Tradicinės Molėtų miesto šventės metu, penktadienį, vyko paplūdimio 4x4 turnyras. Pasiūlymas pasivaržyti tinklinio aikštelėse subūrė 11 komandų iš Molėtų, Utenos, Ignalinos, Širvintų miestelių. Komandos pradžioje varžėsi padalintos į du pogrupius. Keturios geriausios komandos, pusfinalyje ir finale išsiaiškino prizines vietas. Nugalėtojais tapo "INGA"(Utena) - finale 15:13 nugalėjusi "LENKUS"(Ignalina).Trečioji vieta atiteko "AMATEURE"(Utena), kuri rezultatu 15:11 įveikė "UTENĄ". Visi rezultatai pateikti lentelėse. Sporto centras dėkoja "EŠERIO" klubo vadovui Sigitui Lukštai už parodytą dėmesį, suteiktą paramą - apdovanojimą komandai, laimėjusiai 6 vietą. Šis apdovanojimas atiteko komandai "SMAGRATIS" (Širvintos). Dėkojame ir būreliui savanorių pagalbininkų - Mindaugui, Igoriui, Karoliui, Ievai, Laurai ir kitiem padėjusiems organizuoti renginį.  Rezultatai: A grupė, B grupė

Birželio 7 dieną, restorano „Senoji užeiga“ iškilmingoje aplinkoje vyko Molėtų sporto centro baigimo pažymėjimų įteikimo šventė.
Baigimo pažymėjimai buvo įteikti 11auklėtinių, kurie sėkmingai baigė Molėtų sporto centro krepšininko, rankininko ir tenisininko programas. Juos sveikins centro direktorius Kęstutis Vaicekauskas, treneriai, tėveliai draugai. Šventės metu linksmino Molėtų menų mokyklos auklėtiniai.  Foto

Kviečiame visus paplūdimio tinklinio mėgėjus aktyviai dalyvauti Trečiajame kasmetiniame tinklinio turnyre Padvarnių kaime , Molėtų rajone
                                                            TURNYRO REGLAMENTAS
   Asociacija „Padvarnių bendruomenė“ (Gandrų g.18, Padvarniai, Suginčių sen., Molėtų raj.) kartu su Molėtų rajono savivaldybės Suginčių seniūnija organizuoja Trečiąjį vasaros tinklinio turnyrą. Turnyras yra mėgėjiško pobūdžio, t.y. jame negali dalyvauti profesionalūs žaidėjai
   Žaidimo techninė informacija
1. Turnyras žaidžiamas mišriomis komandomis, 3x3 formatu (kiekvienoje komandoje dalyvauja ne mažiau kaip viena moteris).
2. Komandų skaičius ribotas, todėl kviečiame iš anksto registruotis el.paštu: simvaidas@gmail.com, nurodant komandos pavadinimą, kontaktinį telefono nr. bei el.paštą.
3. Išankstinė komandų registracija į turnyrą vyksta iki birželio 9d. Registruoti galima 5 žaidėjus. Per vieną setą galimas vienas keitimas.
4. Turnyras vyks birželio 09 dieną nuo 11 h. Jei oro sąlygos bus nepalankios (stiprus lietus), turnyro diena gali būti keliama į sekmadienį, birželio 10 d.
5. Vienas žaidėjas negali dalyvauti keliose komandose.
6. Komandų registracija varžybų dieną prasideda nuo 10 h šalia tinklinio aikštelės.
7. Komandos varžysis dėl pagrindinio prizo – turnyro taurės ir Suginčių Seniūnijos prizo.
8. Dalyviai kviečiami atsivesti palaikymo komandas, kurios galės palaikyti žaidėjus plakatais, skanduotėmis, šokiais, dainomis ir visais kitais išradingais būdais.
9. Turnyras vyks adresu Gandrų g.18, Padvarniai, Suginčių sen., Molėtų raj.
10. Žaidžiama pagal paplūdimio tinklinio taisykles ir paplūdimio tinklinio kamuoliu. Žaidžiami du setai iki 15 taškų, prireikus – trečias iki 11 taškų. Laimėti reikia bent 2 taškų skirtumu. Žaidžiama iki dviejų pergalių. Per vieną setą galimas vienas keitimas. Visos komandos tarpusavyje susitinka po vieną kartą. Keturios stipriausios susitinka pusfinalyje. Esant vienodam pergalių skaičiui į pusfinalį išeina didesniu setų taškų skirtumu laimėjusi komanda. Užsiregistravus 8 ar daugiau komandų, jos žais dviejuose ar daugiau pogrupiuose. Į pusfinalius pateks dvi geriausios pogrupių komandos. Pusfinalių laimėtojai susitinka finale.
11. Prieš pradedant rungtynes organizuojama pramankšta (4 min).
12. Turnyro metu ir po turnyro vyks smagus bendravimas.
Informacija registracijai:
Išankstinė registracija vyksta el. paštu: simvaidas@gmail.com arba tel. 8 652 92100. Kontaktinis asmuo Vaidas Šimulynas

Vasario 25 dieną Mindūnuose vyko „Mindūnų žiemos žūklės šventė “. Jame jau tapo tradiciniai tapo sporto centro organizuojami šaškių ir šachmatų turnyrai. Šaškių turnyre varžėsi vienuolika dalyvių. Vyrų grupėje nugalėjo Henrikas Ruseckas, antras vietą laimėjo Kazys Purvys, trečias Šarūnas Bražėnas. Moterų grupėje nesunkiai visas savo varžovės įveikė: Danguolė Ramaškienė, antra liko Asta Kasinskienė, trečia Edita Bikuvienė.
   Šachmatų turnyre dalyvavo aštuoni dalyviai. Visus savo varžovus įveikė ir nugalėtojo taurę iškovojo Gediminas Vilkickas, antras liko Bronius Zabaras, trečias Vytautas Lukšta.
Valčių lenktynėse ant sniego geriausiai sekėsi komandai „Dubingiai“ iškovusią pirmąją vieta. Komandai atstovavo: Justas Čimbaras, Robertas Buinovec, Žygimantas Lukšta, antri liko komanda „Turistai“, treti „Paulius ir Company“ Turnyrų prizininkai buvo apdovanoto „Nemunas“ įsteigtais prizais, taurėmis medaliais ir diplomais. Rezultatai

Tarpušventyje tarp didžiūjų metų švenčių sporto centre vyko šachmatų mėgėjų turnyras. Turnyro nugalėtoju tapo Gediminas Vilkickas. Visi rezultatai....