Kviečiame burti komandas ir palydint vasarą rugpjūčio 28 dieną išbandyti jėgas ir smagiai praleisti laiką dalyvaujant žaismingoje "Drakonų" valčių regatoje. Komandos sudėtis 10 irkluotojų, vienas vairininkas ir vienas būgnininkas. Daugiau info renginio nuostatuose.

   Lietuvos vaikinų jaunių 2000 metų gimimo rinktinė IX Baltijos šalių žaidynėse liepos 4d. pirmose rungtynėse susitiko su šeimininkų vokiečių Hamburgo komanda. Rungtynių pradžia buvo labai sunki mūsų šalies rinkitinės nariams, nes tai pirmosios oficialios rungtynės. Reikia pamnėti, kad šiose žaidynėse dalyvavo 1999m.g. vaikinų komandos, o Lietuvai atstovavo 2000m.g. vaikinai Šeimininkams buvo pralaimėta 23:34 (11:19), antrose rubgtynėse geriau sekėsi suvaldyti startinį jaudulį ir buvo pasiekta pergalė prieš Latvius 24:16 (12:11). Trečiose - laimėjimas prieš Lenkus 34:21 (17:7). Kitą dieną vyko kova dėl pirmosios vietos. Lietuviams vėl teko susigrumti su šeimininkų vokiečių komanda. Deja ir vėl buvo nusileista, tik šį kartą mažesniu skirtumu ir užimta 2 vieta. Pirmą vietą IX Baltijos šalių žaidynėse užėmė Vokietijos komanda, antrą - Lietuva, treti liko Latvijos rankininkai. Lietuvos rinktinės sudėtyje žaidė ir trys molėtiškiai - Arnas K., Deividas M. ir Kernius K., kurie ir buvo vieni iš rinktinės lyderių. Arnas Kisielius buvo rezultatyviausias rinkinės sudėtyje, pelnydamas vidutiniškai kiekvienose rungtynėse po 7 įvarčius, Deividas Matulis ir Kerįnius Katinas po 5 įvarčius. Rinktinei vadovavo vyr. treneris S. Šanteriovas jo asistentas V. Jarukas.(buvęs S. Šanteriovo auklėtinis, o dabar Kauno r. sporto mokyklos treneris).  Foto čia ir čia

   Sporto mada rengiasi festivalio marškinėliais
   Liepos 10-12 d. seminarų ir poilsio centro „Dubingiai“ teritorijoje sportiniais marškinėliais pasipuošusių mažų ir didelių entuziastų tikrai nestigs. Čia įsikurs pirmąkart rengiamas tokio mąsto ir pobūdžio sporto ir pramogų festivalis „Strops“.
   „Mes turime puikių muzikos festivalių, tačiau neturime festivalių vienijančių tiek daug skirtingų sporto šakų ir pramogų. Šiuo metu vyraujančią madą sportuoti perkeliame į didžiulį sporto ir pramogų festivalį „Strops“, kuriame bus pristatytos ir pasiūlytos išbandyti virš 40 skirtingų sporto šakų ir dar daugiau pramogų“, - sako vienas festivalio organizatorių Arūnas Valickas.
   Dalyvavimas sporto varžybose suteiks galimybę kiekvienam ne tik pažinti begalę sporto šakų, išbandyti savo jėgas ir išsinešti festivalio prizus, bet ir pabendrauti su žinomais sportininkais – festivalio ambasadoriais.
   „Sportas – tai ir bendravimo būdas. Sportas vienija šeimas, vienija draugus. Prie derybų stalo galima pyktis, bet sportas sulygina žmones ir suvienija juos siekti bendro tikslo. “, - įsitikinusi LMKL vadovaujanti A. Ginelevičienė. „Krepšinis yra mėgstamas, ypač jaunų žmonių. Festivalyje pasirinksime tokį formatą, kad bet kuris atvažiavęs – profesionalus žaidėjas ar mėgėjas, tėtis, mama ar vaikas – visi mielai praleistų laiką krepšinio aikštelėje“, - žada Lietuvos moterų krešinio lygos direktorė, kuri ne tik palaiko sporto ir pramogų festivalio „Strops“ idėją, bet ir pati prisideda prie jo įgyvendinimo.
   Dar viena sporto šakų ambasadore tapusi bėgikė Vaida Žūsinaitė teigia: „Man labai gražu, kai sportuoja visa šeima: kai matai parke vyrą, stumiantį vežimėlį, o šalia – bėgančią mamą, kai visa šeima važiuoja dviračiais. Manau, kad sportas labai svarbus visavertės asmenybės vystymuisi“.
   „Sportas man yra aktyvaus, teisingo, prasmingo, sveikatai svarbaus laisvalaikio leidimo būdas. Aš nesu sportininkė fanatikė ar profesionalė, nė vienos sporto šakos nesu išlavinusi taip, kad galėčiau pasakyti, jog, pavyzdžiui, esu tenisininkė“, – apie ryšį su sportu kalba V. Genytė. „Šeimoje, būna, kartais pasipyksti, bet kai stoji prie teniso stalo ar imi žaisti futbolą, viskas išgaruoja“, - teigia dainininkė, kuri festivalyje ne tik sportuos ir pramogaus, bet ir džiugins susirinkusius savo koncertiniu pasirodymu.
   ,,Sportuodama parodžiau, kad galiu konkuruoti su jaunimu, įrodžiau, kad ir 65-erių galima šokti į vandenį. Jeigu nuo mažens sportuoji, jeigu kūnas paruoštas, jeigu visą laiką aktyviai judi, amžius – ne riba dalyvauti ir tokiuose renginiuose kaip ,,Strops". Aš neįsivazduoju, kad žmogus gali nejudėti – tai privalu, norint ilgiau būti sveikam ir energingam. Juk sportuojant – geresnės emocijos ir sveikata", - dalinasi patirtimi Lietuvos moterų sporto asociacijos direktorė Joana Bartaškienė, nepabūgusi tapti festivalio globėja ir ambasadore.
   „Strops“- tai nauja sporto mada, subalansuota kiekvienam: Tau, Tavo šeimai, Tavo draugam !

    Birželio 8 d. popietę Molėtų sporto centro bendruomenė rinkosi į svečių namus „Kelmynė“, į Molėtų sporto centro 2014/15 m. sportinio sezono uždarymo šventę. Trečius metus šventinėje aplinkoje vyksta, baigusių Molėtų SC sporto šakų programas sportininkų pagerbimas, aukščiausių sportinių rezultatų pasiekusių sportininkų ir komandų apdovanojimas. Šiais metais baigė 19 sportininkų, kuriems buvo įteikti neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai. Sportininkus ugdė treneriai: Rita Bimbirienė, Ieva Vaicekauskienė, Algirdas Šėža, Valentinas Valiukas, Ingrida Šimulynienė.
   Treneriams Ritai Bimbirienei, Steponui Šanteriovui, Ingridai Šimulynienei Sporto centro direktorius padėkojo už prasmingą veiklą per 2014/15 metų sportinį sezoną, įteikdamas padėkos raštus. Už geranorišką pagalbą vykdant sporto renginius padėkos raštais direktorius apdovanojo rankininkes Agnę Kazlauskaitę, Dianą Babelytę, imtynių grupės auklėtinį Tomą Janulaitį ir krepšininką Deividą Stankevičių.

    FESTIVALIS „SPORTAS VISIEMS“ SKIRTAS LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO 25 METŲ JUBILIEJUI PAMINĖTI.
Visą savaitgalį Palanga pulsavo sporto ir sveikatingumo dvasia. Daugiau kaip 50 sporto rungčių, varžybų ir kitų renginių. „Sportas visiems“ festivalio organizatoriai kvietė į solidarumo akciją - „Bėgimą už taiką“, visus, kurie neabejingi, kas vyksta Europoje, Ukrainoje. Festivalio renginiuose dalyvavo Molėtų progimnazijos ir Sporto centro komandos.
Pirmą dieną vyko merginų gatvės krepšinio varžybos. Molėtus atstovavo dvi komandos: „Molėtukės“- tai J. Rameikaitė, D. Riliškytė, K. Alimaitė ir „Sporto centras“- G. Klimaitė, E. Rameikaitė, S. Zdanauskaitė, K. Sarakaitė. Abi komandos tapo prizininkėmis ir pasipuošė bronzos ir sidabro medaliais. Sekmadienį vyko orientavimosi sporto varžybos, kuriose dalyvavo 11 Molėtų progimnazijos mokinių. Savo amžiaus grupėje antra buvo A. Vorobjovaitė, trečia - mokytoja I. Vaicekauskienė. E. Rameikaitė, D. Riliškytė, F. Meilūnaitė dalyvavo „Bėgime už taiką“, mokytoja I. Šimulynienė dalyvavo moterų 500 m bėgimo varžybose pajūry, mokytoja A. Vorobjovienė išbandė rankos taiklumą smiginio rungtyje. Dalyvavome vakarietiškų linijinių šokių vakare, kur vyko šokių grupių pasirodymai ir šokių mokymai.


   2015 metų gegužės 12 dieną Vilniuje Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos
Respublikos Vyriausybės vyko šalies sportui nusipelniusių asmenų apdovanojimas. KKSD apdovanojimams įteikti buvo pakviesti 42 Lietuvos sportininkai ir sporto darbuotojai. Departamento generalinis direktorius Edis Urbonavičius pasidžiaugęs laimėjimais, Lietuvos sportui atsidavusiais žmonėmis, apdovanojimų teikimą pradėjo nuo garsaus krepšininko Modesto Paulausko. taip pat buvo apdovanoti ir nemažiau garsūs sportininkai: Romas Ubartas, Ana Ambrazienė, Rimas Kurtinaitis, Egidijus Balčiūnas, Dalia Kutkaitė, Robertas Žulpa, Joana Bartaškienė ir kt.
   KKSD apdovanojimu už indėlį plėtojant Lietuvos sportą garbingo jubiliejaus proga buvo apdovanotas mūsų sporto centro metodininkas Kazys Purvys. Praėjusią savaitę Molėtų rajono savivaldybės padėką Kaziui Purviui įteikė savivaldybės Meras Stasys Žvinys, sveikinimus ir padėkas pareiškė Mero pavaduotojas Mindaugas Kildišius ir Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Jauneika.
Molėtų sporto bendruomenė sveikina jubiliatą ir linki ištvermės, kantrybės ir sveikatos.

  Gegužės 5 d. Molėtų sporto centro teniso aikštyne Molėtų progimnazijos ir gimnazijos moksleiviai su kūno kultūros mokytojais dalyvavo "Padelio teniso pamokose". Mokytojais buvo Padelio teniso federacijos instruktoriai vadovaujami šios sporto šakos entuziasto, Lietuvos padelio teniso federacijos viceprezidento Šarūno Marčiulionio. Renginuko dalyviai supažindinti su šios šakos taisyklėmis ir subtilybėmis galėjo praktiškai išbandyti šio teniso raketes ir kamuoliukus. Molėtų sporto centre  galima kiekvienam pageidaujančiam išbandyti šią sporto šaką, kviečiame apsilankyti, susipažinti ir gal būt pamėgti  šią naują dinamišką teniso rūšį.

   Gegužės 2-3 dienomis, per ilgąjį šventinį savaitgalį Molėtų sporto centro teniso aikštyne įvyko pirmasis oficialus "Teniso kortų atidarymo" turnyras. Turnyrą, kartu su Molėtų sporto centru, organizavo teniso klubas "Veja". Viso varžėsi 12  teniso mėgėjų porų, tarp jų viena mišri - Agnė ir Algirdas Babeliai. Turnyro nugalėtojais tapo svečiai iš Utenos - Aurimas Šiukšius ir Nerijus Šakalys, antri Žilvinas Leleiva ir Paulius Bortkevičius ir treti Raimondas Vilūnas su Rolandu Peslioku. Teniso klubo vadovas Raimondas Gražys ir visi turnyro dalyviai džiaugėsi naujuoju Molėtų tenisu aikštynu ir pagerėjusiomis sąlygomis mūsų krašte vystytis tenisui.


  Gegužės 5 dieną 11 val. Molėtų sporto centro teniso aikštyne vyks "Padelio teniso pamokos". Pamokas ves Padelio teniso federacijos instruktoriai vadovaujami šios sporto šakos entuziasto, Lietuvos padelio teniso federacijos viceprezidento Šarūno Marčiulionio, kviečiame apsilankyti ir susipažinti su šia sporto šaka.

   Molėtų „Ežerūnas-Karys“ paneigė krepšinio ekspertų prognozes ir NKL pusfinalyje po fantastiškai atkaklios kovos rezultatu 83:81 įveikė favorite laikytą Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“. Sekmadienį molėtiškiai dėl NKL aukso kovojo su Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ ekipa. Nors finalinės rungtynės iš pradžių klostėsi itin nesėkmingai, bet prie aukso  medalių buvo priartėtą labai arti... Finalinės rungtynės praleimėtos rezultatu 71:88.  Sveikiname "Ežerūno-Kario" komandą ir trenerius, vadovus, Nacionalinės krepšinio lygos čempionate įškovojusius sidabro medalius.

 
   Balandžio 11-ąją V-ąsias Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybės uždarytos Molėtuose:
dėl 3 vietos: Utenos "DSC-UŽPALIAI"- Visagino SC 87:60 (26:21,14:15,21:13,26:11)
Teisėjai:R.Pumputis, K.Vaicekauskas

  Pirmus du kėlinius komandos žaidė apylygiai. Sezono metu jos buvo pasidalinusios po pergalę, todėl ir laukta atkaklios kovos. Tačiau trečiajame kėlinyje spurtavę, "DSC-UŽPALIAI" atitrūko nuo varžovų ir kontroliavo situaciją aikštelėję. Po trijų kėlinių 12 taškų skirtumas. Ketvirtajame kėlinyje visaginiečiai nebesugebėjo sustabdyti greito uteniškių žaidimo ir visiškai palūžo, patirdami pralaimėjimą 27 taškų skirtumu. Utenos "DSC-UŽPALIŲ" komandoje rezultatyviausiai žaidė T.Mackonis (31 taškas), M.Vilimas (18 taškų). Visagino SC komandoje L.Velička (16 taškų), D.Pupinis (13 taškų). DSC-UŽPALIAI" pakartojo pernykštį rezultatą, kuomet irgi užėmė trečiają vietą.

dėl 1 vietos: Molėtų SC - Rokiškio KKSC 58-74 (12-21, 19-16, 15-16, 12-21)
Teisėjai:A.Šalkauskas, T.Juodis, G.Jasiulionis

  Namų sienos molėtiškių komandai nepadėjo. Įmesta tik 58 taškai savoje aikštelėje. Komandai, dėl įvairių priežaščių netekus trijų starto penketo žaidėjų (Dovido Veriko, Aurimo Kvietkausko ir Valento Valiuko) nepavyko pirmą kartą laimėti Rytų Aukštaitijos pirmenybių. Nuo pat rungtynių padžios iniaciatyvą perėmė Rokiškio komanda, o šeimininkai niekaip nerado savo žaidimo. Po pirmo kėlinio priekyje varžovai 21-12. Antrąjį kėlinį, geriau pradėję, molėtiškiai jau 3 minutę persvėrė rezultatą savo komandos naudai 27-26. Tačiau varžovams, paprašius minutės pertraukėlės, šie vėl susigrąžino persvarą savo komandos naudai. Po dviejų kėlinių Rokiškio KKSC priekyje 37-31. Atrodė, kad niekas neprarasta ir reikia tik surasti savo žaidimą, kad reikalai pakryptų šeimininkams naudinga linkme. Trečiajame kėlinyje buvo atkarpų, kai skirtumas ištirpdavo iki 3-4 taškų, tačiau rokiškėnai atsakydavo taikliais metimais ir kontroliavo rungtynių eigą. Visiškai Molėtų SC komanda palūžo ketvirtajame kėlinyje, kai varžovų pranašumas viršijo 20 taškų. Rokiškio KKSC komanda antrą kartą istorijoje iškovojo RAKTA čempionų titulą. Tris sykius laimėjo Ignalinos komanda. Molėtų SC komandoje taškus pelnė: Martynas Kraujelis - 17, Marius Valkauskas - 15, Justas Narušis - 9, Ignas Šeikis - 8, Adomas Žiukas - 5, Andrius Banevičius - 4. Rokiškio KKSC pasižymėjo Martynas Bimba pelnęs 25 taškus ( pataikė 6 tritaškius metimus), Ignas Juškevičius - 19. Pagirtina šįsyk ir Rokiškio komandos drausmė, nusiteikimas finalui. Natsitiktinai M.Bimba tapo tritaškių metimų konkurso nugalėtoju- tą jis įrodė ir finalo metu. Naudingiausiu pirmenybių žaidėju šiemet pripažintas I.Juškevičius iš Rokiškio KKSC. Komandoms prizininkėms, be medalių ir taurių, įteikti ir rėmėjų "Utenos alaus", "Rokiškio sūrio", "Utenos duonos" prizai. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie organizuojamų pirmenybių.   Foto

V-OSIOS RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBĖS "UTENOS MĖSA" TAUREI LAIMĖTI
FINALINĖ DIENA

MOLĖTŲ SPORTO CENTRAS
2015.04.11
Programa:
13 val. mažasis finalas: Utenos DSC-UŽPALIAI"- Visagino SC
14.40 val. tritaškių konkursas
15.00 val. dėjimo į krepšį konkursas
15.30 val. didysis finalas: Molėtų SC- Rokiškio KKSC
17 val. apdovanojimai

     UAFA salės futbolo taurės turnyras
Varžybų pradžia - 9:oo Turnyre dalyvauja 10 komandų, žaidžia 2 Molėtiškių komandos. Kviečiame pasižiūrėti gero futbolo.
Turnyro komandos :
A1 Auto1 Utena
A2 Ignalina
A3 Kupiškis
A4 FC MLC
A5 Molėtukas
B1 FK Rokiškis
B2 Širvintos
B3 Anykščiai
B4 Select team
B5 SK Molėtai.
Tvarkaraštis:
9:00 A2-A5
9:20 B2-B5
9:40 A3-A4
10:00 B3-B4
10:20 A5-A1
10:40 B5-B1
11:00 A2-A3
11:20 B2-B3
11:40 A1-A4
12:00 Konkursai
13:00 B1-B4
13:20 A5-A3
13:40 B5-B3
14:00 A3-A1
14:20 B3-B1
14:40 A4-A2
15:00 B4-B2
15:20 A1-A2
15:40 B1-B2
16:00 A4-A5
16:20 B4-B5
16:40 Finalas

    Vasario 21 dieną, šeštadienį Mindūnuose šurmuliavo tradicinė, jau dvidešimtoji Žiemos žūklės šventė "Mindūnai - 2015". Gražią pavasiriškai - žiemišką dieną susirinko gausus būrys žiūrovų, šventės dalyvių. Šventės svečiai galėjo įšmėginti jėgas poledinės žūklės, ekečių gręžimo, orientavimosi sporto, šaškių, šachmatų, rasto pjovimo, virvės traukimo ir kt. rungtyse. Keletos rungčių rezultatai.
 
   Lapkričio 6 dieną Molėtų sporto centre lankėsi Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbonavičius. Svečias su savivaldybės vadovais aptarė pirmojo Molėtų stadiono renovacijos etapo darbus, tolimesnių darbų darbų perspektyvas, finansavimo galimybes, apžiūrėjo sporto centro bazę, pabendravo su darbuotojais, aptarė sporto valdymo valstybėje aktualijas. Generalinis direktorius dirba šiose pareigose nuo liepos mėnesio ir labai domisi šalies sporto organizaciju veikla.

   Spalio 28 d. į naujosios Molėtų sportininkų - teniso aistruolių erdvės atidarymą susirinko daug kviestinių svečių, politikų, savivaldybės administracijos atstovų, statybinės firmos, vykdžiusios darbus, atstovų, sportinės bendruomenės narių, smalsuolių. Kaip ir pridera, pirmiausia visus sveikino, didžiulį simbolinį raktą nuo aikštyno durų rajono merui S. Žviniui ir Sporto centro direktoriui K. Vaicekauskui, linkėdamas auginti Lietuvos, o gal ir Europos bei Pasaulio čempionus, lavinti vaikus, įteikė UAB "LitCon" generalinis direktorius Linas Piliponis. Tuo tarpu meras už šventės dieną buvusį puikų orą dėkojo monsinjorui. Rajono vadovas pasidžiaugė svečiais, nauju statiniu, kuris suteiks galimybes visiems sportuoti, lavintis, puikiu rangovų darbu ir rezultatu. Didžiausia pagarba buvo parodyta Š. Marčiulioniui, kuris mero įvardintas kaip mūsų krašto ambasadorius. Taipogi trumpai pristatytas pradinis darbas, pastangos, kad projektas gautų finansavimą bei išreikšta viltis, kad naujasis objektas bus saugomas, vertinamas ir nestokos besidominčių šia sporto šaka. Tarybos ir administracijos vardu ištartas ačiū visiems prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo.

   2014 metų Lietuvos jaunučių sporto žaidynės pasiekė finišo tiesiąją. Šeštadienį Vilniaus renginių rūmuose „Forum Palace“ buvo iškilmingai atidarytas finalinis žaidynių etapas.
  „Tai yra didžiulė šventė. Jaunieji sportininkai yra mūsų šalies ateitis, olimpinės šeimos ateitis. Dabartiniai žaidynių rekordai gali atrodyti nereikšmingi pasiekimai, tačiau mums tai yra be galo svarbūs rezultatai“, – po finalinių žaidynių atidarymo „SportoTV“ televizijai teigė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto viceprezidentas Romualdas Bakutis. Į finalinį etapą sostinėje susirinkę jaunieji sportininkai turėjo savo gabumus pademonstruoti atrankinėse varžybose, kurios vyko daugiau kaip pusę metų. Jose dalyvavo apie 20 tūkst. jaunųjų sportininkų. Finalinės žaidynių varžybos prasidėjo spalio 10-ą dieną, kuriose sportininkai varžosi 10-yje sporto šakų – krepšinio, futbolo, salės tinklinio, bokso, imtynių, badmintono, žolės riedulio, kiokušin karatė, sportinių šokių, orientavimosi sporto. Šiame renginyje dalyvavo Molėtų orientavimosi sporto rinktinė. Penktadienį sportininkai varžėsi Vilniuje (rezultatai), šeštadienį varžybos vyko Elniakampio miške (rezultatai) ir sekmadienį baigėsi estafečių varžybomis Baltamiškio apylinkėse (rezultatai).

   Šių metų rugsėjo 17 dieną, Tauragėje ir Molėtuose, Lietuvos rankinio teisėjų asociacija pravedė seminarą jauniems Lietuvos rankinio teisėjams. Molėtuose seminarą vykdė LRTA prezidentas, tarptautinės rankinio kategorijos teisėjas Grigorijus Gutermanas ir LRTA sekretorius, nacionalinės rankinio kategorijos teisėjas Silvijus Kisinas. Tauragėje seminaro vadovas buvo LRTA viceprezidentas atsakingas už metodinę veiklą, Europos rankinio federacijos rungtynių inspektorius Valdas Gecevičius.
  Seminaruose dalyvavo jauni teisėjai iš Molėtų KKSC, Utenos DSC, Tauragės VJSM, Klaipėdos „Viesulo“ SC, Šilalės SM ir Šiaulių SM „Dubysa“. Viso seminaruose dalyvavo 27 jaunieji rankinio teisėjai. Seminarų programoje buvo skaitomos paskaitos „Rankinio taisyklių šiuolaikinis interpretavimas ir taikymas“, „Teisėjų gestai, švilpukai, atsakomybės zonos, pozicija ir judėjimas“, ,,Teisėjavimas – tai tarpusavio bendravimas ir bendradarbiavimas“. Seminaro dalyviai laikė 25 klausimų teorijos testą iš Tarptautinės rankinio federacijos Rankinio taisyklių klausimyno, atliko bėgimo suttle run testą, bei turėjo parodyti savo praktinio teisėjavimo sugebėjimus rankinio aikštelėse, seminare vykdomų draugiškų rungtynių metu. Tai buvo pirmasis ir tikimasi ne paskutinis toks LRTA bandymas, kuomet seminaras yra vykdomas geografiniu-teritoriniu principu keliose vietose.
  Norisi labai padėkoti sporto organizacijų vadovams, kurie atsiuntė savo auklėtinius į šiuos seminarus. Ypatingai norisi tarti didelis ačiū Molėtų KKSC ir Tauragės VJSM direktoriams Kęstučiui Vaicekauskui ir Audriui Bitinui už suteiktas patalpas ir galimybę pravesti šiuos seminarus.


  Maloniai kviečiame dalyvauti Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygos čempionate. Nuostatai