad teko visas rungtynes vytis varžovus. Ketvirtajame kėlinyje dar buvo pasiektas vienženklis skirtumas, tačiau puikiai puolime žaidę varžovai neleido priartėti dar labiau, tad molėtiškiai pralaimėjo rungtynes 76:92 (12:22; 15:32; 21:12; 28:26). Šiemet Molėtų SC krepšininkai pirmenybėse liko 4 vietoje iš 8 dalyvavusių komandų. Kovoje dėl III vietos molėtiškių gretose pagirtinai žaidė Kipras Pumputis pelnęs 22 taškus, jam neblogai talkino Marius Valkauskas - 18 taškų. Treneris negailėjo gerų žodžių krepšininkams pirmenybėse atstovavusiems Molėtus, tai Mariui Valkauskui, Kiprui Pumpučiui, Mantui Petkevičiui, Ernestui Leišiui, Adomui Žiukui, Dovidui Verikui, Domantui Peteraičiui, Aurimui Kvietkauskui, Mantui Marcinkevičiui, Gediminui Rackevičiui ir Martynui Kraujeliui.

Balandžio 3 dieną Molėtų sporto centre lankėsi Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Prezidentė olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė. Su prezidente kartu lankėsi ir Seimo narys, Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas  Juras Požėla, LTOK generalinis sekretorius Valentinas Paketūras. Svečiai domėjosi mūsų sporto infrastruktūra, sporto centro, klubų veikla, finansavimu, sporto bazės galimybėmis, perspektyvomis, plėtros galimybėmis.

Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse, Molėtų SC krepšininkai susitiko su Rokiškio "Krauneda-KKSC" komanda. Namuose žaidę molėtiškiai iškovojo pergalę 10 taškų persvara 77:67 (30:16; 13:8; 13:21; 21:22). Molėtų SC komanda puikiai sužaidus pirmąją rungtynių dalį turėjo 19 taškų persvara, tačiau vėliau pradėjo strigti gynyboje, ir patys neapsigynę, skirtumas ėmė tirpti. Aidint rungtynių sirenai rokiškėnai įmetė tritaškį ir persvara liko 10 taškų. Šiuos taškus molėtiškiai turės lemiamame mače Rokiškyje, kuris vyks balandžio 6d. Rungtynėse molėtiškių gretose rezultatyviausiai žaidė Valentas Valiukas - 20 taškų, Aurimas Kvietkauskas - 12, po 11 pridėjo Adomas Žiukas ir Marius Valkauskas, po 8 pelnė Dovidas Verikas ir Mantas Petkevičius. Pernai molėtiškiai žaidė finale, tad viską padarys, kad šiemet ir vėl ten būtų!!!

Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse įvyko atsakomosios rungtynės tarp Molėtų SC ir Švenčionėlių "Aitvaras-SM" komandų. Išvykoje Molėtų SC komanda (treneris V.Valiukas) buvo pralaimėję 10 taškų skirtumu, tad namuose laukė sunkios rungtynės, kurias reikėjo laimėti didesniu skirtumu nei buvo pralaimėję. Rungtynes molėtiškiai pradėjo susikaupę ir nuo pradžių pradėjo veržtis į priekį. Po 3 kėlinių molėtiškiai jau pirmavo 27 taškų persvara, kurią per paskutinį kėlinį svečiams nežymiai pavyko sumažinti. Molėtų SC komanda laimėjo rungtynes 74:55 (15:9;24:13;20:10;15:21) ir pateko į pirmenybių pusfinalį. Šiame susitikime daugiausiai taškų pelnė Dovidas Verikas ir Marius Valkauskas po 15, Martynas Kraujelis - 14, Adomas Žiukas - 10. Pusfinalis bus žaidžiamas taip pat iš 2 varžybų, molėtiškių varžovas - Rokiškio "Krauneda - KKSC". Pirmos rungtynės jau šį savaitgalį, Molėtuose, kovo 30d.(sekmadienį) 17h.

Molėtų SC krepšininkai pradėjo kovą dėl patekimo į pusfinalį
Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse prasidėjo kovos atkrintamosiose varžybose. Dėl patekimo į pusfinalį bus žaidžiami 2 susitikimai, geresnį rezultatą pasiekus komanda pateks tarp 4 stipriausiųjų. Pirmosiose rungtynėse V.Valiuko treniruojami molėtiškiai išvykoje susitiko su Švenčionėlių "Aitvaras-SM". Pirmoji rungtynių pusė Molėtų SC komandai sekėsi gan neblogai, tačiau paskutiniai du kėliniai buvo pralaimėti, tad rungtynės baigėsi rezultatu 72:82 (18:18; 20:20; 22:25; 12:19) šeimininkų naudai. Rezultatyviausiai žaidė M.Valkauskas - 19 taškų, M.Petkevičius - 17, D.Verikas - 10, A.Žiukas - 9. Norint patekti į pusfinalį molėtiškiams namuose reikia laimėti daugiau nei 10 taškų persvara ir jie tą tikrai padarys. Atsakomosios rungtynės Molėtuose bus žaidžiamos kovo 23d.(sekmadienį) 12h sporto arenoje.

Molėtų rajono šachmatų turnyre, kurį organizavo Molėtų sporto centras, šiemet dalyvavo 11 žaidėjų. Turnyras vyko pagal šveicarišką sistemą. Iš viso buvo sužaisti 7 ratai. Geriausių rezultatų pasiekė ir apdovanoti buvo Taurius Gulbinas, Gediminas Vilkickas ir Bornius Zaboras. Rezultatai čia

Molėtiškiai sutriuškino Anykščių krepšininkus
Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių paskutinėse grupės rungtynėse Molėtų SC komanda (treneris V.Valiukas) nepaliko vilčių Anykščių "Jaros sauga" komandai. Molėtuose vykusios rungtynės šeimininkams klostėsi puikiai nuo pirmų minučių, tad svečiai buvo sutriuškinti net 55 taškų skirtumu, tai yra šio sezono pirmenybių rekordas. Pasibaigus rungtynėms švieslentė rodė106:51 (23:17; 27:9; 23:14; 33:11). Molėtų gretose vėl nesulaikomai žaidė M.Valkauskas - 36 taškai, 13 pelnė G.Rackevičius, po 11 D.Verikas ir M.Kraujelis. Atkrintamosiose rungtynėse bus žaidžiama 2 susitikimai, molėtiškių varžovas bus Užpalių komanda.

Kovo 9 d. 9 val. Molėtų sporto centre vyks rajono vyrų šachmatų varžybos. Norintys dalyvauti registruojasi iki kovo 7 d. 15 val. tel. 51479 arba el. paštu sportas@moletai.lt
   Molėtų SC krepšininkai pralaimėjo Ukmergės "Olimpui". Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse molėtiškiai kovoja dėl aukštesnės vietos grupėje. Molėtų komanda (treneris V.Valiukas) priėmė svečius iš Ukmergės. Šios rungtynės lėmė, kuri komanda užims grupėje 3 vietą. Kova prasidėjo nuo pirmųjų minučių ir geriau sekėsi žaisti molėtiškiams, kurie pirmą rungtynių pusę laimėjo 6 taškais. Tačiau vėliau Ukmergės "Olimpo" lyderis pradėjo imtis iniciatyvos, ir jo 8 iš eilės pelnyti taškai persvėrė rezultatą. Rungtynių pabaigoje kova vyko lygi, likus 5 sekundėms molėtiškiai turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau metimas nepasiekė tikslo ir pralaimėta minimaliu skirtumu 76:77 (21:16; 20:19; 18:21; 14:21). Molėtiškių gretose rezultatyviausiai žaidė V.Valiukas - 18 taškų, M.Petkevičius - 17, M.Valkauskas ir A.Kvietkauskas po 15. Molėtų SC komandai liko sužaisti paskutinės rungtynės namuose su Anykščių "Jaros sauga" komanda, tačiau jos turnyrinėje lentelėje jau nieko nelems. Molėtiškių ketvirtfinalyje  lauks pajėgi Užpalių komanda.

Rytų aukštaitijos krepšinio pirmenybėse, Molėtų SC komanda (treneris V.Valiukas) prieš tai iškovoję pergales prieš Ukmergės SC ir Rokiškio "Krauneda-KKSC" komandas, namuose siekė isirašyti trečiąją pergalę iš eilės. Jos varžovas buvo Užpalių komanda. Per pirmąsias tarpusavio rungtynes molėtiškiai buvo iškovoje pergalę  11 taškų persvara.
       Šios rungtynės buvo labai sunkios ir įtemptos, pirmaujanti komanda keitėsi daug kartų. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo lygus, tad viskas sprendėsi paskutiniame ketvirtyje. Tiksliau sužaistos paskutinės minutės leido Molėtų SC komandai švęsti pergalę rezultatu 71:69 (15:17; 15:18; 23:18; 18:16). Vėl molėtiškių gretose rezultatyviausiai žaidė M.Valkauskas - 29 taškai, M.Petkevičius - 20 ir D.Verikas - 11. Sekančios varžybos lems Molėtų SC komandos galutinę vietą grupėje. Į Molėtus atvažiuoja Ukmergės "Olimpas", kuriai  buvo pralaimėję 6 taškų skirtumu. Tad pergalės atveju, molėtiškiai, pakiltų į trečiąją turnyrinę vietą ir ketvirtfinalyje tektų sąlyginai silpnesnis varžovas. Varžybos Molėtuose vasario 23d(sekmadienį) 11:30 val. sporto arenoje !!!

Molėtų SC komanda (treneris V.Valiukas) išvykoje susitiko su grupės lyderiais Rokiškio "Krauneda-KKSC" krepšininkais. Pirmąsias rungtynes Molėtų  krepšininkai namuose buvo pralaimėję 7 taškų skirtumu, tad buvo siekiama revanšo didesniu skirtumu. Kova prasidėjo nuo pat rungtynių pradžios, nors molėtiškiai pirmajį kėlinį laimėjo, tačiau antrasis jau buvo pralaimėtas ir kova vyko taškas į tašką. Išsiaiškint nugalėtojo neužteko 4 kėlinių, tad buvo žaidžiamas pratęsimas. Jo metu, molėtiškiai puikiai atakavę krepšį, gerai apsigynę, šventė labai sunkią pergalę rezultatu 86:77 (20:6; 21:28; 14:23; 18:16; 13:4). Šiose rungtynėse puikiai žaidė M.Valkauskas pelnęs 30 taškų, jam gerai talkino A.Kvietkauskas - 18, V.Valiukas - 11, M.Petkevičius - 10. Grupės varžybose molėtiškiams dar liko 2 labai svarbūs susitikimai, kurie ir lems galutinę rikiuotę prieš atkrintamąsias varžybas. Artimiausios rungtynės bus žaidžiamos Molėtuose prieš grupės kaimynus Užpalių krepšininkus vasario 16d. 11.30 Molėtų sporto arenoje !!!

Vasario 4 dienos vakarą, Molėtų arenoje susitiko  Molėtų SC ir Ukmergės SC vyrų komandos.  Sužaidus 7 min. rezultatas buvo 2 : 2. Tik kėlinuko pabaigoje, suaktyvėjo žaidimas ir rezultatas tapo 17: 13 šeimininkų komandos naudai. Antrąjį kėlinį ryškiai, rezultatu 23: 9 taip pat laimėjo mūsų krepšininkai. Trečią kėlinuką  vyko lygi kova. Rungtynes rezultatu 72 : 59 laimėjo Molėtų SC komanda. Rezultatai

Molėtų SC komanda (treneris V.Valiukas)  Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse pradėjo kovas antrame rate. Sausio 12d. išvykoje molėtiškiai susitiko su viena pirmenybių lydere - Ignalinos KSC komanda. Rungtynės vyko labai atkakliai ir nervingai, jų baigtis sprendėsi paskutinėse sekundėse. Varžovų žaidėjas likus kelioms sekundėms įmetė 2 baudos metimus, kurie ir lėmė šeimininkų pergalę rezultatu 82:80 (28:30; 15:22; 22:12; 17:16). Rezultatyviausiai Molėtų SC komandoje žaidė Marius Valkauskas - 23 taškai, Aurimas Kvietkauskas - 21, Mantas Petkevičius - 10. Sekančios varžybos taip pat vyko išvykoje, sausio 15d.  molėtiškiai žaidė Švenčionėliuose su "Aitvaras-SM" komanda, kuri turnyrinėje lentelėje buvo šalia Molėtų SC komandos. Du kėlinius kova buvo  dar atkakli, tačiau po pertraukos molėtiškiai ėmė tolti ir ir rungtynes laimėjo 16 taškų persvara 83:67 (25:27; 18:13; 22:16; 18:11). Molėtiškių gretose žaidė visi registruoti žaidėjai. Daugiausia taškų pelnė Dovidas Verikas - 21, Martynas Kraujelis - 18, Mantas Petkevičius 14. Prie pergalės dar prisidėjo Ernestas Leišis, Domandas Peteraitis, Mantas Marcinkevičius, Adomas Žiukas, Marius Valkauskas ir Valentas Valiukas. Sekančias varžybas molėtiškiai žais Molėtuose su Ukmergės SC komanda.

Gruodžio 21d. Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse Utenoje žaidė Molėtų SC krepšininkai(treneris V.Valiukas) su vienais iš pirmenybių lyderiais - Užpalių krepšininkais. Rungtynių pradžioje molėtiškiams sunkiai sekėsi puolime, pirmas kėlinys pralaimėtas 22:9. Antrą kėlinį puikiai pradėjusi Molėtų SC komanda įsibėgėjo, perėmė iniciatyvą ir prisivijo varžovus. Puikus pataikymas iš tritaškio zonos(8 tritaškiai), agresyvus puolimas po krepšiu leido molėtiškiams persverti rezultatą ir susikrauti persvarą. Molėtų SC komanda iškovojo svarbią pergalę paskutinėse pirmojo rato varžybose rezultatu 82:71 (9:22; 31:20; 23:8; 19:21). Po pirmojo rato molėtiškiai savo sąskaitoje turi 3 pergales ir 4 pralaimėjimus. Šiose rungtynėse aikštelėje pasirodė visi registruoti žaidėjai. Rezultatyviausiai žaidė Valentas Valiukas - 27 taškai, MariusValkauskas - 19, Dovidas Verikas - 14, Martynas Kraujelis - 10. Taip pat prie pergalės prisidėjo Adomas Žiukas, Mantas Petkevičius,  Ernestas Leišis, Domantas Peteraitis, Andrius Banevičius ir Mantas Marcinkevičius. Antrojo rato varžybas molėtiškiai žais jau metais išvykoje su Ignalinos KSC komanda.

Seminaras. Pirmadienį, gruodžio 16 dieną Sporto centre vyko psichologo Mariaus Daugelavičiaus seminaras "Asmeninis efektyvumas - aš galiu daugiau!". Centro treneriai, darbuotojai, mokyklų kūno kultūros mokytojai gilinosi į asmenybės tobulinimosi, rezultato siekimo, tikslų prioritetų išsikėlimo klausimus.

MINDUVOS SENJORŲ KREPŠINIO 3X3 TURNYRO REULTATAI   Foto
   Molėtų SC  rungtynių pabaigoje pralaimėjo Rokiškio "Kraunesa-KKSC" komandai
Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse Molėtų SC komanda (treneris V.Valiukas) priėmė svečius iš Rokiškio. Svečiai šiemet pirmenybėse žygiuoja dar nepralaimėję, tad rungtynės nusimatė sunkios. Gausiai susirinkę žiūrovai išvydo atkaklią kovą nuo pat rungtynių pradžios. Po dviejų kėlinių svečiai turėjo 1 taško persvarą, tad viskas sprendėsi po ilgosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje molėtiškiai gerai gynėsi prieš Rokiškio aukštaūgius, neleido lengvai atkovoti kamuolių ir pelnyti taškų, kėlinį šeimininkai laimėjo 5 taškais. Paskutiniame kėlinyje rokiškėnai didino tempą, skirtumas ėmė tirpti ir kėlinio viduryje jau persvėrė rezultatą. Molėtų SC komandai puolime sekėsi neblogai, tačiau gynyboje turėjo nemažai problemų apsiginti nuo vidurio puolėjų. Molėtiškiai rungtynes pralaimėjo 76:83 (21:21;21:22; 18:13; 16:27). Šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Marius Valkauskas pelnęs 21 tašką, po 16 pridėjo Kipras Pumputis ir Valentas Valiukas, 13 pelnė Martynas Kraujelis,12 Mantas Petkevičius. Sekančias rungtynes Molėtų SC komanda žais išvykoje su Anykščių "Jaros sauga" komanda.

Veteranų  „Minduvos“ krepšinio II turas įvyko 2013  m. lapkričio 30d. Alantos technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje. Šiame ture  dalyvavo 6 komandos. Į turnyrą šį kartą neatvyko Joniškio komanda. Tačiau intriga nuo to nei kiek nesumažėjo. Komandos yra labai panašaus pajėgumo, tai liudija ir rezultatai. Iš 15 įvykusių rungtynių – dešimtyje skirtumas  buvo 1-2 taškai. Pirmąjį turą Joniškyje laimėjusi Mindūnų komanda, šiame ture tenkinosi tik 6 vieta nepatyrusi nei vienos pergalės. II turo nugalėtojais tapo „Sporto centro“ komanda. Antrąją vietą šiame ture laimėjo „Virgio vairavimo mokykla“, trečiąją – sporto salės šeimininkai „Virintos“ krepšininkai.

Susumavus dviejų turų rezultatus paaiškėjo, kad pirmauja  „VVM“, antri - „SC“, treti -  “Virintos“ komandos krepšininkai. Finalinis „Minduvos“ krepšinio turnyras planuojamas 2013m. gruodžio  14d. Molėtų sporto centro salėje. Į finalinį turą  planuoja atvykti LR Seimo krepšinio komanda.

Rytų aukštaitijos krepšinio pirmenybėse tęsiasi kovos. Molėtų SC komanda treniruojama V.Valiuko, Ukmergėje susitiko su vietos "Olimpo" komanda. Rungtynės vyko taškas į tašką ir viskas sprendėsi paskutiniame kėlinyje. Sėkmingiau pabaigą sužaidę šeimininkai nugalėjo Molėtų komandą rezultatu 84:78(19:16; 25:26; 15:20; 25:16). Molėtiškių gretose rezultatyviausiai žaidė Marius Valkauskas - 19 taškų, Kipras Pumputis - 17, Mantas Petkevičius pridėjo 16 taškų. Molėtų SC komanda savo sąskaitoje turi 2 pergales ir tiek pat pralaimėjimų. Sekančios varžybos bus žaidžiamos namuose su pirmenybių lyderiais Rokiškio "Krauneda-KKSC"

"Minduvos" taurės turnyras. Lapkričio 30 d. Naujasodyje, Alantos TVM sporto salėje įvyko antras  krepšinio senjorų turnyro turas. Varžėsi šešios komandos. Turo rezultatai: bendri, Naujasodžio

Lapkričio 16 d. Joniškio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko pirmasis  ,,Minduvos" taurės veteranų krepšinio 3x3 turnyro etapas. Planuojami trys etapai. Po dviejų savaičių veteranai varžysis Naujasodyje, o baigiamasis etapas planuojamas Molėtuose. Rezultatai, Foto

Tęsiasi kovos Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse. Molėtų SC komanda, treniruojama V.Valiuko, išvykoje susitiko su Ukmergės SC komanda. Nepilnos sudėties žaidę molėtiškiai iškovojo pergalę rezultatu 72:65 (22:17; 23:14; 12:12; 15:22). Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė A. Žiukas pelnęs 22 taškus (4tritaškiai), jam gerai talkino M. Petkevičius - 18, D. Verikas - 12. Molėtiškiai po 3 sužaistų rungtynių turi 2 pergales ir 1 pralaimėjimą. Sekančias rungtynes Molėtų SC komanda žais svečiuose su Užpalių komanda.

Lapkričio 12 d.  Aukštaitijos pirmenybėse, namuose žaidę molėtiškiai, iškovojo pergalę prieš Švenčionėlių "Aitvaras-SM" komandą. Molėtų SC krepšininkai rungtynes pradėjo  silpnai, nepataikė iš laisvų pozicijų, ir po dviejų kėlinių atsilikinėjo 7 taškais. Antroje rungtynių pusėje pakeitę gynybos sistemą molėtiškiai pradėjo vytis varžovus ir kėlinio viduryje jau persvėrė rezultatą savo naudai. Ketvirtajame kėlinyje nemažino tempo ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu 71:59 (9:16; 18:18; 25:10; 19:15). Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Dovidas Verikas - 17 taškų, Valentas Valiukas -15, Mantas Petkevičius - 14 ir Marius Valkauskas pridėjo 12. Sekančias varžybas molėtiškiai vyks žaisti  į Ukmergę, su Ukmergės SC komanda.

Lapkričio 9 d. startavo dar vienas krepšinio projektas – ketvirtus metus rengiamos Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybės „Utenos mėsos“ taurei laimėti. Turnyre dalyvauja 8 komandos iš Anykščių, Rokiškio, Ignalinos, Švenčionėlių, Užpalių, Ukmergės ir Molėtų. Mūsų komandoje žaidžia perspektyvus sporto centro auklėtiniai, studentai, krepšinio treneriai. Pirmose rungtynėse susutikome su Ignalinos KSC komanda. Tris kėlinius vyko labai lygių varžovų dvikova, tik trečiojo kėlinio pabaigoje svečiams pavyko atitrūkti 7 taškais ir ketvirtąjį kėlinį sekėsi išlaikyti persvarą. Rungtynių statistika kėliniais: 18:17; 26:26;16:24;22:21, galutinis rezultatas 82:88, varžovų naudai. Mūsų komandoje išsiskyrė Dovidas Verikas - 27, Marius Valkauskas – 20 taškų. Svečių komandoje Tomas Gasparavičius – 29, Ričardas Prybylskis –24 taškai. Antradienį, lapkričio 12 dieną, 17.30 val.  sporto centro arenoje vyks antrosios rungtynės: Molėtų SC – Švenčionėlių „Aitvaras SM“.

Molėtų SC komanda dalyvaus  Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybės

Molėtų SC komanda jau kelis metus iš eilės žaidžia Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse, šie metai ne išimtis. Molėtų komandą sudaro visi molėtiškiai, buvę ir esami sporto centro auklėtiniai. Šių metų turnyre dalyvaus rekordinis komandų skaičius - 8, tai Rokiškio, Anykščių, Ignalinos, Švenčionėlių, Užpalių, 2 Ukmergės ir Molėtų komandos. Pernai metų sezone molėtiškiams sekėsi pakankamai gerai, finale 80:81  pralaimėta Ignalinos komandai ir iškovota 2 vieta. Tad šiemet tikslas yra vienas - tapti čempionais. Pirmosios varžybos jau lapkričio 9d.(šeštadienį) 12h Molėtų sporto arenoje, molėtiškiai priims pernykščius čempionus Ignalinos komanda. Treneris V.Valiukas